czwartek, 4 grudnia 2014

SŁAWOMIR CICHOŃ -OBECNY DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINKU /...Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !/ ,,PRZERŻNĄŁ,, WYBORY SAMORZĄDOWE DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO Z POPRZEDNIM,A PODSTĘPNIE ODWOŁANYM NA PODSTAWIE SFAŁSZOWANEJ ,,PREZENTACJI,, Z TEGO STANOWISKA - DYREKTOREM ANDRZEJEM MODRZEJEWSKIM ( ...Z PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚĆ!)

04 grudnia 2014 roku


Tym samym BARDZO DZIĘKUJĘ tym wszystkim, którzy posłuchali mój APEL na www.pigipedia.blogspot.com i poparli w tych jak się okazuje SFAŁSZOWANYCH WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ...liczonych o zgrozo aż przez tydzień czasu w XXI wieku  I ZAGŁOSOWALI W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM NA PANA ANDRZEJA MODRZEJEWSKIEGO ...podstępnie odwołanego  kilka lat temu ze swego stanowiska dyrektora RDLP Szczecinek!

OFICJALNE wyniki owej ,,rozgrywki,, pomiędzy BYŁYM dyrektorem RDLP Szczecinek (MODRZEJEWSKI) a obecnym POLITYCZNYM dyrektorem z Platformy Obywatelskiej (CICHOŃ) w wyborach do sejmiku województwa samorządowego wyglądają następująco;

MODRZEJEWSKI - 1768 ważnych głosów !

CICHOŃ - 1302 ważnych  głosów!


Nie przypadkowo PODKREŚLIŁEM słowo ważnych głosów w tychże wyborach, ponieważ PRAWIE 3 MILIONY POLAKÓW OSZUKANO I UZNANO ICH GŁOSY ZA ....NIEWAŻNE !!!

Różnica głosów między nimi to 466 - co przy POLITYCZNYCH MOŻLIWOŚCIACH i finansowych również jest ...SROMOTNĄ PRZEGRANA OBECNEGO DYREKTORA RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIRA CICHONIA!

Widać z tego,ilu tak na serio w tych czasach wspiera S.Cichonia  ten ,,jego,, stan rzeczy (...dodając do tego babcie,dziadków, wnuków,znajomych,sąsiadów, OGŁUPIONYCH, wazeliniarzy z LP ) którym marzyło się aby dyr.Cichoń został wybrany do władz sejmiku !
Zakładając obiektywnie,że RDLP Szczecinek gdzie ,,dyrektoruje,, S.Cichoń – zatrudnia OKOŁO 2 tysięcy etatowych pracowników – a każdy z nich ma żonę,męża,narzeczoną,narzeczonego,sympatię,babcię,dziadka,brata,siostrę = daje to RAZY 2 łącznie coś OKOŁO... 12 tysięcy ,,możliwych,, do uzyskania głosów wyborczych!

NIECHBY TYLKO POŁOWA tj; TYSIĄC PRACOWNIKÓW RDLP SZCZECINEK ZAPRAGNĘŁA ZAGŁOSOWAĆ NA ,,SWOJEGO,,DYREKTORA CICHONIA I TO NA DODATEK W RAMACH TAK ZWANEJ JEDNOŚCI BRACI LEŚNEJ = to byłby to na serio niezły wynik wyborczy około 6 tysięcy głosów, POD WARUNKIEM ,że namówiłaby PRZEKONUJĄCO zaledwie garstkę swoich bliskich do tego samego...

JAK MYŚLICIE...ale tak UCZCIWIE wobec samych siebie i OBIEKTYWNIE :

Dlaczego obecny dyr.RDLP Szczecinek dostał CO BARDZO PODKREŚLĘ w całym województwie zachodniopomorskim ….TAK MIZERNĄ ILOŚĆ GŁOSÓW tj; owe 1.302 ??!

Ja Wam odpowiem; ...bo JEST ,,CIENKI BOLEK,, otoczony garstką takich wazeliniarzy, którzy mu tak ,,słodzą,, codzienność jakoby ,,SUKCESÓW,, na papierku,że być może dyr. Cichoń ma już bardzo zaawansowaną CUKRZYCĘ łatwowierności !!!!

BARDZO SIĘ CIESZĘ z tego wyniku wyborczego, gdyż uzmysłowił mi on to,że TUTEJSI LEŚNICY POMORZA ZACHODNIEGO MAJĄ SWÓJ ROZUM I NIE DAJĄ SIĘ NABRAĆ ,,NA LEP,, NICZYM MUCHY NA ŁĄCE NA...jak myślicie co ???! Sic!!!!!

Być może po tej LEKCJI WYBORCZEJ co niektórzy zejdą z obłoków....opuszczą nos tak aby nie kroił już codziennie chmur...i uzmysłowią sobie ,ŻE NIE WYSTARCZY ZORGANIZOWAĆ LUB WSPÓŁUCZESTNICZYĆ W ZBIERANIU FAŁSZYWYCH DANYCH SZKALUJĄCYCH INNA KONKURENCYJNĄ OSOBĘ, MĘCZYĆ SIĘ NOCAMI I DNIAMI W TWORZENIU BZDUR ZWANYCH ,,PREZENTACJĄ ELEKTRONICZNĄ,,- BY KONIECZNIE OSIĄGNĄĆ SWÓJ SUKCES I ZOSTAĆ DLA PRZYKŁADU DYREKTOREM ...ALBO RADNYM SEJMIKU WOJEWÓDZKIEGO!

TRZEBA BYĆ TYLKO CZŁOWIEKIEM A NIE MŚCIWĄ, POLITYCZNĄ MENDĄ... A OD RAZU SPOŁECZNOŚĆ  I ,,BRAĆ LEŚNA ,, TEN FAKT SAMA DOSTRZEŻE,CZEGO WYSOKIE WYNIKI CHOCIAŻBY TAKICH JAK TE OSTATNIE WYBORY BYŁYBY TEGO CZYTELNYM DOWODEM !!!

A TAK ...WYSZŁO JAK WYSZŁO !!!!!!

Do tej błazenady ostatnich wyborów dochodzi jeszcze inna kwestia tj; masa uznanych za nieważne głosów oddanych przez Polaków w ramach UCZCIWOŚCI I POCZUCIA OBOWIĄZKU!
                                   

TAKI BURDEL W ,,DEMOKRACJI,, TEJ MADE IN POLAND w wersji Platformy Obywatelskiej jest dla nich już chlebem powszednim ...ale nas wszystkich ogromnie zaskoczył!
                                       

Na Pomorzu co 3-5 głos uznano za nieważny...TAK PLATFUSY BOJĄ SIĘ O SWOJE STOŁKI I ODDANIA WŁADZY!

W SĄDACH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU ZNALAZŁO SIĘ ...1,5 TYSIĄCA PROTESTÓW WYBORCZYCH , KTÓRE TERAZ MUSZĄ BYĆ ROZPATRZONE!

Dla przypomnienia tylko dodam abyście mieli obraz SKALI TEGO ZJAWISKA, KTÓRE JUŻ W OGROMNEJ WIĘKSZOŚCI CAŁY NARÓD NAZYWA PO IMIENIU =FAŁSZERSTWEM=.że
podczas wyborów 2010 roku takich protestów było ...TRZY RAZY MNIEJ!!!!

Tylko w 2010 roku na Pomorzu Zachodnim było łącznie 26 protestów wyborczych - zaś w tych SFAŁSZOWANYCH WYBORACH 2014 roku jest ich z tego co wiem az 92 w Sądach w Koszalinie i Szczecinie!


O CZYM TO ŚWIADCZY....CO JEST TEGO PRZYCZYNĄ …???!

Moja intuicja mi podpowiada PO TYM CO SŁYSZĘ OD OGROMNEJ ILOŚCI POLAKÓW,że Platforma Obywatelska W SWYCH DZIAŁANIACH jest tym samym NA ,,WŁAŚCIWEJ,, DRODZE, ABY LUDNOŚĆ WYSZŁA NA ULICE I ABY POLAŁA SIĘ KREW = JAK TO BYŁO ZA CZASÓW SKRAJNEJ KOMUNY PRL !!!

POLACY MAJĄ WAS I WASZYCH EKSPERYMENTÓW DOŚĆ SKUR****NY !!!!


Piszę jak jest...ROZMAWIAJĄC O TYM FAŁSZERSTWIE Z MOIMI RODAKAMI !!!

Krzysztof Kowalczyk

PS.


Czy wiecie,że Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej WRAZ Z CAŁA KOMISJĄ tuż po ,,honorowym,, odejściu ...UDALI SIĘ W KOMPLECIE DO LEKARZA I TO PSYCHIATRY ???!

Stanęli RAZEM i wspólnie wręcz jednym głosem do lekarza ; ,,PANIE DOKTORZE ...SŁYSZYMY GŁOSY !!!,,

JAKIE ?...- pyta psychiatra !

N I E W A Ż N E !!!!!!!!...odparli chóralnie! Sic!!!!!!!