poniedziałek, 11 listopada 2013

MARSZE ,,NIEPODLEGŁOŚCI,, W POLSCE...WCIĄŻ TYKAJĄCĄ ,,BOMBĄ,,!!!Info sprzed chwili...,,MARSZE NIEPODLEGŁOŚCI,, W POLSCE ...WCIĄŻ TYKAJĄCĄ BOMBĄ!!!! INFO SPRZED CHWILI...


11 LISTOPADA 2013 ROKU


Poszukajcie sami w internecie lub w innych mediach ...CO SIĘ DZIEJE DZIŚ I TO W TEJ CHWILI W WARSZAWIE !!!
Serdecznie polecam zdjęcia na ...rmf24.pl (FAKTY) !!!

,,MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI,, został kilka chwil temu ...ROZWIĄZANY, ale i tak idzie dalej !!!

SPALONO WIELE SAMOCHODÓW....ARESZTOWANO DZIESIĄTKI POLAKÓW...W TEJ CHWILI W WARSZAWIE SĄ NON STOP STARCIA MANIFESTUJĄCYCH Z POLICJĄ...W POWIETRZU LATAJĄ KAMIENIE NIE MIESZCZĄCE SIĘ W DŁONI...WYBUCHAJĄ PETARDY ...CZUĆ GAZY ŁZAWIĄCE !!!

Tak wygląda POLSKA W 95 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI, GDZIE RZĄD ZA POMOCĄ PAŁ I GAZU NIE ROZMAWIAJĄC Z POLAKAMI MAJĄCYMI INNE POGLĄDY NIŻ RZĄDZĄCA PLATFORMA OBYWATELSKA ...W TEN SPOSÓB ,,DYSKUTUJE,, JUŻ KOLEJNY RAZ NA ULICACH POLSKICH MIAST, W TYM STOLICY POLSKI !!!

TAKA JEST DZIŚ  PRAWDZIWA POLSKA ,,DEMOKRACJA,,... MADE IN PLATFORMA OBYWATELSKA!!!

KILKA GODZIN TEMU PROTESTUJĄCY OBRZUCILI KAMIENIAMI,BUTELKAMI  I PETARDAMI AMBASADĘ ROSJI W WARSZAWIE A NA DODATEK...SPALILI BUDKĘ WARTOWNICZĄ STOJĄCĄ PRZED TĄ AMBASADĄ!!!
Media rządowe dziwią się i tłumaczą DLACZEGO ...skoro stał w niej zawsze POLSKI ŻOŁNIERZ a nie Rosyjski !!!

POLACY MAJĄ DOŚĆ KŁAMSTW ROSYJSKICH...DOŚĆ BUDEK STRAŻNICZYCH, KTÓRE KOJARZĄ SIĘ NAM ZAWSZE Z SOVIECKĄ NIEWOLĄ,KONTROLĄ I NADZOREM ... nawet gdyby w nich stał murzyn !!!!!!!!!!!!!!

Oczywiście Ministerstwo Spraw Zagranicznych NATYCHMIAST PRZEPROSIŁO za ten incydent Rosję ale SPOŁECZNY PRZEKAZ POLAKÓW BYŁ, JEST I W 100% ZAWSZE BĘDZIE TAKI SAM WOBEC ROSJI ...DOPÓTY NIE ZMIENI ONA SWEGO STANOWISKA W BARDZO WIELU KWESTIACH DOTYCZĄCYCH NASZEJ OJCZYZNY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ !!!

Gdzie Panie Putin PUBLICZNIE OBIECANE POLAKOM dokumenty archiwalne na temat zbrodni w Katyniu na POLSKICH PATRIOTACH...GDZIE NASZ SAMOLOT, W KTÓRYM ZGINĘŁO DWÓCH PREZYDENTÓW RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ KOŁO SMOLEŃSKA I ELITA WOJSKA POLSKIEGO W 2010 ROKU...GDZIE JEST SĄSIEDZKA I UCZCIWA WSPÓŁPRACA OPARTA NA POSZANOWANIU STRON ...GDZIE WĘSZYCIE PO POLSCE ,,KACAPY,, I BLOKUJECIE WSZYSTKO CO JEST ZWIĄZANE Z POLSKIM GAZEM ŁUPKOWYM...DLACZEGO ZAŁOŻYLIŚCIE GAZOWĄ ,,PĘPOWINĘ,, POD DNEM BAŁTYKU WRAZ Z NIEMCAMI NICZYM PAKT RIBBENTROP-MOŁOTOV... czy jest sens wymieniać dalej ????????????!

TAKICH ROSYJSKICH DRAŃSTW  JEST MNÓSTWO...WIĘC ,,ZA CO,, MAJĄ WAS SZANOWAĆ POLACY ???????

ROSJANIE!!! ZMIEŃCIE SIĘ WOBEC POLSKI...WYRZUĆCIE ZE SWEJ ,,MOCARSTWOWOŚCI,, PRZEKONANIE, IŻ POLACY SĄ WASZĄ STAŁĄ  REPUBLIKĄ I PODDANYMI...BĄDŹCIE UCZCIWI WOBEC POLSKI,LITWY,UKRAINY,BIAŁORUSI,ESTONII I INNYCH PAŃSTW A BĘDZIECIE NAPRAWDĘ POTĘGĄ ,KTÓREJ INNI ZAUFAJĄ A NIE SĄ WCIĄŻ PEWNI,ŻE JESTEŚCIE NON STOP KŁAMCY I OSZUŚCI ,,GRAJĄCY TYLKO POD SIEBIE,,!!!

ROSJA TO PIĘKNY KRAJ GDZIE MIESZKAJĄ SŁOWIANIE, NASI BLISCY KRAJANIE... I WCALE TAK NIE MUSI BYĆ JAK DZIŚ W WARSZAWIE, GDZIE MŁODYM POLAKOM PUSZCZAJĄ NERWY A POLSKI RZĄD ZARAZ NAZWIE ICH BANDYTAMI I CHULIGANAMI DLA ,,DOBRA,,WSPÓŁPRACY POLSKO-ROSYJSKIEJ ???!
CZY O TO CHODZI ???! O TAKI PROSTACKI FAŁSZ ???!

POLACY NIE SĄ GŁUPI, WIDZĄ -MYŚLĄ- I OCENIAJĄ PO SWOJEMU A NIE TAK JAK IM WCISKA TEN GŁUPI RZĄD PRO-SOVIECKI JAKI DZIŚ MAMY W POLSCE...RZĄD KTÓRY ODBIERA NAM POLAKOM WOLNOŚĆ SŁOWA !!!!

AKTUALNIE MŁODZI POLACY DLA PRZYKŁADU  W SUWAŁKACH ...NIE CHCĄ IŚĆ W PATRIOTYCZNYCH MANIFESTACJACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH WRAZ Z PRO RZĄDOWYMI WŁADZAMI MIASTA, i nic tylko patrzeć jak TO POLITYCZNE OSZOŁOMSTWO, TE SŁUGUSY PLATFUSÓW  zrobią z naszej Polskiej PATRIOTYCZNEJ MŁODZIEŻY bandytów,chuliganów, niewdzięczników ... itp!

BRAVO!!!!! IDŹCIE SAMI Z BIAŁO-CZERWONĄ W DŁONI, Z WIZERUNKIEM MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO oraz ze śpiewem ...
Polecam MŁODYM POLAKOM W SUWAŁKACH REFREN : Zaśpiewajcie im tak .... (cyt) WASZA GRUPA - NASZĄ GRUPĘ...MOŻE POCAŁOWAĆ W D... ,, !!!


Zobaczcie wszyscy jak dziś NA PLACU ZBAWICIELA  W WARSZAWIE ...spalono tęczę !!!

POLACY MAJĄ DOŚĆ OSZOŁOMSTWA I TAKICH RZĄDÓW, KTÓRE O POLAKACH JUŻ KILKA LAT TEMU ZAPOMNIAŁY !!!!
Będą Was nazywać BANDYTAMI, CHULIGANAMI,GŁUPKAMI, IDIOTAMI,OSZOŁOMAMI...BĘDĄ WAS BIĆ POKĄTNIE W SAMOCHODACH,ARESZTACH, W DRODZE NA PRZESŁUCHANIE, SKUWAĆ KAJDANAMI...

Tak było niedawno na ,,ścieżkach zdrowia,, jakie nam organizowała Milicja Obywatelska,SB,...

TO NIE BOLI...GDY MYŚLI SIĘ O PRAWDZIWIE WOLNEJ POLSCE, W KTÓREJ POLSKA DLA POLAKÓW JEST ŚWIĘTOŚCIĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziś w Krakowie u stóp NASZEGO WAWELU tysiące ludzi w SPOKOJNYM I PATRIOTYCZNYM pochodzie Prawa i Sprawiedliwości szło w ,,MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI,, a potem na starym mieście grubo ponad tysiąc Polaków śpiewało patriotyczne pieśni i piosenki np;
,,PRZYBYLI UŁANI POD OKIENKO...,,

Wiecie KTO BYŁ TAM Z NAMI ....KILKUSET WĘGRÓW !!!!!
Bo od zawsze ,,POLAK-WĘGIER DWA BRATANKI ...I DO SZABLI I DO SZKLANKI,, !!!!!!!!!!!!!!!

I tak zawsze będzie, czego dowodzi NASZA WSPÓLNA HISTORIA !!!!!

Piszę jak jest...czasami nawet na ,,gorąco,, !!!Krzysztof Kowalczyk

PS.

Na ulicy WILCZEJ w Warszawie ...protestujący rozebrali DLA SWOICH ,,POTRZEB,, ...kostkę brukową !!!!
Możecie sobie ją teraz zebrać i dać do GRAWERA aby NA PAMIĄTKĘ Wam napisał na tej kostce ...,, OSOBISTE WSPOMNIENIA Z ,,MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI,, Warszawa 11 listopada 2013 roku ,,