wtorek, 19 listopada 2013

,,WOŁODIA,, A TY POLSKI HYMN ZNAJESZ ...???!


,,WOŁODIA,, A TY POLSKI HYMN ZNAJESZ... ???!

19 listopada 2013 roku


Wiele jest osób na świecie,którzy szukają swych korzeni skąd się wywodzą ale i  są też tacy, którzy  z kolei NAGLE, aczkolwiek po latach   dowiadują się w wieku już podeszłym  że ...SĄ POLAKAMI !
Najgorsze,że czasami dotyczy to osób, które WYJĄTKOWO PRZEZ BARDZO WIELE LAT SWEGO ŻYCIA WRĘCZ PLUŁY NA RZECZPOSPOLITĄ w swych publicznych wypowiedziach, opiniach itp !
Jednym z nich jest bohater mego postu ...pewien WOŁODIA, którego normalni Polacy doskonale znają z jego zajadłych i wręcz wrogich wobec NASZEJ POLSKI ataków!

A oto AUTENTYCZNA HISTORIA JEGO RODZINY, bez której owego Wołodii nie byłoby nigdy na świecie ...

Po zajęciu POLSKIEGO Wołynia przez Armię Czerwoną pewien obywatel Rzeczpospolitej ( ŻYD) WOLF EIDELSTEIN został natychmiast wraz ze swym bratem deportowany do Kazachstanu (obóz pracy).

Kto by przypuszczał,że ta deportacja ...uratuje mu życie!
Otóż okazało się,że jego rodzina tj;ojciec,matka i siostra wraz z wieloma innymi Żydami zostali rozstrzelani przez hitlerowców, gdy ci zajęli KOSTOPOLE. Zamordowano ich w tym miasteczku...

Wolf miał DUŻO SZCZĘŚCIA w swoim życiu i to w tak okrutnych i tragicznych szczególnie dla Żydów,Polaków czasach II wojny światowej !!!

Kolejnego ,,farta,, który jak dziś możemy tylko się domyślać również uratował mu życie od katorżniczej śmierci w tym obozie pracy było to,że pewien oficer sovieckiego NKWD ...zabrał go z tej roboty do pracy w biurze !

W ZAMIAN ZA TEN GEST Wolf Eidelstein wiedząc,że ów oficer NKWD jest śmiertelnie chory - zobowiązał się i dał mu słowo,iż jeśli ten umrze to Żyd Wolf ...ZAOPIEKUJE SIĘ RODZINĄ TEGO OFICERA tj: jego żoną Aleksandrą i ich... aż PIĄTKĄ DZIECI !!!!!!!!!!!!!!

Sytuacja jak sami widzicie ekstremalnie ciekawa...i trudna!

W roku 1946 PRZEDWOJENNY OBYWATEL RZECZPOSPOLITEJ Wolf Eidelstein...otrzymał NAKAZ OPUSZCZENIA POLSKIEGO WOŁYNIA, gdyż teren ten został jak wiemy zabrany Polsce przez sovietów i przyłączony do ZSRR !
I tak jest do dziś...teraz to UKRAINA!

Wdowa po tym oficerze NKWD Aleksandra posiadała soviecki paszport i wraz z Żydem Wolfem przyjechali razem do tego samego Kostopola, gdzie jak wspomniałem Niemcy wymordowali mu bliskich...

Wolf BARDZO SIĘ MUSIAŁ ,,ZAOPIEKOWAĆ,, ALEKSANDRĄ gdyż ta w chwili przyjazdu z nim ...była w ostatnim miesiącu ciąży!!!

A NA PRZYJŚCIE NA ŚWIAT OCZEKIWAŁ WŁAŚNIE MÓJ BOHATER WOŁODIA - czyli syn Polaka żydowskiego pochodzenia i rosjanki Aleksandry, wdowie po zmarłym oficerze NKWD !

Wolf Eidelstein, a jego ojciec NA ROZKAZ WŁADZ ZSRR ...musiał opuścić dawny POLSKI WOŁYŃ !!!

WYJECHAŁ WIĘC DO POLSKI już tej w ,,nowych,, KOMUNISTYCZNYCH granicach po 1946 roku a następnie po krótkim pobycie tam WYEMIGROWAŁ DO IZRAELA!
Przez 23 lata pracował w Izraelu w pewnym koncernie chemicznym i zmarł tam w 1983 roku...

A cóż z Aleksandrą, którą miał się ,,ZAOPIEKOWAĆ,, ??!
Ta po urodzeniu ich wspólnego dziecka,które urodziła PO PRZYMUSOWYM WYJEŹDZIE Wolfa Eidelstein...wróciła do rodzinnego Kazachstanu!

Jej syn ma dziś 67 lat i jest BARDZO ZNANYM W POLSCE ...LIDEREM ROSYJSKICH NACJONALISTÓW !!!
A to dlatego,że po latach WŁADYMIR WOLFOWICZ EIDELSTEIN ...syn Polskiego Żyda - przyjął  NAZWISKO SWEJ MATKI ALEKSANDRY ...ALE Z POPRZEDNIEGO MAŁŻEŃSTWA ...ŻYRINOWSKI !!!

Bohater mego postru to ...WŁADYMIR ŻYRINOWSKI, od bardzo wielu lat znany ze swoich - ANTYPOLSKICH i ANTYSEMICKICH  komentarzy!

Dopiero niedawno Władymir Żyrinowski - PRZYZNAŁ SIĘ DO TEGO, IŻ WIE ŻE JEGO BIOLOGICZNYM OJCEM JEST OBYWATEL RZECZPOSPOLITEJ Żydowskiego pochodzenia WOLF EIDELSTEIN!

Ciekaw jestem jak w duszy taki Wołodia czuje się TAK SAM WOBEC SIEBIE wiedząc przecież o tym ,że ...PŁYNIE W NIM POLSKA KREW a on PLUŁ NA POLAKÓW I ŻYDÓW JAK TYLKO MÓGŁ !!!

A teraz PEWIEN HIT ,,pigipedii,, nie tylko dla Żyrinowskiego...Angeli Merkel obecnej KANCLERZ NIEMIEC, która nie tak dawno RÓWNIEŻ publicznie przyznała iż ma  POLSKĄ KREW I GENY po dziadku ...ale i jak domniemywam także dla Was POLAKÓW czytelników mego bloga !

Wiecie...DO CZEGO SIĘ ,,DOGRZEBAŁEM,, szperając tu i tam ???!

JEST TO 100% FAKT - I TAJNA OPINIA NA TEMAT POLAKÓW SPORZĄDZONA PRZEZ SAMEGO ...ADOLFA HITLERA !!!
 Musi taka archiwalna opinia wodza III Rzeszy za chwilę Was zaszokować jako  Polaków...

Otóż władze amerykańskie znalazły się w posiadaniu czegoś co znalazły w jednym z bunkrów we Frankfurcie tj: TAJNY MEMORIAŁ HITLERA DO HIMMLERA Z DNIA...04 MARCA 1944 ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!

W memoriale tym objętym klauzulą tajności Hitler omawiając kwestie narodów jakie III Rzesza już podbiła tak oto pisał O POLAKACH :

(CYTAT:) ,,POLACY SĄ NAJBARDZIEJ INTELIGENTNYM NARODEM ZE WSZYSTKICH, Z KTÓRYMI SPOTKALI SIĘ NIEMCY PODCZAS TEJ WOJNY W EUROPIE...
POLACY WEDŁUG MOJEJ OPINII, ORAZ NA PODSTAWIE OBSERWACJI I MELDUNKÓW Z GENERALNEJ GUBERNI , SĄ JEDYNYM NARODEM W EUROPIE , KTÓRY ŁĄCZY W SOBIE WYSOKĄ INTELIGENCJĘ Z NIESŁYCHANYM SPRYTEM !

JEST TO NAJZDOLNIEJSZY NARÓD W EUROPIE, PONIEWAŻ ŻYJĄC CIĄGLE W NIESŁYCHANIE TRUDNYCH WARUNKACH POLITYCZNYCH - WYROBIŁ W SOBIE WIELKI ROZSĄDEK ŻYCIOWY, NIGDZIE NIE SPOTYKANY !

NA PODSTAWIE OSTATNICH BADAŃ PROWADZONYCH PRZEZ REICHSRASSEN-AMT UCZENI NIEMIECCY DOSZLI DO PRZEKONANIA,ŻE POLACY POWINNI BYĆ ASYMILOWANI DO SPOŁECZNOŚCI NIEMIECKIEJ JAKO ELEMENT WARTOŚCIOWY RASOWO.
UCZENI NASI DOSZLI DO WNIOSKU,ŻE POŁĄCZENIE NIEMIECKIEJ SYSTEMATYCZNOŚCI Z POLOTEM POLAKÓW DAŁOBY DOSKONAŁE WYNIKI ,,

I co Wy na to RODACY ????????

Ja również byłem w POZYTYWNYM SZOKU czytając treść powyższej OPINII O POLAKACH ze strony samego Adolfa Hitlera....

A o tym dokumencie pisała wówczas Agencja United Press...


No i szto ty na eta Wołodia ...??! :)

Was ist jetz Angela...??!  :)

Co Wy na to POLACY ...??!  :)


Hitler napisał.... PRAWDĘ OCZYWISTĄ OD SETEK LAT !!!!!!!!!!!!!!

Bo POLACY to ...NAJBARDZIEJ INTELIGENTNY NARÓD...O NIESŁYCHANYM SPRYCIE ...NAJZDOLNIEJSZY NARÓD W EUROPIE...O WIELKIM ROZSĄDKU ŻYCIOWYM - NIGDZIE NIE SPOTYKANYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nikt z Was nie powinien w takie opinie O POLAKACH nigdy wątpić...nawet gdy pochodzą one sprzed tak wielu lat z ust faceta ze specyficznym wąsikiem, zbrodniarza jakich mało w historii ludzkości !!!

Adolf powiedział też kiedyś takie słowa, które bardzo mi wpadły do moich ,,szufladek,, w głowie ;
(cytat) ,, IM BARDZIEJ POZNAJĘ LUDZI ...TYM BARDZIEJ KOCHAM PSY,, !!!


Piszę jak jest...a nawet jak było !


Krzysztof KowalczykPS.
Kilka dni temu 11 listopada 2013 roku POLACY W WARSZAWIE SPALILI BUDKĘ WARTOWNICZĄ I OBRZUCALI PETARDAMI I KAMIENIAMI AMBASADĘ ROSJI w trakcie ...MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI w związku z 95 rocznicą odzyskania jej przez Rzeczpospolitą !

Oto co na ten temat owych zajść w Warszawie powiedział JEWGIENIJ FIODOROW - deputowany Dumy Państwowej, członek Centralnej Rady Politycznej ,,JEDNA ROSJA,, ;

(cytat) ,,MUSIMY SIĘ PRZYZWYCZAIĆ,ŻE W POLSCE RUSOFOBIA, NIENAWIŚĆ DO NAS - JEST INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ KULTURY!

OD DAWNA UWAŻAM,ŻE NAJLEPSZĄ FORMĄ ROZMOWY Z POLAKAMI JEST...BRAK JAKIEJKOLWIEK ROZMOWY!!!
JA SAM OD DAWNA ZERWAŁEM WSZELKIE KONTAKTY...,,

Ciekawe prawda ???!
W TAKIM WYDANIU ...zdecydowanie wolę tajną OPINIĘ O POLAKACH sporządzoną przez Hitlera !!!

A WY.... ???!  (sic!!!!!!!!!!!!!!!!)

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PÓKI MY ŻYJEMY...