sobota, 23 listopada 2013

PAŃSTWO IZRAEL ...STWORZONE DZIĘKI POMOCY RZADU RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ...WBREW ANGLIKOM!!!


IZRAEL ...PAŃSTWO STWORZONE DZIĘKI POMOCY RZĄDU RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ...A WBREW ANGLII !!!


24 listopada 2013 roku


Ostatnio mam ,,okazję,, zapoznać się z wieloma WROGIMI WOBEC POLSKI I POLAKÓW pomówieniami,opiniami ze strony ...ŻYDÓW, którzy natychmiast alarmują wręcz cały świat,  gdy w dzisiejszej Polsce na jakiejś obskurnej ścianie przystanku PKS jakiś idiota namaluje gwiazdę Dawida ...i szubienicę!

Nie tak dawno czytałem jakimi słowy i jak wulgarnie ,oraz antypolsko zostały potraktowane przez Żydów nasze tenisistki siostry Radwańskie...
jakoś Ministerstwo Spraw Zagranicznych naszej RP nie śpieszyło się zbytnio  ZBESZTAĆ TYCH ŻYDOWSKICH CWANIAKÓW za tego typu ,,docinki,, ale gdy na jakimś stadionie w Polsce pojawi się transparent adresowany np; do Żydów....PRZEPROSIN Z POLSKI PŁYNIE BEZ KOŃCA !!!
TO WSZYSTKO JEST PODŁE I CHORE!!!

NIE POCHWALAM ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGO OSZOŁOMSTWA - KTÓRE ATAKUJE SIĘ NAWZAJEM GŁUPIMI TEKSTAMI ale niniejszym postem postanowiłem COŚ PRZYPOMNIEĆ i to zarówno Polakom w Rzeczpospolitej jak i tym szczególnie kretyńskim Żydom w Izraelu, którzy opluwają MOJĄ OJCZYZNĘ POLSKĘ oraz naszych obywateli !!!

Bardzo byłoby wskazane aby KTOŚ w Polsce ,,przyjrzał się,, BACZNIEJ na istniejące nadal i NAKRĘCANE PRZEZ KRETYNÓW przypadki wrogości Żydów do Polaków min. na podstawie ich zachowania się w czasie np: wycieczek do Polski, a szczególnie miejsc zagłady ...
Mógłbym tu podać BULWERSUJĄCE szczegóły...opluwania Polski i Polaków !!!  

TO DZIĘKI POLSCE I RZĄDOWI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ ...ZOSTAŁO UTWORZONE PAŃSTWO IZRAEL, O CZYM MAŁO KTO DZIŚ JUŻ PAMIĘTA !!! TO DZIĘKI POLAKOM ...TYSIĄCE ŻYDÓW MOGŁO TUŻ PRZED WYBUCHEM II WOJNY ŚWIATOWEJ WYJECHAĆ Z POLSKI I UNIKNĄĆ ZAGŁADY W HITLEROWSKICH OBOZACH KONCENTRACYJNYCH,JAKIE NIEMCY POBUDOWALI OD 1939 ROKU NA TERENIE OKUPOWANEJ POLSKI !!!!

A czy wiecie o tym,że duży wpływ na powstanie IZRAELA miały ...PIĘKNE POLSKIE LASY ????!
Pomyślicie zapewne,że bredzę i piszę głupoty ale niestety FAKTY temu dowodzą...

No a teraz ŻYDZI I POLACY ...MAŁA lekcja historii !!!

Wiosną 1939 roku raz po raz w beskidzkich lasach (okolice Andrychowa!) słychać było strzelaninę i wybuchy..
W PEWNEJ TAJNEJ AKCJI BRAŁO UDZIAŁ 25 MŁODYCH MĘŻCZYZN, KTÓRYM ZAKAZANO KATEGORYCZNIE NAWIĄZYWAĆ JAKIEKOLWIEK KONTAKTY Z OKOLICZNĄ LUDNOŚCIĄ!

Wszystko to trwało aż 4 miesiące a odbywało się pod bacznym okiem instruktorów...WOJSKA POLSKIEGO ( Oddział II Sztabu Generalnego , tak zwana ,,DWÓJKA,, - PRZEDWOJENNY WYWIAD WOJSKOWY!) .
Przybysze szkoleni byli z technik walki partyzanckiej,sabotażu,organizacji ...ataków terrorystycznych, zamachów bombowych, oraz podstaw konspiracji !!!!

Poza nielicznymi wyjątkami prawie wszyscy świetnie mówili po polsku!  W MAŁYCH GRUPACH PRZEDOSTAWALI SIĘ DO POLSKI SAMOLOTAMI ,,LOT,, kursującymi między Hajfą a Warszawą albo liniowcem ,,POLONIA,, który łączył Palestynę z Rumuńskim portem w Konstancy a stamtąd pociągiem do Krakowa.

WSZYSCY TO OFICEROWIE ,,IRGUNU,, - PODZIEMNEJ ARMII ZAŁOŻONEJ PRZEZ LIDERA SYJONISTYCZNEJ PRAWICY WŁADYMIRA ŻABOTYŃSKIEGO, a których tropił ...brytyjski wywiad !!!
Mieli okazję na zakończenie kursu spotkać się w beskidzkich lasach z dowódcą armii ,,KARPATY,, generałem Kazimierzem Fabrycy i pułkownikami Józefem Smoleńskim,Tadeuszem Pełczyńskim.

Co to był ów ,,IRGUN,, ???!
Była to PALESTYŃSKA KLASA ŚREDNIA...którą w większości tworzyli -POLACY !!!
Jej dowództwo tworzyli MŁODZI - POLSCY INTELEKTUALIŚCI wychowani w rycerskiej tradycji romantycznych zrywów niepodległościowych i rewolucyjnych!

Ten KURS W BESKIDACH ( lasy w okolicach Andrychowa!) - TO EFEKT UMOWY ZAWARTEJ MIĘDZY WŁADZAMI RZECZPOSPOLITEJ W 1936 ROKU a Żabotyńskim, która zakładała tajne szkolenia BOJOWNIKÓW ŻYDOWSKICH ...WALCZĄCYCH O PAŃSTWO IZRAEL W PALESTYNIE!!!

ETAPEM WSTĘPNYM były paramilitarne obozy dla młodzieży SYJONISTYCZNEJ, zorganizowane latem 1936 i 1937 roku POD PATRONATEM POLSKIEGO MINISTERSTWA SPRAW WOJSKOWYCH!

PIERWSZA GRUPA około 40 osób z ,,Irgunu,, pojawiła się w Rzeczpospolitej LATEM 1938 ROKU - PROWADZĄC REGULARNE SZKOLENIA WOJSKOWE RÓWNIEŻ W LASACH ( OKOLICE ZOFIÓWKI NA WOŁYNIU ORAZ W PODĘBINIE KOŁO ŁODZI !!!).
Szkolenie kadrowe GRUPY PRZYSZŁYCH IZRAELSKICH EKSPERTÓW którzy mieli podzielić się  w Palestynie swą wiedzą zdobytą w Polsce - nadzorował urodzony w Suwałkach komendant ,,Irgunu,,Abraham Stern !
Brytyjczycy określali jego ludzi ,,BANDĄ STERNA,,...

Jednym z uczestników owego kursu w Polsce był Yaakov Meridor który tak to wspominał (cyt),, Polscy instruktorzy widzieli w nas NOWY RODZAJ ŻYDÓW, naprawdę cieszyli się ,że biorą udział W TWORZENIU ARMII ŻYDOWSKIEJ,, .

Tu dodam,że zwolennicy Żabotyńskiego NIGDY NIE KRYLI SIĘ Z FASCYNACJĄ JÓZEFEM PIŁSUDSKIM a w 1935 roku ich delegacja umieściła na kopcu Piłsudskiego ziemię z grobu swego patrona Josepha Trumpeldora!

Żabotyński WZOROWAŁ SIĘ NA MARSZAŁKU PIŁSUDSKIM i to jego wzorem założył swoją organizację syjonistów-rewizjonistów i przystąpił do budowy nowych kadr wojskowych PRZYSZŁEGO PAŃSTWA IZRAEL !!

BRYTYJCZYCY WÓWCZAS PANICZNIE BALI SIĘ...ŻYDOWSKIEJ KOLONIZACJI PALESTYNY,PONIEWAŻ MOGŁA ONA ICH ZDANIEM WYWOŁAĆ REWOLTĘ ARABÓW,PRAGNĄCYCH PRZYJĄĆ PROTEKTORAT III RZESZY ADOLFA HITLERA !

W przedwojennej Rzeczpospolitej mieszkało około 3,5 mln Żydów ( 10% obywateli II RP) a Żabotyński intuicyjnie wyczuwał przyszłe zamiary Hitlera unicestwienia Żydów, KTÓRYCH JAK NAJWIĘCEJ Z POLSKI DO IZRAELA CHCIAŁ WYWIEŹĆ !
W latach 1937-1939 napłynęło do organizacji emigracyjnych POMAGAJĄCYCH W JEJ  FINANSOWANIU  aż 180 tysięcy wniosków z samej tylko  Polski...
Wraz z rodzinami stanowiło to 700 tysięczną armię potencjalnych emigrantów...

GŁÓWNYM CELEM EMIGRACJI POZOSTAWAŁA PALESTYNA, KTÓRA DO WYBUCHU POWSTANIA ARABSKIEGO W 1936 ROKU PRZYJĘŁA ...PONAD 100 TYSIĘCY LUDZI Z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przerażeni Brytyjczycy ZAMKNĘLI TAMTEJSZE TERYTORIA, aby ową emigrację ukrócić a wówczas JAK ZWYKLE PRZEBIEGLI POLACY wymyślili dodatkowe , tajne kanały przerzutowe ( SZLAK PRZEMYTNICZY) z centrum w Rumuńskim porcie Konstancy!

DALSZA NIELEGALNA EMIGRACJA BYŁA WSPIERANA TAJNIE I WSPÓŁFINANSOWANA PRZEZ RZĄD RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ
I PROWADZONA POD POZOREM...RUCHU TURYSTYCZNEGO !!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Popyt na ówczesne ,,WAKACJE W PALESTYNIE,, był tak ogromny,że polskie PKP utrzymywały regularne połączenia kolejowe z Rumunią a liniowiec ,,POLONIA,,miał już na swym pokładzie nawet kuchnię koszerną dla swych pasażerów miedzy portami Konstancą a Hajfą!

PO WEJŚCIU NA POKŁAD STATKU ,,POLONIA,, BARDZO WIELU EMIGRANTÓW...NATYCHMIAST NISZCZYŁO POLSKIE PASZPORTY!
Wiecie DLACZEGO ???!
Aby W RAZIE WPADKI uniknąć DEPORTACJI DO POLSKI przez Brytyjczyków...
Ruch był tak duży,że swe rejsy do Hajfy od 1937 roku uruchomił także ,,LOT,,...

I tak oto POD BOKIEM ANGLIKÓW przebiegli jak zwykle Polacy przeszmuglowali z Polski do Palestyny DO WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ ...ponad 13 tysięcy ludzi, którzy JAK SIĘ OKAZAŁO uniknęli zagłady jaką zgotowali POLSKIM ŻYDOM HITLEROWCY od września 1939 roku!

Szlakiem przemytniczym SZMUGLOWANO Z POLSKI DO PALESTYNY TAKŻE...TYSIĄCE SZTUK BRONI DLA ,,IRGUNU,, KTÓRA BARDZO PRZYDAŁA SIĘ ZYDOM W WALCE O IZRAEL !!!
Gdy ów szkolony w Polsce Yaakov Meridor wszedł pewnego dnia  w Warszawie przy ulicy Ceglanej nr 8 do POLSKIEGO MAGAZYNU BRONI tak to wspominał  nie mogąc się nadziwić :(cytat),, Stały tam setki skrzynek z bronią i amunicją,chciałem całować każdą z nich,, 

WŁADZE RZECZPOSPOLITEJ STARAŁY SIĘ UKRYWAĆ TEN FAKT POMOCY ŻYDOM PRZED ANGLIKAMI, Z KTÓRYMI USIŁOWALI JAK WIEMY  NAWIĄZAĆ SOJUSZ PRZECIWKO HITLEROWI, a który jak się okazało  BYŁ ZDRADĄ NASZEJ POLSKI PRZEZ BRYTYJCZYKÓW, skutkującą ogromnymi stratami terytorium II RP oraz milionami ofiar Polaków, w tym pochodzenia Żydowskiego !

TYM BARDZIEJ Z TEJ TAJNEJ AKCJI POMOCY POLSKIM ŻYDOM DZIŚ POWINNIŚMY BYĆ DUMNI !!!

I tak aby ukryć POCHODZENIE Z POLSKI SZMUGLOWANEJ BRONI ...bardzo starannie zatarto wówczas numery seryjne i oznaczenia PRODUCENTA UZBROJENIA, a które stanowiło standardowe wyposażenie Wojska Polskiego !!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
PIERWSZE PARTIE UZBROJENIA dla ,,Irgunu,, Polacy wysłali jesienią 1938 roku i wiosną 1939 roku PRZEZ RUMUNIĘ I BUŁGARIĘ...
Tylko w owym  magazynie na ulicy Ceglanej w Warszawie zmagazynowano ...20 TYSIĘCY KARABINÓW ,,MAUSER,, I SETKI KARABINÓW MASZYNOWYCH A W TYM 200 SZTUK CEKAEMÓW ,,HOTCHKISS,,

Brytyjczycy wprowadzili wówczas zakaz kupowania przez Żydów ziemi w Palestynie...

DZISIAJ NIKT O TYM PUBLICZNIE NIE MÓWI ALE WARTO ABYŚCIE WIEDZIELI,ŻE TO MIĘDZY INNYMI ÓWCZESNA BLOKADA PRZEZ BRYTYJCZYKÓW PALESTYNY PRZEZ EMIGRACJĄ ŻYDÓW ...PCHNĘŁA HITLEROWSKIE NIEMCY W KIERUNKU PILNEGO PLANU EKSTERMINACJI NARODU ŻYDOWSKIEGO W EUROPIE ŚRODKOWEJ !!!

To nie są moje wymysły...TO SĄ FAKTY, o których szczególnie powinni pamiętać ci ŻYDZI OPLUWAJĄCY DZIŚ POLSKĘ I POLAKÓW !!!
SETKI UCIEKINIERÓW ŻYDOWSKICH Z EUROPY BYŁO ZAWRACANYCH W ŁAPY SZWABÓW PRZEZ BRYTYJCZYKÓW W CZASIE TEJ BLOKADY PALESTYNY...

W pewnym archiwum jest dokument Żabotyńskiego dotyczący POMOCY POLSKI (cyt) ,,POŻYCZKĘ UDZIELONĄ NASZYM PRZYJACIOŁOM TRAKTUJĘ JAKO DŁUG HONOROWY, KTÓRY POSTARAMY SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ZWRÓCIĆ,,
DŁUG TEN ZAWAŻYŁ NA LOSACH PAŃSTWA ŻYDOWSKIEGO IZRAEL...i nadal jest honorowy !!!

A cóż wynieśli ze SZKOLEŃ W PIĘKNYCH POLSKICH LASACH bojownicy żydowscy ??!
Oto przykłady :

...22 lipca 1946 roku WYLECIAŁ W POWIETRZE Hotel ,,KING DAVID,, w Jerozolimie, gdzie mieściło się - DOWÓDZTWO SIŁ BRYTYJSKICH W PALESTYNIE!!!

...w marcu 1947 roku szkoleni przez Polaków bojownicy - WYSADZILI W POWIETRZE BRYTYJSKĄ RAFINERIĘ W HAJFIE!!!

... w 1948 roku zabili hrabiego Folke Bernadottea , który z ramienia ONZ przybył MEDIOWAĆ między walczącymi Żydami i Arabami!
Nie pomógł mu nawet pewien fakt,że w czasie II wojny światowej ...uratował 11 tys. Żydów...

WARTO TEŻ PAMIĘTAĆ O CZYMŚ BARDZO WAŻNYM Z TAMTYCH LAT...
Po ogłoszonej amnestii dla Polaków przez Stalina - generał Anders miał duże problemy z przyjmowaniem do II korpusu POLSKICH ŻYDÓW, gdyż to Rosjanie uznali za SOVIECKICH OBYWATELI WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW ZIEM II RZECZPOSPOLITEJ WCIELONYCH DO KOMUNISTYCZNEGO ZSRR PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU, GDY SOVIECI NAPADLI NA POLSKĘ !
WYJĄTEK ZROBILI JEDYNIE DLA OBYWATELI NARODOWOŚCI POLSKIEJ...

W CZASIE EWAKUACJI CAŁEJ ARMII GENERAŁA ANDERSA DO IRANU ...SOVIECCY CZEKIŚCI WYŁAPYWALI ŻYDÓW,UKRAIŃCÓW,BIAŁORUSINÓW,LITWINÓW,TATARÓW,ORMIAN I PRZEDSTAWICIELI INNYCH NACJI Z DAWNYCH KRESÓW WSCHODNICH II RZECZPOSPOLITEJ I ZAWRACALI ICH PONOWNIE DO ŁAGRÓW  !!!

Dochodziło do bijatyk i wyzwisk POLSKICH ŻYDÓW W ARMII ANDERSA więc natychmiast interweniował w tej sprawie sam gen.Sikorski NACZELNY WÓDZ RP !
W dniu 14 listopada 1941 roku wydał rozkaz (cyt),, ZAKAZUJĘ STANOWCZO OKAZYWANIA ŻOŁNIERZOM WYZNANIA MOJŻESZOWEGO NIECHĘCI W FORMIE KRZYWDZĄCYCH PRZEZWISK LUB UCHYBIANIA GODNOŚCI LUDZKIEJ.
ZA PRZESTĘPSTWA W TYM WZGLĘDZIE BĘDĘ SUROWO KARAŁ. NACZELNY WÓDZ SIKORSKI,,

Kończąc pragnę tylko dodać,że podaję TE FAKTY pod rozwagę tym BARANOM, którzy uważają że Polacy są wyłącznie winni wielu tragedii Żydów  ...
ZARÓWNO ŻYDZI JAK I POLACY MAJĄ NAPRAWDĘ WIELE NA SUMIENIU W CZASACH II WOJNY ŚWIATOWEJ O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ, MÓWIĆ I PISAĆ ABY TAKIE TRAGEDIE NIGDY WIĘCEJ NIE MIAŁY MIEJSCA, ALE NIE WOLNO ZAPOMINAĆ O ROLI MOJEJ OJCZYZNY RZECZPOSPOLITEJ W TYM CO POWYŻEJ HASŁOWO PODAŁEM W TWORZENIU PAŃSTWA IZRAEL.

Dlatego też piętnujcie KAŻDE wrogie zachowana ze strony Żydów wobec NASZEJ POLSKI jak i Polaków wobec Izraela !!!


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk


PS.

OSOBIŚCIE JESTEM PRZECIWNIKIEM WOJNY IZRAELSKO-PALESTYŃSKIEJ I UWAŻAM,ŻE NIE BROŃ I AMUNICJA A LUDZKI ROZUM TAM POWINIEN ZWYCIĘŻYĆ GDYŻ WSZĘDZIE ŻYJĄ LUDZIE PRAGNĄCY POKOJU I JEDNAKOWYCH SZANS NA WSPÓLNĄ EGZYSTENCJĘ NAWET PRZY ODMIENNEJ RELIGII !

W IZRAELU I PALESTYNIE PŁYNIE POLSKA KREW DAWNYCH EMIGRANTÓW ..... !!!

Od czasu do czasu będę podawał HISTORYCZNE I TERAŹNIEJSZE FAKTY jakie znam a mówiące o GŁUPOCIE I CWANIACTWIE ŻYDÓW I POLAKÓW !!!
To tak ...ku przestrodze !