niedziela, 4 stycznia 2015

JAN SZRAMKA...ALKOHOL, PRZYRODA, ALKOHOL, ŁOWIECTWO,ALKOHOL,OCHRONA ŚRODOWISKA, ALKOHOL ...I TO BEZ SKRĘPOWANIA W W MUNDURZE LEŚNIKA LASÓW PAŃSTWOWYCH !

04 stycznia 2015 roku

,,PRZYRODA...LASY...ŁOWIECTWO,,  - bez alkoholu temat trudny do dyskusji ??!

No cóż..FACET ZA KOŁNIERZ WÓDY NIE WYLEWA(...podejście do ,,ciężarów,, właściwe, chwyt prawidłowy...), ale Panie Dyrektorze Generalny Lasów Państwowych Adamie Wasiak...CZY ETYKA I HONOR PRAWDZIWEGO LEŚNIKA POZWALA NA PUBLICZNE ,,MOCZENIE RYJKA,, ...w tak szlachetnym mundurze??! 

A TYM BARDZIEJ,ŻE INNI MUNDUROWI ...SĄ BEZ MUNDURU !!!

Poniższe zdjęcia pijącego alkohol w czasie obowiązków służbowych bo W MUNDURZE POLSKIEGO LEŚNIKA tj; dyrektora Jana Szramki - DEDYKUJĘ TYM WSZYSTKIM LEŚNIKOM, KTÓRYCH  ZWOLNIONO ZE STANOWISKA LUB TEŻ NAWET WYRZUCONO Z PRACY W LASACH PAŃSTWOWYCH ZA...SPOŻYWANIE ALKOHOLU PODCZAS OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH!!!!

Sic!!!!!!!!!!!!!!!

Pamiętacie takie dawne powiedzenie ; ,,CO WOLNO WOJEWODZIE - TO... ,,

A dla tych którzy niebawem ,,wpadną,, z tym problemem w pracy - PROPONUJĘ PONIŻSZE ZDJĘCIA JANA SZRAMKI WYKORZYSTYWAĆ W SĄDACH PRACY JAKO DOWÓD NA TO,ŻE ...W LASACH PAŃSTWOWYCH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY A NAWET JEST AKCEPTOWANY I BEZKARNIE TOLEROWANY!!!

JAK SAMI WIDZICIE ,,WIERCHUSZKA,, LASÓW PAŃSTWOWYCH ...MOŻE BEZKARNIE PIĆ ALKOHOL I TO NAWET NA GALOWO !!!!!  No to  dna....sic!!!!!...NO TO ,,CHLUŚNIEM  - BO UŚNIEM,, ...


A KTO Z NAMI NIE WYPIJE ...TEN POD STOŁEM ZAŚNIE ??!!!

NO POLEJ CZŁOWIEKU ...PAN DYREKTOR MA JUŻ WSZYSTKIE PUSTE !!!

...jak widać na tej fotce Pan Jan Szramka - jeszcze wówczas ZASTĘPCA DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH - ,,,bardzo zapracowany,,...a podczas spotkania ...OBSTAWIONY = n i e z b ę d n y m  ,,MATERIAŁAMI DYSKUSYJNYMI,,

Zastanawia tylko ...TAKA SKROMNA ,,ZAGRYCHA,,  ,,ZAKĄSKA,,....sic!!!!!                                                          

Widok tego osobnika w górnym lewym rogu - POZWALA DOMNIEMYWAĆ , że zaczął się ,,proces,, ZWROTU,, ...nie koniecznie mienia Lasów Państwowych!!!!,,Dyskusyjnego SZKIEŁKA,, mają ci na stołach cały zapas ...


...A OTO HISTORYCZNY DOKUMENT W LASACH PAŃSTWOWYCH, KTÓRE W 2014 ROKU OBCHODZIŁY SWÓJ JUBILEUSZ 90-LECIA  - A MÓWIĄCY CO DYREKTOROWI SZRAMCE .........IMPONUJE,, PRZY WÓDZIE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DYREKTOR JAN SZRAMKA - TAK CUDOWNIE ODZIANY W MUNDUR SŁUŻBOWY LEŚNIKA LP ...POD WPŁYWEM ALKOHOLU W DNIU 12 LUTEGO 2014 ROKU PO OWYM SPOTKANIU W WARSZAWIE - POZWALA SOBIE NAWET NA PIŚMIE PODZIĘKOWAĆ ZA ... ,,T W Ó R C Z O ,, SPĘDZONY CZAS WIECZOROWĄ PORĄ!

Pozostaje mi wierzyć, że ,,na bani,, kierował autem wracając z owego TWÓRCZEGO DLA LASÓW PAŃSTWOWYCH SPOTKANIA ŁOWIECKIEGO...


A tak na marginesie ... ,,NA DOKŁADKĘ,, no i Broń Boże NIE W RAMACH USPRAWIEDLIWIANIA Jana Szramki - ciekaw jestem CÓŻ ON NA TO POWYŻSZE ZDJĘCIE WYKONANE W TYM SAMYM POMIESZCZENIU, gdzie to dziecko jest ,,EDUKOWANE,, jak widać po flamastrach i kolorowance ...O ZGROZO WŚRÓD KIELISZKÓW I  OPARÓW ALKOHOLU !!!! TO JEST SKANDAL ...czyżby to był WZÓR DO NAŚLADOWANIA również w PRZEDSZKOLACH ???

,,CZYM SKORUPKA ZA MŁODU NASIĄKNIE,,  ....Panie Szramka ????! 

Nawet ten sam sposób podawania dziczyzny ...BEZ TALERZYKÓW jest również ciekawy !

WSZYSTKO JEST DLA LUDZI...a wystarczyło jedynie zdjąć MUNDUR PAŃSTWOWY !!!
A tak podczas spotkania w tym samym klubie myśliwskim był ubrany Pan NADLEŚNICZY Nadleśnictwa Krynki ...nie założył ,,dla szpanu,, MUNDURU LEŚNIKA wykazując się KULTURĄ I SZACUNKIEM DO ZAWODU LEŚNIKA!!!


A tak ubrany był / BEZ MUNDURU SŁUŻBOWEGO POLICJI !/ - podinspektor Klaudiusz Breńda zastępca naczelnika wydziału postępowań administracyjnych  Komendy Stołecznej Policji, który w czasie spotkania zreferował zebranym kwestię NOWYCH PRZEPISÓW PRZECHOWYWANIA BRONI!
Również zachował się ETYCZNIE wobec swego zawodu i munduru - nie zakładając go na spotkanie gdzie tradycyjnie spożywa się nalewki / ALKOHOL/ !NIESTETY !!! dyr. Jan Szramka ...zjawił się tam na GALOWO.... sic!!!!!!!!!!!!!!
                         
Cóż po tej imprezie można byłoby rzec dla ,,Braci Leśnej,, Lasów Państwowych ??!
 ,,ALKOHOL TO WASZ WRÓG - WIĘC...LEJCIE GO W MORDĘ,, !!!!!!!!

A oto moje OSOBISTE ZIMOWE PRZESŁANIE, SUGESTIA - do obecnego dyrektora RDLP Gdańsk Pana Jana Szramki ;
                                           


Piszę jak jest NA SERIO ...w Lasach Państwowych PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

CZY ABY NIE CHCIELIBYŚCIE ZOBACZYĆ ZDJĘCIA TEGOŻ SAMEGO ETYCZNEGO, ZASŁUŻONEGO, ODZNACZONEGO. NIESKAZITELNEGO etc.etc. ,,BOHATERA,, LASÓW PAŃSTWOWYCH ZE SPOTKANIA Z PREMIEREM OLEKSYM ??!

Przykro mi ale tam wówczas ...nie był w stanie już NIC NAPISAĆ PODOBNEGO !!!
...a może by tak teraz CZAS NA REWANŻ w tym samym gronie, ale  na ,,RODZINNYM,, terenie RDLP Gdańsk gdzie Jan Szramka jest obecnie SPECJALNYM dyrektorem  - I TO KONIECZNIE W PLENERZE????!

Och! Ta piękna  pomorska PRZYRODA...LASY... i znów ŁOWIECTWO !!!
                                   Wielkie łowy dawnych gdańszczan. Maciej Bakun o dawnych tradycjach myśliwskich [ROZMOWA]


...i ten  tak specyficzny smak pośród sosen w lesie, o zapachu już nie wspominając!PRAKTYCZNY PROJEKT ,,PRO NATURA,, ; EKOLOGICZNA WYTWÓRNIA ALKOHOLU ...GDZIEŚ tam w leśnej głuszy !!!!

No i nad morzem ...ŁATWIEJ O ŚLEDZIKA W LESIE !!!!

A jak znam życie i OBŁUDĘ w PGL LP  - to Dyrektor Generalny LP Pan Wasiak ...OFICJALNIE  nic nie wie o tej ,,zmoczce,, Szramki !!!  Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to SMACZNEGO Panowie ,,władza,,!...CYTRYNKĘ MACIE  OBOK ŚLEDZIKA ...