sobota, 31 sierpnia 2013

WRZESIEŃ 1939...WRZESIEŃ 2013 .WRZESIEŃ 1939...WRZESIEŃ 2013 .


01 września 2013 roku


NO I MAMY NASZ POLSKI WRZESIEŃ...piękny,romantyczny ze zmieniającą się w złoto jeszcze  letnią szatą  otaczającego nas świata!
Snujące się wieczorami i o poranku mgły oraz pajęczyny pełne kropel rosy - uzmysławiają nam ten pędzący czas...

Ten wrzesień 1939 roku i obecny wrzesień 2013 roku ma ze sobą wiele wspólnego!!!

TO MIESIĄC WALKI ZA OJCZYZNĘ...czas jasnego określenia się PO KTÓREJ JESTEŚMY STRONIE...czas walki w imię BÓG-HONOR-OJCZYZNA, którą wtedy 74 lata temu i teraz  2013 roku NAM POLAKOM PODSTĘPNIE I WROGO KRADNĄ ORAZ  ZABIERAJĄ !!!

Jest wiele postów na pigipedia.blog.com OPISUJĄCYCH 100% FAKTY I PRAWDĘ HISTORYCZNĄ dotyczącą tamtych lat, więc za chwilę
,,dołożę,, co nieco abyście O ILE JEJ NIE ZNACIE - poznali NASZĄ NARODOWĄ HISTORIĘ, którą jakimś zastanawiającymi okolicznościami KTOŚ USIŁUJE JĄ NAM WYKORZENIĆ Z PAMIĘCI ALBO JĄ POMNIEJSZA !!!

Naród, który zapomina SWOJĄ HISTORIĘ albo daje się tak ,,manewrować,, OBCYM SIŁOM ...jest  po prostu TYLKO ZWYKŁYM  ŚMIECIEM !!!

A CZYM JEST NARÓD, KTÓREGO OBYWATELE ZAPOMINAJĄ CO TO BÓG...CO TO HONOR...CO TO OJCZYZNA W POTRZEBIE ??!
Sami sobie na to pytanie odpowiedzcie...

Tamtego września 1939 roku POLSKA NIE WIERZYŁA,ŻE HITLEROWSKIE NIEMCY ZAATAKUJĄ Z ZACHODU ...tamtego września 1939 roku POLSKA NIE WIERZYŁA,ŻE SOVIECI STALINA WBIJĄ NAM NÓŻ W PLECY DWA TYGODNIE PO NAZISTOWSKIEJ AGRESJI nawet pomimo 100% pewnych informacji naszego spec wywiadu !!!
A jednak się stało a dziś we wrześniu 2013 roku ...ZERKNIJCIE SOBIE NA ,,STARĄ,, MAPĘ RZECZPOSPOLITEJ W JEJ GRANICACH SPRZED WRZEŚNIA 1939 ROKU a zrozumiecie ILE NAS POLAKÓW KOSZTOWAŁA TAKA NAIWNOŚĆ I WIARA W TO CO MÓWIĄ ZADUFANI W SOBIE POLITYCY !!!

WE WRZEŚNIU 2013 ROKU JEST ...IDEALNIE TAK SAMO !!!
Co prawda bez huku wystrzałów armat i karabinów ale... JESTEŚMY OKRADANI JAKO NARÓD A POD SZYLDEM UNII EUROPEJSKIEJ SĄ NAM ODBIERANE TAKIE WARTOŚCI I PRZYWILEJE ORAZ PRAWA, KTÓRYCH ŻADEN NORMALNY KRAJ NIGDY NIE POWINIEN ODDAWAĆ BEZ WALKI !!!!!!!!!!!

Zwróćcie tylko uwagę na fakt ILE OD 2008 ROKU DO WRZEŚNIA 2013 ROKU zostaliśmy jako Polska ZADŁUŻENI przez tych baranów z Platformy Obywatelskiej, gdzie wewnątrz jak sami także dostrzegacie JUŻ ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO,ŻE NADCHODZI CZAS ZAPŁACIĆ ZA OKRES BEZPRAWIA I OKRADANIA POLSKI Z JEJ SKARBÓW !!!

Już czuję jeśli jest KTOŚ TAKI W POLSCE (...a może to zrobić naprawdę niewielu!!!) - jaki będzie szok i zdziwienie GDY POLACY DOWIEDZĄ SIĘ 100% PRAWDY O OBECNEJ WŁADZY RZĄDZĄCEJ W POLSCE !!!

Czy na razie pozostaje nam CZEKAĆ ??!
NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Komu BÓG-HONOR-OJCZYZNA jest najdroższa, powinien znaleźć czas 14 WRZEŚNIA 2013 ROKU i ruszyć na Warszawę W OBRONIE TEGO CO JESZCZE NIE ZDOŁANO ROZKRAŚĆ W NASZEJ POLSCE...W OBRONIE NASZEJ POLSKIEJ GODNOŚCI, KTÓRĄ PLATFORMA OBYWATELSKA MA GŁĘBOKO W D...  !!!

TAK SAMO JAK WE WRZEŚNIU 1939 ROKU BRONIONO NASZEJ STOLICY WARSZAWY PRZED WROGIEM ...TAK SAMO I WE WRZEŚNIU 2013 ROKU KOMU OJCZYZNA DROGA - POWINIEN NIE JAKO ZWIĄZKOWCY, KTÓRZY ODWAŻNIE STAWIAJĄ CZOŁO TEMU DRAŃSTWU ALE JAKO POLACY ...WINNI STAWIĆ CZOŁO TEJ MARGINALNEJ HOŁOCIE, DLA KTÓREJ JAKOBY RZECZPOSPOLITA JEST WAŻNA, NAJDROŻSZA itp !!!

WRZESIEŃ 2013 ROKU TO CZAS POKAZANIA PRAWDY - JAK BARDZO NORMALNI POLACY MAJĄ DOŚĆ RZĄDZĄCYCH PLATFUSÓW,KTÓRZY MAJĄ ZA NIC NAWET KONSTYTUCJĘ RZECZPOSPOLITEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A teraz kilka informacji NIE TYLKO DLA TYCH którzy są ...antysemitami !!!
PAMIĘTAJCIE,ŻE PRZED WRZEŚNIEM 1939 ROKU OKOŁO 10% MIESZKAŃCÓW RZECZPOSPOLITEJ BYŁO ...ŻYDAMI !!!
Tak samo oddychali,kochali,cierpieli ...jak POLACY I INNE NARODOWOŚCI ZAMIESZKUJĄCE NASZĄ WSPÓLNĄ POLSKĘ !!!

W kampanii wrześniowej 1939 roku Z ORZEŁKIEM W KORONIE Żydzi polscy stanowili ...18% POWOŁANYCH MOBILIZACJĄ POD BROŃ DLA OBRONY NASZEJ OJCZYZNY !!!

Czy wiecie o tym,że ...MUNDURY WOJSKA POLSKIEGO BARDZO WIELE LAT PO WOJNIE WISIAŁY W SZAFACH POLSKICH ŻYDÓW ALE JUŻ W IZRAELU, BO MUSIELI UCIEKAĆ Z ,,TAKIEJ,, POLSKI, KTÓRA UWOLNIONA SPOD HITLEROWSKIEJ SWASTYKI DOSTAŁA SIĘ W NIEWOLĘ NA KOLEJNE DZIESIĘCIOLECIA POD ZNAKIEM TYM RAZEM SOVIECKIEGO SIERP I MŁOT ??!

Jak myślicie : CZY CI POLSCY ŻYDZI,MAJĄCY POLSKI DOKUMENT TOŻSAMOŚCI - MAJĄ PRAWO KOCHAĆ SWĄ OJCZYZNĘ SKĄD POCHODZĄ TO JEST RZECZPOSPOLITĄ POLSKĘ TĄ SPRZED WRZEŚNIA 1939 ROKU ??????????!

TAK MAJĄ W 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od marca do sierpnia 1939 roku BYŁO AŻ TRZY MOBILIZACJE WOJSK W RZECZPOSPOLITEJ (...wiedzieliście o tym ??! ) gdzie powołano w szeregi Wojska Polskiego około 150 tysięcy Żydów !!!
WYOBRAŹCIE SOBIE TERAZ WE WRZEŚNIU 2013 ROKU...TAKĄ ARMIĘ DLA OBRONY GRANIC POLSKI !!!
Skąd ją wziąć prawda ??!

POLSKIE PIEKIEŁKO...KŁÓTNIE... NO I OCZYWIŚCIE ANTYSEMITYZM ORAZ WPAJANIE POLAKOM UPRZEDZEŃ WOBEC ŻYDÓW zrobiły przez dekady swoje !!!

Wielu ówczesnych Żydów walczących we wrześniu 1939 roku W OBRONIE RZECZPOSPOLITEJ (...naszej WSPÓLNEJ Ojczyzny!!!) było wcześniej związanych z ...LEGIONAMI PIŁSUDSKIEGO !!!
TAK!!! TAK !!! To byli POLSCY PATRIOCI...o czym jakoś ,,STARAJĄ SIĘ,, co niektórzy nam wybić z głowy !!!

Czy wiecie o tym,że był w Rzeczpospolitej ZWIĄZEK ŻYDÓW UCZESTNIKÓW WALK O NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI, który z dumą
nosił swe sztandary i wzory mundurów kombatanckich ???????????!

SŁUŻBA WOJSKOWA W ARMII POLSKIEJ OKRESU MIĘDZYWOJENNEGO BYŁA DLA ŻYDÓW - OBYWATELI POLSKICH ...ZWYKŁĄ NORMALNOŚCIĄ !!!!
DLACZEGO DZIŚ...o tym każe się nam zapominać ????!

Jest taki Żydowski Instytut Historyczny gdzie możecie dowody tego zobaczyć...dokumenty,zdjęcia,książeczki wojskowe itp!
JEST TAM COŚ CO BARDZO WZRUSZA...
Jest to pewne pismo z 1948 roku ...SIOSTRY SZEREGOWCA WOJSKA POLSKIEGO, ŻYDA (śp.Edek BORAKS), w którym tak kobieta zapytuje wiecie POLACY o co ????????????!
Jego siostra pyta ....GDZIE MOGŁABY ODEBRAĆ ,,ORDER VIRTUTI MILITARI,, NADANY POŚMIERTNIE JEJ BRATU - ZA BOHATERSKĄ POSTAWĘ W WOJNIE OBRONNEJ WE WRZEŚNIU 1939 ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIECH TO CHOCIAŻ BĘDZIE ,,MAŁY,, ARGUMENT dla tych, którzy zapominają o tego typu postawach dotyczących OBRONY RZECZPOSPOLITEJ także przez polskich Żydów!!!

POWINNIŚMY PAMIĘTAĆ,że polscy Żydzi bardzo angażowali się min; W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA WOJSKA POLSKIEGO  !
Żydowska rodzina PRZEWORSKICH  przekazała w Warszawie 1938 roku dla WOJSKA POLSKIEGO ...zakupiony z własnych funduszy SAMOLOT ( ...a łącznie było ich KILKA!!!)


CZY KTOŚ Z OBECNYCH POLAKÓW MIAŁBY TAKI ,,GEST,, ?????!

W dniu 12 kwietnia 1939 roku  pojawia się ODEZWA ZWIĄZKU ŻYDÓW  UCZESTNIKÓW WALK O NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI - nawołująca do zbiórki na Fundusz Obrony Narodowej !!!

JAK TO CHOCIAŻBY można porównać do obecnych napisów anty Żydowskich na wielu stadionach piłkarskich w Polsce ???!

SPIRALA NIENAWIŚCI podsycana przez nazistów i sovietów oraz wzajemne potem animozje pomiędzy Żydami i Polakami zrobiły swoje a my dziś ...ZBIERAMY TEGO NĘDZNE ,,OWOCE,, !!!

Czy się mylę ??!
NIE !!!!

OWEGO WRZEŚNIA 1939 ROKU (...a także i przed nim!!!) można było !!!!!!!!!!!!!!!!!
ŻYDZI ŻOŁNIERZE WOJSKA POLSKIEGO SKŁADALI PRZYSIĘGĘ WOJSKOWĄ PRZED RABINEM !
Istniał wówczas rabinat polowy...wojskowy wzór Tory ALE NIE W FORMIE ZWOJU LECZ OTWIERANEJ KSIĄŻKI !!!
Można było DLA RZECZPOSPOLITEJ ???!

Dziś taki egzemplarz TEJ TORY możecie znaleźć GDZIE ??!
W MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO W WARSZAWIE !!!!!!!!!!!!!!

Żołnierze Wojska Polskiego wyznania mojżeszowego obchodzili swoje święta religijne i byli zwalniani ze służby na ich czas ...

KTO Z WAS W OGÓLE WIE,że w Katyniu sovieci na rozkaz Stalina zamordowali także ...NACZELNEGO RABINA WOJSKA POLSKIEGO Z 1939 ROKU  ( BARUCH STEINBERG) ... ????!

Oddał swe życie za Rzeczpospolitą ...

We wrześniu 1939 roku a szczególnie od tego miesiąca, BARDZO WIELU POLSKICH ŻYDÓW,SZEREGOWYCH ŻOŁNIERZY WOJSKA POLSKIEGO dostawało się do niewoli niemieckiej, po czym trafiali do gett!
W ZNACZNEJ WIĘKSZOŚCI NIE PRZEŻYLI ONI II WOJNY ŚWIATOWEJ a ,,udało się,, przetrwać jedynie tym internowanym w obozach jenieckich w Woldenbergo czy niewielkiej części szeregowców z obozu na ul.Lipowej w Lublinie.
WIELU ZGINĘŁO W KATYNIU...

Po II wojnie światowej (...TERAZ ZRESZTĄ TAKŻE!!!)  - POLSKA RZECZYWISTOŚĆ NIE SPRZYJAŁA OBIEKTYWNEJ OCENIE RELACJI I ZACHOWAŃ ŻOŁNIERZY WOJSKA POLSKIEGO WYZNANIA MOJŻESZOWEGO !!!

Kto jest ciekaw MOŻE ZNALEŹĆ w Centrum Begina ( Begin Heritage Center) dokumenty z ...KOMENDY UZUPEŁNIEŃ ARMII ANDERSA !!!


To że Brytyjczycy ZROBILI POLAKÓW I RZECZPOSPOLITĄ WE WRZEŚNIU 1939 ROKU W ,,JAJO,, (...zdrajcy i oszuści !!!) i oddali nas w nazistowskie łapy Hitlera a potem po zakończeniu II wojny światowej KOMUNISTYCZNEMU  OPRAWCY Stalinowi - jest rzeczą tak już znaną jak OJCZE NASZ, KTÓRYŚ JEST W NIEBIE...

Ale teraz podam Wam PEWNĄ CIEKAWOSTKĘ !!!

CZY WIECIE O TYM,ŻE BRYTYJCZYCY ZWRÓCILI SIĘ PISEMNIE DO ARMII ANDERSA O ...ŚCIGANIE DEZERTERÓW NARODOWOŚCI ŻYDOWSKIEJ ??!!!!!!!!!!!!!!

Dobre co ???!
TO SIĘ NAZYWA ,,TUPECIK,, tak zwanego ,,sojusznika-ZDRAJCY,, !!!

Prawie NIKT O TYM NIE WIE,ale na LIŚCIE BRYTYJCZYKÓW dotyczącej tych ZDRAJCÓW-DEZERTERÓW znalazł się nawet sam ...MENACHEM BEGIN, który walczył o utworzenie państwa Izrael  !!!!!!!!!!!

Dziś z perspektywy tych lat BARDZO ODPOWIEDNIO I TAK TYPOWO PO POLSKU (sic!!!!!) niczym w filmowej scenie ,,JAK ROZPĘTAŁEM DRUGĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ,, brzmi odpowiedź POLSKIEGO PUŁKOWNIKA do władz brytyjskich w tej sprawie ,,ścigania dezerterów narodowości żydowskiej ,,

OTO CYTAT ODPOWIEDZI :
,, Bardzo nam przykro, ale wyżej wymienieni żołnierze NIE WRÓCILI JESZCZE Z URLOPU i nie wiemy gdzie przebywają a Menachem Begin MA URLOP BEZTERMINOWY , WIĘC W OGÓLE  NIE WIEMY, KIEDY WRÓCI ,,

Jest w tej treści OGROMNA WYROZUMIAŁOŚĆ POLSKICH DOWÓDCÓW WOJSKOWYCH no i psztyczek w nos Brytyjczykom !!!

Jeśli znajdę czas to ZA JAKIŚ CZAS opiszę inne ...BARDZIEJ ,,jajcarskie,, i typowo polskie - robienie w ,,jajo,, Brytyjczyków przez POLAKÓW I ŻYDÓW, ŻOŁNIERZY WOJSKA POLSKIEGO także za to, iż brytyjscy ,,sojusznicy,, Rzeczpospolitej ...ZAPOMNIELI O BOHATERSTWIE POLAKÓW i nie zaprosili ich na paradę zwycięstwa  !!!

Tak od czasu do czasu DZIELĘ SIĘ NA TYM BLOGU ( pigipedia.blog.com a także już pigipedia.blogspot.com ) HISTORIĄ NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ która oprócz tego że jest TRAGICZNA ma też swe ZAPOMNIANE PIĘKNE KARTY o których moim zdaniem POWINNIŚMY OBOWIĄZKOWO PAMIĘTAĆ I PRZEKAZYWAĆ JĄ INNYM POLAKOM !!!!!!!!!!!!!

Warto o TYM PAMIĘTAĆ broniąc NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ przed każdym łajdakiem,sprzedawczykiem i ZDRAJCĄ - chociażby 14 września 2013 roku w Warszawie podczas NARODOWEGO BUNTU I SPRZECIWU gdzie KAŻDY PATRIOTA BYĆ POWINIEN !!!!!!!!!!!!!


Piszę jak jest...a czasami jak było !!!Krzysztof Kowalczyk

PS.

TO AUTENTYCZNA HISTORIA....był wrzesień 1939 roku!!!
Grupa WYCOFUJĄCYCH SIĘ ŻOŁNIERZY POLSKICH w sile dwóch kompanii po przeprawie przez Wisłę naprzeciw Solca (most został wcześniej zburzony !) została ostrzelana przez nacierające wojska niemieckie!
Nastała sytuacja OPÓŹNIANIA NIEMCÓW ILE SIĘ TYLKO DA W CZASIE ...
Zgłosił się NA OCHOTNIKA jeden z polskich żołnierzy ...ŻYD !!!
Nazywał się ,,ZAJC,,
Miał do dyspozycji karabiny maszynowe,granatnik i dość dużo amunicji!
Obrona została zorganizowana we wsi Kępa Gostecka naprzeciwko wsi Kłudzia!
W WAŁ ZIEMNY, PRZECIWPOWODZIOWY O WYSOKOŚCI OKOŁO 3 METRÓW  wkopano polskie stanowiska ciężkich karabinów maszynowych!
OGIEŃ ZAPOROWY owego pojedynczego polskiego żołnierza WRZEŚNIA 1939 ROKU (Zajc) narodowości żydowskiej, był tak skuteczny iż uniemożliwił Niemcom przeprawę!
Zajc dwoił się i troił, ostrzeliwując seriami ckm NA PRZEMIAN Z JEDNEGO A POTEM DRUGIEGO aby upozorować,że tam jest ...większy polski oddział wojska !!!

BRONIŁ SIĘ TAK CAŁE POPOŁUDNIE...CAŁĄ NOC...I NASTĘPNEGO PÓŁ DNIA !!!!!!!!!!!!!!!!!
Hitlerowcy ZOSTALI ZMUSZENI tą kanonadą przeprawić się w innym miejscu !
DUŻYM ODDZIAŁEM obeszli z tyłu BOHATERSKIEGO ŻOŁNIERZA WRZEŚNIA 1939 ROKU ...i tak zginął poświęcając się DLA OJCZYZNY, dla Rzeczpospolitej!

Jego ciało zakopano tam na miejscu,gdzie się bronił...

WIEŚĆ O BOHATERSKIEJ OBRONIE TEGO POJEDYNCZEGO ŻOŁNIERZA POLSKIEGO-ŻYDA ROZESZŁA SIĘ SZYBKO W OKOLICY!
Gdy ucichły działania wojenne - ciało bohaterskiego PLUTONOWEGO ZAJCA zostało w nocy zabrane w tajemniczych okolicznościach...

Wieść niesie,że zrobili to delegaci Żydów z Opola Lubelskiego odległego o 16 km od tego miejsca śmierci ,,zwykłego,, żołnierza Wojska Polskiego dla którego BÓG-HONOR-OJCZYZNA to coś więcej niż to samo dla dziesiątek tysięcy Polaków NIE TYLKO  we wrześniu 2013 roku !!!