środa, 7 stycznia 2015

,,DĘBY WOLNOŚCI,, PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO ...ZNIKAJĄ JUŻ CAŁYMI GRUPAMI NISZCZONE PRZEZ POLAKÓW !!!08 stycznia 2015 roku


,,DĘBY WOLNOŚCI,,  posadzone w świetle kamer i aparatów fotograficznych w Parku Ludowym na terenie Lublina zostały w grudniu połamane przez KOGOŚ komu zapewne osoby sadzące te drzewka i ich intencje nie bardzo są ,,po drodze,,...JAK WIDAĆ OGROMNE -OSOBISTE ZAANGAŻOWANIE PODCZAS PRAC FIZYCZNYCH Dyrektora Generalnego LP Pana Adama Wasiak, czy też ,,DOZORCY,, owych czynności a jego podwładnego dyrektora RDLP Lublin Pana Jana Kraczek  podczas majowego sadzenia alei dębów 2014 roku ...nie pomogły i nie uchroniły dębów przed ich dewastacją!!!  

Dęby sadził Prezydent Bronisław Komorowski wraz z politykami, posłami,samorządowcami Lubelszczyzny i leśnikami LP ...25 DĘBÓW NA 25 LAT ,,WOLNOŚCI,,...                                                           
                                                          
Osiem jest zupełnie do wymiany zaś pozostałe sztuki musza zostać przycięte po tej ,,akcji,,której sprawców poszukuje teraz policja...szli i łamali ,,jak leci,, rosnącą aleje 25 dębów posadzonych przez polityków i urzędników państwowych....oto one ! Grudzień 2014 ...Park Ludowy w Lublinie.

                  ...jaka ,,WOLNOŚĆ,, takie i dęby??!

CZY TO ZWYKŁY ,,PRZYPADEK,, ...czy też wyraz BUNTU I SPRZECIWU POLAKÓW wobec POlitycznej OBŁUDY I KŁAMSTWA OSÓB NA NAJWYŻSZYCH STANOWISKACH PAŃSTWOWYCH ??!

OSOBIŚCIE JESTEM PRZEKONANY ŻE TO JEST ...WYRAZ SPRZECIWU I BUNTU PRZECIWKO PUBLICZNEMU OGŁUPIANIU POLAKÓW O JAKOBY ,,SUKCESACH,, OSTATNICH 25 LAT OD CHWILI TRANSFORMACJI USTROJOWEJ W POLSCE ...


Zniszczono latem ,,DĘBY WOLNOŚCI,, Komorowskiego w krakowskiej Nowej Hucie, gdzie potem nawet nie oszczędzono tablicy upamiętniającej sadzenie tegoż dębu oblewając ją jakąś substancją..

Policja będzie się starała ustalić tożsamość sprawcy na podstawie monitoringu

...nagle usechł tego typu dąb w Sopocie.
                                     thumb 20140820 130709               


..potem zaś kolejny w Skierniewicach ...

                 

UWAŻACIE ŻE TO PRZYPADEK,IŻ ,,DĘBY WOLNOŚCI,, PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO TAK KRÓTKO PRZEŻYWAJĄ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI...???!


Piszę jak jest ...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

A może to tylko zwykły ,,przypadek,, a Prezydent RP ...nie ma tak zwanej ,,dobrej reki,, do sadzenia czegokolwiek ??!