środa, 28 stycznia 2015

,,AUSCHWITZ" 2015 ROKU ...NA WSCHODZIE UKRAINY, ZORGANIZOWANY PRZEZ ROSJAN!!!!

29 stycznia 2015 roku


Wczoraj obchodzono w Polsce 70 rocznicę nie wyzwolenia lecz zgodnie z prawdą historyczną  OSWOBODZENIA  niemieckiego, nazistowskiego obozu koncentracyjnego OŚWIĘCIM (,,Auschwitz"), gdzie wymordowano setki tysięcy ZWYKŁYCH LUDZI ...a w tym i naszych Rodaków!
CZEŚĆ ICH PAMIĘCI NA WIEKI !!!

NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO LUDOBÓJSTWA !!!

ZBRODNIARZE - HITLEROWSCY NAZIŚCI zacierali ślady swoich zbrodni ...PALĄC CIAŁA POMORDOWANYCH !!!

Wcale nie przypadkowo nawiązując do ,,Auschwitz" - zapytam : CZY WIECIE CO TO JEST PONIŻEJ ??!
ruchome_krematoria3

ruchome_krematoria4

ruchome_krematoria1
....zwróćcie baczną uwagę na ten K O M I N  - na dachu tego pojazdu


...TAK WYGLĄDAJĄ ROSYJSKIE MOBILNE .............KREMATORIA PUTINA, KTÓRYCH ZADANIEM TERAZ JEST PILNE SPALANIE W POŚPIECHU CIAŁ ZABITYCH ROSYJSKICH ŻOŁNIERZY NA WSCHODZIE UKRAINY...NAJEMNIKÓW...I ZAPEWNE INNYCH OSÓB TAKŻE!

Po aferze MATEK ROSYJSKICH ŻOŁNIERZY, KTÓRE MEDIALNIE UDOWODNIŁY W JAK SKANDALICZNYCH MIEJSCACH SĄ POTAJEMNIE GRZEBANI W ZBIOROWYCH MOGIŁACH ICH SYNOWIE ZABICI PO PRZYMUSOWYM WYSYŁANIU ICH NA WOJNĘ Z UKRAINĄ ...tak oto wygląda NAJNOWSZY POMYSŁ ROSJAN mówiący o tym, jak ,,cichutko" bez rozgłosu pozbyć się ,,armatniego mięsa" żołnierzy rosyjskich!

TAKICH SAMOCHODÓW, NA PODWOZIU ,,KAMAZA" NA DZIŚ ,,KRĄŻY" NA WSCHODZIE UKRAINY BĄDŹ W POBLIŻU FRONTU WALK PO STRONIE ROSYJSKIEJ AŻ SIEDEM TEGO TYPU ,,KREMATORIÓW" SPALAJĄCYCH  BEZ ŚLADU ZWŁOKI ZABITYCH I ZAPEWNE POMORDOWANYCH !!!

Metoda taka sama jak ponad 70 lat temu ...w ,,Auschwitz" !!! JAK NAJMNIEJ ŚLADÓW ZBRODNI NA LUDZIACH !!!!

ruchome_krematoria2
Dziennie można i JEST PALONYCH wiele ciał ludzi....

trupy-Rosjanie

Oto ...sterty ciał rosyjskich żołnierzy i najemników zabitych na Ukrainie ...pochodzili z 21 brygady zmechanizowanej, z jednostki wojskowej nr 12 128.

Ladunek-200
A tak niedawno wywożono słynnymi ŁADUNKAMI ,,GRUZ - 200" z czarnymi krzyżami z Ukrainy do Rosji ciała zabitych żołnierzy, by je potajemnie BEZ WIEDZY RODZIN zagrzebać w zbiorowych mogiłach!

A oto dowody;

...odkryta przez MATKI ROSYJSKICH ŻOŁNIERZY tajna mogiła zbiorowa zabitych na Ukrainie!

Zobacz obraz na Twitterze...a oto co znaleziono w Rostowie nad Donem, po stronie Rosji, nieopodal granicy z Ukrainą!TO WSZYSTKO TO ZBIOROWA MOGIŁA ZABITYCH NA UKRAINIE...według szacunków jest to cyfra około 4 tysięcy ciał żołnierzy Rosji i jej najemników !!!TAK WRACAŁO 39 ROSJAN SPOD MARIUPOLA ...desantowców oddziału dywersyjnego specnazu (jednostka wojskowa nr 87200), w tym  kpt KIRIŁŁ  RAZUM , odznaczonym wcześniej tytułem Bohatera Rosji. oraz dowódcą tego oddziału kpt KONSTANTIN  MARASIN i szefem grupy zwiadowczej kpt. NIKOŁAJ MIZIN.


...a tak DZIŚ 29 stycznia 2015 roku na terenie Ukrainy ROSJANIE WCIĄGNĘLI W KOLEJNY ,,KOCIOŁ" (PUŁAPKĘ!!!) WOJSKA UKRAIŃSKIE POD DOBALCEWEM, KTÓRE PRAKTYCZNIE OKRĄŻONO ...a owe mobilne krematoria Putina będą tam zapewne NIEBAWEM pracować cichutko na uboczu dniem i nocą, by spalić ciała zabitych żołnierzy, TAK BY ŚLAD PO NICH NIE ZOSTAŁ !!!

DLA WASZEJ WIEDZY ...CYWILIZOWANY ŚWIECIE :
...w miejscach tych walk na Ukrainie = TYSIĄCE LUDZI,A W TYM KOBIET I DZIECI UKRYWA SIĘ POD ZIEMIĄ W SPECJALNYCH KRYJÓWKACH!
Dzieci nie chodzą do szkoły....


A KREMATORIA ROSYJSKIE  KRĄŻĄ....

Na zakończenie zaś coś na temat ,,BOHATERSTWA" Ukraińców...

Sztab Generalny Wojsk Ukraińskich jest w kropce...TYLKO 6% ŻOŁNIERZY UKRAIŃSKICH TO TAK ZWANI ,,OCHOTNICY" !!!
Wojsko ma tam ogromne problemy z CZWARTĄ FALĄ MOBILIZACJI, gdyż ...poborowi Ukraińcy UCIEKAJĄ MASOWO ZA GRANICĘ pod pretekstem szukania pracy!!!!
MSW Ukrainy i tamtejsze prokuratury mają MASĘ SPRAW dotyczących uchylania sie od obowiązku poddania sie mobilizacji wojskowej...
TYLKO W 2014 ROKU OFICJALNIE PROWADZONO ...OKOŁO 50 TYSIĘCY SPRAW O UCHYLANIE SIĘ OD POWOŁANIA DO ARMII UKRAIŃSKIEJ!

Są takie przypadki na Ukrainie,że OFICJALNIE ...całe wsie są wyludnione z poborowych, którzy JAKOBY przebywają poza granicami w poszukiwaniu pracy BY UCIEC OD SŁUŻBY WOJSKOWEJ I WALCZYĆ Z ROSJANAMI !!!
TAK JEST DLA PRZYKŁADU W OBWODZIE TARNOPOLSKIM,GDZIE POBOROWI ...MASOWO ZWALNIALI SIĘ Z PRACY I ZNIKAJĄ!!!

TRWA MASOWA UCIECZKA POBOROWYCH UKRAIŃCÓW POZA GRANICĘ UKRAINY ...a naiwnych Polaków JEDEN POLITYCZNY DUREŃ Z DRUGIM NAMAWIA W MEDIACH ABY WYSŁAĆ TAM POLSKIE WOJSKO DLA POMOCY ... ,,BOHATERSKIEJ" ARMII UKRAINY!!!

NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ UKRAIŃSKIM KŁAMSTWOM I ,,PODPUCHOM"...WOJNA JEST ZŁEM, KTÓRE DZIŚ W XXI WIEKU MOŻNA BARDZO SKUTECZNIE ZWALCZAĆ INNYMI METODAMI !!!

Na terenach dawnej Rzeczpospolitej (...dziś Ukraina!) w STANISŁAWOWIE skąd wywodzi się nasz słynny generał Maczek - a dziś Iwanofrankowsk ...PODCZAS OBWIESZCZENIA 4 TURY  MOBILIZACJI UKRAIŃSKICH POBOROWYCH  - REJONOWE KOMISARIATY WOJSKOWE SĄ BLOKOWANE PRZEZ MIEJSCOWĄ LUDNOŚĆ!!!!

Dotyczy to szczególnie jeszce nie tak dawno polskich rejonów ŚNIATYŃSKIEGO i HORODEŃSKIEGO, gdzie do tych działań przyłączyło się nawet 14 członków rad miejskich !!!!!

NAJWIĘCEJ UKRAIŃCÓW BUNTUJE SIE NA ZAKARPACIU...ODMAWIAJĄC LUB UCIEKAJĄC PRZED POBOREM DO ARMII UKRAIŃSKIEJ !!! 

Jak myślicie ; O CZYM TO ŚWIADCZY ??!
CZY TO JEST PRAWDZIWA MIŁOŚĆ DO WŁASNEJ OJCZYZNY ...czy też może szukanie jak to na Ukrainie ,,KOZŁA OFIARNEGO" w cywilizowanym świecie - ABY WALCZYŁ I GINĄŁ ZA ICH NACJĘ z Rosjanami ????!


Piszę o tym dla moich Rodaków tylko po to, abyście OBRZUCALI WSZYSTKIM  CZYM TYLKO MOŻECIE I MACIE POD RĘKĄ ...każdego ,,polskiego" POLITYCZNEGO OSZOŁOMA, który tylko wspomni o wysyłaniu POLSKIEJ ARMII DO WALKI Z ROSJANAMI!!!

ROSJANIE TO WCALE NIE JEST TAKI ZŁY NARÓD JAK TO JEST TERAZ GŁÓWNIE ZA SPRAWĄ UKRAIŃSKIEJ ,,RUSOFOBII"  - WMAWIA NAM PROPAGANDA I MEDIA EUROPEJSKIE!

TO TAKI SAM NARÓD JAK MY POLACY...gdzie mendy,zbrodniarze, złodzieje,chamy, krętacze i polityczni cwaniacy to też CODZIENNOŚĆ !!!

A PONIEWAŻ MÓJ BLOG www.pigipedia.blogspot.com CZYTA CODZIENNIE MNÓSTWO OSÓB MIĘDZY INNYMI Z SERWERÓW ROSYJSKICH,UKRAIŃSKICH,KANADYJSKICH - którzy jak domniemywam są powiązani pochodzeniem z terenami gdzie dziś trwa ta BEZSENSOWNA WOJNA , której okrucieństwa NIE PRZYPADKOWO WAM PUBLIKUJĘ POWYŻEJ NA ZDJĘCIACH -  niniejszym pragnę na koniec ,,COŚ" od siebie zasugerować, podpowiedzieć... 

BRACIA ROSJANIE!  BRACIA UKRAIŃCY!   NASI BRACIA SŁOWIANIE!!!!!!!!!!

...WYSTRZEGAJCIE SIĘ W TEJ OKRUTNEJ WOJNIE NIENAWIŚCI ... BO TO TYLKO ONA POZBAWIA WAS ROZSĄDKU ORAZ OBIEKTYWIZMU W SYTUACJACH, KTÓRE NIGDY NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA MIĘDZY SĄSIADAMI, SŁOWIAŃSKIMI NARODAMI !!!


I jeszcze ,,coś" EXTRA specjalnego dla Prezydenta Ukrainy Poroszenko ;

Szanowny Panie Prezydencie Ukrainy!

NIE OKŁAMUJ NIGDY WIĘCEJ ŚWIATA...NIE TYLKO W TYM CO WYSZŁO Z PANA UST 27 STYCZNIA 2015 ROKU W NIEMIECKIM OBOZIE KONCENTRACYJNYM ,,Auschwitz" JAKI HITLEROWSKIE NIEMCY ZBUDOWAŁY W POLSCE PONAD 70 LAT TEMU I WYMORDOWAŁY NIEPRAWDOPODOBNĄ ILOŚĆ LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!

Słowa Prezydenta Poroszenko , który był obecny w czasie obchodów oswobodzenia obozu (cytat) ,,(...) w 70 lecie zwycięstwa nad nazizmem, W KTÓRE UKRAIŃCY WNIEŚLI  KOLOSALNY WKŁAD..." = SĄ NAJWIĘKSZYM KŁAMSTWEM JAKIE ZOSTAŁY WYPOWIEDZIANE W TYM TRAGICZNYM DLA ŚWIATA MIEJSCU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panie Poroszenko ; Moi Rodacy - Polacy doskonale wiedzą  JAKI W RZECZYWISTOŚCI BYŁ ÓW ,,WKŁAD" UKRAIŃCÓW W ZWYCIĘSTWIE NAD FASZYZMEM !!!

...OTO PRAWDZIWY ,,WKŁAD" UKRAIŃCÓW  W W ZWYCIĘSTWIE NAD NAZIZMEM !!!
PRZYSIĘGĘ NA WIERNOŚĆ ADOLFA HITLERA ....SZEFA NAZISTÓW (!!!!!) ...... SKŁADA 14 DYWIZJA GRENADIERÓW UKRAIŃSKICH WAFFEN SS - ,,GALIZIEN" !!!!!!!!!!!!!!!!

TAKICH UKRAIŃSKICH DYWIZJI NA SŁUŻBIE U HITLERA BYŁO KILKA...

TO RÓWNIEŻ UKRAIŃCY WSPIERALI NAZIZM I HITLEROWCÓW...UKRAIŃCY MORDOWALI WSPÓLNIE RAMIĘ W RAMIĘ Z NAZISTAMI MILIONY LUDZI, A W TYM POLAKÓW, ŻYDÓW,ROSJAN...WASZ ,,BOHATER" NARODOWY STEPHAN BANDERA BYŁ AGENTEM NAZISTOWSKIEGO GESTAPO...UKRAIŃCY BYLI STRAŻNIKAMI NAZISTOWSKICH  OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH - NIE TYLKO Auschwitz, ale i mnóstwa innych w wielu państwach Europy!

POLACY WIEDZĄ CO TO BYŁA ...UKRAIŃSKA ,,SS-GALIZIEN" ZNANA Z WYJATKOWEGO BESTIALSTWA WOBEC POLAKÓW...
Dla przypomnienia!   OTO PLAKAT W JĘZYKU UKRAIŃSKIM I NIEMIECKIM = ZACHĘCAJĄCYCH UKRAIŃCÓW DO WSTĘPOWANIA DO NAZISTOWSKIEGO ... SS GALIZIEN z maja 1943 roku

 ....a oto 18 lipca 1943 roku we Lwowie!
UKRAIŃSCY OCHOTNICY IDĄ DOBROWOLNIE NA UROCZYSTOŚCI I WCIELENIE DO HITLEROWSKIEJ ,,SS - GALIZIEN"


NIKT INNY A TYLKO ROSJANIE (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ŚCIGALI ZBRODNIARZY NAZISTOWSKICH- A W TYM I UKRAIŃSKICH TAK SUROWO I TAK SKUTECZNIE, ZA TO CO CI ZROBILI TYSIĄCOM NIEWINNYCH KOBIET,DZIECI,STARCÓW,JEŃCÓW WOJENNYCH PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ !!!!!!

DOŚĆ KŁAMSTW O WOJNIE SPRZED 70 LAT....DOŚĆ KŁAMSTW O TEJ OBECNEJ WOJNIE NA UKRAINIE!!!!Piszę jak jest...KU ROZWADZE A SZCZEGÓLNIE WŁASNYM PRZEMYŚLENIOM!


Krzysztof Kowalczyk