piątek, 12 czerwca 2015

JAK TRWOGA - TO DO BOGA!!! CIEKAWE CZY PREMIER KOPACZ W OGÓLE ZROZUMIAŁA ALUZJĘ PAPIEŻA FRANCISZKA ....ZA POŚREDNICTWEM PREZENTU JAKI OD NIEGO OTRZYMAŁA?!!!

12 czerwca 2015 roku

Mądre powiedzenie mówi: JAK TRWOGA - TO DO BOGA!

Chyba nikt z Polaków nie ma wątpliwości żadnych,że ...TRWOGA I PANIKA POŚRÓD PLATFUSÓW OBYWATELSKICH JEST OD KILKU DNI W 100% NAWET ASTRONOMICZNYCH ROZMIARÓW!

I kto pomyślałby,że za sprawą ...POMYSŁOWYCH KELNERÓW!

Papież Franciszek miał dziś czas zaledwie tylko pół godziny na audiencję dla Ewy Kopacz - Premiera PO ...to znaczy RP!  Sic!!!!

JESTEM WZROKOWCEM I OD RAZU RZUCIŁ MI SIĘ W OCZY TEN RADOSNY WYRAZ TWARZY NASZEGO PAPIEŻA, KTÓRY Z TAKIM UŚMIECHEM PRZYGLĄDA SIĘ NA PREZENT DLA EWY KOPACZ...

CÓŻ TO TAKIEGO?!

TO MEDAL PRZEDSTAWIAJĄCY WIZERUNEK ŚWIĘTEGO MARCINA....OKRYWAJĄCEGO PŁASZCZEM LUDZI BIEDNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Papież wyjaśnił Premier Kopacz, iż NIECH TEN JEGO PREZENT DLA NIEJ PRZYPOMINA O ODPOWIEDZIALNOŚCI RZĄDZĄCYCH ZA OPIEKĘ NAD UBOGIMI!!!No muszę osobiście przyznać, że Papież Franciszek ma NIE TYLKO DOSKONAŁE POCZUCIE HUMORU ALE I DOSKONAŁĄ AKTUALNA WIEDZĘ NA TEMAT LUDZI UBOGICH W POLSCE - stąd jak domniemywam tenże medal, symbol z wizerunkiem Świętego Marcina!!!

A wiecie DLACZEGO??!

DOSŁOWNIE KILKA DNI TEMU POLSKI GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY PODAŁ KATASTROFALNE DANE DOTYCZĄCE TEGO JAK WIELU NASZYCH RODAKÓW ŻYJE W SWOJEJ OJCZYŹNIE .....W SKARANYM UBÓSTWIE, A NAWET PONIŻEJ PROGU TEGO UBÓSTWA!
   
...Oto kolejka NASZYCH RODAKÓW na Podlasiu po pomoc żywnościową, ponieważ żyją poniżej PROGU UBÓSTWA !

DANE TE SKRZĘTNIE SĄ UKRYWANE PRZEZ RZĄD RP - W OSOBIE CHOCIAŻBY TEJŻE PREMIER KOPACZ I JEJ RZĄDU...BO NIE MOGĘ UCZCIWIE TU DODAĆ,ŻE JEST TO NASZ LUB MÓJ RZĄD POLSKI!!!


Oczywiście Pani premier Kopacz NIE ZAPOMNIAŁA zabrać ze sobą do Watykanu członków rządu i Platfusów Obywatelskich .
Na zdjęciu z Ojcem Świętym widoczna jest prezydent Warszawa Hanna Gronkiewicz Waltz ..TA SAMA, KTÓRA TAK OBOJĘTNIE PRZYGLĄDAŁA SIĘ OSTATNIO W WARSZAWIE NA RATOWANIE PRZEZ PREZYDENTA RP PANA ANDRZEJA DUDĘ -  HOSTII KTÓRA PORWAŁ PODMUCH WIATRU !

 A OTO JAK WYGLĄDAJĄ OWE DANE NA TEMAT POLAKÓW ŻYJĄCYCH W POLSCE W SKRAJNYM UBÓSTWIE - GDY TO AKURAT OSZOŁOMSTWO POLITYCZNE PLATFUSÓW OBYWATELSKICH ZAJADA NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA W WARSZAWSKICH RESTAURACJACH OŚMIORNICZKI, POPIJAJĄC WINEM ZA 2 TYSIĄCE ZŁOTYCH ZAŚ W PRZERWIE SIARCZYŚCIE KLNĄC, ZACHOWUJĄC SIĘ JAK CHAMY DO POTĘGI ENTEJ A NAWET ...KOPULUJĄC NA STOŁACH I KANAPACH W TYCH KNAJPACH W PRZERWIE MIĘDZY POSIŁKAMI NIE TYLKO Z PROSTYTUTKAMI ALE I CÓRECZKĄ JEDNEGO Z BIZNESMENÓW Nr 1 W POLSCE !!!


TRZODA PEŁNA ŚMIERDZĄCYCH ŚWIŃ - TO PRZY BOHATERACH AFERY TAŚMOWEJ W POLSCE Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, KTÓRZY TERAZ TAŚMOWO PODDAJĄ SIĘ DYMISJI  TO  ...RAJ, SPOKÓJ I KULTURA!!!
Znalezione obrazy dla zapytania obrazy logo platformy obywatelskiej

Polacy ŚMIECI PRZED UTYLIZACJĄ ...WYRZUCAJĄ DO KOSZA! Znalezione obrazy dla zapytania obrazy logo platformy obywatelskiej


WEDŁUG GŁÓWNEGO URZĘDU STATYSTYCZNEGO - W 2014 ROKU AŻ 2,8 MILIONA POLAKÓW W POLSCE ŻYŁO W SKRAJNYM UBÓSTWIE!!!

WARTYM PRZYPOMNIENIA JEST FAKT, IZ KOLEJNE 3 MILIONY POLAKÓW EMIGROWAŁO Z POLSKI ZA CHLEBEM I LEPSZYMI WARUNKAMI ŻYCIA .... 

Grupą , której najbardziej zagraża w naszej Polsce SKRAJNE UBÓSTWO  są...RODZINY WIELODZIETNE!!!

A taka sytuacja ma miejsce wówczas - gdy wydatki wynoszą 540 zł miesięcznie dla osoby samotnie gospodarującej , lub też 1.458 złotych miesięcznie dla gospodarstwa czteroosobowego ( DWIE OSOBY DOROSŁE - PLUS DWOJE DZIECI!).

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W UBIEGŁYM ROKU 2014 PONIŻEJ TEGO PROGU UBÓSTWA EGZYSTOWAŁO AŻ 11% POLSKICH MAŁŻEŃSTW MAJĄCYCH 3 DZIECI !!!!

....I AŻ 27% POLSKICH MAŁŻEŃSTW MAJĄCYCH 4 I WIĘCEJ DZIECI !!!!!

SKRAJNE UBÓSTWO W 2014 ROKU DOTKNĘŁO AŻ 10% DZIECI PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA!!!
NIE WIERZĘ W TO,ŻE PREMIER KOPACZ ZROZUMIAŁA ALUZJĘ PAPIEŻA FRANCISZKA - OD KTÓREGO OTRZYMAŁA TENŻE MEDAL ŚWIĘTEGO MARCINA OKRYWAJĄCEGO PŁASZCZEM LUDZI BIEDNYCH ...


O tego typu ,,SUKCESACH" rząd PLATFUSÓW OBYWATELSKICH Ewy Kopacz ...milczy!

DLATEGO TEŻ PRAWDZIWY POLAK - PATRIOTA NIGDY JUŻ  NIE ODDA JAKIEGOKOLWIEK GŁOSU W WYBORACH NA TĄ MEGA ZŁODZIEJSKA PARTIE OSZUSTÓW W NASZEJ OJCZYŹNIE A W MEJ OCENIE I OBIEKTYWNEJ ANALIZIE PARTIA TA POWINNA ZOSTAĆ PILNIE ZDELEGALIZOWANA I ROZLICZONA DOSŁOWNIE DO SKARPETEK KAŻDA OSOBA ZAJMUJĄCA W LATACH 2008-2015 STANOWISKO KIEROWNICZE W PAŃSTWIE!!!

ZBYT WIELE BYŁO W TYM CZASIE SKANDALI I MEGA ZŁODZIEJSTWA ...

Dlatego też nie zapominajcie o tym,że CAŁE MNÓSTWO NASZYCH RODAKÓW żyjących wokół nas oczekuje pomocy pod jakąkolwiek postacią!NIE WIERZCIE TYM OSZUSTOM Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!
ONI JUŻ SOBIE SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI ZAREZERWOWALI NA PRZYSZŁOŚĆ....


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.


MAM DO WAS PYTANIE I APEL ZARAZEM ;

...CZY W OSTATNIM ROKU BEZINTERESOWNIE POMOGLIŚCIE KOMUKOLWIEK Z NASZYCH RODAKÓW, OSÓB WAM NIEZNANYCH W CZYMKOLWIEK???!

JEŚLI NIE....NIECH MÓJ TEKST BĘDZIE SKROMNYM PRZYPOMNIENIEM,ŻE WARTO OKAZYWAĆ NAWET NAJMNIEJSZĄ POMOC INNYM, A TYM BARDZIEJ ŻE W POLSCE MAMY AŻ TAKI RZĄD POLITYCZNYCH DEBILI I KŁAMCÓW PAMIĘTAJĄCYCH ALE TYLKO O SOBIE I SWOJEJ PARTII POLITYCZNEJ!
POLSKA NIE JEST BIEDNA!!!!!!

NASZA POLSKA JEST....TRAGICZNIE ŹLE RZĄDZONYM KRAJEM  PRZEZ TĄ BANDĘ PLATFUSÓW OBYWATELSKICH I DLATEGO MUSIMY TO PILNIE ZMIENIĆ TERAZ JESIENIĄ W WYBORACH PARLAMENTARNYCH, TAK ABY NIE BYŁO TAKIEJ ZAPAŚCI I RÓŻNIC SPOŁECZNYCH!