niedziela, 1 września 2013

,,TOP - DZIESIĄTKA,, PIGIPEDII ZA MIESIĄC SIERPIEŃ 2013 ROKU!,,TOP - DZIESIĄTKA,, PIGIPEDII ZA MIESIĄC SIERPIEŃ 2013 ROKU!


01 września 2013 roku


Oto poniżej przedstawiam Wam czytelnikom moich blogów www.pigipedia.blog.com oraz pigipedia.blogspot.com  ,,TOP -DZIESIĄTKĘ,,
wejść z różnych krajów świata - jako podsumowanie za miesiąc sierpień 2013 roku!

Blog drugi tj: pigipedia.blogspot.com BYŁEM ZMUSZONY założyć w innym miejscu, gdyż ilość zakłóceń w jego odbiorze oraz szczególnie przy załączaniu PRZEZ NAS (...nie jestem sam !!!!)  :) kolejnych postów z załącznikami była tak NIE PRZYPADKOWA ,że trzeba było ,,COŚ,, z tym zrobić !

Dla tych CYMBAŁÓW, którzy opowiadają bajki iż to tylko zwykły pic dodam taką sytuację która nomen omen jest 100% prawdziwa :
PIERWSZY SERWER ,,pigipedii,, był w ...Polsce ale tak węszono za mną,że pewnego dnia do rodziny  młodego właściciela serwera ZADZWONIŁ NI STĄD NI STAMTĄD pewien śmieć, który PILNIE NALEGAŁ NA SPOTKANIE Z NIM gdyż chce wiedzieć wszystko na temat SKĄD,GDZIE,JAK,KIEDY,O JAKICH PORACH zamieszczam posty !

Wiecie KTO nim był wówczas...i jest nim nadal ??!
TO CZŁOWIEK DO ,,ZADAŃ SPECJALNYCH,, w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych ...szpiegujący i węszący niczym pies dla LEŚNEJ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ w tym ; Mariana Pigana ówczesnego dyrektorzyny generalnego Lasów Państwowych od 2008 roku !!!

Wolałem DLA BEZPIECZEŃSTWA właściciela tego pierwszego serwera ...przenieść swoją pigipedię Z DALA OD OSZOŁOMSTWA W POLSCE POD SZTANDARAMI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ i tak oto niniejszym ,,dochodzę,, pomału do postu NUMER 500 (!!!), w których opisuję MEGA DZIADOSTWO I ŁAJDACTWO W MOJEJ OJCZYŹNIE w tym obraz Lasów Państwowych ,,OD KUCHNI,, czyli ...fakty jakich nikt nigdy nie dowiedziałby się gdyby nie mój upór i konsekwencja !!!

ŁADNIE to w Polsce jest ale na papierku... w reklamach itp!

Zresztą przeczytacie o wszystkim na pigipedii... ZAPRASZAM !!!   :)

Oto jak wygląda tylko pierwsza liczba państw skąd jestem czytany (,,TOP-DZIESIĄTKA,,) za cały miesiąc sierpień 2013 roku :

1/ RZECZPOSPOLITA POLSKA ...to rzecz zrozumiała !!!
2/ USA....pozdrawiam tych, którzy TAM szukają CO DZIEŃ wiadomości o swej Ojczyźnie! U MNIE SĄ ONE ZAWSZE  PRAWDZIWE !!!
3/KOLUMBIA...tego naprawdę nie mogę pojąć! Ale MÓJ SZACUNEK !!! POZDRAWIAM !
4/ NIEMCY ..może dlatego,że pracujecie tam bo w Polsce uważani jesteście za ,,GORSZYCH,, ??! Nie dajcie się !!!
5/ROSJA ...wiem,skąd REGULARNIE czytacie pigipedię! MAM NADZIEJĘ że w szczytnym celu... ,,pazdrawlaju,, !!!
6/ SERBIA...nie tak dawno Europa i świat zapomniał o Was!!! Skąd TAM Polacy ... ??!
7/ AUSTRIA... tam zawsze ciągnęło Polaków ku normalności, gdy komuna i zło pałętało się po PRL !!! Szacunek !
8/ WĘGRY ... Polak Węgier DWA BRATANKI i do szabli i do szklanki !!!TERAZ CZAS ABY POLSKA WZOROWAŁA SIĘ NA WĘGRACH!!!
9/ KOREA POŁUDNIOWA...jestem w szoku!!! Częściej czytacie pigipedię niż wiele krajów europejskich ...OBY TYLKO DLA DOBRA LUDZI !!!
10/ AUSTRALIA ...tam od wieków Polaków wielu! POZDRAWIAM PIĘKNY KRAJ KANGURÓW I ABORYGENÓW !!!


MAM PROŚBĘ!!!
PRZEKAZUJCIE TAK ZWANĄ ,,POCZTĄ PANTOFLOWĄ,, namiar na pigipedię dla Waszych znajomych,przyjaciół, I KAŻDEGO KTO SZUKA PRAWDY NIE TYLKO TEJ OBECNEJ O NASZEJ POLSCE ALE I TEJ PRAWDY UKRYWANEJ PRZED NASZYMI PRZODKAMI I NAMI OCZYWIŚCIE SPRZED LAT !!!
Pomyślcie sobie chwilę tak dla przykładu DZIŚ, W KOLEJNĄ 74 ROCZNICĘ WYBUCHU DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ KTÓRA ZACZĘŁA SIĘ WŁAŚNIE W DNIU 01 WRZEŚNIA  POLSCE...jak wielu Polaków i innych narodowości, naszych bliskich - NIGDY NIE DOCZEKAŁO POZNANIA PRAWDY I ZGINĘŁO ZAMORDOWANYCH gdy Wy dziś możecie sobie ją odnaleźć chociażby na takim blogu jak ten !!!!

A te dziesiątki tysięcy wejść w miesiącu świadczą,że SZUKACIE PRAWDY ... !!!

Liczba wyświetleń na pigipedię według systemu operacyjnego :

1/ Windows ...84%  !!!
2/ Android
3/ Linux
4/ Macintosh
5/ iPad
6/ Sony Ericson
7/ Nokia
8/ Other Unix


Liczba wyświetleń według przeglądarki :

1/ Firefox ...43% !!!
2/ Internet Explorer...28% !
3/ Chrome
4/ Mobile Safari
5/ Opera
6/ Safari
7/ Net Front
8/ UniverselFeedParser


WRZESIEŃ 2013 ROKU w Polsce - to BARDZO WAŻNY I OGROMNIE GORĄCY OKRES DLA POLSKI i wcale nie myślę tu o prognozie pogody ....
ZAPRASZAM DO CZYTANIA pigipedii oraz oglądania zdjęć ...JAKICH NIGDZIE NIE ZNAJDZIECIE NA ŚWIECIE W MEDIACH a dowodzące,że czas ten w Rzeczpospolitej Polskiej jest WYJĄTKOWO GORĄCY !!!

OBY SPARZYLI SIĘ NA TYM  WRESZCIE WSZYSCY ,,RZĄDZĄCY,,  PLATFUSY (...czytaj: ROZKRADAJĄCY !!!) NASZĄ POLSKĘ OD 2008 ROKU !!!


Piszę jak jest...Krzysztof Kowalczyk

PS.

GORĄCO POZDRAWIAM TYCH, KTÓRYCH NIE WYMIENIŁEM W ,,TOP-DZIESIĄTCE,, a którzy także z bardzo wielu miejsc na całym świecie czytają pigipedię jak dla przykładu kraje skandynawskie, Szwajcaria,Chorwacja,  Peru,Ekwador,Argentyna czy Holandia !!!