czwartek, 22 stycznia 2015

BRONISŁAW KOMOROWSKI ...STRASZNIE MI WSTYD ZA PANA PANIE PREZYDENCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22 stycznia 2015 roku

                                       

Tak śpiąco było i ,,pracowicie" w Sejmie...

           
...tak jest ,,pracowicie" śpiąco dziś u Pana Prezydenta!!!Sławno,dnia 22 stycznia 2015 roku


PREZYDENT RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ
PAN BRONISŁAW KOMOROWSKI
00-902 WARSZAWA
Ul. Wiejska nr 10


Szanowny Panie Prezydencie RP!


W naszym codziennym życiu zdarzają się sytuacje ważne, mniej istotne, lub nawet bardzo,bardzo ważne,które ...czasami mniej lub bardziej świadomie możemy wręcz przespać!

Ponieważ jest Pan PREZYDENTEM MOJEJ OJCZYZNY – POLSKI , postanowiłem niniejszą korespondencją podzielić się szczerze i uczciwie moimi paroma spostrzeżeniami a dotyczącymi Pańskiego OFICJALNEGO postępowania, które co muszę z żalem przyznać – sprawia, iż ...BARDZO, BARDZO MI WSTYD ZA PANA PANIE PREZYDENCIE !!!!


Już na samym początku dodam,że zdjęcia jakie pojawiają się w mediach a obrazujące Pana jako Prezydenta RP...śpiącego NA SIEDZĄCO nawet wspólnie z małżonką w czasie bardzo ważnych OFICJALNYCH zebrań publicznych i uroczystości , powodują zapewne nie tylko u mnie ale i u milionów Polaków uczucia, iż...BARDZO,BARDZO MI WSTYD ZA PANA PANIE PREZYDENCIE!!!

Oczywiście tylko dobre wychowanie i kultura osób siedzących, czy też uczestniczących w tych spotkaniach kiedy Pan Prezydent sobie tak ,,smacznie” śpi – zaś uroczystości trwają (sic!), hamuje ich zapewne przed chóralnym okrzykiem ; BRONEK – POBUDKA!!!!!!!!!!

BARDZO, BARDZO MI WSTYD ZA PANA PANIE PREZYDENCIE....

Niniejszym pozwolę sobie przypomnieć,że pomimo upływu tak długiego czasu – NIE ODPOWIEDZIAŁ MI PAN NAWET SŁOWEM NA PIŚMIE w związku z moim wnioskiem do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z dnia 31 marca 2014 roku dotyczącego pozbawienia tak honorowego POLSKIEGO odznaczenia jakim jest Order Virtuti Militari jaki przed laty KOMUNISTYCZNE WŁADZE POLSKI przyznały … LITEWSKIEMU ŻYDOWI Genrich Ziman ps. ,,Jurgis” MORDERCY WIELU NASZYCH RODAKÓW !!!

...a oto i on ;DOWÓDCA ŻYDOWSKICH ZBRODNIARZY - ŻYD, który przed wojną nazywał się GENRICH ZIMAN ps. ,,Jurgis" zaś po II wojnie światowej na Litwie zmienił dane na ...GENRIKAS ZIMANAS !!!

TO TEGO ŻYDOWSKIEGO BANDYTĘ...komunistyczne władze Polski Ludowej tak wysoko odznaczyły - niezmiennie do dziś 2015 roku!!! TO ON 29 STYCZNIA 1944 ROKU Z INNYMI ŻYDAMI WYMORDOWAŁ DZIESIĄTKI POLSKICH MIESZKAŃCÓW WSI KONIUCHY...
...oto to miejsce mordu BESTIALSTWA ŻYDÓW na niewinnej polskiej ludności wsi Koniuchy!!!!
...ŚWIĘTY ODPOCZYNEK racz im dać Panie - A MOIM RODAKOM ZACHOWAJ PAMIĘĆ O TEJ  ŻYDOWSKIEJ ZBRODNI !

TAKICH ŻYDOWSKICH MORDERCÓW I OPRAWCÓW NARODU POLSKIEGO AŻ TAK WYSOKO ODZNACZONYCH NIE PRZYPADKOWO PRZEZ KOMUNISTYCZNE WŁADZE POLSKI LUDOWEJ, GDYŻ TO ŻYDZI ZAWSZE WSPIERALI KOMUNIZM NIE TYLKO W NASZEJ OJCZYŹNIE...JEST WIĘCEJ , ZAŚ O DZIWO PO 1989 ROKU NIKT W JAKOBY JUŻ,,WOLNEJ POLSCE NIE MA ODWAGI ODEBRAĆ IM TE POLSKIE ODZNACZENIA !

Wyjątkiem był jedynie świętej pamięci Pan Prezydent RP LECH KACZYŃSKI – który nie bał się pozbawić takiego orderu 26 lipca 2006 roku BANDYTY Wincentego Romanowskiego, skazanego po latach za prześladowania polskich patriotów !!!!

Czekam nadal dziś 22 stycznia 2015 roku na odpowiedź i ...BARDZO, BARDZO MI WSTYD ZA PANA PANIE PREZYDENCIE , gdyż poprawność polityczna i tak zwana chora ,,racja stanu” jak widzę jest za Pana kadencji ważniejsza niż PRAWDA HISTORYCZNA, HONOR I DOBRO NARODU POLSKIEGO !!!

Szanowny Panie Prezydencie RP!

Czy docierają do Prezydenta RP UCZCIWE informacje a mówiące o tym JAK WIELE ,,DĘBÓW WOLNOŚCI” które to Pan zasadził 2014 roku z inicjatywy przy współudziale leśników ,,LASÓW PAŃSTWOWYCH” zostało niebawem zniszczonych ...wyrwanych...połamanych...oblanych farbą...czy też ,,NAGLE” uschły po zasadzeniu ?!
NAJWYŻSZY CZAS SIĘ OBUDZIĆ PANIE PREZYDENCIE...


...cała ALEJA ,,DĘBÓW WOLNOŚCI" posadzona w Parku Ludowym w Lublinie na 90-lecie LASÓW PAŃSTWOWYCH ! WSZYSTKIE POŁAMANE!!!

Tak się dzieje i tak się stało od Bałtyku aż po Tatry : gdyż zniszczono Pana ,,Dęby Wolności” w Sopocie nad morzem... w Parku Ludowym w Lublinie, gdzie sadzenie owych dębów odbyło się w ramach obchodów ,,JUBILEUSZU” 90-lat Lasów Państwowych (...na które O ZGROZO przypada aż 45 lat SKRAJNEGO KOMUNIZMU PRL !!!)...w Nowej Hucie koło Krakowa... w Skierniewicach...

CZY ZASTANAWIAŁ SIĘ PAN PREZYDENT ,,DLACZEGO” TAK SIĘ DZIEJE,ŻE DĘBY JAKIE KIEDYŚ SADZILI NASI WIELCY KRÓLOWIE ROSNĄ JUŻ SETKI LAT W RZECZPOSPOLITEJ ...zaś Pana ,,DĘBY WOLNOŚCI” znikają jeden za drugim, niszczone przez Polaków tuż po ich zasadzeniu?????!

PODPOWIEM Panu ; ….bo w Polsce NIE MA TAKIEJ WOLNOŚCI JAKIEJ PRAGNIE CAŁY POLSKI NARÓD nie tylko od 1989 roku, zaś dziś funkcjonuje obiegowe pojęcie ,,WOLNOŚCI” ale takiej jaką załatwili sobie złodzieje, oszuści,polityczni cwaniacy którzy okradają NON STOP naszą Polskę!

A ponieważ niestety niezbyt wiele robi Pan jako POLITYK aby ten stan w Polsce zmienić to ...BARDZO, BARDZO MI WSTYD ZA PANA PANIE PREZYDENCIE !!!

Mógłbym tak podawać bardzo wiele przykładów owego wstydu rodzącego się za sprawą nie tylko Pana skandalicznych błędów ortografii polskiej jakie już nie raz za sprawą ,,ZDOLNOŚCI” Pana Prezydenta miały miejsce ...ale na zakończenie, pozwolę sobie na podanie jeszcze kolejnej ,,wpadki” Kancelarii Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego :
...wpis do księgi kondolencyjnej przez Prezydenta RP Komorowskiego! Słowo ,,BÓLU" napisane przez ,,U" zwykłe , czyli źle bo ... ,,BULU"
...NIC DODAĆ - NIC UJĄĆ!
I nie ma się co dziwić potem,że ...POLACY SOBIE KPIĄ Z ORTOGRAFII PREZYDENTA RP!!!!

NIE PRZYPADKOWO dotyczy to obecnych stosunków polsko-ukraińskich w czasie wojny na wschodzie Ukrainy a szczególnie wsparcia materialnego i politycznego ze strony Polski dla MAJDANU i tamtejszej ,,rewolucji”...  niestety coraz bardziej OPLUWAJĄCEJ POLSKĘ!!!

Szanowny Panie Prezydencie RP !

W niedzielę 23 lutego 2014 roku w Belwederze odbyło się Pana spotkanie z osobami ZAANGAŻOWANYMI WE WSPARCIE PRZEMIAN NA UKRAINIE, zorganizowane we współpracy z Komitetem Obywatelskim Solidarności z Ukrainą!

Były to osoby z kilku ośrodków : Przemyśl, Lublin, Koszalin,Wrocław, Szczecin, Gdańsk,Poznań, Warszawa oraz przedstawiciele pewnych fundacji, stowarzyszeń i Związku Ukraińców w Polsce!Przedstawiając działania PODEJMOWANE PRZEZ OBECNYCH NA SALI w obecności Pana Prezydenta – podkreślono min, że polegają one (UWAGA!!!!!!) ...na akcji informowania i tłumaczenia W POLSCE I NA ŚWIECIE wydarzeń na Ukrainie, A W TYM AKTYWNEGO DEMENTOWANIA PROWOKACYJNYCH PLOTEK, JAKOBY MAJDAN MIAŁ ANTYPOLSKI LUB ANTYSEMICKI CHARAKTER !!!!!

Działania obywateli Ukrainy w Polsce, a w tym organizację warszawskiego EUROMajdanu zaprezentowała Panu Prezydentowi RP ...niejaka NATALIA PANCHENKO, przedstawicielka komitetu organizacyjnego EUROMajdanu Warszawa!

Panchenko przypomniała wypowiedziane na Placu Zamkowym w Warszawie słowa ; ,, Do niedawna gdy wołaliśmy SŁAWA UKRAINI – HEROJAM SŁAWA – mieliśmy na myśli bohaterów Ukraińców!

                               
Od początku Majdanu znaczenie tych słów zmieniło się! Teraz wołając ,,HEROJAM SŁAWA” mamy na myśli również między innymi poległych Białorusinów, Ormian, a także obecnych z nami na Majdanie i UDZIELAJĄCYCH NAM POMOCY Polaków”


Przypomnę; TAK BYŁO W BELWEDERZE W OBECNOŚCI zachwyconego Prezydenta RP Komorowskiego!!!

Po opuszczeniu BELWEDERU ta sama NATALIA PANCHENKO - oświadcza teraz publicznie,że ...UKRAIŃSKA POWSTAŃCZA ARMIA WALCZYŁA Z POLAKAMI ZA NIEPODLEGŁĄ UKRAINĘ !!!

Na temat flagi banderowców SYMBOLIKI LUDOBÓJCZEJ ORGANIZACJI – owa Panchenko powiada (cyt) „ DLA NAS TO JEST FLAGA ZWYCIĘSTWA!
POD TA FLAGĄ UPA WALCZYŁO ZA NIEPODLEGŁĄ UKRAINĘ, walczyło z Rosjanami, Niemcami, Węgrami, Austriakami ...A TAKŻE POLAKAMI”

Za chwilę dodaje : ,,TAK! BYŁO ZABIJANIE.TAK! BYŁA RZEŹ WOŁYŃSKA! WIELU POLAKÓW ZGINĘŁO!”

Panchenko przebywa w Polsce od 2010 roku...STUDIOWAŁA ZA DARMO NA KOSZT SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO w Szkole Wyższej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, OTRZYMUJĄC TEŻ STYPENDIUM.
Przyjechała do Polski z położonej 300 km na wschód od Kijowa POŁTAWY!


SZKODA Panie Prezydencie,że osoby odpowiedzialne za zorganizowanie owego spotkania w Belwederze w lutym 2014 roku – NIE POŁOŻYLI PANU ,,NA PRZEBUDZENIE” POD NOS w trakcie przemówienia owej Natalii Panchenko JEJ ZDJĘCIE JAKIE ZROBIŁA SOBIE W GDAŃSKU NA ULICY DŁUGI TARG Z GRUDNIA 2012 ROKU, a jakie zamieściła na Facebobooku z jej podpisem (cyt) ,, GDAŃSK TO BARDZO ŁADNE NIEMIECKIE MIASTO”A OTO I OWE ZDJĘCIE WRAZ Z BARDZO ZŁOŚLIWYM WOBEC POLAKÓW TĘSKNIĄCYCH ZA POLSKIM LWOWEM  WPISEM ; ,,GDAŃSK TO BARDZO ŁADNE NIEMIECKIE MIASTO"...TAK NATALIA PANCHENKO DZIĘKUJE POLSCE I POLAKOM,ŻE ZYJE I UCZYŁA SIĘ W POLSCE ,,NA KRZYWY RYJ" !!!!!


To dlatego właśnie NAJWYŻSZY CZAS NA PANA ,,POBUDKĘ” ZE SNÓW O NAIWNOŚCI gdyż ….BARDZO, BARDZO MI WSTYD ZA PANA PANIE PREZYDENCIE !!!!!

Czytałem komentarze NASZYCH RODAKÓW na temat tego JAK FAŁSZYWĄ OSOBA MUSI BYĆ UKRAINKA Natalia Panchenko, którą ,,hodujemy sobie” niczym wrzód  NA..... NASZ KOSZT ...i to na naszym podwórku ;

POLACY NIE ZOSTAWIAJĄ ,,SUCHEJ NITKI" W SWYCH DOSADNYCH KOMENTARZACH NA TEMAT UKRAIŃSKICH FAŁSZYWYCH KŁAMCÓW I WYZYSKIWACZY...

I jak się mają do tego spotkania w Belwederze działania Panchenko ...( sic!) JAKOBY ZMIERZAJĄCE DO AKTYWNYCH CZYNNOŚCI DEMENTUJĄCYCH WSZELAKIE KŁAMSTWA HISTORYCZNE, SZKODLIWE POLSCE PLOTKI – MAJĄCE WYRAŹNIE ANTY POLSKI CHARAKTER ???!

Jestem w 100% pewien,że wówczas chodziło w Belwederze o NAJWAŻNIEJSZE tj; WYCIĄGNIECIE KOLEJNEJ KASY SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO DLA ORGANIZACJI PRO-UKRAIŃSKICH, TRAKTUJĄCYCH JAK WIDAĆ NASZĄ OJCZYZNĘ JAK ...ŁAGODNĄ DOJNĄ A NA DODATEK NAIWNĄ KROWĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


To dlatego tak ...BARDZO, BARDZO JEST MI WSTYD ZA PANA PANIE PREZYDENCIE !!!

Na Kresach RP, w Polskim Lwowie – czekają na POMOC ze strony Rzeczpospolitej NASI RODACY, którzy nigdy nie opuścili polskich ziem – A KTÓRZY TERAZ MUSZĄ PISAĆ DO STRASBOURGA PETYCJE O ZWROT CHOCIAŻBY POLSKICH ŚWIĄTYŃ CELEM SPRAWOWANIA KULTU RELIGIJNEGO PRZEZ POLAKÓW NA UKRAINIE, gdyż obecne władze Ukrainy rzucają im podstępnie ,,kłody pod nogi” A PREZYDENT RZECZPOSPOLITEJ ZJAWIA SIĘ TAM TYLKO PO TO, ABY DAĆ SIĘ WYSMAROWAĆ PUBLICZNIE JAJKIEM PRZEZ UKRAIŃSKIEGO OSZOŁOMA !!!!


OTO TA SCENA!!! FAŁSZYWY UKRAINIEC PODAJE PRAWĄ RĘKĘ PREZYDENTOWI RZECZPOSPOLITEJ WIZYTUJĄCEGO WSCHODNIE KRESY POLSKI ...a lewą ręką smaruje Prezydenta jajem!!!

A GDYBY MIAŁ NÓŻ...co wielu z nich ma wyssane z mlekiem matki ??!

Ciekawe czy Prezydent Komorowski W TEJ SYTUACJI pamięta swoje ironiczne słowa jakie skandalicznie wypowiedział drwiąc z śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ...,,JAKI PREZYDENT - TAKI ZAMACH!"??!

BARDZO! BARDZO JEST MI WSTYD ZA PANA PANIE PREZYDENCIE KOMOROWSKI !

CZAS NA ,,POBUDKĘ”...albo najwyższy czas zmian w Polsce !!!!!!!!

Czy odpisze mi Pan na tą i zaległą korespondencję, czy też NADAL POZOSTANIE MI WSTYDZIĆ SIĘ ZA PREZYDENTA MOJEJ OJCZYZNY, KTÓRY CZĘSTO ,,PRZESYPIA” TAK WAŻNE DLA POLSKI SPRAWY I SYTUACJE ??!


Krzysztof Kowalczyk