poniedziałek, 22 grudnia 2014

,,LEŚNE WPADKI,, I MEGA SKANDAL W PILSKICH LASACH PAŃSTWOWYCH...CO ZROBILI LEŚNICY ABY TEMU ZAPOBIEC?!

22 grudnia 2014 rokuSławno,dnia 22 grudnia 2014 roku


PAN RYSZARD STANDIO
DYREKTOR RDLP PIŁA
64-920 PIŁA
UL. KALINA Nr 10


Szanowny Panie Dyrektorze!


Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia 2014 roku i jak wiemy tradycyjnie o północy zwierzęta upodabniając się do ludzi ...przemówią do nas ludzkim głosem!

Nie wiem co Pan usłyszy tej nocy – ale na podstawie dzisiejszych ogólnopolskich informacji medialnych pod tytułem; ,,SZOKUJĄCE NAGRANIE. MYŚLIWI ZNĘCALI SIĘ NAD JELENIEM,, dotyczących podległego Panu Nadleśnictwa Kalisz Pomorski / RDLP Piła/ - pozwolę sobie niniejszym zacytować kilka opinii Polaków, którzy obejrzeli BARDZO DRASTYCZNE SCENY SADYZMU JAKIE NAGRAŁA NAGONKA PODCZAS POLOWANIA ZBIOROWEGO W TYM NADLEŚNICTWIE :

 PEŁNE NAGRANIE TEGO SKANDALICZNEGO FILMU ZNAJDUJE SIĘ NA PROFILU ;
,,LUDZIE PRZECIW MYŚLIWYM,,
   Kadr z nagrania /Facebook/Ludzie przeciw myśliwym /...film został już usunięty z internetu ze względu na drastyczne sceny i powszechne oburzenie tysięcy Polaków!!!!!!

,,KONAJĄCY JELEŃ - A WOKÓŁ ZABAWA W NAJLEPSZE.Trzeba być bestią a nie człowiekiem,, - polecam ten tytuł na TVP info

                         
                                 
Na filmie widać jak ŻYJĄCEMU JESZCZE JELENIOWI BYKOWI...KTÓRY JEST KOPANY PRZEZ NAGANIACZA ...ROZCINANY JEST PYSK TYLKO PO TO, BO PANISKO MYŚLIWY CHCE JUŻ WIEDZIEĆ ILE TENŻE JELEŃ MA LAT...

Jestem w 100% pewien,że GDYBY TYLKO NIEWIELKA ILOŚĆ TEGO TYPU SCEN DOŚĆ POWSZECHNYCH NA POLOWANIACH UJRZAŁA  PODOBNIE ŚWIATŁO DZIENNE - TO POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI ZOSTAŁBY ZDELEGALIZOWANY JAK POLSKA ZJEDNOCZONA PARTIA ROBOTNICZA !!!!
A może czas najwyższy...
                                                  
,,To nie myśliwi, to buraki... ,,

,,O masakra...,,

,,Zwyrodniałe kanalie...,,

,,Na pewno ci barbarzyńcy są watażkami z PSL-u...,,

,, Co za skurwielstwo, gorzej niż zwierzęta...,,

,,Zawsze uważałem,że myśliwi to kanalie...,,

,,ŁATWO się DOMYŚLIĆ JAKIMI CHAMAMI SĄ NA CO DZIEŃ...,,

,,Kolejni myśliwi, którzy po znajomości załatwili sobie papiery i postanowili ulżyć swoim psychopatycznym zapędom...,,

,,Cholerne gnidy...,,

,,Jeden z drugim kretyn miastowy...,,

,,To nie myśliwi, to banderowcy...,,

,,Zwyrodnialcy. Za dupę powinni być również wzięci ci, którzy ich egzaminowali...,

,,To nie myśliwi. BANDYCI I MORDERCY Z WARSZAWKI. Dla takiego zabić to jak splunąć...,,


Itd. itd. itp. … - a wszystko to AUTENTYCZNE KOMENTARZE POLAKÓW którzy obejrzeli film z polowania zbiorowego zorganizowanego przez myśliwych Polskiego Związku Łowieckiego / Zarząd Okręgowy w Koszalinie/ NA TERENIE PODLEGŁYM PANU DYREKTOROWI RDLP PIŁA NADLEŚNICTWIE KALISZ POMORSKI!

Musi Pan przyznać, iż taka opinia bardzo źle stawia w świetle dziennym oraz negatywnie zarówno myśliwych jak i leśników Lasów Państwowych w oczach polskiego społeczeństwa,które utożsamia leśnika i myśliwego jako JEDNOŚĆ!

W związku z zaistnieniem TEJ SKANDALICZNEJ, OGÓLNOPOLSKIEJ JUŻ SYTUACJI – niniejszym na podstawie art.2 ust.1 ustawy o dostępie do informacji publicznej / Dz. U. Nr 112, poz.1198 ze zmianami/ - kieruję do Pana jako Dyrektora RDLP Piła poniższy WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ, prosząc o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania;


1/ Czy prawdą jest, że te skandaliczne sceny miały miejsce na terenie Nadleśnictwa Kalisz Pomorski, które nadzoruje gospodarkę łowiecką kół PZŁ??!

2/ Czy te dantejskie sceny rozcinania żuchwy przez naganiacza – jeszcze żywemu jeleniowi bykowi miały miejsce na terenie obwodu leśnego, czy też polnego ?!

3/ Jak nazywa się owe koło łowieckie i w jakim dniu miała miejsce ta kuriozalna sytuacja?!

4/ CO UCZYNIŁ PAN DYREKTOR RDLP PIŁA I LASY PAŃSTWOWE GENERALNIE W TEJ SPRAWIE – po powzięciu wiadomości o tak skandalicznej sytuacji, gdzie konający jeleń byk jest KOPANY przez nagonkę i żywcem rozcinany na prośbę myśliwego, który pospiesznie chce wiedzieć ILE MA ON LAT ??!

5/ Dlaczego tego typu skandaliczne sytuacje KU PRZESTRODZE DLA INNYCH nie są publikowane na stronach internetowych ani nadleśnictwa Kalisz Pomorski, ani RDLP Piła ...WSTYD I HAŃBA ???!

6/ Czy LP powiadomiły prokuraturę w tej sprawie, gdyż na scenach tego filmu widać min. jak MYŚLIWY ODDAJE DO RĘKI... NAGONCE SWOJĄ BROŃ MYŚLIWSKĄ !!!

7/ CZY TEGO TYPU SKANDAL NA CAŁA POLSKĘ – KTÓRY TAKŻE ŹLE STAWIA LASY PAŃSTWOWE W OCZACH POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA , JEST DLA PANA DYREKTORA UZASADNIONĄ PODSTAWĄ NA POZBAWIENIE W TRYBIE PILNYM PRAWA DO DZIERŻAWY TEGO OBWODU ŁOWIECKIEGO PRZEZ TO KOŁO ŁOWIECKIE ??!

8/ CZY W ORGANIZACJI TEGO SKANDALICZNEGO POLOWANIA – BRALI UDZIAŁ LUB POLOWALI PRACOWNICY LASÓW PAŃSTWOWYCH A jeśli TAK, TO PROSZĘ O PODANIE ICH STANOWISK SŁUŻBOWYCH I MIEJSCA ZATRUDNIENIA W PGL LP .Krzysztof KowalczykDo wiadomości;

Minister Środowiska - Pan Maciej Grabowski

Dyrektor Generalny LP - Pan Adam Wasiak

                      

...MUSIMY MIĘĆ OCZY I USZY NON STOP OTWARTE!  SŁYSZAŁAM, ŻE W PILSKICH LASACH OSZOŁOMSTWA NIE BRAKUJE...