piątek, 30 stycznia 2015

STANISŁAW GAWŁOWSKI...WULGARNY V-CE MINISTER ŚRODOWISKA, POLITYCZNY KOMBINATOR MAJĄCY W D*** ZWIĄZKI ZAWODOWE W LASACH PAŃSTWOWYCH !!!

30 stycznia 2015 roku


POLITYKA to dyplomacja - ale niestety wśród naszych ,,wybrańców" którym od kilku nawet kadencji SŁOMA Z BUTÓW NON STOP ŚCIELE SIĘ ZA KAŻDYM ICH PROSTACKIM KROKIEM I W TYM CO ROBIĄ -  dziś postanowiłem nie tylko Wam ,,coś" uzmysłowić, ale i też PRZEDSTAWIĆ W PEŁNEJ KRASIE POSTAĆ  w kuluarach zachowań nadzwyczaj prostacką i chamską , A PRZY TYM WULGARNĄ pod niebiosa!

POSTAĆ BARDZO FAŁSZYWĄ...z tego co wiem mega materialistę...KOMBINATORA POLITYCZNEGO Z TAK ZWANEJ ,,GÓRNEJ PÓŁKI",za którym od kilku lat ciągną się niczym olbrzymi WĄŻ  afery kryminogenne, korupcja jego znajomych, podwładnych mu POLITYCZNIE wazeliniarzy!!!!!
                                                                           
CZY WIECIE ...O KIM MYŚLĘ??!

            
                                               
...nie przypadkowo w tle tego ujęcia są WIATRAKI , które jak domniemywam po zmianach władzy w Polsce, staną się podstawą do nie jednej z afer gospodarczych czasów Platformy Obywatelskiej!
,,ZIELONA ENERGIA" ...EKOLOGIA...- to super ,,przykrywka" w tak zwanych długodystansowych  interesach pewnej grupy PO-litycznych osób... 

TAK!!! V-ce minister środowiska Stanisław Gawłowski - FACET KTÓRY RŻNIE OSTROŻNEGO W KONTAKTACH A DAŁ SIĘ NICZYM NAIWNY DZIECIAK  NAGRAĆ ZWYKŁYM KELNEROM W RESTAURACJI ,,SOWA & PRZYJACIELE" ...gdzie wypłynęło z niego prawdziwe oblicze POSTACI NAD WYRAZ WULGARNEJ A NAWET CHAMSKIEJ, DRWIĄCEJ I KPIĄCEJ NIE TYLKO Z ŻYDÓW O KTÓRYCH ,,DOWCIPKUJE" ALE TAKŻE MIĘDZY  INNYMI Z LEŚNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH (ZWIĄZKOWCÓW)...a tego to mu już nie daruję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ZAPRASZAM ...szczególnie dlatego,iż mamy rok wyborów do parlamentu RP a leśnicy Lasów Państwowych POWINNI WIEDZIEĆ na podstawie ROZKRADANIA NASZEJ OJCZYZNY W LATACH 2008-2015  i mieć to już we krwi,że na ŻADNE POLITYCZNE MENDY NIE ODDAJE SIĘ GŁOSÓW !!!!!!

Niedawno jeden z ,,bohaterów" warszawskiej restauracji ,,SOWA&PRZYJACIELE" dostał zaproszenie od ABW do ...odsłuchania swoich zeznań, tj; paplania głupot i kombinacji jakimi raczył swoich POlitycznych kolesi przy posiłku w tejże restauracji!

A JA JESTEM CIEKAW CZY STANISŁAW GAWŁOWSKI JUŻ DOSTAŁ OFICJALNE ZAPROSZENIE OD AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNETRZENEGO NA ODSŁUCHANIE U NICH TEGO CO TAK WULGARNIE , PO CHAMSKU OPOWIADAŁ W TYM SAMYM MIEJSCU ??!

POCZĄTKOWO ABW I PROKURATURA  MIAŁA TYLKO SZEŚĆ NAGRAŃ, JAKIE UZYSKAŁA ZA SPRAWĄ NASZYCH SPRYTNYCH POLSKICH KELNERÓW (...PANOWIE CHWAŁA WAM NA WIEKI!!!!) OD REDAKCJI CZASOPISMA ,,WPROST" W CZERWCU 2014 ROKU.

TAŚM BYŁO I JEST JEDNAK DUŻO...DUŻO..DUŻO WIĘCEJ !!!
TAKICH ,,PAPLACZY" JAK GAWŁOWSKI I KOLESIE NAGRYWANO TAM PRZEZ OKRES PONAD ROKU...

MAŁO KTO W POLSCE WIE O TYM,ŻE NAJBARDZIEJ CIEKAWE NAGRANIA ...WYLĄDOWAŁY W NURCIE NASZEJ WISŁY, GDY PRZERAŻONY OBROTEM SPRAWY PEWIEN GOŚĆ, ZNAJĄCY ICH ZAWARTOŚĆ - WYSTRASZYŁ SIĘ ,,KALIBRU" TEJ AFERY TAŚMOWEJ KTÓRA DZIĘKI KELNEROM OTWORZYŁA OCZY POLSKIEMU SPOŁECZEŃSTWU NA TEMAT TEGO ...JAKIE POLITYCZNE MENDY NIE TYLKO ODŻYWIAJĄ SIE NA KOSZT PODATNIKA, LECZ SZCZEGÓLNIE CO TAK NAPRAWDĘ MÓWIĄ I MYŚLĄ O POLAKACH, POLSCE I SWEJ ROLI DLA OJCZYZNY...

CZY WIECIE,ŻE TE NAGRANIA SĄ TAK NIEBEZPIECZNE DLA WIELU POLITYCZNYCH OSZOŁOMÓW,ŻE...WYŁAWIALI JE Z WISŁY SPECJALNI NURKOWIE??!

...melduję posłusznie panie Tusk 
że GRUBE RYBY mogły to co znaleźliśmy pod wodą już dawno sobie przegrać!!!

MIESIĄC TEMU PROWADZĄCA ŚLEDZTWO OSOBA PRZYZNAŁA I POTWIERDZIŁA FAKT ODNALEZIENIA INNYCH NAGRAŃ, A SZACUJE SIE,ŻE NAGRANO TAM ...uwaga!!!OKOŁO 70 OSÓB !!!

CO CIEKAWE ; NIE WSZYSTKIE NAGRANE TAM OSOBY ZŁOŻYŁY WNIOSKI O ŚCIGANIE TYCH, KTÓRZY ICH NAGRALI...UCZYNIŁO TO ,,TYLKO" (sic!!!!!!) 37 OSÓB!

Jak myślicie;

CZY  KLIENT RESTAURACJI ,,SOWA&PRZYJACIELE" V-CE MINISTER ŚRODOWISKA STANISŁAW GAWŁOWSKI ZŁOŻYŁ WNIOSEK O ŚCIGANIE ...POLSKICH KELNERÓW, KTÓRZY NAGRALI JEGO SKANDALICZNIE AROGANCKIE SŁOWA WYPOWIEDZIANE NA TEMAT POLSKICH LEŚNIKÓW ??!

A TAK NA MARGINESIE ;  CZAS JUŻ ABY ULICE I RONDA W POLSCE ZACZĘŁY OTRZYMYWAĆ NAZWĘ..... ,, KELNERÓW POLSKICH"!!!!!!!!!!!!!!!!

W styczniu 2014 roku trwały w Ministerstwie Środowiska(...gdzie wice ministrem jest Stanisław Gawłowski!)  - rozmowy ze związkowcami ,,Solidarności” dotyczące bardzo ważnych kwestii takich jak:

a) złodziejskiej daniny jaką obciążyli Politycy Lasy Państwowe

b) płac zamrożonych od 2008 roku w parkach narodowych i w gospodarce wodnej (...TO CHYBA DLATEGO KOLESIE POLITYCZNI GAWŁOWSKIEGO W ZACHODNIOPOMORSKIM ZARZĄDZIE MELIORACJI WODNYCH BRALI W ŁAPĘ ŁAPÓWKI NA SETKI TYSIĘCY ZŁOTYCH I...HURTOWO USTAWIALI PRZETARGI PUBLICZNE POD SWOICH ...z tej ,,biedy” finansowej oczywiście /sic!!!/ ,A KILKU Z NICH JUŻ SIEDZI ZA KRATAMI !!)

c)reformy prawa wodnego, w której ten sam Stanisław Gawłowski publicznie przewidywał ,,wygaszanie” dotychczasowo obowiązujących umów z pracownikami.

,,ZMĘCZONY” pracą Gawłowski postanowił wpaść na obiadek ze swoim PO-litycznym kolesiem do restauracji ,,Sowa&Przyjaciele”...gdzie zapewne Z UTĘSKNIENIEM czekali na nich kelnerzy!!!

NO I WPADLI...o czym świadczą nagrania z ich pobytu w restauracji!

Gawłowski spotkał się tam z lobbystą Piotrem Wawrzynowiczem ...oczywiście tym samym z Platformy Obywatelskiej,zaś wyłącznie dzięki trudowi i zaangażowaniu POLSKICH KELNERÓW dziś mamy niepowtarzalną okazje dowiedzieć się JAK W RZECZYWISTOŚCI BYŁA I JEST TRAKTOWANA STRONA ZWIĄZKOWA PRZEZ MINISTERSTWO ŚRODOWISKA !!!

,,Obiadek” i paplanina obu ,,FACHOWCÓW” trwa około 2 godzin... zaś ,,wagę” rozmów ze związkowcami osobiście w bardzo właściwy WULGARNY dla siebie sposób opisuje, ocenia sam Stanisław Gawłowski od następującego czasu tegoż nagrania tj; 0:44:53

Przypomnę ; Ministrem Środowiska jest MACIEJ Grabowski !!!

A oto najważniejsze wypowiedzi na tym nagraniu min; w sprawach Lasów Państwowych:

Stanisław Gawłowski: ,, Teraz wchodzę, a Maciek do mnie mówi; CHODŹ ZE MNĄ NA SPOTKANIE ZE ZWIĄZKAMI ZAWODOWYMI !
Pytam: CHCESZ MIEĆ DOBRE SPOTKANIE - CZY ZJEBANE?!

On mówi: NO NIE, NO RACZEJ DOBRE!
Ja mówię: TO IDŹ SAM!

Tak kurde,to jest – powiem to uczciwie, co nowy minister jest, jest spotkanie ze związkami i ja tam jestem PO CHUJ JA MAM TAM IŚĆ PO RAZ CZWARTY!

...na tą jak widzicie  ,,kulturalną” wypowiedź Stanisława Gawłowskiego – odpowiada mu jego Polityczny koleś Piotr Wawrzynowicz : ,,...CZTERY GODZINY PIERDOLENIA O NICZYM! „

Na to zaś rzecze Gawłowski:
,,...O NICZYM; BEZNADZIEJNE PENSJE, BEZNADZIEJNE COŚ TAM,SKARGI-NIECH SPIERDALAJĄ!!! „


Jednym z ciekawszych opisów owego spotkania WULGARNEGO Gawłowskiego jest ten zamieszczony u Kolegów na ,,Prawym Lesie” (POZDRAWIAM!) - a według mej oceny bardzo trafnie zatytułowany !

Mam nadzieję,ze cytując ów tytuł W CAŁOŚCI , BEZ SKRÓTÓW – zostanę jeszcze bardziej zrozumiany przez ,,Brać Leśną” i czytelników mojego bloga www.pigipedia.blogspot.com , a mianowicie ów tytuł brzmi ,, PANIE GAWŁOWSKI, NAJWYŻSZY CZAS - SPIERDALAJ!

Chyba przyznacie,iż tytuł ten jest wyjątkowo proporcjonalny nie tylko do wulgarnego i chamskiego słownictwa wice Ministra Środowiska Stanisława Gawłowskiego, który tak traktuje leśników i Lasy Państwowe...

A ja namawiam Was, abyście ,,korzystając z okazji” zorganizowania zapewne niebawem PRZED WYBORAMI PARLAMENTARNYMI, w których tenże sam Gawłowski będzie ZNOWU  startował – kolejnego tak zwanego ,,LEŚNEGO SPĘDU” przez dyrektora RDLP Szczecinek Cichonia (...również z Platformy Obywatelskiej!)...ZABRALI ZE SOBĄ CAŁE SNOPY, LUB TEŻ GDZIEŚ TAM W KIESZENIE NIECO ZWYKŁEJ SŁOMY!

Gdy wulgarny Gawłowski będzie obok Was przechodził – wysypcie to mu za nim na podłogę i ODWAŻNIE powiedzcie facetowi ; ,,PANIE MINISTRZE GAWŁOWSKI!  SŁOMA Z BUTÓW WAM SIĘ SYPIE"

TO ZA OBRAZĘ I LEKCEWAŻENIE POLSKICH LEŚNIKÓW I LASÓW PAŃSTWOWYCH PRZEZ POLITYCZNEGO CWANIAKA !!!

...czyżby SŁOMA Z BUTÓW stała się już na stałe symbolem MINISTRÓW ,,Platformy Obywatelskiej" ???????

W ZAISTNIAŁYCH OKOLICZNOŚCIACH PODPOWIADAM LEŚNIKOM ZWIĄZKOWCOM...czas najwyższy, abyście zrobili WSZYSTKO , aby Gawłowskiego pozbawić ,,KORDELASA LEŚNIKA" jaki otrzymał  DWUKROTNIE od ,,profesjonalistów" typu Marian Pigan (...wiecie CO TO takiego było w DGLP ??) !!!


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

CZY WIECIE JAK WYGLADAJĄ DROGI PO KTÓRYCH PORUSZA SIĘ STANISŁAW GAWŁOWSKI - ,,DO PRACY" I PO CZYM JE MOŻNA OD RAZU POZNAĆ ??!
Z ostatniej chwili;

W nadmorskiej gminie Darłowo, gdzie Gawłowski ma rodzinę A W KTÓREJ CHYBA NIEBAWEM BĘDZIE WIĘCEJ WIATRAKÓW NIŻ DRZEW W LASACH (sic!!!) - TRWA BUNT MIESZKAŃCÓW KILKU MIEJSCOWOŚCI DOTYCZĄCY BUDOWY KOLEJNYCH WIATRAKÓW!!!
Wykonawca ma za nic sprzeciw ludności, twierdząc iż zezwolenia mają wydane i NIKT NIE ZATRZYMA BUDOWY !
Niezła WOJNA była kilka dni temu w Jeżyczkach,gdzie nie udzielono ludziom odpowiedzi na pytania ILE METRÓW OD ICH ZABUDOWAŃ BĘDĄ STAŁY TURBINY...LUDNOŚĆ SIĘ ZORGANIZOWAŁA I BUNTUJE , GDYŻ UWAŻAJĄ INWESTORÓW ZA KŁAMCÓW, KOMBINATORÓW a jak twierdzą w kolejnej miejscowości Stary Jarosław WYBUDOWANO WIATRAKI NAWET POMIMO SPORU I TRWAJĄCEJ SPRAWY W SĄDZIE ..PRZECIWKO TYM INWESTYCJOM !!!