środa, 17 grudnia 2014

SPRAWA LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE ...CZY NADCHODZI CZAS,ŻE NIEKTÓRZY OBECNI POSŁOWIE BĘDĄ ,,URZĘDOWAĆ,, W KAMIZELKACH I HEŁMACH NA GŁOWIE ??!17 grudnia 2014 roku


Dziś BARDZO PÓŹNO W NOCY obecna koalicja rządząca Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego nieprzypadkowo o tak późnej porze - usiłuje zadecydować o przyszłych losach LASÓW PAŃSTWOWYCH W NASZEJ OJCZYŹNIE!

PRZYPOMNĘ tylko,że z inicjatywy kilku posłów i osób z Prawa i Sprawiedliwość a bardzo związanych dotąd z tą państwową instytucją pod przewodnictwem Pana prof. Jana Szyszko – byłego Ministra Środowiska , POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO PODPISAŁO SIĘ POD PETYCJĄ DO SEJMU O ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE W POLSCE NARODOWEGO REFERENDUM NA TEMAT STATUSU W PRZYSZŁOŚCI I ROLI NASZYCH PIĘKNYCH LASÓW, BĘDĄCYCH SKARBEM NARODOWYM I DOROBKIEM WIELU POKOLEŃ POLAKÓW!

LASY PAŃSTWOWE u nas, aczkolwiek niedoskonale nadzorowane i w wielu kwestiach BARDZO ,,kulawe,, o czym macie WYJĄTKOWA ,,OKAZJĘ,, poczytać na moim www.pigipedia.blogspot.com są naszą NARODOWĄ DUMĄ I SKARBEM jaki zazdrości Polsce cały świat!

I WŁAŚNIE W TENŻE SKARB – OD DŁUŻSZEGO JUŻ CZASU USIŁUJĄ WŁOŻYĆ SWE PAZERNE I NADZWYCZAJ ZŁODZIEJSKIE ŁAPY ...POLITYCY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ WRAZ ZE SWYM SPOLEGLIWYM,UKŁADOWYM Z KAŻDYM = KOALICJANTEM Z PSL!!!
...jak myślicie ; O CO TU W TYM WSZYSTKIM CHODZI?!

W dniu 15 grudnia 2014 roku ...około godziny 20.00 , Prezydium Sejmu RP przybliżony termin rozpatrywania poszczególnych punktów PORZĄDKU DZIENNEGO na 83 posiedzeniu Sejmu.


I TAK DZIŚ 17 GRUDNIA 2014 ROKU – OD GODZINY 21.30 DO GODZINY 1.30 ODBĘDZIE SIĘ ...GŁOSOWANIE, a w tym;

a) ROZSTRZYGNIĘCIE przez Sejm wniosku o uzupełnienie porządku obrad Sejmu o ...ROZPATRZENIE OBYWATELSKIEGO WNIOSKU PODPISANEGO PRZEZ 2,5 MILIONA POLAKÓW O PODDANIE POD REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWE SPRAWY PRZYSZŁOŚCI Państwowego Gospodarstwa leśnego ,,LASY PAŃSTWOWE,, i POLSKIEJ ZIEMI !!!

Ponadto w tymże okresie ma się odbyć ZAPLANOWANE sprawozdanie komisji o POSELSKIM PROJEKCIE USTAWY O ZMIANIE KONSTYTUCJI RP.
Jest to już TRZECIE czytanie...

Tym samym moim zdaniem NIE PRZYPADKOWO w nocnych obradach Sejmu , będą rozpatrywane TAK OGROMNIE WAŻNE KWESTIE DOTYCZĄCE LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE!

Tylko IDIOTA może twierdzić, iż to ,,zwykły przypadek,, iż owe prace w Sejmie zostały zaplanowane na tak późne GODZINY NOCNE!!!

CZY GODZINA PO PÓŁNOCY ...po ciężkim dniu, jest waszym zdaniem ,,idealnym czasem,, na MAJSTROWANIE PRZY KONSTYTUCJI NASZEJ OJCZYZNY ???!
KOMU ZALEŻAŁO NA AKURAT TYM TERMINIE, BY LUDZIE JAKOBY ODPOWIEDZIALNI ZA POLSKĘ, POSŁOWIE ...NA KTÓRYCH JUŻ CAŁA POLSKA PLUJE ZA ICH ZŁODZIEJSTWO,LENISTWO I KRĘTACTWO = MIELI DECYDOWAĆ TAK PÓŹNO O NARODOWYM SKARBIE JAKIM SĄ POLSKIE LASY PAŃSTWOWE ??!
ODPOWIEDŹ JEST BARDZO PROSTA ; ...KOMBINATOROM I OSZUSTOM, DLA KTÓRYCH SZELEST LIŚCI NA DRZEWACH W NASZYCH PIĘKNYCH LASACH – POMYLIŁ SIĘ Z SZELESTEM BANKNOTÓW W PRZERÓŻNYCH INTERESACH, GDZIE POLSKA JEST NIE KONIECZNIE DLA NICH NAJWAŻNIEJSZA!!!

NAMAWIAM WAS – zerknijcie jutro na strony internetowe Sejmu i ustalcie JAK KTÓRY Z POSŁÓW GŁOSOWAŁ, gdyż nie tylko moim zdaniem ale i mnóstwa LEŚNIKÓW i zwykłych Polaków szanujących POLSKIE LASY ...nadchodzi czas, by niektórzy posłowie ZDRAJCY NARODOWYCH INTERESÓW POLSKI poruszali się po NASZEJ POLSCE ...minimum w hełmach na ich pustych łbach !!!

DZISIEJSZE DZIAŁANIA W SEJMIE ...NIE WRÓŻĄ NICZEGO DOBREGO DLA LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE, DLA LASÓW BĘDĄCYCH NON STOP SMAKOWITYM KĄSKIEM, KOŁO KTÓREGO NICZYM HIENY KRĄŻĄ I KOMBINUJĄ – JAK GO TU ,,UGRYŹĆ,, WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE !

W mojej ocenie tej sytuacji OBECNE OSZOŁOMSTWO Platformy Obywatelskiej i jej zdradliwego koalicjanta UCZYNI WSZYSTKO aby dosłownie … ,,OLAĆ,, mówiąc to po męsku TE 2,5 MILIONA POLAKÓW DOMAGAJĄCYCH SIĘ REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWEGO W SPRAWIE POLSKIEJ ZIEMI I LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!

CI POSŁOWIE – uważają się za wszechwiedzących, nieomylnych i o zgrozo ,,BARDZO ODPOWIEDZIALNYCH,, za Lasy Państwowe o których tak na serio PRAWIE ŻADEN CYMBAŁ NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA oprócz cyferek i kasy jaką im ,,ktoś,, tam powyliczał i uważają iż dadzą sami sobie z tym radę !

A GDZIE PO TYM WSZYSTKIM ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWE DECYZJE W PRZYSZŁOŚCI ???

NIE MA ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI I NIGDY JEJ NIE BYŁO ...o oni doskonale o tym wiedzą, więc ROBIĄ SOBIE CO CHCĄ !!!

Czy się mylę???! POCZEKAJMY DO RANA...wszystko będzie jasne jak poranne słoneczko!

A CO NA TO POLSCY LEŚNICY...dziesiątki tysięcy pracowników Państwowego Gospodarstwa Leśnego LP ??!


ODPOWIEM TO TAK ...widzieliście kiedykolwiek = BARANY PROWADZONE NA RZEŹ ??!

                             

TAK JEST W OGROMNEJ WIĘKSZOŚCI PRACOWNIKÓW LP - KTÓRZY ZE STRACHU O PRACĘ, MIESZKANIE, PREMIĘ NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA itd. itd. ...MUSZĄ SIEDZIEĆ CICHUTKO JAK MYSZKA POD MIOTŁĄ, ABY NIKT Z ICH SZEFÓW (...ci to dopiero wazeliniarze i tchórze!!!!) nie usłyszał o ,,buncie na pokładzie,, !!!

JAK W NARKOTYCZNYM TRANSIE...NICZYM ,NAĆPANI,,PROCHAMI OBIETNIC ŻE BĘDZIE OK I NIC STRASZNEGO DLA ICH PRZYSZŁOŚCI SIĘ NIE STANIE – SIEDZĄ CICHO BO MUSZĄ !!!!!!!!!!!!!!!

Dosłownie ,,GARSTKA,, zaangażowanych związkowców z leśnej ,,SOLIDARNOŚCI,,z bardzo odważną i bojowo nastawioną do tego krętactwa w Sejmie Panią Grażyną Zagrobelną(...od której kol. Zbigniew Kuszlewicz może się niestety TYLKO uczyć...uczyć...uczyć KONSEKWENCJI !!!), usiłują trzymać DZIŚ W NOCY W SEJMIE (...na galerii!) przysłowiową rękę na pulsie!

NIESTETY PRZY TAKIM BRAKU JEDNOŚCI ZASTRASZANYCH PRACOWNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH nie ma szans dla przykładu na ...STRAJK GENERALNY PRACOWNIKÓW LP , o czym doskonale wiedzą pOSŁOWIE!!!

KLASYCZNE … ,,wołanie na puszczy,, !!!!!!!!!!!!!!!!

MUSICIE WIEDZIEĆ O TYM,ŻE POSELSKA POPRAWKA DO ZMIAN W KONSTYTUCJI RP – przygotowana przez Platfusów i koalicjanta jest ...SPRYTNIE ZAKRĘCOANA, PODSTĘPNA I OGROMNIE WADLIWA!!!

NAWET W 1% NIE ZABEZPIECZA I NIE ZAPEWNIA ...PAŃSTWOWEGO WŁADANIA SKARBU PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ NAD LASAMI W POLSCE !!!

A więc mamy do czynienia z TRZECIĄ W HISTORII NASZEJ POLSKIEJ KONSTYTUCJI ,,nocną poprawkę,,

CZY KTOKOLWIEK ZAPYTAŁ ; A KOMU TO TAK PERSONALNIE ZALEŻAŁO NA TYM, ABY ODBYŁO SIĘ TAK OGROMNIE WAŻNE DLA MAJĄTKU SKARBU PAŃSTWA JAKIM SĄ LASY PAŃSTWOWE ...NOCNE OBRADY PO PÓŁNOCY I CZYTANIA ???!

I właśnie JUTRO 18 grudnia 2014 roku na www.pigipedia.blogspot.kom znajdziecie MOJE OFICJALNE ZAPYTANIE, WYSTĄPIENIE W TEJ SPRAWIE ,,KTO TO BYŁ,, PERSONALNIE – JAKIE JUŻ SPORZĄDZIŁEM DO MARSZAŁKA SEJMU RP RADOSŁAWA SIKORSKIEGO z Platformy Obywatelskiej!

Nie tak dawno zapytałem o to i opisałem dla Was na blogu ...KTO PERSONALNIE KOMBINOWAŁ W RESORCIE MINISTERSTWA ŚRODOWISKA, ABY WYRZUCIĆ Z UMUNDUROWANIA POLSKICH LEŚNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH ORZEŁKA W KORONIE!!!

Macie to opisane w historii bloga ...

ZAPRASZAM!


Piszę jak jest …

Krzysztof Kowalczyk

PS.
...czy Marszałek Sejmu RP Radosław Sikorski zamówi niebawem dla posłów PO i PSL do ich ,,ciężkiej,, pracy  takie hełmy ???!


POZNAJECIE obecnego Marszałka Sejmu RP ???!

...z hełmami Radosław Sikorski miał już do czynienia w Afganistanie - TAKŻE KOLEDZY JEGO Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ JAKBY CO INSTRUKTAŻ MAJĄ GRATIS...no chyba że na koszt Kancelarii Sejmu!!!! 

O ,,kilometrówki,, jak już naród polski wie ...nie muszą się martwić ! WYSTARCZY TYLKO ICH OŚWIADCZENIE A NIE SZCZEGÓŁOWE ROZLICZENIA I DZIESIĄTKI TYSIĘCY ZŁOTYCH ...PŁYNĄ Z KASY SEJMU NA ICH PRYWATNE KONTA BANKOWE!!! 

...JEST OGROMNIE PRAWDOPODOBNE, BIORĄC POD UWAGĘ SKALĘ KORUPCJI W POLSCE OD 2008 ROKU I CHOCIAŻBY WYPOWIEDZI W RESTAURACJI ,,SOWA & PRZYJACIELE,, TAKICH TYPÓW JAK STANISŁAW GAWŁOWSKI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ A BĘDĄCY OD TAMTEGO OKRESU  V-CE MINISTREM ŚRODOWISKA, ŻE PRZYCZYNA NOCNYCH PRAC W SEJMIE JEST BARDZO ŚCIŚLE ZWIĄZANA W POWYŻSZYM OBRAZEM...