wtorek, 6 stycznia 2015

LASY PAŃSTWOWE ...NON STOP Z ,,WÓDĄ,, W TLE !!!

07 stycznia 2015 roku... 12 lutego 2014 roku  ,,PRZYRODA...LASY...ŁOWIECTWO...DEGUSTACJA ALKOHOLU,, - PODCZAS PEŁNIENIA OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH  z z-cą dyrektora generalnego LP Janem Szramką w roli głównej !!!


Panie Szramka! A MOŻE TERAZ CZAS NAJWYŻSZY NA DEGUSTACJE  ,,DRAGI,, I WSZELAKIEGO RODZAJU PROCHÓW W MUNDURZE LEŚNIKA W POLSKICH LASACH PAŃSTWOWYCH ???!  - bo jak mawia stare spostrzeżenie Rzymian ; ,,NIE MA TAKIEJ BRAMY - KTÓREJ BY NIE PRZESZEDŁ OSIOŁ OBŁADOWANY ZŁOTEM,,
                                                     

A oto ,,BRAMA,, .....do biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku ;      


          Siedziba Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku
                 ...............ulica ks.Franciszka Rogaczewskiego nr 9/19


                                                          

                                                                             
O tym ,,wstydliwym,,temacie jaki NIEŹLE SZCZEGÓLNIE OSTATNIMI LATY SIĘ MA w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe w Polsce - CO CHOCIAŻBY WIDAĆ NA PRZYKŁADZIE ZDJĘĆ JAKIE UPUBLICZNIŁEM  - W ROLI GŁÓWNEJ Z SAMYM  ZASTĘPCĄ DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH Z TAKA RADOŚCIĄ ,,DŹWIGAJĄCEGO,, KIELISZKI Z ALKOHOLEM PODCZAS WYKONYWANIA OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH W 2014 ROKU (...sic!!! ) - ciąg dalszy drążenia przeze mnie na blogu www.pigipedia.blogspot.com  


Dziś wysłałem taka oto korespondencję :Sławno,dnia 07 stycznia 2015 rokuPan Adam Wasiak
Dyrektor Generalny Lasów Państwowych
02-124 Warszawa
ul. Grójecka nr 127Szanowny Panie Dyrektorze!


Niniejszym pismem zawiadamiam Pana, iż w dniu 14 lutego 2014 roku pański podwładny a ówczesny z-ca dyrektora generalnego LP Pan Jan Szramka spożywał alkohol w czasie pełnienia obowiązków służbowych, będąc ubrany w mundur LEŚNIKA Lasów Państwowych, za które to PAN PERSONALNIE ODPOWIADA!

Ponieważ pismem z dnia 24 listopada 2014 roku w sprawie dla mnie bardzo oczywistych nadużyć w LP, do której za kilka dni wrócę ( sygnatura akt; GI-051-51(6)/11 ) napisał mi Pan w odpowiedzi kłamliwe stwierdzenie niezgodne z rzeczywistością (cyt),, W swych działaniach manipuluje Pan faktami oraz informacjami nieprawdziwymi lub niemożliwymi do zweryfikowania . ,, (Sic!!!) natomiast to co czynię OFICJALNIE to (cyt) ,,Działania Pańskie są przeniesieniem i upublicznieniem wieloletniego konfliktu Pana z Lasami Państwowymi,, ( Sic!!!)
  • postanowiłem BARDZO SKUPIĆ SIĘ NA DOWODACH KTÓRE MOGĄ BYĆ ,,PRZYSWAJALNE,, DLA UMYSŁU NA POZIOMIE DYREKTORA GENERALNEGO LP !

DOWÓD z ,,degustacji,, alkoholu podczas wykonywania obowiązków służbowych Pana Jana Szramki ubranego z MUNDUR LEŚNIKA - i zaproszonego w sposób OFICJALNY jako zastępca dyrektora generalnego LP ...upubliczniłem na moim blogu ; www.pigipedia.blogspot.com , więc ZAPRASZAM do wglądu !

Mam nadzieję,że tym razem rozpoznaje Pan Dyrektor Generalny pośród tak licznie rozstawionych kieliszków , alkoholu jak domniemywam w formie myśliwskich nalewek i WYJĄTKOWO MARNEJ ,,ZAKĄSKI,, - swego podwładnego Jana Szramkę, który miał to wyjątkowe szczęście że został ujety w obiektywie aparatu fotograficznego akurat w chwili ...GDY ,,DŹWIGAŁ CIĘŻARY ALKOHOLOWE,, - zapewne dla dobra i chwały Lasów Państwowych w Polsce!!!!!

W każdym bądź razie uważam w 100% NA TRZEŹWO ...że jest to Jan Szramka!

Zapewne tak zwany ,,przerost ambicji,,...połączony z alkoholem sprawił,że Pana podwładny Jan Szramka zostawił na zakończenie alkoholowej imprezy w klubie myśliwskim własnoręcznie napisaną GLORIĘ POCHWALNĄ wraz z wyraźnym podkreśleniem tego co imponuje Panu Szramce ...GDY TYLKO CO NIECO ŁYKNIE ALKOHOLU!!!

Dokument ten również upubliczniłem na swoi blogu ; www.pigipedia.blogspot.com

Jednocześnie pozwolę sobie przypomnieć Panu Dyrektorowi Lasów Państwowych, iż w 2014 roku PISEMNIE zwracałem osobiście Panu UWAGĘ NA PEWNE PROBLEMY ALKOHOLOWE – BARDZO NIEBEZPIECZNE DLA POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA, gdzie pracownicy LP na stanowiskach kierowniczych PIJĄ ALKOHOL A NAWET KIERUJĄ POD JEGO WPŁYWEM POJAZDY MECHANICZNE , stając się tym samym POSPOLITYMI PRZESTĘPCAMI !!!

TAKIE OSOBY CHRONI IDIOTYCZNY BRAK ZDECYDOWANEJ REAKCJI ZE STRONY ...PANA DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH!

Zdjęcia PIJĄCEGO ALKOHOL i to na dodatek w mundurze przez Jana Szramkę – a wówczas Pana zastępcę ( obecnie DYREKTOR RDLP GDAŃSK!) - jest dowodem NA PRZYZWOLENIE I AKCEPTACJĘ SPOŻYWANIA ALKOHOLU W PRACY PRZY BYLE OKAZJI !

LASY PAŃSTWOWE chronią i skrzętnie ukrywają szereg osób na stanowiskach kierowniczych, którzy w swej historii zawodowej w PGL LP zaliczyli ..PIJACKIE WPADKI ALKOHOLOWE,,

Osobiście informowałem Pana o spożywaniu alkoholu i konflikcie z prawem przez ...NADAL OBECNEGO nadleśniczego Nadleśnictwa Złotów (RDLP Piła) Pana JERZEGO JASZCZYK , któremu Policja odebrała nawet za to prawo jazdy!

Brać Leśna poinformowała mnie o detalach ,,wpadek po wódzie,, byłego dyrektora RDLP Piła Pana JANUSZA,ADAMA STERCZEWSKIEGO (...obecnie nadleśniczy Nadleśnictwa Leśny Dwór – RDLP Szczecinek!) - czy też kolejnego ,,PIJAKA,,jak to określa tego typu osoby społeczeństwo polskie tj; pewnego nadleśniczego,którego SCHRONIŁ U SIEBIE obecny dyrektor RDLP Warszawa !

TEGO TYPU ,,ALKOHOLOWYCH WPADEK,, I PODOBNYCH PRZYPADKÓW W LASACH PAŃSTWOWYCH JEST WIĘCEJ …

W związku z zaistnieniem tej sytuacji SPOŻYWANIA ALKOHOLU W MUNDURZE LEŚNIKA LASÓW PAŃSTWOWYCH - uprzejmie proszę o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania ;

1/ CZY ZNANA BYŁA PANU DYREKTOROWI WCZEŚNIEJ TA SYTUACJA, GDZIE JAN SZRAMKA SPOŻYWA ALKOHOL W MUNDURZE LEŚNIKA NA OWYM OFICJALNYM ZAPROSZENIU?!

2/ JAKIE JEST OFICJALNE STANOWISKO PANA JAKO SZEFA LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE – CO DO KWESTII ,,DEGUSTACJI,, ALKOHOLU PRZEZ WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU PRACOWNIKÓW ...zaczynając od podleśniczego i leśniczego np.;PODCZAS PRAC ZRĘBOWYCH,...nadleśniczego,jego zastępcy lub inżynierów nadzoru – bo mają akurat urodziny,imieniny,rocznice...inspektora LP,któremu urodziło się dziecko lub wnuk...i innych pracowników LP...którym ,,TRAFIŁA SIĘ OKOLICZNOŚĆ,, ??!
PYTAM O SYTUACJĘ TYLKO PODCZAS PRACY a na dodatek w mundurze państwowym !!!

3/ CZY UMOWA O PRACĘ ZAWARTA Z PANEM JANEM SZRAMKĄ STANOWI O JAKICHKOLWIEK KONSEKWENCJACH WOBEC NIEGO ZA TEGO TYPU ,,ALKOHOLOWE DEGUSTACJE,, ...a jeśli tak to JAKIE ??!

4/ CO ZAMIERZA PAN DYREKTOR UCZYNIĆ Z MOJĄ INFORMACJĄ W TEJ SPRAWIE??!...a w tym miejscu pozwolę sobie PRZYPOMNIEĆ Panu dyrektorowi, iż bardzo mija się Pan z celem pisząc mi ostatnio JAKOBY (cyt) ,, Działania Pańskie są przeniesieniem i upublicznieniem wieloletniego konfliktu Pana z Lasami Państwowymi,, ...GDYŻ ÓW ,,KONFLIKT,, ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYŁACZNIE NA MOJĄ KORZYŚĆ  PRAWOMOCNYMI WYROKAMI SĄDU PRACY Z MEGO POWÓDZTWA = A WYWOŁANY TYLKO PRZEZ LASY PAŃSTWOWE, KTÓRE NIELEGALNIE ZWOLNIŁY MNIE Z PRACY !!!

5/ CZY ZAMIERZA PAN UKARAĆ PANA JANA SZRAMKĘ ZA SPOŻYWANIE W MUNDURZE LEŚNIKA - ALKOHOLU PODCZAS OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH a jeśli nie to DLACZEGO, lub też jeśli tak to W JAKI SPOSÓB ??!

MAM NADZIEJĘ, IŻ ZDAJE SOBIE PAN SPRAWĘ JAKO SZEF LASÓW PAŃSTWOWYCH, IŻ W LATACH 2008-2015 ZNANE SĄ PRZYPADKI WŚRÓD NIŻSZEJ RANGI PRACOWNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH ...POZBAWIENIA ZA COŚ PODOBNEGO STANOWISKA SŁUŻBOWEGO A NAWET PRACY !!!!!!!!!

Mam nadzieję również,że Pan Dyrektor Generalny jest świadom pojęcia ; DYSKRYMINACJI pośredniej i bezpośredniej z jakichkolwiek przyczyn jaka ...WYSTĘPUJE W LASACH PAŃSTWOWYCH ,a sposób rozwiązania powyższej sprawy z Panem Janem Szramką W ROLI GŁÓWNEJ – będzie jak domniemywam tego JASKRAWYM PRZEJAWEM!

Uprzejmie proszę o odpowiedź wyłącznie drogą elektroniczną na mój adres poczty e-mail.

SZANUJMY WSPÓLNIE ŚRODOWISKO I NASZE PIĘKNE LASY PAŃSTWOWE W POLSCE!


Darz Bór !


Krzysztof Kowalczyk


Do wiadomości;

1/ Panie Ewa Kopacz – Premier RP

2/ Pan Maciej Grabowski – Minister Środowiska

3/ Pani prof. Irena Lipowicz – Rzecznik Praw Obywatelskich

Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

A ,,DEGUSTATOROWI,, alkoholów W CZASIE PEŁNIENIA OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH Nr 1 w Lasach Państwowych - tj; obecnemu dyrektorowi RDLP w Gdańsku Panu Szramce  - na długie zimowe wieczory 2015 roku dedykuję :
                               

czyli :
                                   

...po takim zastrzyku profesjonalnej wiedzy będzie na pewno ,,TWÓRCZO,, budził się do pracy odziany na koszt Skarbu Państwa w MUNDUR LEŚNIKA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!