sobota, 16 listopada 2013

KOLEJNA CHWILA REFLEKSJI ... ,,N A K A M ,,!!!KOLEJNA CHWILA REFLEKSJI... , N  A  K  A  M  ,, !!!


16 listopada 2013 roku.


Wczoraj na mój blog pigipedia.blogspot.com ZAWITALI KOLEJNI GOŚCIE...z Włoch oraz TEGO SAMEGO DNIA Z IZRAELA i PALESTYNY!!!
WITAM SERDECZNIE i mam nadzieję,że ...znaleźliście u mnie ,COŚ DLA SIEBIE,, !!!

WYKORZYSTUJCIE TO TYLKO MĄDRZE ...

  
Mam taką ,,techniczną możliwość,,  W KAŻDEJ CHWILI obserwowania skąd jestem czytany na moim blogu a nawet dzięki pewnemu kontaktowi satelitarnemu ...lokalizacji serwerów i miejsc na świecie, gdzie żyją ludzie CIEKAWI TEGO CO PISZĘ !
To ciekawe...nie groźne...nie gryzie...

Piszę głównie o nieprawidłowościach w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe w Polsce i nie sądzę aby Was to tak na serio interesowało - ACZKOLWIEK MACIE TAK ZWANĄ ,,OKAZJĘ,, ujrzeć owe ,,doskonałe,, polskie PAŃSTWOWE lasy ...W PEŁNEJ A CZASAMI KŁAMLIWEJ KRASIE!!!

Nigdy nie twierdziłem,że wszystko tam jest złe - ale TO ZŁO, ABSURDY, CHORE UKŁADY, ,,TU-MI-WISIZM,, I ZWYKŁE OLEWANIE POLSKI, A W TYM LASÓW PAŃSTWOWYCH przez dzięki Bogu że,,tylko,,,garstkę a nie tysiące KRETYNÓW I DEBILI których nawet wymieniam po nazwisku - bardzo mnie wkurza,szokuje ...więc STAWIAM TEMU CZOŁA !!!

Jest ze mną coraz więcej nie tylko polskich leśników, którzy uważają tak samo lub podobnie jak i ja, ale....MUSZĄ niestety przed tymi kretynami ,rządzącymi,, obecnie w RP się ukrywać w obawie o swe rodziny lub pracę!

STARAM SIĘ TO ZROZUMIEĆ aczkolwiek nie ukrywam, iż mam z tym ogrom problemów wewnętrznych...
Kilka dni temu była 95 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości więc starałem się jakoś po swojemu podzielić się swoją wiedzą także na ten temat !

Zerknąłem tak z ciekawości KTO MNIE OSTATNIO CZYTA ...a tu akurat w tej danej chwili TYLKO POLSKA I....PALESTYNA !!!
Nie ukrywam ...ciarki mnie przeszły po plecach bo od razu skojarzyłem to z tym, iż RZECZPOSPOLITA POLSKA JEST DZIŚ WOLNA I NIEPODLEGŁA  .....A PALESTYNA WALCZY OD DZIESIĄTEK LAT O TĄ NIEPODLEGŁOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!
Na dodatek POLSKĘ pokazywała mi mapa świata ...NATOMIAST PALESTYNY NIE BYŁO NA TEJ SAMEJ MAPIE !!!

Mało tego....WALCZY O TĄ NIEPODLEGŁOŚĆ I MIEJSCE NA ZIEMI DLA SWEGO NARODU Z IZRAELEM !!!
Podkreślam,że NIE INTERESUJE MNIE W TYM CO PISZĘ TAK ZWANA ,,POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA,, gdyż politykiem nie jestem a interesują mnie głównie FAKTY które oceniam ...po swojemu, mając świadomość iż są ludzie,którzy mają inne poglądy i się ze mną po prostu nie zgadzają!!!

BARDZO MAŁO POLAKÓW WIE,ŻE PALESTYNA I IZRAEL MAJĄ MNÓSTWO WSPÓLNYCH ...POLSKICH KORZENI A NASZA RZECZPOSPOLITA MA PRZEOGROMNY UDZIAŁ W ISTNIENIU OBU NARODÓW PALESTYŃSKIEGO I IZRAELSKIEGO!!!

PALESTYŃCZYKÓW I ŻYDÓW ORAZ POLAKÓW PERFIDNIE OSZUKALI PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ ...ANGLICY !!!
DO 1948 ROKU WSZYSCY ŻYDOWSCY OSADNICY PRZYBYWAJĄCY WÓWCZAS DO PALESTYNY (!!!!!!!!) BĘDĄCEJ POD ŚCISŁĄ KONTROLĄ BRYTYJCZYKÓW..MUSIELI CZEKAĆ NA LEGALIZACJĘ PRZEZ NICH POBYTU !!!

W ten sposób np; drogą morską opuszczało NA ZAWSZE POLSKĘ mnóstwo ŻYDÓW którym CUDEM UDAŁO SIĘ PRZEŻYĆ HITLEROWSKIE PRZEŚLADOWANIA W POLSCE ...a zaczynały się kolejne KOMUNISTYCZNE !!!

Tak właśnie min: z Polski ...ZAPEŁNIAŁA SIĘ SPOŁECZNOŚĆ  PALESTYNY A POTEM IZRAELA !!!
OSOBIŚCIE DZIWIĘ SIĘ WOJNIE MIĘDZY NARODEM ŻYDOWSKIM I PALESTYŃSKIM... nie rozumiem jej i POTĘPIAM gdyż giną w niej W WIĘKSZOŚCI zwykli ludzie !!!

INTERES W TYM MAJĄ OD DZIESIĘCIOLECI TYLKO CI KTÓRZY HANDLUJĄ BRONIĄ I AMUNICJĄ... a którzy CZUWAJĄ ABY OGIEŃ WOJNY MIĘDZY IZRAELEM  A PALESTYNĄ NIGDY NIE WYGASŁ !

TO ,,OWOCEM TEJ WOJNY,, jest moim zdaniem to co kilka dni temu bo 06 listopada 2013 roku ...ZATRZĘSŁO CAŁYM ŚWIATEM !!!
PISZĘ O TYM WCALE NIE PRZYPADKOWO , GDYŻ ,,TO SAMO,, MOŻE ZA CHWILĘ ...ZDARZYĆ SIĘ W NASZEJ POLSCE !!!

Otóż wdowa po  PRZYWÓDCY AUTONOMII PALESTYŃSKIEJ Jasirze Arafacie otrzymała raport z badań uczonych, którzy odkryli po ekshumacji zwłok Arafata (...zmarł 9 lat temu!) ślady ewidentnie potwierdzające iż...go ZAMORDOWANO !!!

W próbkach kości Arafata uczeni znaleźli POLON-210 ...W ILOŚCIACH 18 KROTNIE PRZEKRACZAJĄCYCH DOPUSZCZALNE NORMY !
TAKA DAWKA TEGO PROMIENIOTWÓRCZEGO IZOTOPU - NIEZBICIE SUGERUJE INGERENCJĘ OSÓB TRZECICH W PRZYCZYNĘ ŚMIERCI PRZYWÓDCY PALESTYŃCZYKÓW ARAFATA !!!

12 października 2004 roku Arafata zabolał brzuch... miał nudności,wymiotował !

17 października 2004 roku jego stan się poprawił (...lekarz uznał iż to grypa!).

20 października 2004 roku DRAMATYCZNIE SPADŁA MU LICZBA PŁYTEK KRWI !

29 października 2004 roku przewieziono go samolotem wojskowym do Paryża, gdzie MYLNIE  podejrzewano ,iż to ...HIV !!!

04 listopada 2004 roku Arafat zapada w śpiączkę... A LEKARZ ( dr. Saeb Erekat)  PODEJRZEWA OTRUCIE !!!!
Co ciekawe ale analiza toksykologiczna  FRANCUZÓW nie wykazuje zatrucia Arafata a badania radiologiczne moczu...również!
ALE ...BADANO WÓWCZAS W PARYŻU TYLKO AKTYWNOŚĆ PROMIENIOWANIA ,,GAMMA,,...A PRZECIEŻ  POLON-210 EMITUJE CZĄSTKI ,,ALFA,, !!!!

Przypadek ?????!
 NICZEGO WIĘC OCZYWIŚCIE WÓWCZAS  NIE WYKRYTO...

09 listopada 2004 roku ..OFICJALNIE urzędnik palestyński ( Nabil Shaath) zwołuje konferencję prasową i stwierdza ,że ARAFAT NIE ZOSTAŁ OTRUTY !!!

11 listopada 2004 roku ...JASIR ARAFAT UMIERA !!!

12 listopada 2004 roku - odbywa się pogrzeb! NIKT NIE DOMAGA SIĘ SEKCJI ZWŁOK ...ani żona Arafata Suha Arafat ani palestyńscy politycy ani dalsza rodzina !

PRZEŁOM W TEJ SPRAWIE TO ROK 2006 czyli dwa lata po tej śmierci i ...ŚMIERĆ OFICERA ROSYJSKIEGO KGB Aleksandra Litwinienko, którego OTRUTO POLONEM-210 !!!

Tuż po tym naukowcy odkrywają w plamach potu na koszuli oraz śladach krwi i moczu na bieliźnie Arafata...ŚLADY TEGO PROMIENIOTWÓRCZEGO PIERWIASTKA !
Szpital we Francji...nie udostępnił próbek krwi Arafata gdy go leczył, gdyż je zniszczono !!!?!

Po potwierdzeniu przez szwajcarskich uczonych w maju 2012 roku śladów tego pierwiastka na ubraniu...W NOCY 26 LISTOPADA 2012 ROKU
SPECJALNA KOMISJA ROZKOPUJE GRÓB JASIRA ARAFATA  a palestyński patolog pobiera 60 PRÓBEK KOŚCI, które (UWAGA !!!!!) dzieli na TRZY CZĘŚCI i ...wręcza je do zbadania TRZEM NIEZALEŻNYM ZESPOŁOM z Francji...Szwajcarii... i Rosji !!!!!!!!!!!!!

07 LISTOPADA 2013 ROKU (!!!!!!!!) SZWAJCARZY OGŁASZAJĄ RAPORT...A FRANCJA I ROSJA NADAL MILCZY !!!   

JEDYNYM PODEJRZANYM ZDANIEM PALESTYŃCZYKÓW ...JEST IZRAEL !!!

Myślę,że owe ,,PRZEŚWIADCZENIE,, o sprawcy TAKIEJ ŚMIERCI Jasira Arafata... TO KOLEJNE ZGONY !!!

A teraz coś do PRZEMYŚLENIA i OSTUDZENIA zapędów ...
Oba narody PALESTYŃSKI i IZRAELSKI wiedzą doskonale co znaczy słowo ,,NAKAM,, (....ZEMSTA!!!)

Dobrze by było aby PAMIĘTALI również O TYM CO ICH WSPÓLNIE ŁĄCZY !!!

Np; w 1942 roku Brytyjczycy założyli ,,REGIMENT PALESTYŃSKI,, który liczył 3 bataliony...ŻYDOWSKIE i jeden ARABSKI !!!
WSZYSTKIE MIAŁY...BIĆ NIEMCÓW , ale nie dawano im takiego ,,PRAWA,, do walki na froncie!
Dopiero w lipcu 1944 roku alianci zdecydowali się na utworzenie specjalnej jednostki - ,,BRYGADY ŻYDOWSKIEJ,, pod flagą Gwiazdy Dawida!
Churchil ogłosił to nawet w radio BBC 20.09.1944 roku...że idą na front!

JEDNAK POMIMO TEGO WIĘKSZOŚĆ TYCH ODDZIAŁÓW NIGDY NIE WESZŁA DO WALKI....Około 5 tysięcy członków tej BRYGADY stacjonowało we Włoszech (okolice Tarvisio) - CZEKAJĄC NA ZEZWOLENIE WEJŚCIA DO NIEMIEC !
BRYTYJCZYCY NIGDY IM NA TO NIE ZEZWOLILI ...BOJĄC SIĘ ZEMSTY ŻYDÓW NA NIEMCACH !

A w tym akurat czasie soviecka armia Stalina ...Z ZEMSTY gwałciła wręcz CO POPADNIE w Niemczech ,,wyzwalając,,je spod faszyzmu i grabiąc
z tego CO WCZEŚNIEJ NIEMCY UKRADLI W POLSCE,FRANCJI,HOLANDII,DANII,NORWEGII itd.itd...w tym wielu,wielu Żydom !!!!

A co Żydzi myśleli zaraz po II wojnie światowej ??!
(cytat) ,,DAJCIE NAM MIESIĄC, TYLKO MIESIĄC ! NASTĄPI JEDEN JEDYNY POGROM !
DLACZEGO ŻYDZI MAJĄ BYĆ JEDYNYM  NARODEM , KTÓREMU UCZYNIONO ,,AUSCHWITZ,, ?!
NIEMCY TEŻ MUSZĄ MIEĆ NAZWĘ O KTÓREJ BĘDĄ PAMIĘTAĆ(...) NASZYM CELEM JEST ZEMSTA, ŻYDOWSKA ZEMSTA!,,

ŻYDOWSKA ZEMSTA...,NAKAM,, !!!

SKODA,że tylko na słowach ,,w większości,, się to zakończyło...

Nie interesuje mnie jak już wcześniej podkreśliłem ,,POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA,, więc na zakończenie dodam,że JESTEM W 100% ZA ZEMSTĄ JAKĄ PROWADZI ,,SWOIMI ŚCIEŻKAMI,, IZRAEL NA ŚWIECIE a szczególnie ogromnie żałuję,że nie udało im się ,,PODZIĘKOWAĆ PIĘKNYM ZA NADOBNE,, wielu esesmanom, którzy mordowali NIE TYLKO ŻYDÓW podczas II wony światowej !

Według mojej oceny POLACY JUŻ DAWNO POWINNI SIĘ UCZYĆ OD IZRAELA jak bez sentymentów traktować wrogów i zdrajców ojczyzny !!!
ŻADNA LUSTRACJA I DEKOMUNIZACJA NIE BYŁABY NAM W POLSCE DZIŚ POTRZEBNA...RZECZPOSPOLITA BYŁABY PIĘKNIEJSZYM KRAJEM A I NIEMCY WYGLĄDAŁYBY DZIŚ W 100% INACZEJ !!!

Jeśli natomiast Izrael ,,maczał palce,, z tym POLONEM-210 związanym  z Jasirem Arafatem to był to BŁĄD , który ...NARÓD PALESTYŃSKI IM NIGDY NIE ZAPOMNI a to oznacza śmierć wielu,wielu niewinnych Żydów !

Bo ZEMSTA często sama...UCIEKA SPOD KONTROLI !!!!!


Piszę jak jest...Krzysztof Kowalczyk