poniedziałek, 19 stycznia 2015

NIC NIE DAJE CZŁOWIEKOWI TAK DUŻEJ KORZYŚCI JAK.....SPOJRZENIE NA SZACHOWNICĘ OD STRONY PRZECIWNIKA!!!

19 stycznia 2015 roku


OCZYWIŚCIE POD WARUNKIEM,że potrafi się grać w tą fantastyczną  grę umysłową!


        
W tej ,,partyjce" jaka rozgrywana jest OSTATNIO  poza plecami POLSKICH LEŚNIKÓW, poza wiedzą polskiego narodu  - ceną jest przyszły  STATUS WIELU KOMPLEKSÓW LEŚNYCH ,,LASÓW PAŃSTWOWYCH" W POLSCE, będący obietnicami PO-lityków!!!!


Czy pamiętacie mój tekst jaki pojawił się na moim blogu 3o grudnia 2014 roku pt; ,,LASY PAŃSTWOWE - DLACZEGO POLSKA NIGDY NIE POWINNA SPRZEDAWAĆ LASÓW I NIERUCHOMOŚCI SKARBU PAŃSTWA W RAMACH RESTYTUCJI MIENIA PO ŻYDOWSKIEGO" ???!

Przypomnijcie go sobie jeszcze raz nim przeczytacie to co poniżej  - a ja Was niniejszym informuję,że dziś 19 stycznia 2015 roku OPISUJĄ DOKŁADNIE TO SAMO  O TYM CO PISAŁEM WÓWCZAS media w Polsce, a w tym o tajnej notatce ambasadora USA  dotyczącej ...OSOBISTEGO ZAANGAŻOWANIA PREMIERA DONALDA TUSKA I PREZYDENTA RP BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO W SPRZEDAŻ LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!


Oto dowód:

,,wSieci" ,,dzięki sprzedaży polskich lasów rząd chciał wypłacić Żydom odszkodowania "Z tym,że teraz dowiecie się WIĘCEJ W DETALACH ...o czym jeszcze na dziś się nie pisze i nie podaje OFICJALNIE w mediach  !!!


A szerzej na tematy zbieżne z w/w tytułem ...PONIŻEJ  na www.pigipedia.blogspot,comTa ,,partia szachów" na temat mienia w Polsce A W TYM LASÓW PAŃSTWOWYCH - jest ja sami widzicie ,,rozgrywana" od lat! Poznajecie tego z prawej : Prezydent RP Kwaśniewski...
 i kłaniający się w pas uniżony  SŁUGA Marek Siwiec.Psssssssssssssssssssssssssssst !!!! POLACY JA TĄ ,,PARTYJKĘ"  SAM ZAŁATWIĘ !!!


Aby na ten temat sprzedaży mienia Skarbu Państwa Rzeczpospolitej w ostatnich latach zacząć mówić, pisać – należy wrócić do PIĄTEGO MIESIĄCA URZĘDOWANIA JAKO PREMIERA RP Donalda Tuska!


W marcu 2008 roku BEZPRAWNIE ...NIEZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ RP … Donald Tusk leci za ocean do USA i tam ZŁOŻYŁ PRZEDSTAWICIELOM ORGANIZACJI ŻYDOWSKICH ,,DEKLARACJĘ” ...DO KTÓREJ NIE MIAŁ PRAWA!!!

Donald Tusk , szef Platformy Obywatelskiej i premier RP BEZPRAWNIE zawiadamia Żydów,że ...do końca 2008 roku ZOSTANIE WPROWADZONA USTAWA REPRYWATYZACYJNA , a przypomnę iż był to marzec 2008 roku!

CZYLI WSZYSTKO EXPRESEM DLA ŚRODOWISK ŻYDOWSKICH MIAŁO SIĘ STAĆ W CIĄGU ...MAX. 9 MIESIĘCY !!!

Potwierdza to co pisze OFICJALNA STRONA INTERNETOWA PREMIERA RP, mówiąca o przyspieszeniu prac nad ustawą reprywatyzacyjną...

BARDZO SPRYTNIE I MISTRZOWSKO, DYPLOMATYCZNIE poinformowali media o tym sami Żydzi – twierdząc,że ...(uwaga!) TO SAM PREMIER POLSKI DONALD TUSK WYSZEDŁ Z TAKĄ INICJATYWĄ , SAM DOBROWOLNIE PORUSZYŁ TEN TEMAT … ,,To on wystąpił z tak WSPANIAŁĄ DEKLARACJĄ” !!!

Tak to zrelacjonował Komitet Żydów USA na konferencji ds. roszczeń żydowskich...

Pracę nad PROJEKTEM ustawy prowadził wiceminister Skarbu Państwa ( Krzysztof Łaszkiewicz), który O DZIWO ...(cyt) ,,JEST W STAŁYM KONTAKCIE między innymi ZE ŚRODOWISKIEM ŻYDOWSKIM, ale nie tylko , bo REPRYWATYZACJA DOTYCZY WSZYSTKICH OBYWATELI POLSKICH, KTÓRZY UTRACILI SWÓJ MAJĄTEK „


To właśnie wiceministra Łaszkiewicza POGONIŁ DONALD TUSK po tej nielegalnej deklaracji jaką złożył Żydom w USA , ABY TAK PRZYSPIESZYĆ PRACE NAD USTAWĄ,ŻEBY WIOSNĄ 2008 ROKU RZĄD TUSKA SKOŃCZYŁ ,,PRACE” NAD PROJEKTEM TEJ USTAWY – NATOMIAST DO JESIENI TEGOŻ ROKU MIAŁA ONA ZNALEŹĆ SIĘ W SEJMIE!!!

W czasie tego spotkania Tusk prosił środowiska żydowskie o cierpliwość i wyrozumiałość DAJĄC SŁOWNIE GWARANCJE,ŻE PAŃSTWO POLSKIE ( NON STOP OD DEKAD GRABIONE I OKRADANE PRZEZ NAZISTÓW, ROSJAN A TAKŻE....PODSTĘPNYCH ŻYDÓW!!!) JEST W STANIE USATYSFAKCJONOWAĆ ŚRODOWISKA ŻYDOWSKIE W RAMACH REKOMPENSAT ZA KILKADZIESIĄT PROCENT UTRACONEGO MAJĄTKU !!!

Tusk wykazał się tu SKRAJNĄ TĘPOTĄ I DZIAŁANIAMI ZE STRATĄ DLA SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO, gdyż aby móc zacząć tego typu dyskusje i składanie NIELEGALNYCH DEKLARACJI - najpierw rząd RP powinien skrupulatnie rozliczyć Niemców i Rosjan za okres II wojny światowej i CAŁĄ EPOKĘ KOMUNIZMU narzuconego nam Polakom przez totalitaryzm soviecki i Krym !!!

DOPIERO PO TYM – usiąść do stołu negocjacji z OBYWATELAMI POLSKIMI poszkodowanymi w tym okresie , ALE....Z BARDZO UWAŻNĄ ANALIZĄ, A WRĘCZ ŚLEDZTWEM, CZY ABY OWI ,,POSZKODOWANI” NIE WITALI BANDYTÓW I GRABIEŻCÓW RZECZPOSPOLITEJ SPECJALNYMI TRANSPARENTAMI POWITALNYMI NIE TYLKO ADOLFA HITLERA I JEGO WOJSK ALE I JÓZEFA STALINA I SOVIECKICH WOJSK KOMUNISTYCZNYCH NA UKRADZIONYCH PO DZIŚ DZIEŃ 2015 ROKU KRESACH RZECZPOSPOLITEJ !!!

... ,,BRAMA POWITALNA" wykonana przez Żydów na Wołyniu -witających wojska sovieckie ATAKUJĄCE po 17 września 1939 roku NASZĄ OJCZYZNĘ RZECZPOSPOLITĄ ! 
Panie Tusk!
Oto jak 09 września 1939 roku ŻYDOWSKA ŁÓDŹ gdzie mieszkało ich prawie 230 tysięcy ... ,,uciekała" przed nazistami i holokaustem!!!...tak Żydzi Z OTWARTYMI RĘKAMI i faszystowskim pozdrowieniem witali SZWABÓW w Łodzi a dziś narzekają na holokaust i wyciągają łapy DO POLSKI ...po odszkodowania w ramach restytucji utraconego mienia!!!

CZY UWAŻACIE IŻ JEST TO UCZCIWE...MORALNE...SPRAWIEDLIWE ??!

TO KABARET HISTORII I KPINA Z NAS POLAKÓW!!!!! 

Skąd się NAGLE brały ,,LISTY PROSKRYPCYJNE” z adresami, imionami i nazwiskami CAŁYCH RODZIN POLSKICH PATRIOTÓW, których albo natychmiast mordowano lub wysiedlano na Syberię w tamtych strasznych czasach , by natychmiast OKRAŚĆ I ZNISZCZYĆ CAŁY MAJĄTEK POKOLENIOWY POLAKÓW ??!

Są na to dowody !!! ,,LISTY PROSKRYPCYJNE” będące wyrokiem śmierci dziesiątek tysięcy naszych rodaków,Polaków ...SPORZĄDZALI ŻYDZI, którzy po tym, po latach aby uniknąć odpowiedzialności za KOLABORACJĘ I DENUNCJACJĘ, A NAWET ZBRODNIE WOBEC POLAKÓW min. uciekli do USA , Izraela i Kanady = A DZIŚ ICH NIE ROZLICZENI ZA ZBRODNIE TAK ZWANI ,,SPADKOBIERCY” WYCIĄGAJĄ SWE PAZERNE ŁAPY PO KOLEJNY MAJĄTEK NASZEJ OJCZYZNY !!!!!


WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najpierw uregulujmy WZAJEMNE rachunki krzywd ...ROZLICZMY W 100% NAJEŹDŹCÓW tj; Niemcy i ZSRR !!!

W owym spotkaniu z Donaldem Tuskiem uczestniczył także wiceprezes Światowego Kongresy Żydów Kalman Sułtanik, który powiedział że premier RP zapowiedział poddanie pod głosowanie w sejmie owej ustawy reprywatyzacyjnej mienia ...DO WRZEŚNIA 2008 ROKU!!!

Dla mojej BRACI LEŚNEJ Lasów Państwowych teraz mała PODPOWIEDŹ umysłowa ;

PRZEANALIZUJCIE SOBIE BARDZO UWAŻNIE DATĘ, KIEDY MŁODY, NAIWNY KARIEROWICZ BEZ DOŚWIADCZENIA , A MOIM ZDANIEM RÓWNIEŻ NIESTETY PAZERNY NA WŁADZĘ niejaki Marian Pigan - PO PODPISANIU OSOBIŚCIE Z DONALDEM TUSKIEM PEWNEGO PAPIERU pojawia się na owej szachownicy w grze o LP i o dziwo...expresem awansuje, stając się w ciągu kilku zaledwie miesięcy O ZGROZO (!!!) nawet Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych aż do roku 2012 !!!

...oto PIONEK  na szachownicy Donalda Tuska w grze o Lasy Państwowe : karierowicz Marian Pigan !!!!!!!!!!!!!!
TEN PAZERNY FACET I OBECNY DYREKTOR RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIR CICHOŃ - NAMAWIAŁ MNIE I MOICH KOLEGÓW LEŚNIKÓW W BUDYNKU BIURA NA ULICY MICKIEWICZA W SZCZECINKU DO ....ZNISZCZENIA ,,OD WEWNATRZ" STRUKTUR ORGANIZACYJNYCH ZWIĄZKU ZAWODOWEGO ,,SOLIDARNOŚĆ" LEŚNIKÓW !!!!!!!!!!!!!!!

Z perspektywy minionego czasu od tamtej KRETYŃSKIEJ PROPOZYCJI  mogę dziś publicznie wyznać : MENDY DO POTĘGI ENTEJ !!!!!!!!!!!!!!!!

TE DATY ; OWEGO AWANSU MARIANA PIGANA ORAZ TEJ NIELEGALNEJ DEKLARACJI TUSKA W USA W SPRAWIE REPRYWATYZACJI MIENIA ...SĄ WYJĄTKOWO ZBIEŻNE, GDYŻ JAK SAMI WIECIE PO CHWILI POJAWIAJĄ SIĘ NACISKI ,,Z GÓRY” ABY ...LASY PAŃSTWOWE POZBYWAŁY SIĘ ZBĘDNYCH I NIE POTRZEBNYCH ,,SKRAWKÓW” LASÓW I GRUNTÓW !!!

TAK ZACZĄŁ FUNKCJONOWAĆ TEN UKŁAD ...a dodać muszę,że Pigan reprezentował interesy Platformy Obywatelskiej i OBIETNIC TUSKA - a nie Skarbu Państwa Lasy Państwowe, w czym nie mam najmniejszych wątpliwości !!!!

A oto co powiedział tenże Kalman Sułtanik jeszcze :
,, Premier Tusk SAM PORUSZYŁ PROBLEM prywatnej własności, BYŁ BARDZO OTWARTY i potwierdził to o czym zapewnił mnie w Polsce wiceminister skarbu Łukaszewicz ,który powiedział,że TEN RZĄD ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO ROZWIĄZANIA TEGO PROBLEMU !
Premier powiedział,że do września ustawa o reprywatyzacji zostanie uchwalona i SZYBKO, JESZCZE W TYM ROKU – WPROWADZONA W ŻYCIE”

Sułtanik, który był wówczas przewodniczącym FEDERACJI ŻYDÓW POLSKICH W AMERYCE dodał; że według informacji Tuska , USTAWĄ BĘDĄ OBJĘCI WSZYSCY ŻYDZI, KTÓRZY BYLI OBYWATELAMI POLSKIMI DO 1939 ROKU a procedura wnioskowania o zwrot mienia będzie BARDZO PROSTA!!!


A tak dla Waszej wiedzy ;

spotkanie to odbyło się w konsulacie generalnym RP w Nowym Jorku (...poczytajcie sobie na moim blogu KIM JEST tam dla ,,interesów RP” SZNEPF i jego ojciec!!!!) - a uczestniczyli w nim przedstawiciele ;

1/KOMITETU ŻYDÓW AMERYKAŃSKICH (AJC)

2/KONFEDERACJI DO SPRAW ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH

3/ŻYDOWSKA LIGA PRZECIW ZNIESŁAWIENIU (ADL)


Według przedstawiciela ADL ( Michael Salberg) ,, premier ZOBOWIĄZAŁ SIĘ do przeforsowania ustawy o reprywatyzacji w parlamencie do końca tego roku 2008 „

Donald Tusk miał WIELOKROTNIE OKAZJĘ ZŁAMAĆ W CZASIE TEGO SPOTKANIA W MARCU 2008 ROKU ...NAJWAŻNIEJSZE PRAWO W POLSCE; KONSTYTUCJĘ RZECZPOSPOLITEJ i mam ogromna nadzieję,że nadejdzie czas KIEDY ZA TO ZAPŁACI !!!

NIE TYLKO NIELEGALNIE Z NARUSZENIEM PRAW ZAWARTYCH W KONSTYTUCJI RP ZŁOŻYŁ WÓWCZAS TAKĄ DEKLARACJĘ ŻYDOM ALE NA DODATEK ...żywo dyskutował z nimi na temat (UWAGA!!!) ; ...działalności ,,Radia Maryja” i ojca Rydzyka, a przy tym kwestii antysemityzmu w Polsce !!!

TUSK ...BARANIE !!!

   


...jakim prawem w ogóle dyskutowano z Żydami w naszej ambasadzie na ten temat skoro;

artykuł 25 pkt.2 Konstytucji RP stanowi :
,,WŁADZE PUBLICZNE W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych,światopoglądowych i filozoficznych, ZAPEWNIAJĄC SWOBODĘ ICH WYRAŻANIA W ŻYCIU PUBLICZNYM „

Łatwo z tego wywnioskować,JAKIM WROGIEM DLA ŻYDÓW na drodze kolejnego wyciągania kasy ze Skarbu Państwa Polskiego - jest polskie ,,Radio Maryja” i mnóstwo informacji przekazywanych tam chociażby przez LEŚNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH jak np.; prof. Jan Szyszko – byłego Ministra Środowiska, czy też Stowarzyszenia na Rzecz zrównoważonego Rozwoju Polski - BRONIĄCYCH ZACIEKLE OD LAT LASY PAŃSTWOWE, NAJWIĘKSZY SKARB RZECZPOSPOLITEJ – PRZED REPRYWATYZACJĄ I TEGO TYPU SZTUCZKAMI OGRABIENIA POLSKI PO RAZ KOLEJNY!!!


A jak na przestrzeni tych lat 2208-2015 wyglądały W PRAKTYCE owe ,,sztuczki” z ograbieniem Skarbu Państwa ,,Lasy Państwowe"” przez rządzącą koalicję Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego ??!


Niebawem, bo ...ciąg dalszy tych moich informacji nastąpi na www.pigipedia.blogspot.comPisze jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk