czwartek, 21 listopada 2013

BEREZA... KARno-TUSKA!!!BEREZA... KARno - TUSKA !!!


21 listopada 2013 roku


Przeciętny Polak obserwujący ,,ZMIANY,,  zapowiadane przez Tuska tj; premiera RP a szczególnie w ramach walki z nudą słuchający wiadomości medialnych z łatwością zauważa pewną PRAWIDŁOWOŚĆ utożsamianą z obecną ,,elitą,, (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) rządzącą tj; ...ZŁODZIEJ ZŁODZIEJA ZŁODZIEJEM POGANIA !!!

Non stop podobnie jak zadłużenie Polski ...ROŚNIE DZIENNA LICZBA ZŁODZIEI ZWIĄZANYCH Z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ a zatrzymywanych przez spec służby ( CBA,ABW) w związku z ...KORUPCJĄ W URZĘDACH !

Liczba zatrzymanych a związanych z braniem w łapę w ustawianych przetargach rośnie lawinowo i jak tak będzie dalej to Centralne Biuro Antykorupcyjne będzie ZMUSZONE ROZMIAREM I ILOŚCIĄ SKORUMPOWANYCH OSÓB ...jeździć w trakcie zatrzymań AUTOBUSEM !!!
Tylko w nim można to chciwe towarzystwo POPAKOWAĆ ...

No i tak jak to niedawno sugerowałem zobaczycie ,że będzie potrzebna swego rodzaju SPECYFICZNA ,,OSTOJA,, DLA TYCH KOMBINATORÓW coś na wzór Berezy Kartuskiej którą można ochrzcić np ; jako BEREZA KARNO-TUSKA i od razu będzie wszystkim wiadomo KTO TAM SIEDZI A Z KIM BYŁ ZWIĄZANY !!! (sic!!!!!!!!!!!!)

Środki na dofinansowanie może w tej kwestii załatwić Stanisław Gawłowski - sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska, któremu WCZORAJ ku nie tylko mojej uciesze  nie udało się zostać namaszczonym przez Tuska na ....MINISTRA ŚRODOWISKA!

Warto tu dodać,że Gawłowski już załatwił sobie wcześniej  specjalne odznaczenie z Ministerstwa Sprawiedliwości ZA ZASŁUGI DLA SŁUŻBY PENITENCJARNEJ ...a więc coś jest na rzeczy !

JAKBY CO ,,POKOIK,, albo jakąś ,,CELĘ,, mógłby mieć ze zniżką , z rabacikiem ...JAKBY CO , gdyż jakimś DZIWNYM PRZYPADKIEM również wczoraj 20 listopada 2013 roku byłem przesłuchiwany jako świadek na polecenie Prokuratury w Łodzi w sprawie dotyczącej tegoż samego Stanisława Gawłowskiego ( ,,akcja - PLAGIACIK,,)
Zeznałem min; że około dwa miesiące po moim zawiadomieniu - W TEJ SAMEJ SPRAWIE ,,PLAGIATU,, zawiadomienie do prokuratury w Szczecinie złożyli dwaj posłowie Prawa i Sprawiedliwość!

Ale ciekawym jest iż to Gawłowski w radio już dawno PUBLICZNIE oświadczył bardzo często OGŁUPIANEMU NARODOWI ,że ...sprawa ta jest już dawno umorzona ! BARDZO TO WSZYSTKO CIEKAWE...czyżby organa prokuratury uzyskały z NFOŚiGW gdzie ,,rządzi,,Gawłowski jakieś środki finansowe np; na ocieplenie WSZYSTKICH budynków prokuratur w Łodzi w ramach unijnego dofinansowania ...,, ARESZT  A ŚRODOWISKO,, ??! (sic!!!!!!!!!!!!!!)

Jak już widzicie nie tylko KUPCZENIE POSADKAMI w Platformie Obywatelskiej jest już  na porządku dziennym ale i ŁAPÓWKI czego dowodem są ogromne afery w Ministerstwie Transportu, Cyfryzacji czy nawet SPRAW ZAGRANICZNYCH !

PO to już partyjka ZUŻYTA WŁADZĄ, gdzie towarzystwo nieźle się bawi naszym publicznym kosztem...
A co do KUPCZENIA....

Śmierdząca atmosfera robi się także w Lasach Państwowych gdyż z BARDZO DOBRZE POINFORMOWANYCH ŹRÓDEŁ wiem,że pod lupą spec służb w RP są od dawna ...PRZETARGI W LASACH PAŃSTWOWYCH, gdzie dosłownie rozpływają się MILIONY ZŁOTYCH !!!
Nie tylko na budowę czy też remont dróg leśnych - o czym pisałem wczoraj a sprawa ta CUCHNIE Z DALEKA min; również dlatego,że KOLESIE TAKIM EXPRESEM ZACIERAJĄ LEŚNE ŚLADY SWYCH ,,SUKCESÓW,, ...nie tylko zawodowych !!!
 Będę niebawem o tym BARDZO DUŻO PUBLIKOWAŁ DOKUMENTÓW ...

A propos tej kwestii inwestycji drogowych w LP :
OKAZUJE SIĘ,ŻE ZWYKŁY,SZARY CZŁOWIEK którego zwolniono z pracy za jakoby ,,brak zaufania,, w Nadleśnictwie Warcino ...UTARŁ WSZYSTKIM NOSA I SWĄ KONSEKWENCJĄ UDOWODNIŁ,ŻE NADLEŚNICTWA LASÓW PAŃSTWOWYCH ,KTÓRE WYKONUJĄ NOWĄ NAWIERZCHNIĘ DRÓG LEŚNYCH JEDYNIE NA PODSTAWIE ,,ZGŁOSZENIA,, ROBÓT DO STAROSTWA A NIE ,,POZWOLENIA NA BUDOWĘ,, ...CZYNIĄ TO Z RAŻĄCYM NARUSZENIEM PRAWA W POLSCE !!!

Zapytał GŁÓWNEGO INSPEKTORA NADZORU BUDOWLANEGO RP będąc wcześniej zasypywany KRETYŃSKIMI ODPOWIEDZIAMI NIEKOMPETENTNYCH URZĘDNIKÓW NA TERENIE RDLP SZCZECINEK akurat w tej sprawie i uzyskał odpowiedź ...POTWIERDZAJĄCĄ JEGO A NIE LASÓW PAŃSTWOWYCH SUGESTIE !!!

Z BARDZO DOBRZE POINFORMOWANEGO ŹRÓDŁA WIEM RÓWNIEŻ, ŻE DOPIERO PO TEJ KRECIEJ ROBOCIE ÓW CZŁOWIEKA ZWOLNIONEGO Z PRACY W NADLEŚNICTWIE WARCINO ...DYREKCJA GENERALNA LP W WARSZAWIE ,,OTWORZYŁA OCZY,, WSZYSTKIM W TERENIE - ,,przypominając,, dyrektorom i nadleśniczym oraz inspekcji LP, iż ...JUŻ NIE WYSTARCZY OKAZAĆ KONTROLUJĄCYM DLA PRZYKŁADU W NADLEŚNICTWIE WARCINO(RDLP SZCZECINEK) JEDYNIE ZGŁOSZENIE ROBÓT DO STAROSTWA A OBOWIĄZKOWO ,,POZWOLENIE NA BUDOWĘ,, gdy się robi drogi leśne np:p.poż!!!!!!

Wiem,że jest złożony wniosek o ściganie wielu decyzji pewnego nadleśniczego w RDLP Szczecinek, który...od lat NIELEGALNIE W TEN SPOSÓB ŁAMIĄC PRZEPISY PRAWA ...buduje SOBIE drogi leśne !

CZY NADZÓR BUDOWLANY POLECI ...ROZBIERAĆ DROGI LEŚNE jako nielegalnie zbudowane , gdyż były na nie  tylko ,, zgłoszenia,, a nie ,,pozwolenie na budowę,, A MOŻE OD KAŻDEJ DROGI NADLEŚNICZY BĘDZIE MUSIAŁ ZAPŁACIĆ PRYWATNIE BARDZO POKAŹNE KARY ...poczekamy,zobaczymy !!!!
Poczytacie o tym NIEBAWEM tu na www.pigipedia.blogspot.com !

PO TYM WSZYSTKIM NAWET STAROSTA SŁUPSKI JUŻ SKULIŁ USZY PO SOBIE I TAKŻE PRZYZNAŁ OSTATNIO RACJĘ PEWNEJ OSOBIE - DOPIERO OCZYWIŚCIE PO SKARDZE I INTERWENCJI WOJEWODY POMORSKIEGO i ..już wnosi sprzeciw DO KAŻDEGO ZGŁOSZENIA jakie nadleśnictwa mu ,,PODKŁADAJĄ,, idąc na skróty przy budowach dróg leśnych  z bardzo prostego względu !

Chodzi mi np: o jego DECYZJĘ SA1-201-13/2013  z dnia 19 sierpnia 2013 roku WNOSZĄCĄ SPRZECIW DO ,,ZGŁOSZENIA,, PRZEBUDOWY DROGI LEŚNEJ PRZECIWPOŻAROWEJ  W NADLEŚNICTWIE WARCINO ...GDZIE WYMAGANE JEST UZYSKANIE POZWOLENIE NA BUDOWĘ !!!

Otóż na stronie internetowej znajduje się już OPINIA PRAWNA GŁÓWNEGO INSPEKTORA NADZORU BUDOWLANEGO , KTÓRA POTWIERDZA NASZE LEŚNE ZARZUTY WOBEC NIEKOMPETENTNYCH NADLEŚNICZYCH !!!!

I TO JUŻ WARTO ZAPAMIĘTAĆ : otóż = WYKONANIE PRZY UŻYCIU WYROBÓW BUDOWLANYCH - NOWEJ POWIERZCHNI DROGI O WIĘKSZEJ TWARDOŚCI, MAJĄCEJ CHARAKTER NIEPODZIELNY I TRWAŁY , NALEŻY TRAKTOWAĆ JAKO ...BUDOWĘ NOWEGO OBIEKTU BUDOWLANEGO WYMAGAJĄCEGO UZYSKANIA POZWOLENIA NA BUDOWĘ !!!!!!!!

Czy to jest już jasne ...Panie zastępco dyrektora generalnego LP (Jan Szramka), który JEST ODPOWIEDZIALNY ZA DOTYCHCZASOWY ,,BURDEL,, W LASACH PAŃSTWOWYCH DLA PRZYKŁADU W TEJ MATERII ???!
Opinia prawna Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego jest bardzo jasna ...

A JAK TO JEST W PRAKTYCE W LASACH PAŃSTWOWYCH ???!
Wiem na 100% ...że w bardzo wielu przypadkach LASY PAŃSTWOWE NARUSZYŁY OBOWIĄZUJĄCE PRAWO i inwestycje drogowe realizowały zaledwie na podstawie ,,ZGŁOSZEŃ,, do starostwa a to jest ....LIPA !!!
Tak jest np.w Nadleśnictwie Sławno w przypadku inwestycji Leśnictwa Łętowo...której zdjęcia zamieściłem w poprzednim poście!
JUŻ TO SPRAWDZILIŚMY więc ...BĘDĄ JAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ja je gwarantuję ...............(sic!!!!!!!!!!!!)

A CO Z KONTROLĄ W TEJ MATERII INSPEKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH ???!
CZY ZNOWU KAZANO JEJ JAK ZWYKLE w trudnych sprawach (!!!!) ...uznać,że białe to ŻÓŁTE a czarne to NIEBIESKIE, bo tak sobie jakiś ,,PROFESJONALISTA,, ubzdurał ??!  

DROGI LEŚNE POWSTAŁE JEDYNIE  W WYNIKU PORUSZANIA SIĘ LUDZI LUB POJAZDÓW PO GRUNCIE - NIE MOŻNA ZDANIEM GŁÓWNEGO INSPEKTORA NADZORU BUDOWLANEGO ...KLASYFIKOWAĆ JAKO OBIEKTU BUDOWLANEGO !!!
O tym też warto pamiętać ...NAGINAJĄC PRAWO W SWOJĄ STRONĘ panowie nadleśniczowie ! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!)

Najbliższy czas okaże JAK GŁĘBOKO KILKU PRZYKŁADOWYCH NADLEŚNICZYCH ...,,umoczyło,, w tej materii !

Mając przecież ..obsługę prawną do dyspozycji !!!
CZYŻBY PGL LP ZATRUDNIAŁY SAMYCH BARANÓW ??????????!
Aż mnie ,,świerzbi,, wymienić JEDNEGO Z NICH z nosem jak wałek drewna zżarty przez korniki.... (sic!!!!)

Na zakończenie teraz  COŚ innego o ,,umoczeniu,, ale z beczki  KONKURSOWEJ  na terenie RDLP Szczecinek !
Otóż W TRAKCIE SŁYNNYCH JUŻ NIE TYLKO W POLSCE ,,KONKURSÓW,, NA STANOWISKA KIEROWNICZE W LASACH PAŃSTWOWYCH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  RDLP SZCZECINEK ...OFICJALNIE ZAPYTAŁEM DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH PANA ADAMA WASIAK  CZY NADLEŚNICZYM W BORNYM SULINOWIE (RDLP SZCZECINEK) ZOSTANIE NIEJAKI ...MARCIN MIECZKOWSKI ??!


ODPOWIEDZI OFICJALNEJ JESZCZE NIE MAM ALE...WCZORAJ TO JEST 20 LISTOPADA 2013 ROKU NIEJAKI SŁAWOMIR CICHOŃ DYREKTOR RDLP SZCZECINEK ,,UROCZYŚCIE,, W OBECNOŚCI OGŁUPIANEJ ZAŁOGI TEGO NADLEŚNICTWA WRĘCZYŁ POWOŁANIE  NA TO STANOWISKO W NADLEŚNICTWIE BORNE SULINOWO....MARCINOWI MIECZKOWSKIEMU !!!

I PO CO TEN MEGA - CYRK ,,KONKURSOWYCH IDIOTÓW,, ...jeśli PO-LITYCZNE klocki są wcześniej PO-układane ?????! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

DAJĘ WAM SŁOWO,że nie jestem jasnowidzem !
Ale...w 100% trafnie PYTAJĄC O TO PRZED OGŁOSZENIEM WYNIKÓW OWYCH ŚCIEMA-KONKURSÓW wytypowałem osobiście już wielu LEŚNYCH - CWANIAKÓW o czym możecie sobie poczytać w historii mojego pierwszego bloga (PO)lesie ... bo jak tak dalej pójdzie to na serio będzie już po lasach państwowych...

MIERNY....BIERNY...ALE  WIERNY... PO !!!!!!!!!!!!!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


TAK WYGLĄDAJĄ W PEŁNEJ KRASIE ,,CHORE PO-LITYCZNE LASY PAŃSTWOWE,,,...........

Pozostaje wierzyć,że ów ,,PO-litycznie SPRAWDZONY SYSTEM,, LASACH PAŃSTWOWYCH ...już niebawem trafi szlag - OCZYWIŚCIE WRAZ Z KONKURSOWYMI !!!


Piszę jak jest...Krzysztof Kowalczyk