piątek, 5 grudnia 2014

POLACY UWAGA!!! NA...FAŁSZYWYCH UKRAIŃCÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

05 grudnia 2014 roku
OTO CAŁA PRAWDA O...FAŁSZYWEJ UKRAINIE !!!!!
MOI RODACY ! POLACY... gdziekolwiek was rzucił LOS na świecie !

Zerknijcie sobie BARDZO PROSZĘ na OFICJAJNY PROFIL Ambasady Ukrainy w USA na Facebooku, gdzie UKRAIŃCY ZAMIEŚCILI MAPĘ, NA KTÓREJ ZIEMIE OBECNEJ RZECZPOSPOLITEJ, KTÓRA TEMU FAŁSZYWEMU NARODOWI POMAGA I WSPIERA W WOJNIE Z ROSJANAMI ...ZNAJDUJĄ SIĘ W GRANICACH NIE POLSKI ALE PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO !!!!!!!


We wczorajszych informacjach na tej stronie profilu Ambasady Ukrainy w USA napisano l

(cytat) ,, Panie i Panowie, oto kolejny rozdział programu Ukraińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych ,,PROPAGANDA KARTOGRAFICZNA,,

Zapewne nie przypadkowo zamieszczony tam post przedstawia mapy, gdzie obecne tereny Rzeczpospolitej są w granicach ...banderowskiej dziś UKRAINY !!!!

Czy dzwoni Wam ,,DZWONECZEK,, ...uważajcie Polacy, bo fałszywi Ukraińcy ZNOWU OSTRZĄ KOSY...SCYZORYKI..NOŻE...SIEKIERY..- BO CHCE IM SIĘ POLSKI !!!

Co na to premier Kopacz...Prezydent BREDZISŁAW KOMOROWSKI...marszałek Sejmu Radek-Zdradek...i pozostałe ,,towarzystwo wzajemnej adoracji.. Platfusów Obywatelskich ?????!


Dla mnie TA INFORMACJA W TEJ SYTUACJI oznacza jedno ; NIE WIERZMY W SZCZEROŚĆ UKRAIŃCÓW...Judasze!!!!!!!!!!!!!!!!!
zbrodnie_NKWD_Lwow

A tak DLA PRZYPOMNIENIA :  oto co zrobiono w czerwcu 1941 roku Z POLSKIMI WIĘŹNIAMI na dziedzińcu więzienia we Lwowie !!!

DZIŚ W 75 ROCZNICĘ UTWORZENIA PRZEZ SOVIETÓW ZSRR ZE SKRADZIONYCH ZIEM NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ - REGIONU LWOWSKIEGO - zaledwie 36 letni ukraiński polityk, POZDROWIŁ Z TEJ OKAZJI MIESZKAŃCÓW OBWODU LWOWSKIEGO!!!!!

Uczynił to Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy WOŁODYMYR IZAAKOWICZ GROJSMAN...a ja czytając to imię i nazwisko nie byłbym zdziwiony gdyby był SZEFEM IZRAELSKIEGO KNESETU!

Przypomnę moim Rodakom Polakom,że mamy 2014 rok.... A tak jest dziś w grudniu 2014 roku ...ale już bez Krymu!!!

                             
        5-grudnia-ATO
A to arena walk rosyjsko-ukraińskich na wschodzie Ukrainy : stan 05 grudnia 2014 roku


POLACY !MIEJCIE OCZY I USZY OTWARTE!!!!!!!!

polska-polskosc-polacy

Piszę jak jest....Krzysztof Kowalczyk

PS.

RUSZCIE SWOJE DUPY...Prezydencie RP Komorowski, premierze Kopacz =BO PRZECIEŻ TO SĄ OFICJALNE ROSZCZENIA TERYTORIALNE WOBEC NAS POLAKÓW !!!!!

A może by tak na granicy Polski i Ukrainy zacząć ...ROBIĆ NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO -  NA PLECACH TATUAŻE UKRAIŃSKIM  BANDEROWSKIM AGITATOROM I NIEDOWIARKOM tego typu :

                       Komu służą „ruscy agenci”?

A mój powyższy tekst  DOTYCZY WYŁĄCZNIE TYCH UKRAIŃCÓW, KTÓRYM MARZY SIĘ KOLEJNE ZŁODZIEJSTWO CZY LUDOBÓJSTWO NA POLAKACH!
Powtórki z tamtych NAIWNYCH LAT ...nie budiet!!!!