wtorek, 5 listopada 2013

TAJEMNIC ,,PLAGIATU,,GAWŁOWSKIEGO...ciąg dalszy!Białogard,dnia 05 listopada 2013 rokuPROKURATURA OKRĘGOWA
90 - 322 ŁÓDŹ
UL. JANA KILIŃSKIEGO Nr 152


Dotyczy sprawy: sygn.akt : 2D 12708/13 ( 1Ds 1804/13)


Szanowny Panie Prokuratorze!


W dniu 31 października 2013 roku otrzymałem pismo z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi  Al.Kościuszki nr 19 następującej treści :

(cytat) ,, Łódź , dnia 28 października 2013 roku. Na podstawie art.305 par.4 kpk zawiadamiam,że w sprawie złożonego zawiadomienia dot. PRZYWŁASZCZENIA SOBIE PRAW AUTORSKICH przez Stanisława Gawłowskiego, w dniu 23 października 2013 roku WSZCZĘTO DOCHODZENIE o czyn z art.115 ust.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Postępowanie prowadzi (....) tel. (...) a NADZORUJE PROKURATURA REJONOWA ŁÓDŹ- ŚRÓDMIEŚCIE W ŁODZI.

O wynikach dochodzenia poinformujemy po jego zakończeniu. ,, (koniec cytatu!)


WYŁĄCZNĄ PRZYCZYNĄ SKIEROWANIA DO PANA PROKURATORA OKRĘGOWEGO MOJEGO PISMA W TEJ SPRAWIE JEST PEWIEN BARDZO WAŻNY FAKT,KTÓRY DAŁ MI WIELE DO MYŚLENIA...

Otóż z treści tego pisma  datowanego na dzień 28 października 2013 roku WYNIKA,ŻE DNIA 23 PAŹDZIERNIKA 2013 ROKU OFICJALNIE WSZCZĘTO DOCHODZENIE PRZEZ PROKURATURĘ REJONOWĄ ŁÓDŹ - ŚRÓDMIEŚCIE DOTYCZĄCE PRZYWŁASZCZENIA SOBIE PRAW AUTORSKICH W PRACY DOKTORSKIEJ PRZEZ OBECNEGO POSŁA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ A JEDNOCZEŚNIE V-CE MINISTRA ŚRODOWISKA STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO !!!

ZAWIADAMIAM PANA PROKURATORA OKRĘGOWEGO W ŁODZI,ŻE TEN SAM STANISŁAW GAWŁOWSKI OFICJALNIE W RADIO NA POMORZU OZNAJMIŁ PUBLICZNIE SPOŁECZEŃSTWU POLSKIEMU ( MAM NA TO ŚWIADKÓW!!!),ŻE ...SPRAWA TA DOTYCZĄCA JEGO ,,PLAGIATU,, JEST JUŻ DAWNO UMORZONA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W związku z tą PUBLICZNĄ WYPOWIEDZIĄ W RADIO - niniejszym OFICJALNIE zapytuję Pana Prokuratora Okręgowego w Łodzi :

1/ CZY PRAWDĄ JEST TO CO POWIEDZIAŁ PUBLICZNIE TEGO DNIA W MEDIACH POSEŁ SEJMU RP A JEDNOCZEŚNIE V-CE MINISTER ŚRODOWISKA W RZĄDZIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ STANISŁAW GAWŁOWSKI ,ŻE SPRAWA JEGO ,,PLAGIATU,,JEST JUŻ DAWNO UMORZONA  ...SKORO DOPIERO PO TEJ WYPOWIEDZI PISMEM Z DNIA 28 PAŹDZIERNIKA 2013 ROKU JESTEM OFICJALNIE ZAWIADOMIONY PRZEZ ORGANY ŚCIGANIA  O WSZCZĘCIU TEGO DOCHODZENIA ??!

Jeśli to jest nieprawda to oczywiście stawia  POSŁA Platformy Obywatelskiej Gawłowskiego a jednocześnie v-ce ministra Środowiska ...W CENTRALNYM MIEJSCU POD POLSKIM PANTEONEM KOMBINATORÓW, ŁGARZY I PUBLICZNYCH KŁAMCÓW, któremu nikt nigdy nie powinien wierzyć w to co on bredzi ... o czym ja już od dawna jestem w 100% pewien !!!

2/ CZY SĄ JAKIEŚ POLITYCZNE-ZAKULISOWE,  WCZEŚNIEJSZE USTALENIA DOTYCZĄCE TEJ SPRAWY GAWŁOWSKIEGO O CZYM NIE WIEM NIE TYLKO JA ALE  SZCZEGÓLNIE OSOBY BEZPOŚREDNIO ZE SŁUŻB ŚCIGANIA ZAINTERESOWANE W UCZCIWYM WYJAŚNIENIU ZARZUTÓW OWEGO ,,PLAGIATU,, ??!


Bedę Panu Prokuratorowi BARDZO WDZIĘCZNY za czytelne odpowiedzi w tej ...TAJEMNICZEJ SPRAWIE ,,PLAGIATU,, !Z poważaniem!


Krzysztof Kowalczyk