czwartek, 15 sierpnia 2013

OKO ZA OKO...ZĄB ZA ZĄB!!! SERDECZNIE POLECAM...OKO ZA OKO...ZĄB ZA ZĄB!!! GORĄCO POLECAM...


15 sierpnia 2013 roku.


Dziś dla Polaków BARDZO WAŻNE ŚWIĘTO KOŚCIELNE (KATOLICKIE) ...DZIEŃ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY !
Święto znane i czczone w Rzeczpospolitej od setek lat...

ŚWIĘTO KTÓRE WPAJALI NAM W SWYCH PRZEKAZACH I WYCHOWANIU OD NAJMŁODSZYCH LAT NASI BLISCY, KTÓRYM NATOMIAST PRZEKAZYWALI TE TRADYCJE ICH BLISCY A NASI PRZODKOWIE ...itd.itd.

Oczywiście ŚWIĘTO WNIEBOWZIĘCIA N.M.P. - nie byłoby takie gdyby nie trud i praca księży katolickich i całej celebry z nim związanej!!!
I tak od wieków... po dzień dzisiejszy!

Dziś postanowiłem COŚ WAM PRZYPOMNIEĆ - pewną  historię która  jest związana właśnie z osobami duchownymi, którym nie tylko to święto tak wiele zawdzięcza w naszej Ojczyźnie!

Jest to tragiczna historia losu osób duchownych min. z Polski z czasu II wojny światowej którzy dla nazistów okupujących nasz kraj stanowili jako inteligencja duże zagrożenie dla ideologii faszyzmu!

Czy KTOKOLWIEK Z WAS słyszał kiedykolwiek o tym jaki związek ze śmiercią BARDZO DUŻEJ LICZBY POLSKICH DUCHOWNYCH w jednym z obozów koncentracyjnych w Niemczech ma postać ... SYNA PLEMIENIA CZIROKEZÓW który nazywał się  Jack Bushyhead ??!

OKO ZA OKO...ZĄB ZA ZĄB!!! GORĄCO POLECAM...także poniższą historię, uważając jednocześnie IŻ TYLKO TAKI SPOSÓB POSTĘPOWANIA  JAKI ZADEMONSTROWAŁ TEN INDIANIN - JEST JEDYNĄ I NA DODATEK BARDZO SKUTECZNĄ JAK SIĘ ZARAZ DOWIECIE METODĄ ZWALCZANIA BEZPRAWIA WSZĘDZIE TAM GDZIE PRAWO JEST TYLKO FIKCJĄ !!!!!Ale po kolei...

Z rozkazu Himmlera z dnia 21 marca 1933 roku w nazistowskich Niemczech utworzono PIERWSZY OBÓZ KONCENTRACYJNY w Dachau, który stał się z czasem WZOREM do budowy i ,,unowocześniania,, kolejnych obozów w całej Europie!
Jego głównym celem była izolacja przeciwników nazizmu - głównie więźniów politycznych, DUCHOWNYCH oraz Żydów!

Posiadał min. krematorium...laboratorium eksperymentów pseudomedycznych i tego typu draństwa, którym byli poddawani także POLSCY KSIĘŻA KATOLICCY!
Według oficjalnych danych kościoła katolickiego do obozu w Dachau zesłano łącznie 2.794 księży w tym 1.773 z Rzeczpospolitej...

Praktycznie z każdej parafii w Polsce ksiądz trafiał do Dachau! Poszukajcie w swoich parafiach a się upewnicie że tak było...

MORDOWANO ICH TAM BESTIALSKO...
Zakatowano tam min. 6 tysięcy żołnierzy radzieckich..

To także do obozu w Dachau dostarczono 43 polskich naukowców podstępnie zwabionych na spotkanie i aresztowanych przez Niemców z Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie...

W dniu 29 kwietnia 1945 roku ów syn plemienia Czirokezów Jack Bushyhead znalazł się w stopniu PORUCZNIKA ARMII USA wśród żołnierzy amerykańskich, którzy wyzwolili ten obóz a w nim ponad 31 tysięcy więźniów z całej Europy!
SZYBKOŚĆ MARSZU WOJSK ALIANCKICH ...ZASKOCZYŁA NAZISTÓW W TYM OBOZIE którzy nie zdążyli zlikwidować więźniów!!!
Pilnowało ich 180 strażników a w pobliskim lazarecie leczyło się po ranach odniesionych na froncie wschodnim około 400 żołnierzy Waffen SS

Na wieść o zbliżaniu się amerykanów ówczesny komendant obozu Dachau Martin Weiss UCIEKŁ wraz z najbliższymi współpracownikami!

Samozwańczo ogłosił się komendantem po tym SS-obersturmfuhrer HEINRICH SKODZENSKY , który na porannym apelu o godz.6.00 ogłosił więźniom decyzję o poddaniu obozu amerykanom!

Trzy godziny później na drodze obozowej pojawili się zwiadowcy 3 Batalionu 157 Pułku 45 Dywizji Piechoty nacierającej aż z Włoch...
Pułkiem dowodził podpułkownik FELIX SPARKS a jego żołnierze odkryli stojący w szczerym polu pociąg z ponad 30 wagonami wypełnionymi po brzegi 5 TYSIĄCAMI WIĘŹNIÓW OBOZU W BUCHENWALDZIE - pośpiesznie ewakuowanego przez nazistów do Dachau!

WIĘKSZOŚĆ BYŁA JUŻ MARTWA...a około 1300 dogorywało!!!
Niesamowity smród...szkielety ludzi...

Gdy Amerykanie zbliżyli się do bramy obozu kilku więźniów ruszyło szczęśliwych w ich stronę a z wieżyczki obozowej padły strzały raniąc więźniów! Za chwilę strażnicy więzienni skapitulowali...
Do żołnierzy USA wyszedł samozwańczy komendant SS Skodzensky i wyciągając łapę z hitlerowskim pozdrowieniem oznajmił im,że ...PRZEKAZUJE ARMII USA 30 TYSIĘCY WIĘŹNIÓW, W TYM 2.340 CHORYCH !!!

Nie dokończył meldunku,gdy jeden z żołnierzy amerykańskich splunął mu w twarz...po czym chwycił za kołnierz i wrzucił do jeepa podporucznika
Williama Walsha dowódcy kompanii.
OFICER TEN ZAWIÓZŁ TEGO SS mana DO STOJĄCEGO POCIĄGU Z BUCHENWALDU Z MARTWYMI WIĘŹNIAMI...KAZAŁ MU WEJŚĆ DO JEDNEGO Z WAGONÓW I TAM GO ZASTRZELIŁ !!!
TAK SAMO ROZLICZONO SIĘ Z POZOSTAŁYMI OFICERAMI KOMENDANTURY OBOZU W DACHAU...wszystkich zastrzelono w wagonach z martwymi tysiącami więźniów z Buchenwaldu, dowiezionych do Dachau!!!

Kilka minut po tym OBÓZ BYŁ W RĘKACH AMERYKANÓW...
Następnie spędzili wszystkich 180 strażników tego obozu na dziedziniec, gdzie kiedyś składowano węgiel.
PO DRODZE WIĘŹNIOWIE POKAZALI AMERYKANOM KOMORĘ GAZOWĄ ORAZ KOSTNICĘ WYPEŁNIONĄ POD SUFIT CIAŁAMI ZAGAZOWANYCH LUDZI...w tym polskich księży !!!

Żołnierzom USA skończyła się cierpliwość i zaczęli krzyczeć , TUTAJ NIE BĘDZIE JEŃCÓW,, ...,,ZAPŁACICIE ZA TO,, !!!
Wielu z nich BEZ ŻADNEGO NAMYSŁU ZACZĘŁO STRZELAĆ W TŁUM SSmanów , którzy jeden za drugim padali na ziemię!
Kilkunastu więźniów widząc co się dzieje poprosiło Amerykanów o broń...ŻOŁNIERZE NIE ODMÓWILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdy zabrakło broni dla więźniów ...chwycono za łopaty,motyki,siekiery I WYCIĄGANO Z TŁUMU NIEMCÓW tych najbardziej gorliwych w zabijaniu więźniów!
ZACZĘŁA SIĘ RZEŹ RANNYCH NIEMCÓW...

Amerykanie zastrzelili ich 120 a więźniowie 40...
Wielu SSmanów więźniowie UTOPILI ŻYWCEM W ...DOŁACH KLOACZNYCH LATRYN !!!

OKO ZA OKO...ZĄB ZA ZĄB !!!


Przyszła po tym KOLEJ NA 380 SSmanów Z WAFFEN SS ,KTÓRYCH AMERYKANIE SIŁĄ WYWLEKLI Z LAZARETU...NIE PRZEJMUJĄC SIĘ TYM ŻE SĄ TO RANNI !!!!!!!!!
Ustawili ich WSZYSTKICH NA DZIEDZIŃCU a porucznik Jack Bushyhead z batalionu zwiadu (CZYSTEJ KRWI CZIROKEZ Z OKLAHOMY)
rozkazał swoim ludziom ustawić na dachu szopy stojącej obok ...CIĘŻKI KARABIN MASZYNOWY !!!
CKM-ista trzymał SSmanów na muszce...

Gdy przybył do obozu w samo południe dowódca pułku (Sparks) ROZKAZAŁ PRZERWAĆ EGZEKUCJĘ...
W TYM SAMYM CZASIE OBSŁUGUJĄCY CKM ...POWALIŁ TRUPEM 12 NIEMCÓW,GDYŻ ,,MIAŁ WRAŻENIE,,ŻE CHCĄ UCIEC !!!

O godz.12.25 w obozie Dachau zjawił się generał Henning Linden z 42 Dywizji Piechoty ...Z DZIENNIKARZAMI, KTÓRZY MIELI UDOKUMENTOWAĆ PIERWSZE CHWILE WYZWOLENIA TEGO OBOZU !!!

Dziennikarze fotografowali też...TRUPY ROZSTRZELANYCH DOTĄD SSmanów!!!
Generał USIŁOWAŁ opanować sytuację, pertraktując z dwiema stronami konfliktu i wydał stosowne rozkazy ale...CKMista nadal trzymał na muszce tych Niemców z Lazaretu!

W TYM CZASIE DOSZŁO DO OSTREJ KŁÓTNI POMIĘDZY GENERAŁEM LINDENEM A PODPUŁKOWNIKIEM SPARKSEM po czym o godz.12.45 generał wyjechał z tego obozu...


DWIE GODZINY PÓŹNIEJ PORUCZNIK BUSHYHEAD WSKOCZYŁ NA DACH SZOPY...PRZEJĄŁ CKM OD SWEGO ŻOŁNIERZA...
I JAK TO MÓWIĄ ,,WYBIŁ WSZYSTKICH DO NOGI,, ZABIJAJĄC WŁASNORĘCZNIE 346 SSmanów !!!
Opróżnił 3 taśmy nabojowe do CKM ...
TAK ZAKOŃCZYLI SWÓJ ŻYWOT KACI TAKŻE POLSKICH KSIĘŻY KATOLICKICH W TYM OBOZIE...


Po tej KANONADZIE pozostali żołnierze USA podeszli do kłębowiska ciał i ...DOBIJALI NIEMCÓW Z PISTOLETÓW,KARABINÓW!!!

OFICJALNY KOMUNIKAT NACZELNEGO DOWÓDCY WOJSK ALIANCKICH (gen.Dwight D.Eisenhower) BRZMIAŁ :
(cytat) ,, Nasze siły wyzwoliły cieszący się ponurą sławą obóz koncentracyjny w Dachau.Wyzwolonych zostało około 32 tysiące więźniów; 300 esesmanów zostało SZYBKO ZNEUTRALIZOWANYCH,,

Prokurator wojskowy 7 armii wszczął śledztwo w tej sprawie a ,,RAPORT IG,,na ten temat otrzymał wojskowy gubernator okupowanej Bawarii generał George Patton.
Domagano się w nim postawienia żołnierzy USA przed sądem...

Generał Patton (NIEZWYKŁA POSTAĆ!!!) polecił natychmiast UTAJNIĆ TEN DOKUMENT a swój egzemplarz ...wrzucił do kominka !!!  :)

Raport ten odtajniono dopiero w latach 90 tych...


BOHATERSKI SYN PLEMIENIA CZIROKEZÓW porucznik Jack Bushyhead NIGDY NIE PONIÓSŁ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TĄ JATKĘ NA SSmanach ...dosłużył się stopnia kapitana...zmarł w Święta Bożego Narodzenia 25 grudnia 1977 roku w stanie Arkansas!


NIE UKRYWAM ...JESTEM GORĄCYM ORĘDOWNIKIEM TEGO TYPU ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW - W PRZYPADKACH JASKRAWEGO BEZPRAWIA ALBO STOSOWANIA ZASADY ,,PRAWO TO MY,, GDY INNYCH LUDZI TRAKTUJE SIĘ JAK ŚMIECI !!!

Jakaż PIĘKNA I WIELKA ORAZ NIE OKRADZIONA BYŁABY NASZA POLSKA DZIŚ...gdybyśmy pamiętali,że OKO ZA OKO ...ZĄB ZA ZĄB!!!

Jakiekolwiek skojarzenia z tym związane , aczkolwiek dopuszczalne ...SĄ JEDYNIE WYTWOREM WASZEJ WYOBRAŹNI !!!  :)


Piszę jak jest ....Krzysztof Kowalczyk

PS.

Były oficer SS Erich Kern w 1964 roku wydał w Getyndze książkę pod ZNAMIENNYM TYTUŁEM ...,,Zbrodnie na narodzie niemieckim. Świadectwa alianckiego okrucieństwa 1939-1949,,

BARDZO CIEKAWY TYTUŁ PRAWDA ...???!  :)