niedziela, 7 czerwca 2015

CZY WIERZYCIE W ZNAKI DAWANE NAM PRZEZ NIEBIOSA??! JESTEM DUMNY JAKO POLAK Z ZACHOWANIA SIĘ DZIŚ PANA PREZYDENTA RP ANDRZEJA DUDY !!!!! BRAVO PANIE PREZYDENCIE!


07 czerwca 2015 roku

Są chwile w naszym życiu - gdy stanie się NAGLE ,,coś" co stawia nas w sytuacji tak zwanej EGZAMINACYJNEJ , gdzie musimy jakoś zareagować ...interweniować!

DZIŚ TAKA SYTUACJĘ MIAŁ W SWOIM ŻYCIU NASZ PREZYDENT ELEKT Pan Andrzej Duda, który wybrał się podobnie jak i mnóstwo Polaków na obchody ŚWIĘTA DZIĘKCZYNIENIA do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (Wilanów).W czasie mszy świętej nagle zerwał się wiatr , który porwał hostię...

PREZYDENT RP Andrzej Duda JAKO JEDYNY ZAREAGOWAŁ NATYCHMIAST ,BEZ ZASTANOWIENIA - Z PEŁNĄ DETERMINACJA I POŚWIĘCENIEM !

Poszukajcie sobie w internecie FILM z tego zdarzenia - wrzucając chociażby hasło :,,Andrzej Duda ratuje hostię w czasie mszy świętej".

JESTEM DUMNY Z ZACHOWANIA PANA PREZYDENTA RP !!!!

A Was namawiam do zwrócenia uwagi na ...BRAK REAKCJI I PRZYTOMNOŚCI UMYSŁU ZE STRONY WSZYSTKICH, A SZCZEGÓLNIE WOJSKOWYCH SIEDZĄCYCH OBOK!!!

WSZYSCY OBOK SIEDZĄ PASYWNIE JAK W JAKIMŚ ...LETARGU OBOJĘTNOŚCI !!!  

BARDZO TEŻ PROSZĘ ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA BRAK REAKCJI HANNY GRONKIEWICZ WALTZ ( siedzi po prawej stronie Pana Prezydenta RP z mężczyzną który ...NON STOP OBSERWUJE PREZYDENTA A NIE CELEBRACJĘ MSZY ŚWIĘTEJ!!!!!) 

Z tego co wiem - Hanna Gronkiewicz Waltz jest z pochodzenia  ŻYDÓWKĄ - a na dodatek z Platformy Obywatelskiej ! 


Ta sytuacja dowodzi, JAK WIELKĄ WAGĘ PREZYDENT RP ANDRZEJ DUDA PRZYWIĄZUJE DO SZACUNKU WIARY KATOLICKIEJ !!!

BRAVO PANIE PREZYDENCIE!!!

Zwróćcie proszę uwagę Z JAKĄ CZCIĄ I SZACUNKIEM - Prezydent RP  Pan Andrzej Duda podnosi i przekazuje hostię z ziemi w ręce arcybiskupa Nycza!
             

Według mojej oceny - CAŁE TO ZDARZENIE ...takie niby nic nie znaczące dla wielu
MA PRZEOGROMNĄ WYMOWĘ SYMBOLICZNĄ I STANOWI ŻYWY DOWÓD TROSKI NASZEGO PANA PREZYDENTA RP O WIARĘ KATOLICKĄ W POLSCE ORAZ TROSKĘ O JEJ GODNY WIZERUNEK POŚRÓD NASZEGO CHRZEŚCIJAŃSKIEGO OD SETEK LAT NARODU!


BĄDŹMY DUMNI Z TAKIEJ REAKCJI PANA PREZYDENTA!

Pisze jak jest...


Krzysztof Kowalczyk 

PS.

Poprzedni prezydent Komorowski z małżonką nie miał szans na tego typu zachowania, gdyż msza święta była dla niego świetną okazją do ...SPANIA lub DŁUŻSZEJ DRZEMKI !