piątek, 23 stycznia 2015

CZY POLITYCZNA GŁÓWNA KSIĘGOWA W LASACH PAŃSTWOWYCH MOŻE MÓWIĆ NA TYLE GŁOŚNO PRZEZ SEN .......NA TEMAT CEN I STAWEK PRZETARGÓW PUBLICZNYCH W SWOJEJ FIRMIE NA TERENIE RDLP , KTÓRE ,,PRZYPADKIEM" TRAFIAJĄ TAM GDZIE TRZEBA?!

23 stycznia 2015 roku



...na pierwszy rzut okiem ; ,,SIELANKA".

ILE KOSZTUJE DUSZA...UCZCIWOŚĆ... itp w Połczynie ??!



O TYM SKANDALICZNYM I KORUPCYJNYM A KOLEJNYM PRZYPADKU  W REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINKU - KIEROWANYM PRZEZ POLITYCZNEGO DYREKTORA ,,PLATFORMY OBYWATELSKIEJ" SŁAWOMIRA CICHOŃ, KTÓRY ZAPEWNE ,,PRZYPADKIEM: (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!) KANDYDOWAŁ WSPÓLNIE Z OBECNYM NADLEŚNICZYM NADLEŚNICTWA POŁCZYN RÓWNIEŻ Z ,,PLATFORMY OBYWATELSKIEJ" DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO ...NIEBAWEM na www.pigipedia.blogspot.com

...CZAS NAJWYŻSZY w Lasach Państwowych!!!!

ZAPRASZAM !!!

...JAKA JEST CENA TAK GŁOŚNEGO EWENTUALNEGO MÓWIENIA ,,PRZEZ SEN" ????!

...czy przypomnieć Wam JAK WYGLĄDA ,,GŁÓWNY ROZGRYWAJĄCY" jak na razie jeszcze kwestie połczyńskie, a w tym obsadę kierowniczą w Lasach Państwowych RDLP Szczecinek?????!


Pisząc przy tym jaki jest....NEPOTYZM i KORUPCJA w RDLP Szczecinek!

PRZYPOMNĘ OBURZONYM NIEDOWIARKOM :

KORUPCJA = MONOPOL (np: na władze,decyzje!) + UZNANIOWOŚĆ - ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!

A najlepiej w sytuacjach ,,TRUDNYCH" - ZNALEZIENIE ,,KOZŁA OFIARNEGO" !!!

W Nadleśnictwie Połczyn już jest ...i to nie jeden, aby sprawa w miarę ,,BEZBOLEŚNIE" uległa WYCISZENIU!!!!

Dowodem na to jest min; ostatnie ZWOLNIENIE DYSCYPLINARNE....a także zwolnienie z pełniącej obowiązki stanowiska głównej księgowej!!!

A CO Z NIETYKALNĄ PO-LITYCZNIE ,,WIERCHUSZKĄ" tj; tak zwanym ścisłym kierownictwem nadleśnictwa Połczyn, KTÓRE POTRAFI NAWET LATAĆ HELIKOPTEREM NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA TYLKO PO TO  , ABY ROBIĆ NICZYM KOMUNISTYCZNA S.B. ZDJĘCIA POSESJI LEŚNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH, KTÓRZY POBRALI W BANKU KREDYT I PO ZAŁOŻENIU RODZINY BUDUJĄ SWÓJ DOM ???!


CZYŻBY KIEROWNICTWO NADLEŚNICTWA POŁCZYN ZAPOMNIAŁO O TREŚCI art.51 KONSTYTUCJI RP ???!

,, WŁADZE PUBLICZNE NIE MOGĄ POZYSKIWAĆ,GROMADZIĆ I UDOSTĘPNIAĆ INNYCH INFORMACJI O OBYWATELACH NIŻ NIEZBĘDNE W DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE PRAWNYM " ...no chyba, że jest się ,,SYMPATYKIEM" jak zastępca nadleśniczego lub CZŁONKIEM "Platformy Obywatelskiej" jak nadleśniczy w Połczynie!!! 

ZDJĘCIA TE ,,O DZIWO" NIGDY NIE TRAFIŁY DO WŁAŚCICIELI TEJ POSESJI...LEŚNIKÓW !!!

...,,PRYWATNA TAXI LOTNICZA" w Nadleśnictwie Połczyn...w wersji oficjalnej do gaszenia lasów?!CIEKAWE CZY WYKONUJĄCY TE ZDJĘCIA PRYWATNEJ POSESJI RODZINY LEŚNIKÓW  SIEDZIAŁ W TYM ,,BAMBI' - to jest pojemniku z wodą?! Sic!!!!!

ZAPYTAM WIĘC DYREKTORA GENERALNEGO LP ...ILE KOSZTUJE GODZINA TAKIEGO ,,PRYWATNEGO WĘSZENIA" KIEROWNICTWA NADLEŚNICTWA POŁCZYN I JAKI W TYM INTERES MIAŁY ...,,MŁODE WILKI"


A OTO BARDZO WYMOWNE UJĘCIE - dla tych wszystkich w tej sprawie Nadleśnictwa Połczyn, gdzie ...WEDŁUG WERSJI JUŻ OFICJALNEJ GRASUJĄ ....WILKI !!!!!

Krzysztof Kowalczyk 

PS.

DZIĘKUJĘ  PEWNEMU GRONU OSÓB ZA INFORMACJE JAKIE OTRZYMAŁEM DZIŚ W TEJ SPRAWIE, KTÓRE PO ICH UWAŻNYM PRZEANALIZOWANIU UZNAŁEM,ŻE POWINIEN ZNAĆ JE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ... ALE DYREKTOR GENERALNY LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!!!!!


Oczywiście NIEBAWEM pojawi się poniżej szereg SKANDALICZNYCH SYTUACJI  dotyczących SPOSOBU NADZORU I NEPOTYZMU w Nadleśnictwa Połczyn (RDLP Szczecinek) dla Waszej wiedzy, gdyż poprzednie moje informacje JAKIE ZAWARŁEM W ZAPYTANIU SKIEROWANYM DO DYREKTORA GENERALNEGO L.P. potwierdzają się w 100% !!!

WEDŁUG MEJ WIEDZY I OCENY WINĄ ZA WSZELKIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI W TYM NADLEŚNICTWIE - POWINNO BYĆ OBARCZONE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ŚCISŁE KIEROWNICTWO NADLEŚNICTWA POŁCZYN, KTÓRE DOPROWADZIŁO DO MEGA UPOLITYCZNIENIA A WRĘCZ CELOWEJ I NIEŹLE ZAPLANOWANEJ PROMOCJI ,,PLATFORMY OBYWATELSKIEJ" NA RÓŻNYCH STANOWISKACH PRACY W TEJ JEDNOSTCE LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!

I NIE TRZEBA TU BYĆ ŻADNYM FILOZOFEM - ABY DOJŚĆ DO PRZEKONANIA, A WRĘCZ 100% PEWNOŚCI, IŻ KORZYSTAŁA NA TYM PARTIA ,,Platfusów Obywatelskich" zaś jak zwykle PŁACI ZA TO BOGATY SKARB PAŃSTWA ,,LASY PAŃSTWOWE" !!!


LEP NA NAIWNE MUCHY NIE TYLKO W POŁCZYNIE MA PODOBNE FORMY...nawet na terenach budowy ;


     
WSZYSTKO OCZYWIŚCIE JAK NIE ,,WOLNOŚĆ JEST W NATURZE"...,,PRO - NATURA" ....,,ZGODNE Z NATURĄ" = zaś  tematy TABU w Lasach Państwowych są widziane najlepiej tak jak poniżej :             
                                                               
                                                      ...co nie dotyczy www.pigipedia.blogspot.com


JAK MYŚLICIE DO KOGO NALEŻĄ TE SŁOWA WYPOWIEDZIANE 23 STYCZNIA 2015 ROKU PO PUBLIKACJI INFORMACJI  NA TEN TEMAT NA  www.pigipedia.blogspot.com
W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN ...,,TERAZ MUSIMY PRZYJĄC WSPÓLNĄ LINIĘ OBRONY"??!
cdn.