środa, 28 sierpnia 2013

KIM JEST DZIŚ PRZECIĘTNY LEŚNIK...KIM JEST DZIŚ PRZECIĘTNY POLAK ??!KIM JEST DZIŚ PRZECIĘTNY LEŚNIK...KIM JEST DZIŚ PRZECIĘTNY POLAK ??!


28 sierpnia 2013 roku


Dziś wpadłem na pomysł ABY POGDYBAĆ...PO OCENIAĆ min. Brać Leśną w Lasach Państwowych szczególnie przed zbliżającym się  STRAJKIEM I PROTESTEM , który już niebawem zawita do Warszawy aby Platformie Obywatelskiej GŁOŚNIEJ NIŻ DOTĄD KRZYKNĄĆ - ZŁODZIEJE BASTA !!!

Gdy minister finansów niejaki Rostowski oznajmia publicznie,że się POMYLIŁ W BUDŻECIE RZECZPOSPOLITEJ i to też zapewne jakimś ,,przypadkiem,, NA MINUS DLA POLSKI OCZYWIŚCIE - a opozycji, która i słusznie z tego kpi oznajmia,że ta powinna się wstydzić to tym bardziej zastanawiam się KIM JESTEŚMY DZIŚ JAKO POLACY ??!

TO ŻADNE ODKRYCIE, ale jesteśmy BARDZO BIERNYMI JEDNOSTKAMI, których ,,aktywność,, ogranicza się do dbania bez większego zaangażowania własnego -  o PODSTAWY NASZEJ EGZYSTENCJI na poziomie takim jaki mamy w Polsce !
Generalnie ten ,,poziom,, to nędza większości polskiego społeczeństwa!
Polacy w swojej ogólnej masie stają się coraz bardziej ubożsi i walczą po swojemu o podstawy przetrwania...
TYLKO TO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE !!!

Gdyby mi ktoś powiedział,że POLAKAMI tj; prawie 40 milionowym narodem będzie rządzić przez tyle lat od 2008 roku garstka max. 40 tysięcznego w zdecydowanej większości oszołomstwa i kombinatorów dla których OJCZYZNA TO TO SAMO CO KASA I TYLKO KASA ...popukałbym się w czoło i odparł,że to nigdy nie będzie możliwe !!!
A jednak ??! Więc DLACZEGO ????!

Zewsząd atakują nas OBAWY I STRACH...JESTEŚMY KŁĘBKIEM NERWÓW,którzy utracili kompletnie zdolność ochrony naszych praw i przywilejów !!!

Zamknięci w niszowych strukturach wolimy ,,nasz indywidualizm,, ...
NIKT NIE POSTAWI SIĘ PRACODAWCY np; w Lasach Państwowych, gdzie GROŻĄC LUB JASNO SUGERUJĄC ZWOLNIENIEM Z PRACY dokłada się obowiązków służbowych - BARDZO CZĘSTO ZAPOMINAJĄC O TYM podczas awansów zawodowych,premii czy podwyżki płac !!!

MOCNI JESTEŚMY TYLKO W GĘBIE... i to zazwyczaj z dala od uszu szefów !!!

POPATRZCIE NA CYFRY ...jak wielu Polaków MA ODWAGĘ OBALIĆ TEN RZĄD OBIBOKÓW SPRZEDAJĄCY SPOŁECZEŃSTWU TAKIE BAJKI I BREDNIE,ŻE AŻ SAMO PROSI SIĘ POWIEDZIEĆ TYM DURNIOM CO NARÓD O NICH MYŚLI ?!!!

ILU Z WAS WYJDZIE I STANIE NA BARYKADACH PROTESTU - BY ZGODNIE Z PRAWEM ZAPROTESTOWAĆ PRZECIW BEZPRAWIU W POLSCE I USTAWOM, KTÓRE STAWIAJĄ NASZ NARÓD NA ZAWSZE PRZEGRANEJ POZYCJI ??!

CZY KAŻDY Z WAS ZASTANAWIA SIĘ CHOĆ RAZ W MIESIĄCU ...JAK ŁATWO DAJEMY SIĘ STEROWAĆ, GDZIE WMAWIA SIĘ NAM IŻ MOŻE BYĆ TYLKO GORZEJ A SZCZEGÓLNIE GDY TA ZŁODZIEJSKA PARTIA I RZĄD ODEJDZIE ??!

POLACY !!! ŁYKACIE TE BAJKI JAK PRZYSŁOWIOWA MAŁPA KIT ...  :)

A dlaczego ??! BO PODSTAWĄ NASZEGO POLSKIEGO CHARAKTERU JEST OD DEKAD ...BIERNOŚĆ, która nas dobija!!!

To TA BIERNOŚĆ właśnie doprowadziła Rzeczpospolitą do TEJ SYTUACJI JAKĄ MAMY OBECNIE,że jest coraz gorzej w naszym kraju!!!

BRAK POSTAW OBYWATELSKICH przekłada się nie tylko w Lasach Państwowych na tym,że żyjemy w ciągłym przekonaniu iż NIE WARTO SIĘ WYCHYLAĆ, PONIEWAŻ ŁATWO DOSTAĆ JEST PO GŁOWIE...

I tu zauważyłem w PGL LP pewną regułę, otóż TAK NAPRAWDĘ POMIMO ISTNIENIA ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH, bez względu na to jak się one nie nazywają - TAK NA SERIO MAŁO KTO WIERZY W SENS TAK ZWANEGO ,,ZBIOROWEGO WSPARCIA JEDNOSTKI,, i jesteśmy przekonani a wręcz nawet pewni,że jeśli zdarzyłoby się nam coś złego w pracy to przedstawiciele owej zbiorowości nam nie pomogą !!!
ZNAM TAKICH SYTUACJI W LASACH PAŃSTWOWYCH DZIESIĄTKI...zawsze na niekorzyść jednostki !!!

Jestem w 100% pewien,ze i WY TAKŻE znacie takie sytuacje lub ...sami ich doświadczyliście na własnej d... !!!  :)

TAKŻE JAK WIDZICIE PEWNA CHOROBA O NAZWIE ,,ZAĆMA,, nie koniecznie dotyczy osób w podeszłym wieku...

Czy zastanawialiście się nad tym OD ILU LAT JAKO POLACY JESTEŚMY JACYŚ ,,SPARALIŻOWANI,, ??!
TAK JAKBY KOMUŚ NA TYM ...BARDZO ZALEŻAŁO !!!

A dokładnie jest to zdaniem wielu od czasu UPADKU KOMUNY W POLSCE...

BARDZO OGROMNIE ZACHĘCAM W LASACH PAŃSTWOWYCH DO ZROBIENIA BADAŃ (ANKIETY) z których na bank pojawi się informacja (...POD WARUNKIEM UCZCIWOŚCI BADAŃ!!!), i z której będzie wynikać iż TYSIĄCE LEŚNIKÓW W POLSCE POD RZĄDAMI OBECNEJ OPCJI ,,PLATFUSÓW,, MUSZĄ ZNOSIĆ ROZMAITE SŁUŻBOWE UPOKORZENIA - TYLKO DLATEGO ABY...UTRZYMAĆ PRACĘ!!!
NIKT O TYM GŁOŚNO NIE MÓWI ALE TAK JEST WSZĘDZIE a mówi się o tym ...tylko szeptem !!!

Bardzo często zresztą nie tylko w PGL LP - pracownicy spotykają się ze złym albo nawet WULGARNYM ZACHOWANIEM szefów firm (nadleśnictw) !!!

MAŁO TEGO ...JESTEŚCIE GOTOWI TO TOLEROWAĆ, PRZYZWYCZAJAĆ SIĘ DO DANEGO DEBILA - byleby Was tylko nie zwolniono !!!
Czy się mylę ??!  NIE !!!

Sami mi o tego typu sytuacjach opowiadacie od południa aż po północ Polski !!!

TO FAKTY !!!Znajdźcie sobie mój post na www.pigipedia.blog.com pt : ,,TAJEMNICA POKOJU Nr 43,, a zrozumiecie DO CZEGO I JAKICH ZACHOWAŃ PROWADZI TOLEROWANIE ŁAJDACTWA I KRETYNIZMU W LASACH PAŃSTWOWYCH...

WSZYSCY ZAINTERESOWANI O TYM WIEDZIELI ...ale tylko ja to upubliczniłem !!!

PO CO ??!
Tylko po to, aby DEBILÓW W LASACH PAŃSTWOWYCH WYRZUCAĆ NATYCHMIAST NA PYSK BO PSUJĄ ATMOSFERĘ POŚRÓD LEŚNEJ SYMPATYCZNEJ W ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI BRACI !!!

Czy wiecie o tym,że niedawno zrobiono badania które POTWIERDZAJĄ,ŻE AŻ PONAD 40% POLAKÓW BOI SIĘ IŻ STRACI PRACĘ W CIĄGU NAJBLIŻSZEGO ROKU ??!

To masakra dla NARODU bo przecież tego typu stan ludzkiej psychiki obarczonej takimi obawami od razu przenosi się do  naszych rodzin... w życie prywatne  !!!

PRZYWALANI NOWYMI OBOWIĄZKAMI za ,,fri,, - NIE JESTEŚMY ZDOLNI PRZYWALIĆ PIĘŚCIĄ W STÓŁ I POWIEDZIEĆ ,,BASTA,, !!!

Nie wierzycie ??!
OTO FAKTY : w roku 2012 łącznie w POlsce odbyło się TYLKO 17 STRAJKÓW ,gdy  w roku 2011 było ich ...53 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLACY CORAZ RZADZIEJ PRACUJĄ NA PODSTAWIE TRADYCYJNEJ UMOWY O PRACĘ... A NIE TYLKO W PGL LP ZMNIEJSZA SIĘ ODSETEK TYCH KTÓRZY NALEŻĄ DO ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH  A TO DLATEGO,ŻE LUDZIE MAJĄ OCZY I SWÓJ ROZUM WIDZĄC TAK NAPRAWDĘ O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI !!! :)

Nie ma się więc co dziwić,że SPADA POPARCIE SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO DLA ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH, gdyż wielu jej liderów bardziej pamięta o sobie niż o tym DO CZEGO ICH POWOŁANO !!!

Większość Polaków żyje pod dyktando tego, co myślą i czego oczekują inni...

Bądź grzeczny Jasiu! NIE WYCHYLAJ SIĘ...słuchaj dorosłych...bądź posłuszny...SKĄD TO ZNACIE ??! :)

Skoro życie prawie 40 milionowego narodu NIE NALEŻY DO NAS A DO GARSTKI ,,PLATFUSÓW,, - to tracimy kontrolę  a głównie możliwość KSZTAŁTOWANIA RZECZYWISTOŚCI W NASZEJ OJCZYŹNIE !!!

Zastanawialiście się nad tym ???????????????????!  :)

JEŚLI NIE PODEJMIECIE INDYWIDUALNEJ AKTYWNOŚCI W NAJBLIŻSZYM OKRESIE - ŻADNE ZMIANY NAS POLAKÓW WE WŁASNYM KRAJU NIE CZEKAJĄ !!!

Wcale nie musimy się przyzwyczajać do tego,że jakość naszych rządzących polityków obecnie to ZERO i śmierdzące bagno a my  ...NIE BĘDZIEMY CZYNNIE UCZESTNICZYĆ np w wyborach !!!

Stąd są nasze ,,tradycyjne,, polskie NISKIE frekwencje...wyborcze.

CZY WIECIE,ŻE JAKO POLACY GŁOSUJEMY ...NAJRZADZIEJ JAKO NARÓD W CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ ??!
A tym samym pozwalamy ,,rządzić,, OSZOŁOMSTWU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co widać...słychać...i czuć ...ZRESZTĄ !!!

Dzisiaj w obecnych realiach owe słynne powiedzenie za czasów komuny ,,CISZE BUDIESZ - DALSZE POJEDIESZ,, się zupełnie nie sprawdza
więc weźcie wreszcie sprawy polskie WE WŁASNE RĘCE, WŁASNY UMYSŁ i kierowani WŁASNYM PRZEKONANIEM I POJĘCIEM DOBRA ORAZ ZŁA ...RATUJCIE POLSKĘ OD CWANIACTWA I WSZĘDOBYLSKIEGO JUŻ ZŁODZIEJSTWA !!!

Do dzieła !!!Piszę jak jest...Krzysztof Kowalczyk