środa, 21 stycznia 2015

WOJSKA UKRAIŃSKIE MORDUJĄ ...JEŃCÓW WOJENNYCH!!!

22 stycznia 2015 roku


ZDJĘCIA SĄ BARDZO DRASTYCZNE...


Grupa bojowa Ukraińców nazywająca się ,,CIENIE" pochwaliła się zamordowaniem JEŃCÓW WOJENNYCH tj; dwóch milicjantów Donieckiej Republiki Ludowej oraz widocznego poniżej generała-majora wojsk Federacji Rosyjskiej.Zwróćcie uwagę ; ZWIĄZANE DO TYŁU RĘCE A ŚMIERĆ NASTAPIŁA W WYNIKU ...PODERŻNIĘCIA GARDŁA!!!

Tuż obok napis krwią zabitego ;  C  I  E  N  I  E  od nazwy tej grupy bojowej, którego członek Aleksandr Gładkij umieścił te zdjęcia w internecie z napisem ,,ZA WOHNOWACHĘ" gdzie niedawno zostało zabitych 13 cywilnych pasażerów autobusu!
PROBLEM W TYM,ŻE WEDŁUG PIERWSZEJ WERSJI STRONY UKRAIŃSKIEJ  w autobus trafiła bezpośrednio rakieta...co okazało się KŁAMSTWEM!


WEDŁUG KIEROWCY AUTOBUSU (Siergiej Czarienko), któremu nic się  ie stało - TRAGEDIA TYCH LUDZI W AUTOBUSIE NASTĄPIŁA ZA SPRAWĄ...STRONY UKRAIŃSKIEJ A LUDZIE ZGINĘLI OD ODŁAMKÓW MIN, KTÓRE ODPALIŁY ZA SPRAWA SAMYCH UKRAIŃCÓW A NIE JAKOBY POCISKÓW ROSYJSKICH GRADÓW!!!!

Słowa tego UKRAIŃSKIEGO KIEROWCY przeczą OFICJALNEJ WERSJI SZTABU GENERALNEGO UKRAINY  oraz temu co opowiadał podczas Forum Ekonomicznego w szwajcarskim Davos Prezydent Ukrainy Poroszenko machając kawałkiem blachy z autobusu, który ...JAKOBY ZOSTAŁ ZNISZCZONY ZA SPRAWĄ ROSJAN!!!!
...Poroszenko z owym rekwizytem z tego autobusu powiedział w Davos,że ...w autobus trafiła rosyjska rakieta CO JEST BZDURĄ WYSSANĄ Z PALCA !!!
Widziałem film, który jest również w internecie...jak KTOŚ spowodował odpalenie wielu min przy drodze po której akurat jechał ten autobus 13 stycznia 2015 roku !!!


POROSZENKO OKŁAMAŁ SPOŁECZNOŚĆ MIĘDZYNARODOWĄ !!!!
...a oto i ten TRAGICZNY AUTOBUS jakoby trafiony rakietą, a w rzeczywistości nafaszerowany ODŁAMKAMI Z MIN które eksplodowały zapewne przypadkowo...ale z winy Ukraińców a nie Rosjan!!!!!!!JAK WIDAĆ TA STRASZNA RZEŹ NA UKRAINIE TO NIE TYLKO BESTIALSTWO ALE I ...POLITYCZNE ŁGARSTWO STRONY UKRAIŃSKIEJ, KTÓRA MORDUJE JEŃCÓW WOJENNYCH!!!


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

...a tu z kolei JEŃCY UKRAIŃSCY czekający w SZPITALU którym jest udzielana pomoc medyczna !!!!

Nie mam najmniejszych watpliwości iż jest to ZDJĘCIE PROPAGANDOWE, bo widziałem wywiad z nimi dokonany przez stronę Rosyjską ale jedno jest pewne ; NIKT IM NIE PODCINA GARDEŁ NOŻAMI jak czynią to z jeńcami Ukraińcy !!!


DLACZEGO O TYM PISZĘ??!

Tylko po to  - abyście w Polsce i gdziekolwiek na świecie WZIĘLI OGROMNĄ ,,POPRAWKĘ" NA TO CO PODAJĄ OFICJALNIE MEDIA I POLITYCY NA UKRAINIE !!!

TA WOJNA JEST BRUDNA I ZŁA PEŁNA NIEPOTRZEBNEJ NIENAWIŚCI I JAK WIDZICIE UKRAIŃSKIEGO BESTIALSTWA, ZEZWIERZĘCENIA ...które niestety ale Rzeczpospolita i jak domniemywam także Rosjanie NIGDY NIE ZAPOMNĄ!!!!

Zobaczcie jak straszna jest ta wojna...OTO CEREMONIA POGRZEBOWA MALEŃKIEGO DZIECKA, a tuż obok pojazd z rakietami do odpalenia...
donieck-pogrzeb