czwartek, 29 sierpnia 2013

NIEPODLEGŁOŚCIOWO...KLIMATYCZNIE... A MOŻE NIEBEZPIECZNIE ??!NIEPODLEGŁOŚCIOWO...KLIMATYCZNIE... A MOŻE NIEBEZPIECZNIE ??!


29 sierpnia 2013 roku


Jakoś od kilku lat jesteśmy przyzwyczajani do tego,że GDY W POLSCE MAMY ŚWIĘTO LUB JAKĄŚ ROCZNICĘ,JUBILEUSZ to obecnie rządzący albo ...wyjeżdżają do Afryki, albo wymyślają ,,CUDA,, które ni jak nie są związane z daną okolicznością w kraju!!!

Wiecie czego jeszcze tylko brakuje??!
Aby rząd PO zorganizował na czas strajku generalnego i protestów Polaków za niebawem parę dni (wrzesień)...TYGODNIOWE MANEWRY WSZYSTKICH SŁUŻB POLICYJNYCH W WARSZAWIE pod kryptonimem ,,PAŁA-2013,, i wmawiał społeczeństwu,że było to już zaplanowane w 2008 roku... (sic!)

TYM RAZEM w dniu 11 listopada 2013 roku, A WIĘC DNIA ODZYSKANIA NASZEJ NIEPODLEGŁOŚCI  gdzie Polacy dumnie wychodzą na ulicę  całymi rodzinami i BIAŁO-CZERWONĄ FLAGĄ ...zdecydowano,że w Warszawie AKURAT TEGO DNIA zaczyna się tak zwany szczyt klimatyczny!
Pod egidą ONZ  ma zjawić się u nas do 20 tysięcy polityków z całego świata..A TO JEST 100% GWARANCJA WSZELKIEGO RODZAJU ZADYM I BIJATYKI NA ULICACH, TYM RAZEM NASZEJ STOLICY WARSZAWY !!!!!!!!!!!!

Czy straszenie ludzi ZMIANAMI KLIMATU A TAKŻE ŚWIATOWYM TERRORYZMEM stanie się już na stałe wpisanym do POLITYCZNYCH KALENDARZY pretekstem do odbierania ludziom ich wolności ??!

WARSZAWA 11 LISTOPADA 2013 ROKU ...STAJE SIĘ BYĆ KOLEJNYM DOWODEM TEGO PROCESU!!!

Są przy tym opinie,że jest to bardzo przemyślane a Tusk TYM SAMYM W SPOSÓB ZAPLANOWANY CHCE DOPROWADZIĆ DO BURD ULICZNYCH aby ...roznieść je w pył za pomocą policji, OGŁOSIĆ SIĘ MEDIALNIE OBROŃCĄ DEMOKRACJI no i oczywiście co jest tu w tym najważniejsze - JESZCZE BARDZIEJ OGRANICZYĆ LUDZIOM W POLSCE ICH PRAWA !!!

Zapewne wielu Polaków JAK CO ROKU zjawi się w Warszawie całymi rodzinami aby PODKREŚLIĆ SWĄ PATRIOTYCZNĄ MIŁOŚĆ DO RZECZPOSPOLITEJ W MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI a tu Tusk zagwarantował im ...ZADYMY Z ZAKAPIORAMI JACY ZAWSZE POJAWIAJĄ SIĘ TAM GDZIE SZCZYT KLIMATYCZNY ( agresywne grupy lewackie!!!).

Wielu z Was przyjedzie samochodami, które nie koniecznie w stanie nienaruszonym będą mogły powrócić do domów ..

 A TAK NA MARGINESIE.. małe pytanko ??!
KLIMATYCZNE OCZYWIŚCIE !!!  :)

Czy macie w swych autach ...KLIMATYZACJĘ ??!

Unia Europejska od 01 stycznia 2013 roku wprowadziła tzw. DYREKTYWĘ MAC ( Mobile Air Conditioning), która dotyczy MOBILNYCH URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH i ...ZAKAZUJE JUŻ REJESTROWANIA NOWYCH AUT, W KTÓRYCH  ZASTOSOWANO TRADYCYJNY CZYNNIK CHŁODZĄCY R 134a !!!
Do 2017 roku stary czynnik ma w 100% być wycofany z użycia a zastąpi go ..BARDZO NIEBEZPIECZNY R1234yf  !!!

MONOPOL ŚWIATOWY NA R 123yf mają tylko dwa koncerny : Honeywell oraz DuPont.

Przykład ten dowodzi, gdzie naprawdę  UE ma bezpieczeństwo ludności ...

Ustalono,że płyn R134a JAKI JEST STOSOWANY W NASZYCH AUTACH ma jakoby aż 1300 punktów GWP, CZYLI BARDZO WYSOKI POTENCJAŁ TWORZENIA EFEKTU CIEPLARNIANEGO..
Natomiast ,,NOWY CZYNNIK, ma jedynie ...4 tego typu jednostki (???!) .

I TAK OTO WYSTARCZY ZATRUDNIĆ SPRAWNYCH I SKUTECZNYCH ,LOBBYSTÓW,, W KONCERNACH ABY DOPROWADZIĆ CHOCIAŻBY TAK JAK W UNII EUROPEJSKIEJ CZY USA DO ...AKCJI  OBOWIĄZKOWEJ WYMIANY KLIMATYZACJI  W SAMOCHODACH !!!

Sprytne prawda ??!

A TERAZ KOLEJNA CIEKAWOSTKA !!!

Badania chemiczne wykazują,że ów R1234yf  ( tj: CZTEROFLUOROPROPEN!!!) - to NIE TYLKO ŁATWOPALNY, GROŻĄCY ZAPŁONEM PODCZAS KOLIZJI ŚRODEK, ALE...PO PODGRZANIU SILNIKA W AUCIE STAJE SIĘ ON BARDZO TOKSYCZNY, A W WIĘKSZYCH DAWKACH NAWET ŚMIERTELNY DLA CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MA DO TEGO  WŁAŚCIWOŚCI ...RAKOTWÓRCZE !!!!!!!!!!

PALĄCY SIĘ FLUOROWODÓR ...ROZPUSZCZA NAWET SZKŁO,UBRANIE OCHRONNE,PRZENIKA PRZEZ SKÓRĘ I ATAKUJE TKANKI !!!

Własne TESTY ZDERZENIOWE z tym zalecanym przez UE środkiem wykonał już MERCEDES !
Wiecie co się okazało ??!

PODCZAS WYPADKU AUTA Z TURBOSPRĘŻARKĄ - RYZYKO ZAPŁONU JEST BARDZO DUŻE!!!
WYSTARCZY TYLKO ,,ROZSZCZELNIENIE KLIMATYZACJI,, A POŻAR AUTA NA 100% GWARANTOWANY...
Bezsprzecznie udowodniono,że WYSOKIE TEMPERATURY SĄ DLA TEGO ZALECANEGO,NOWEGO ŚRODKA CHŁODNICZEGO - BARDZO NIEBEZPIECZNE !!!

Niemcy nie chcą tego środka...ale jak znam POLSKIE REALIA - NAM POLAKOM NAKAŻE SIĘ TO POD GROŹBĄ KAR - A DALEJ TO JUŻ JAK ZWYKŁE BARANY...NA RZEŹ !!!

Oczywiście ZASKOCZONA UE bagatelizuje te badania, twierdząc że to ,,WADY KONSTRUKCYJNE AUTA,, są przyczyną pożaru podczas
crash testu ale ...DLACZEGO NIE PŁONĘŁY PODCZAS TYCH TESTÓW STARSZE MODELE AUT,GDY NAPEŁNIONO JE NORMALNYM A NIE TYM ,,ZALECANYM,, CZYNNIKIEM  ???????????!  (sic!!!!)

CIEKAWE CZY PODCZAS SZCZYTU KLIMATYCZNEGO W WARSZAWIE - BĘDZIE KTOŚ MIAŁ ODWAGĘ NA TEN TEMAT W OGÓLE DYSKUTOWAĆ ??! :)

Od kilkunastu miesięcy NOWE MODELE AUT  korzystają już z tego ,NOWEGO WYNALAZKU,, !!!
Natychmiast wprowadziły je marki aut azjatyckich...Liderami są Koreańczycy!
Jeździ NA TEJ BOMBIE W SAMOCHODZIE już Hyundai...zaczyna SUBARU...eksperymentuje MAZDA, TOYOTA w wersjach priusa i lexusa...
CHEVROTET malibu i trax....nowy CITROEN C4...OPEL mokka...

A NA WOJNĘ PRZECIW TEJ BOMBIE ...poszedł Mercedes i Volkswagen!!!

A teraz COŚ CO NIECH WAM JAKO SZCZĘŚLIWYM POSIADACZOM ,,KLIMY, W AUCIE - DA WIELE DO MYŚLENIA :

Na Uniwersytecie w Monachium CHEMICY poddali działaniu FLUOROWODORU ...sprowadzone z ubojni ŚWIŃSKIE ŁBY !!!
NA KAŻDY TAKI ŁEB ZUŻYTO ZALEDWIE...10 GRAMÓW (!!!) GAZU, A KONTAKT TEN TRWAŁ TYLKO 30 SEKUND !!!

PO PÓŁ GODZINIE ŚWIŃSKIE ŁBY..... CAŁKOWICIE SCZERNIAŁY, a to oznacza,że TRUCIZNA WNIKNĘŁA DO TKANEK !
Kontakt ze zdrowym organizmem w aucie TEGO TYPU ...może być więc ZABÓJCZY !!!Do tej pory u nas napełnienie klimy kosztowało 150-200 złotych, ale WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO,ŻE W POLSCE CENY TE PRZEJDĄ NIEBAWEM DO HISTORII...

Za tę samą usługę - kierowca KUPUJĄC SOBIE TAKĄ  BOMBĘ DO AUTA będzie zmuszony zapłacić zaraz  ...1500 złotych, gdyż NOWA SUBSTANCJA DLA KLIENTA ,,KOŃCOWEGO,, BĘDZIE DROŻSZA OD 7-10 RAZY !!!Piszę jak jest....Krzysztof KowalczykPS.

CZY KTOKOLWIEK W LASACH PAŃSTWOWYCH RZECZPOSPOLITEJ W OGÓLE ZASTANAWIAŁ SIĘ JUŻ NAD TYM - JAKIE GWARANCJE BEZPIECZEŃSTWA ZAPEWNIAJĄ SPRZEDAWCY NOWYCH AUT DLA ,,LASÓW PAŃSTWOWYCH,,  ...JEŚLI W ICH SYSTEMACH KLIMATYCZNYCH ZNAJDUJĄ SIĘ TAKIE BOMBY  JAK TE KTÓRE OPISUJĘ ??!

PRZEGRZANIE SILNIKA TYCH AUT URUCHAMIA WYBUCH, KTÓRY W TERENACH LEŚNYCH NIE TYLKO MOŻE JAK WIDAĆ ZABIĆ CZŁOWIEKA  - ALE I SPALIĆ NIE TYLKO AUTO ALE I LAS...

Obyśmy nigdy nie mieli ,,OKAZJI,, oglądać nie tylko sczerniałe od działania gazu zwłoki kogoś w mundurze leśnika...

PRZED SZCZYTEM KLIMATYCZNYM W WARSZAWIE DODAM TYLKO, ŻE JUŻ UDOWODNIONO IŻ ...PŁYN GAŚNICZY TAKŻE POWODUJE POWIĘKSZANIE SIĘ DZIURY OZONOWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!