poniedziałek, 22 czerwca 2015

UWAGA NA GRĘ POZORÓW W POLSKIEJ POLITYCE...NIE TYLKO PIERWSZEGO DNIA LATA!

22 czerwca 2015 roku


A może dziś coś  troszkę NA WESOŁO - na dobry początek lata...?!

 BO  JAK TU SIĘ NIE CIESZYĆ SKORO PLATFUSY OBYWATELSKIE W POLSCE LECĄ NA PYSK A NARÓD CAŁY DRWI Z NICH JAK W KABARECIE...

A ten wesoły widoczek poniżej to  takie małe ostrzeżenie ...gdy na pierwszy rzut okiem wydaje się Wam coś zupełnie innego:
          

Także moi drodzy bądźcie bardzo czujni i ostrożni, gdy NAGLE sondaże wykazują ,, wzrost poparcia" Polaków dla osób z Platformy Obywatelskiej - zaś codzienne realia i życie wokół nas daje mnóstwo dowodów i przykładów JAKIE POMYJE I G**** LEJA SIĘ IM ZA ŁBY !!!
Ewa Kopacz podczas konwencji Platformy Obywatelskiej w Warszawie /Leszek Szymańsk /PAP
Miłych przemyśleń!

TEGO TYPU ,,PRZYJAZNE" GESTY I MACHANIE ŁAPKAMI  - OZNACZAJĄ U TAKICH LUDZI DOKŁADNIE COŚ ODWROTNEGO... dlatego też ów rysunek powyżej !!!

ŻEBY WAM SIĘ CZASAMI COŚ NIE ZDAWAŁO.... sic!!!!!

Piszę jak jest ...

Krzysztof  Kowalczyk


PS.

ZAMÓWIENIA : proszę kierować na adres : 

KOSZALIN UL. DWORCOWA Nr 10/4
75-201 KOSZALIN 

TELEFON; 94/ 317 03 02

FAX . 94/ 317 03 02 

............A JEST TO ADRES I KONTAKT DO ; 

BIURA POSELSKIEGO STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO  - Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, A NIEDAWNO ZDYMISJONOWANEGO KLIENTA RESTAURACJI ,,SOWA&PRZYJACIELE" W RANDZE POLITYCZNEGO WICEMINISTRA ŚRODOWISKA!!

TAM WAM ,,ZAŁATWIĄ" WSZYSTKO !!!!!!!!!!!!!!!!

DOKŁADNIE W TYM MIEJSCU USTAWIANO KONKURSY NA STANOWISKA KIEROWNICZE (NADLEŚNICZYCH) W RDLP SZCZECINEK ...CO WYJAŚNIA TERAZ C.B.A. I KILKA PROKURATUR REJONOWYCH OKRĘGU KOSZALIŃSKIEGO!!!


W niedzielę obchodzony jest PIERWSZY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI  - dlatego też uważam,że członkowie Platfusów Obywatelskich mają znowu okazję zaistnieć chociażby takimi ćwiczeniem zbiorowym :

,,UDAJEMY,ŻE NIC NIE WIDZIMY " :