niedziela, 11 sierpnia 2013

NIKT TAK NIE PSUJE RZECZPOSPOLITEJ – JAK PLATFORMA OBYWATELSKA I BRAK PAMIĘCI O JEJ SKANDALACH!!!

NIKT TAK NIE PSUJE RZECZPOSPOLITEJ – JAK PLATFORMA OBYWATELSKA I BRAK PAMIĘCI O JEJ SKANDALACH!!!
11 sierpnia 2013 roku
Do takiej konkluzji doszedłem przy niedzielnej kawie – CZYTAJĄC TO I OWO, stąd czy stamtąd…
Zastanawiam się analizując różne ZŁODZIEJSKIE SZTUCZKI tego ugrupowania politycznego w RP – czy aby nie jest już tak,że KORUPCJA I UKŁAD TO W TEJ PARTII JUŻ …ZWYKŁY CHLEB CODZIENNY ??!
Naprawdę SERIO – pękam ze śmiechu gdy widzę jak w EWIDENTNYCH PRZEWAŁACH KARNYCH organy ścigania albo BOJĄ SIĘ RUSZYĆ
g…. albo ,,KTOŚ,, zakłada danemu prokuratorowi jakieś załóżmy niewidzialne okulary, aby nie dostrzegał naruszeń prawa a spojrzał na ten świat MIERNOTY W POLSCE 0d 2008 ROKU i dostrzegł w nim… barwy nadziei, radości,zadowolenia itp pierdoły!
CORAZ BARDZIEJ ZACZYNAM POJMOWAĆ DLACZEGO OBECNIE PLANUJE SIĘ PRZEHANDLOWAĆ OKOŁO 36 TYSIĘCY HEKTARÓW LASÓW W POLSCE – podstępnie określając je mianem ,,SKRAWKA LEŚNEGO,, który TAK NAGLE STAŁ SIĘ JAKOBY W OGÓLE NIE PRZYDATNY LASOM PAŃSTWOWYM….
Zakładając,że Platforma Obywatelska W RP ma 36 TYSIĘCY CZŁONKÓW swej partii a hipotetycznie KAŻDY TO KOMBINATOR LUB ZŁODZIEJ
- to logicznie rzecz ujmując  …KAŻDY Z NICH MA TYM SAMYM PO JEDNYM HEKTARZE OWEGO ,,SKRAWKA LEŚNEGO,, o którym wspominam!
Pozostaję tu w PRZEKONANIU (…znając ICH PRZEWAŁY od 2008 roku w Polsce!),że już stać jest tych 36 tysięcy dosłownie i w przenośni  CZŁONKÓW PO na zakup tych gruntów leśnych (,,SKRAWKÓW,,), tym bardziej że o sposób wyliczenia ich wartości JAKO ZBĘDNYCH LASOM PAŃSTWOWYM także należy domniemywać, iż ,,KTOŚ,, już dawno zadbał (sic!!!).
SKORO W PGL ,,LASY PAŃSTWOWE,, NIEZBYT OD 2008 ROKU PRZEJMOWANO SIĘ FAKTEM IŻ POŁOWA SPÓŁEK I ZAKŁADÓW GDZIE LASY ULOKOWAŁY (,,ZAINWESTOWAŁY,,) PONAD 100 MILIONÓW ZŁOTYCH …PADŁA NA PRZYSŁOWIOWY PYSK W FORMIE CZY TO UPADŁOŚCI ALBO LIKWIDACJI – to i teraz także jak osobiście domniemywam UKŁAD PO-LITYCZNY ZROBI SWOJE no i owe ,,SKRAWKI,, 36 tysięcy ha lasów trafią w tak zwane …,,WŁAŚCIWE RĘCE,, !!!
Do tego nie należy zapominać,że …NA TAKICH SAMYCH ZASADACH ,,UKŁAD PO-LITYCZNO TOWARZYSKI,, załatwi sobie już wytypowaną ilość ośrodków wypoczynkowych znajdujących się TAKŻE  w PGL Lasy Państwowe o czym się od pewnego czasu GŁOŚNIEJ MÓWI, a które JAKIMŚ DZIWNYM ZRZĄDZENIEM LOSU …także okazują się zbędne dla LP !!!
Brzmi to tak jakbyśmy MUSIELI SIĘ JUŻ POGODZIĆ TYM FAKTEM NA AMEN…
Nikt z ,,rządzących,, od 2008 roku w RP mówiąc DZIŚ O DZIURZE BUDŻETOWEJ I OGROMNYM ZADŁUŻENIU POLSKI ani słowem nie wspomina Rodakom,że TO ONI – CHCIWE PO-LITYCZNE  HIENY doprowadzili do takiego stanu POLSKĄ GOSPODARKĘ a teraz usiłują usprawiedliwić KOLEJNE OKRADANIE SKARBU PAŃSTWA Z OSTATNICH ,,SKRAWKÓW,, LEŚNYCH, których to nikt inny jak TYLKO SAMI LEŚNICY POD POLITYCZNE DYKTANDO …wytypowali ich  aż 36 tysięcy hektarów!!!!!!!!!!!!!!! 
TAK TO JEST GDY W LASACH RZĄDZI PLATFORMA OBYWATELSKA…efekty przychodzą jak widać same!!!
Aby nikt nie mówił,że bredzę pozwolę sobie Wam COŚ PRZYPOMNIEĆ :
Czy pamiętacie słynną aferę zwaną ,,UKŁAD WARSZAWSKI,, – czyli mega PRZEWAŁU którego tak oficjalnie to niby nie było ??!
Grupa warszawskich polityków i urzędników powiązanych z Platformą Obywatelską W PRZETARGACH NA SAMORZĄDOWE PROJEKTY FAWORYZOWAŁA SWEGO ZNAJOMEGO BIZNESMENA ,,X,,
Ustawili POD SWE POTRZEBY i owego biznesmena BUDOWĘ TRASY I MOSTU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO (…most do nikąd, łączący CENTRUM MIASTA z (cyt) ,,chaszczami Portu Praskiego,,).
Właścicielem tych gruntów (owe chaszcze) była firma ,,Elektrim,,…współpracująca z tym samym biznesmenem ,,X, !!!
CENA GRUNTU OCZYWIŚCIE PODSKOCZYŁA MAX….
Miasto Warszawa tj; jej RATUSZ powołał specjalną spółkę  ,,Trasa Świętokrzyska,,która zorganizowała przetarg na KOLEJNY PODMIOT KTÓRY JAKOBY MIAŁ W TEJ INWESTYCJI ,,PILNOWAĆ,, INTERESÓW MIASTA! (sic!!!)
OFICJALNIE przetarg wygrały państwowe Zakłady  Budownictwa Mostowego, które JAKIMŚ KOLEJNYM PRZYPADKIEM ZAPEWNE szybko weszły w …spółkę Z TYM SAMYM BIZNESMENEM ,,X,, !!!
KOLEJNY WART JESZCZE WIĘCEJ PRZETARG ZWIĄZANY Z TĄ SAMĄ BUDOWĄ …WYGRAŁA TYLKO FIRMA TEGO SAMEGO BIZNESMENA ,,X,, a w komisji przetargowej zasiadał działacz samorządowy i poseł PO Jerzy Hertel, który JAKIMŚ NADZWYCZAJ DZIWNYM ZBIEGIEM OKOLICZNOŚCI …dosłownie miesiąc wcześniej WPŁACIŁ ZALICZKĘ NA DWA APARTAMENTY BUDOWANE PRZEZ FIRMĘ – OCZYWIŚCIE TEGO SAMEGO BIZNESMENA ,,X,,
Wpłata na papierku…w ramach RWD ??!
Dobrze się Wam to wszystko ,,układa,, w głowach …. ???!  :)
TU POZWOLĘ SOBIE NA MAŁĄ DYGRESJĘ: OSOBIŚCIE SPRAWDZĘ ZAPYTUJĄC PROKURATURĘ JUŻ DZIŚ CZY APARTAMENTOWCE JAKIE NIEBAWEM MAJĄ BYĆ ZBUDOWANE NAD MORZEM W DARŁÓWKU WSCHODNIM W PRZEPIĘKNYM STARODRZEWIU WZDŁUŻ ULICY SŁOWIAŃSKIEJ A SPRZEDANE CUDZOZIEMCOM (BELGOM) JAKO NIE LAS A ,,NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIE ZABUDOWANA,, – NIE POSIADAJĄ JUŻ PODOBNIE USTALONYCH WŁAŚCICIELI W PARU NAJBARDZIEJ WIDOKOWYCH NA MORZE MIEJSCACH !
Dotyczy to oczywiście DZIAŁACZY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I ICH RODZIN …do 5 pokolenia wstecz !!! :)
Poczytajcie o szczegółach na ten temat pisanych wcześniej na www.pigipedia.blog.com…
Wracając do Warszawy:
Ów poseł Platformy Obywatelskiej (Hertel)  poślubił BYŁĄ ŻONĘ …tego samego biznesmena ,,X,,…także warszawską radną, której MATKA…RÓWNIEŻ ZASIADAŁA W SAMORZĄDZIE !!!!  :)
W budynku stawianym przez biznesmena ,,X,, mieszkanie również miało ,,ZAKUPIĆ,, pewne małżeństwo polityków Platformy Obywatelskiej:
posłanka PO Marta Fogler i przewodniczący sejmiku mazowieckiego Piotr Fogler.
NIE TYLKO ONI  PRACOWALI W RÓŻNYM CHARAKTERZE dla firm…tego samego biznesmena,,X,, !!!
Nie ma się co dziwić,że gdy prezydentem Warszawy był śp.Lech Kaczyński – skwitował to wszystko słowami, że jest to (cyt),,CZYSTA KORUPCJA,, !!!
A co na to niejaki Donald Tusk – szef Platformy Obywatelskiej??!
Oznajmił po ujawnieniu tego procederu przez dziennikarzy ,,Rzeczpospolitej,, że TEN ARTYKUŁ GO PRZYGNĘBIŁ …  :)
Tusk powołał specjalny zespół członków PO do zbadania sprawy a ten podsumował ten proceder słowami, że siedmioro członków tej partii (cyt) ,,TKWIŁO W NEPOTYCZNEJ SITWIE TOWARZYSKIEJ,,
To jest SAMO OCENA …PO !!!
Bardzo trafna i WYMOWNA obecnie…
Nie uznano jednak …NARUSZENIA PRAWA W POLSCE !!! (sic!)
MATERIAŁY KTÓRE WÓWCZAS ZGROMADZIŁA PROKURATURA (cyt),, NIE DAŁY PODSTAW DO STWIERDZENIA,ŻE ZACHODZI UZASADNIONE PODEJRZENIE POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA,, W STRUKTURACH SAMORZĄDU WARSZAWY – tak wyjaśniała to sama szefowa wydziału śledczego warszawskiej prokuratury!!!
I wszystko byłoby ,,CACY,, gdyby znowu nie dziennikarze, którzy UDOWODNILI, IŻ TA SAMA PANI PROKURATOR KTÓRA WYDAŁA POSTANOWIENIE O NIEWSZCZYNANIU ŚLEDZTWA…DOSTAŁA OD SAMORZĄDU MIASTA WARSZAWY POZA KOLEJNOŚCIĄ I BEZ PODSTAWY PRAWNEJ MIESZKANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A od kiedy to w RP …PROKURATOR NIE BIERZE ???!  :)
Natychmiast głos zabrała Najwyższa Izba Kontroli WYKAZUJĄC DUŻĄ NIEGOSPODARNOŚĆ  przy budowie mostu Świętokrzyskiego i tunelu Wisłostrady a co w tym najważniejsze  …ŁAMANIE PRAWA PRZY REALIZACJI TEJ INWESTYCJI !
TYLKO ZDANIEM NIK PONAD 217 MILIONÓW ZŁOTYCH NA TĄ BUDOWĘ ZOSTAŁO WYDANYCH Z NARUSZENIEM PRAWA !!!
ZAMIAST ZAKŁADANYCH 255 MILIONÓW ZŁOTYCH – KOSZTY BUDOWY WYNIOSŁY …440 MILIONÓW ZŁOTYCH !!!
W 2008 roku prokuratura …UMORZYŁA TO ŚLEDZTWO nie stwierdzając (cyt),, …nadużycia zaufania w obrocie gospodarczym, przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy publicznych,,
AFERY WIĘC OFICJALNIE NIE BYŁO …  
No to teraz odpowiedzcie sobie SAMI NA PYTANIE :
CZY TEGO TYPU KOMBINATORÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ NIE JEST STAĆ JUŻ PO 5 LATACH TAKIEJ WŁADZY I ROZKRADANIA OFICJALNIE  PAŃSTWA POLSKIEGO …NA ZAKUP PRYWATNIE 36 TYSIĘCY HEKTARÓW ,,SKRAWKÓW,, LASÓW PAŃSTWOWYCH ???!
A może raczej jest to tylko PYTANIE RETORYCZNE …nie wymagające przecież odpowiedzi, gdyż jest ona w 100% jasna jak słońce ??!
Piszę jak jest…
Krzysztof Kowalczyk
PS.
TAK SAMO JEST OBECNIE NIE TYLKO W INTERESACH ALE TAKŻE I W POLSKICH PROKURATURACH,SĄDACH !!!
COŚ …ZA COŚ !!!  :)