piątek, 16 stycznia 2015

JAK MOŻNA JEDNEGO DNIA ZNISZCZYĆ ŻYCIE I MARZENIA KILKU MILIONÓW POLAKÓW ??! WARUNEK ; NAIWNE ZAUFANIE POLITYKOM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I OBECNEMU ,,NIERZĄDOWI,, W POLSCE !!!

16 stycznia 2015 roku


O NIEPRAWDOPODOBNEJ SYTUACJI W POLSCE,ZA DOPROWADZENIE DO KTÓREJ WIĘZIENIA W NASZEJ OJCZYŹNIE POWINNY BYĆ JUŻ DAWNO ZAPEŁNIONE TAKIMI JAK DONALD TUSK I JEGO PO-LITYCZNA BANDA OSZUSTÓW...na www.pigipedia.blogspot.com 


ZAPRASZAM ...jak zwykle na FAKTY I DETALE DOTYCZĄCE WYZYSKU SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO przez BANDY CWANIAKÓW!!!!

EKSTREMALNIE TRUDNE czasy nadeszły od wczoraj dla Polaków, którzy dali się nabrać na obietnice paru politycznych oszołomów z Donaldem Tuskiem na czele oczywiście...

,,POLSKA TYGRYSEM EUROPY,,... i tego typu propagandowa ściema pod publiczkę jaką zaczęła mamić i ogłupiać Polaków PLATFORMA OBYWATELSKA!!!!sic!

Około 700 TYSIĘCY POLAKÓW ,, złapało się niczym naiwna rybka na zastawioną pułapkę, nęcona przynętą i zdecydowała się na kredyt bankowy we frankach szwajcarskich!

SĄ WINNI TERAZ BANKOM KWOTĘ 35 MILIARDÓW FRANKÓW – a to jest prawie połowa kredytów mieszkaniowych udzielonych w naszym kraju ostatnimi laty głównie...

Od wczoraj 15 stycznia 2015 roku WPADLI W PUŁAPKĘ ,,KURSU WALUTOWEGO,, gdyż brali kredyt przy wartości franka na poziomie 2 zł z groszami zaś wczoraj tenże sam frank wywindował do wartości...5,19 złotych!!!!


ZŁODZIEJSTWO BANKIERÓW W BIAŁY DZIEŃ NA TERENIE POLSKI !!!!!!!!

                                   
                             
Dziś dla tych, którzy dali się nabrać i nadal naiwnie wierzą,że teraz pomoże im rząd Platformy Obywatelskiej serdecznie polecam KOMEDIĘ Juliusza Machulskiego … pt; ,,VABANK.. bo tylko tak w NASZEJ POLSCE pozwalacie sobie na panoszenie się wszelakiej maści nie tylko ZAGRANICZNYCH KRĘTACZY I OSZUSTÓW BANKOWYCH!

IDIOTĄ JEST Z KOLEI TEN, KTO WIERZY W TŁUMACZENIE SIĘ W ZAISTNIAŁYCH OKOLICZNOŚCIACH przez Bank Centralny Szwajcarii, który ogłupia Was historyjkami o ,,przymusowej,, ich kapitulacji, gdyż nie było już stać Szwajcarii na sztuczne utrzymywanie i bronienie niskiego kursu waluty we frankach!


Według ich wersji – owe ,,sztuczne,, utrzymywanie kursu franka trwało od 2011 roku do teraz a kosztowało ...260 mld dolarów.

JAKOBY ,,PRZYPADKOWO,, TA WŁAŚNIE DECYZJA SZWAJCARÓW – DOPROWADZIŁA DO TAK GWAŁTOWNEGO POSZYBOWANIA W GÓRĘ WARTOŚCI FRANKA W STOSUNKU DO NASZEJ ZŁOTÓWKI...

PRAWDA JEST ZUPEŁNIE INNA I WCALE NIE LEŻY W SZWAJCARII...

Światowi bankierzy doskonale zaplanowali sobie tą operację, gdyż wpadli na pomysł jak zarobić na kredytach bankowych we frankach szwajcarskich na takich naiwnych krajach jak POLSKA,BUŁGARIA,RUMUNIA I WĘGRY!

Głównie banki zagraniczne mające swe placówki w tych krajach... puścili ludzi w przysłowiowe ,,maliny,, gdyż W SWOICH MACIERZYSTYCH KRAJACH RACZEJ UNIKALI UDZIELANIA I PROMOWANIA TEGO TYPU – KREDYTÓW WE FRANKACH SZWAJCARSKICH.

Dziś nie jest żadną sensacją w Polsce, jeśli ,,ktoś,, mówi iż POLSCY POLITYCY I PEWNE PARTIE POLITYCZNE SĄ MOCNO ZAKORZENIONE ,,W KIESZENIACH,, NIE JEDNEGO BANKIERA, BANKU A SKORO U NAS PRAKTYCZNIE NIE MA JUŻ POLSKICH BANKÓW, BO JE ZA BEZCEN ,,NASI" POLITYCY WYPRZEDALI ZAŚ PRAWIE  SAME ZAGRANICZNE, KTÓRE DOJĄ POLSKĘ JAK WIDZICIE CORAZ BARDZIEJ ,,VABANK,,...więc wystarczy tylko że ,,PRZYPADKOWO,, np.; taki Donald Tusk i jego BANDA za pomocą swoich mediów puszcza w eter,że jest ,,SUPER,, STABILIZACJA i czas na zakup mieszkań dla na przykład młodych małżeństw = i PUŁAPKA gotowa!

                   

Polacy tym oto sposobem ruszyli do banków po kredyty ...we frankach oczywiście !

TO JEST DZIŚ NIEPRAWDOPODOBNY DRAMAT PRAWIE MILIONA POLAKÓW, KTÓRZY DALI SIĘ NABRAĆ...i teraz mają mega problem!

Abyście to dobrze zrozumieli to podam OFICJALNE dane ; do wczoraj 15 stycznia 2015 roku równowartość WSZYSTKICH KREDYTÓW WE FRANKACH SZWAJCARSKICH W POLSCE oscylowała w granicach 132 MILIARDY ZŁOTYCH POLSKICH ...by po południu tego samego dnia NAGLE i ,,PRZYPADKOWO” (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)WZROSNĄĆ DO SUMY 150 MILIARDÓW ZŁOTYCH!!!!

To jest łącznie skok w górę o ponad 20 mld zł ...WIEC KTO NA TYM ZAROBIŁ ???!

ZAGRANICZNE BANKI I PODSTĘPNI CWANI BANKIERZY ...dzięki politykom!!!!!!

                

Wesołych Świat Panie Prezydencie ! ( Happy Easter)  ...tak w Belwederze poczęstowali ,,NASZEGO,, Prezydenta przaśnym Żydowskim chlebkiem RABINI Z ,,CENTRUM EUROPY" 
których rzecznik po owym spotkaniu 25 kwietnia 2011 roku napisał ;

UWAGA! UWAGA! LEŚNICY...jeszcze dziś Lasów Państwowych ;

(CYTAT!!!!!) ,,  Głos prezydenta Komorowskiego wspiera sprawy restytucji , ma mocne MORALNE PODSTAWY i jest wielkim wsparciem dla byłych polskich Żydów którzy szukają KOMPENSACJI ZA UTRATĘ SWOICH WŁASNOŚCI,,

Gold!   Gold!  Gold!Spróbujcie znaleźć na OFICJALNEJ stronie Prezydenta RP  tego dnia ...COŚ NA TEN TEMAT!!! Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rodacy! TAK DLA WASZEJ WIEDZY ... Wolf i Estera Rojer (Żydzi)  to DZIADKOWIE ŻONY PANA PREZYDENTA Pani Anny Komorowskiej, ze strony jej matki, którzy przed II wojną światową mieszkali w Warszawie

W dniu 24 stycznia 1929 roku urodziła się im córka HANNA ROJER (matka Pani Prezydentowej!), która ...PODCZAS OKUPACJI HITLEROWSKIEJ ZMIENIŁA TOŻSAMOŚĆ na (cytat) ,, JÓZEFA DEPTUŁA i była córką Jana i Stanisławy z domu Rybak,,

SZALOM ...Panie Komorowski!!!!
                                                

A tak poniżej wyglądają OBCHODY W PAŁACU PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO ŻYDOWSKIEGO ŚWIĘTA CHANUKI czyli świateł...

mnóstwo w tym naszej symboliki narodowej - POLSKIEJ prawda??! Tyle BIELI i CZERWIENI...

Nie dajcie się proszę OGŁUPIAĆ informacjom ,,spec-analityków,, szczególnie w takich stacjach WAZELINIARSKO RZĄDOWYCH jak chociażby TVN, gdzie już pieprzą i uspokajają zapewne NIE ZA DARMO Polaków, iż ...NIEBAWEM WSZYSTKO SIĘ USTABILIZUJE ???!

Oczywiście,że tak będzie, ale rzecz najważniejsza ; WSZYSTKO SIĘ USTABILIZUJE, LECZ JUŻ ZUPEŁNIE NA INNYCH ...BO OGROMNIE WYŻSZYCH ,,POZIOMACH” WALUTOWYCH – POD WARUNKIEM,ŻE ZAPŁACĄ ZA TO ,,FRAJERZY” BO TAK PRAGNĄ BANKIERZY !!!


Nie bądźcie zdziwieni po 22 stycznia 2015 roku - jeśli kurs złotówki do franka szwajcarskiego ,,USTABILIZUJE SIĘ,, między 4,5 zł a nawet 7 zł !!!!!

Dlaczego???! O tym właśnie poniżej....CO SIĘ NIEBAWEM STANIE Z POLSKIM ZŁOTYM??!

Sztandarowe ściemy Platformy Obywatelskiej ,,POLACY! NIC SIĘ NIE STAŁO...”możecie sobie teraz wymalować na ścianach mieszkań, jakie kupiliście sobie biorąc za ich PROPAGANDOWĄ NAMOWA kredyty we frankach...

TERAZ ,,NIERZĄD,, PLATFORMY OBYWATELSKIEJ WIDZĄC GROZĘ I POWAGĘ SYTUACJI (...bo wybory parlamentarne i prezydenckie tuż tuż!!!!!) WZYWA NA ,,DYWANIK,, W NASTĘPNYM TYGODNIU BANKIERÓW – gdyż POLITYCY BOJA SIĘ ,że banki zagraniczne zażądają od osób zadłużonych w ich bankach we frankach...DODATKOWYCH ZABEZPIECZEŃ np.; DOUBEZPIECZENIE TEGO DROŻEJĄCEGO FRANKA!!!

Jest ogromnie prawdopodobne,że wiele tysięcy mieszkań teraz ...przejmą ponownie banki, gdyż wiele osób nie będzie stać na spłatę rat miesięcznych W TAK ZWARIOWANYM OKRESIE kursu franka i spadku wartości złotówki!

TO FAKT!!! CI KTÓRZY WZIĘLI KREDYT WE FRANKACH W 2008 ROKU I SPŁACALI GO TYLE JUŻ LAT – DZIŚ MAJA POPRZEZ TO ...JESZCZE WIĘCEJ DO SPŁACENIA NIŻ OTRZYMALI KREDYTU TYLE LAT TEMU !!!

Takie ZŁODZIEJSTWO tylko w Polsce Platformy Obywatelskiej Tuska...Kopacz...Komorowskiego...którzy mieli NAS i mają nadal w....

A wszystko to jest swego rodzaju FATUM, gdyż dla bankowców teraz ...mieszkania będą tanieć!!!!

Szwajcarzy wiedzieli co robią...

Dowiedzieli się,że dosłownie za parę dni tj; 22 STYCZNIA 2015 ROKU zapadną bardzo ważne decyzje w Europejskim Banku Centralnym – gdzie podjęto już decyzję o …,,LUZOWANIU” POLITYKI PIENIĘŻNEJ, CZYLI OSŁABIENIU EURO!!!!!

To spowoduje umocnienie się franka szwajcarskiego!!!!!!!!!!!!!!!

Zaraz po tym obserwujcie co się dzieje w USA ze stopami procentowymi ...JEŚLI AMERYKANIE JE ZWIĘKSZĄ – będzie w Polsce jeszcze gorzej w relacjach złotówka do franka!

NASZA OJCZYZNA JEST ZA SPRAWĄ TYLKO POLITYKÓW ZDOMINOWANA PRZEZ BANKI ZAGRANICZNE...Polska ma sporo obligacji denominowanych w walutach obcych jak np.; we frankach, których jest coś około 200 mld PLN.

ZAPOWIADA SIĘ NA DUŻĄ NIESTABILNOŚĆ ZŁOTÓWKI po 22 stycznia 2015 roku...

A teraz pytanie najważniejsze !!!!

DLACZEGO OBECNY ,,NIERZĄD,, TAK ZWANYCH ,,PROFESJONALISTÓW,, NIE PRZEWIDZIAŁ TAKIEJ OPCJI...DLACZEGO NIE OSTRZEGŁ POLAKÓW ???!

Przecież to tacy ,,specjaliści”... ,,fachowcy” ...DURNIE !!!!!!!!!!!!!!

PAMIĘTAJCIE !!!!
...kilka miesięcy temu w 2014 roku SENATOROWIE ,,Prawa i Sprawiedliwość” zorganizowali jako OPOZYCJA pewną debatę, w której OSTRZEGALI przed taką sytuacją POLSKIE WŁADZE ODPOWIEDZIALNE ZA NADZÓR BANKOWY , uważając że trzeba coś z tym fantem zrobić!!!!!

Weźcie sobie tą informację GŁĘBOKO DO SERCA, gdyż.... (UWAGA! UWAGA!)przewodniczący owego ,,NADZORU,, finansowego – określił te działania senatorów PiS jako DEFETYZM i PESYMIZM, dodając po tym, że ...NIE MA ŻADNEGO TAKIEGO ZAGROŻENIA A WSZYSTKO JEST POD KONTROLA RZĄDU !!!!!

No jaja jakich mało ….......NO I ZERO WINNYCH CZY ODPOWIEDZIALNYCH, zaś Wy KREDYTOBIORCY - MOŻECIE TERAZ TYLKO PŁAKAĆ ALE KONIECZNIE PRZY TYM PŁACIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...JEŚLI NADAL PO TYM BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ W JAKICHKOLWIEK WYBORACH NA TO OSZOŁOMSTWO ZŁODZIEI I KRĘTACZY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ – to mam osobistą prośbę ; ….IDŹCIE NAJPIERW DO PSYCHIATRY, UPEWNIĆ SIĘ CZY Z WAMI JEST OK ??!

Zwróćcie także uwagę na takie oto ,,przypadki,, gdzie osoby myślące PRO-NARODOWO są w Unii Europejskiej , A W TYM I TAKIEJ POLSCE JAKA NAM ZAFUNDOWAŁA PLATFUSÓW PARTIA ...wyśmiewani i szydzeni!

Sprawa dotyczy ; premiera Węgier Viktora Orbana, który ...POSTAWIŁ SIĘ NIE TYLKO UNII EUROPEJSKIEJ ALE GŁÓWNIE ZAGRANICZNYM BANKIEROM – CZYM URATOWAŁ SWOICH RODAKÓW WĘGRÓW, PRZED PUŁAPKĄ W JAKĄ WCZORAJ WPADŁO SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MAJACYCH KREDYTY WE FRANKACH SZWAJCARSKICH !

Aby nie być ,,gołosłownym” zacytuję teraz na zakończenie dzisiejszych informacji na www.pigipedia.blogspot.com BARDZO CIEKAWĄ, aczkolwiek przemilczaną depeszę Polskiej Agencji Prasowej ;

( UWAGA ! ) Cytat;

,, W listopadzie parlament węgierski przyjął ustawę, zgodnie z którą wszystkie kredyty hipoteczne we frankach, euro i jenach ZOSTAŁY AUTOMATYCZNIE ZAMIENIONE NA KREDYTY W FORINTACH.
W niektórych przypadkach można było się ubiegać o pozostawienie kredytu w dewizach, ale zdecydowaną większość pożyczek przewalutowano.
Zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy bankami a ekipą premiera Viktora Orbana – kurs konwersji za franka wyniósł 256 forintów i 309 forintów za euro ( kurs z dnia 7 listopada!)

Ekipa Orbana zdecydowała się na taki krok, by ulżyć licznym mieszkańcom, którzy pozaciągali kredyty hipoteczne przed kryzysem 2008 roku a potem znaleźli się w spirali zadłużenia.
Wartość tych kredytów wyniosła w sumie równowartość 10 mld euro”.

...CZY w Polsce NIE MOŻNA było tak uczynić do 15 stycznia 2015 roku, skoro wartość u nas tego wynosi aż 132 mld zł by w ciągu zaledwie kilku godzin wzrosnąć aż do 150 mld zł ???!

PRZECIEŻ TO TA SAMA ...UNIA EUROPEJSKA !!!

A teraz inny BARDZO WYMOWNY przykład węgierski '

Otóż rząd Węgier ODPOWIEDZIALNY ZA SWÓJ NARÓD I JEGO MORALNOŚĆ  zadecydował ostatnio, iż tak zwana ,,pigułka po,, będzie NADAL dostępna w aptekach węgierskich ale TYLKO NA RECEPTĘ!

Natomiast POLSKI NIERZĄD ...i jego ,,resort zdrowia,,twierdzi tj; OGŁUPIA NAS POLAKÓW KATOLICKI NARÓD, KTÓREGO RODAKIEM JEST NASZ ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II, że ....DECYZJA KOMISJI EUROPEJSKIEJ JEST  BEZWARUNKOWA!!!

Ot i OSZOŁOMSTWO MEDYCZNE...Platformy Obywatelskiej  - macie ,,na tacy" !!!

Czyżby ,,KTOŚ" wziął w łapę od koncern ów farmaceutycznych, którzy teraz zasypią nasze apteki owymi pigułkami BEZ RECEPTY  ????

A TAK NA MARGINESIE; 
CZY WIECIE JAKI  MINISTER W POLSCE OBECNEGO NIERZĄDU MA NAJWIĘCEJ KREDYTÓW DO SPŁATY...??!

MINISTER ZDROWIA  jest w ścisłej czołówce  i to NA PODIUM!!!!


Polacy !!!! Obudźcie się z letargu o nazwie ...NAIWNOŚĆ, bo zapłacimy WSZYSCY straszną cenę !!!!


Piszę jak jest...TRAGICZNIE dla setek tysięcy moich Rodaków od wczoraj!!!!

Dla zainteresowanych: NIE JESTEM ANTYSEMITĄ i choć kilka dni temu Kanclerz Niemiec Angela Merkel  JAKOBY SIĘ ,,PRZEJĘZYCZYŁA" słowami (cyt) ,, ANTYSEMITYZM JEST NASZYM OBOWIĄZKIEM"  - to informuję zainteresowanych,że ...BARDZO TRUDNO BYŁOBY TERAZ OSZUSTOM MNIE OGŁUPIAĆ, tak jak to czynicie z moimi Rodakami !!!!Krzysztof Kowalczyk

PS.

A CÓŻ POTRAFI ,,NASZ,, SEJM...pOSŁOWIE...??!

Pilnie ,,przyklepali,, właśnie głosami PO + PSL ustawę o ,,RESTRUKTURYZACJI” kopalń w Polsce ...co natychmiast spowodowało dziś 16 stycznia 2015 roku ogłoszenie W CAŁEJ POLSCE ...POGOTOWIA STRAJKOWEGO,, przez ,,Solidarność”

Górnicy doskonale wiedzą o tym,ze owe słowo ,,RESTRUKTURYZACJA” kopalń = PRYWATYZACJA I SPRZEDAŻ MAJĄTKU NARODOWEGO RZECZPOSPOLITEJ a przy tym utratę przez nich miejsc pracy!

Pikieta pracowników KWK Sośnica-Makoszowy w Katowicach /PAP

POPIERAJMY GÓRNIKÓW !!! NIECH SZLAG TRAFI TEN RZĄD OSZUSTÓW!!!!

Jakimś dziwnym ,,PRZYPADKIEM,, choć górnik potrafi wydobywać węgiel … obecny ,,NIERZĄD,, Margaret (sic!) Kopacz a wcześniej ,,PINOKIO” Tuska ,,nie potrafił ów węgiel sprzedać”


OBY  Z TEGO GÓRNICZEGO ,,DYMU” ZRODZIŁ SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ...GORĄCY OGIEŃ OCZYSZCZENIA ATMOSFERY W POLSCE  OD TATR AŻ PO BAŁTYK I WYPALENIA PO WSZE CZASY WSZELAKIEJ ,,MAŚCI,, OSZOŁOMSTWA !!!!!!!!!


Nie tylko w górnictwie...OCZYWIŚCIE !

Pozostaję od 2008 roku w nieskromnej nadziei, że mój www.pigipedia.blogspot.com jest ku temu niezłym ,,chrustem" ...NA PODPAŁKĘ !!!!!!!!!!

Czy słyszycie jak śpiewa Pietrzak ; ...,,ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ" ?????