sobota, 6 grudnia 2014

NIE POTRAFIĘ UDAWAĆ I MILCZEĆ...

07 grudnia 2014 roku
                                               

                                               


Od ZAWSZE byłem uważnym obserwatorem tego wszystkiego co się działo wokół mnie, w Polsce czy też na świecie...

Spotykałem na swojej drodze przeróżnych ludzi ;BARDZO SKROMNYCH I WEDŁUG MEJ OCENY SZLACHETNYCH ,WARTOŚCIOWYCH...A TAKŻE ZWYKŁE ŚCIERWA POLITYCZNE I ŚMIECI...KARIEROWICZÓW, KTÓRZY DUSZĘ DIABŁU ODDADZĄ BYLEBY TYLKO MIEĆ I BYĆ !

Niniejszym postem pragnę zasygnalizować ,,COŚ,, co od lat chodzi mi po głowie tj; zbliża się czas ,że PODAJĄC DETALE na moim www.pigipedia.blogspot.com - postaram się ABYŚCIE POZNALI PRAWDĘ O KILKU, A NAWET PEWNEJ GRUPIE OSÓB tak bardzo związanych od lat =  ABY NIE POWIEDZIEĆ WRĘCZ UZALEŻNIONYCH OD FINANSÓW Lasów Państwowych w Polsce !

CZUJE,ŻE SIĘ ,,ZAGOTUJE,, W WASZYM UMYŚLE  gdy to przeczytacie, ale najpierw ...UZGODNIĘ TĄ KWESTIĘ Z  - Instytutem Pamięci Narodowej !!!!!

Jest to bardzo związane z kilkoma osobami w Lasach Państwowych - którym ,,udało się,, załatwić poprzez układy nie tylko sobie KIEROWNICZE STANOWISKA!

Podeprę się wieloma dokumentami, których...DZIŚ NIE CHCIANO BY, ABY UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE !!! 

Co Wy na to ??????????

W tym roku 2014 BETON w Lasach Państwowych obchodził ,,jubileusz,, 90-lecia LASÓW PAŃSTWOWYCH, więc będziecie mieli moim zdaniem ,,przykrą,, okazję PRZEKONAĆ SIĘ NA PODSTAWIE OWYCH DOKUMENTÓW, JAK GORLIWIE PRZEZ CAŁE DZIESIĘCIOLECIA ...w tych owych 90 latach LP  SŁUŻYŁY WROGOM RZECZPOSPOLITEJ I KOMUNIZMOWI !

...ten orzeł nie przypadkowo jest CZERWONY jak KOMUNA w PRL.Bardzo CZYNNIE i w sposób OGROMNIE ZAANGAŻOWANY, zaś wielu ,,TOWARZYSZY,, jeszcze nadal pracuje w tych samych LP ...pomału ,,dobijając,, do swej emeryturki !!!!!!


NIE MOŻEMY O TEJ BŁAZENADZIE ZAPOMINAĆ...

Pisze jak jest....

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

CIEKAWOSTKA; dane te zebrałem przez ...BARDZO,BARDZO WIELE LAT MOJEGO ŻYCIA !
I jeszcze NIGDY nie ujrzały one światła dziennego...