piątek, 26 czerwca 2015

MASZ DOŚĆ ŻYCIA?! ZAPŁAĆ ZA SWĄ ŚMIERĆ Z RĄK MUZUŁMAŃSKICH OSZOŁOMÓW..... I LEĆ NA WAKACJE Z RODZINĄ DO AFRYKI!

26 czerwca 2015 rokuTRAGICZNE WAKACJE NA PLAŻY W TUNEZJI ...MUZUŁMANIE ZAATAKOWALI Z BRONI MASZYNOWEJ BEZBRONNYCH TURYSTÓW !!!

PRZYPOMNĘ,ŻE JEST TO W TRAKCIE ICH WIELKIEGO ŚWIĘTA RAMADANU...W zamachu w Tunezji zginęło co najmniej 28 osób /STR /PAP/EPA

TRAGICZNE POCZTÓWKI Z WAKACJI W TUNEZJI ...39 OSÓB ZAMORDOWANYCH NA SŁONECZNEJ PLAŻY!
materiały z miejsca zamachu od tunezyjskiej TNN

Dziś w Tunezji jest na wakacjach ...KILKA TYSIĘCY POLAKÓW! Wielu pospiesznie ucieka do Polski!!!  Zmach w Tunezji w miejscowości Susa (ang. Sousse). Zginęło co najmniej 7 osób

A oto miejsce tej rzezi ...plaża w Susa / Tunezja/.

   Na Twitterze pojawiły się zdjęcia z miejsca zamachu /Twitter /

A poniżej - jeden z zamachowców zastrzelony przez służby!

A oto i ten zabójca: W CIĄGU PIĘCIU MINUT ZAMORDOWAŁ 39 NIEWINNYCH OSÓB WYPOCZYWAJĄCYCH NA WAKACJACH!!!
DWA RAZY PRZEŁADOWAŁ BROŃ I STRZELAŁ ŚMIEJĄC SIĘ ...ZANIM NIE ZOSTAŁ ZASTRZELONY PRZEZ POLICJĘ!

UŚMIECHNIĘTY STUDENT...MUZUŁMAŃSKI OSZOŁOM!!!
    Bezpośredni odnośnik do obrazka

 OTO FOTKA PONIŻEJ  - W JAKI SPOSÓB OSTATNIEJ NOCY DEBATOWANO W UNII EUROPEJSKIEJ NAD TYM, W JAK SKUTECZNY SPOSÓB ,,DOBROWOLNIE" PRZYDZIELIĆ KRAJOM UNII A W TYM NASZEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ POLSCE  AŻ 60 TYSIĘCY IMIGRANTÓW Z AFRYKI, JACY NIELEGALNIE DOSTALI SIĘ DO WŁOCH I GRECJI ... 
Donald Tusk, Bohuslav Sobotka, Ewa Kopacz, Viktor Orban /JULIEN WARNAND /PAP/EPA

...PO CO POLACY MAJĄ KUPOWAĆ SOBIE TEGO TYPU ,,KRWAWE ATRAKCJE" DLA PRZYKŁADU JAK DZIŚ W TUNEZJI - SKORO POLITYCY UNII EUROPEJSKIEJ FUNDUJA NAM POLAKOM TEGO TYPU MUZUŁMAŃSKIE ROZRYWKI NIE TYLKO PLAŻOWE NA NASZYM WŁASNYM PODWÓRKU W POLSCE!!!

OD WRZEŚNIA 2015 ROKU - NA POLSKICH ULICACH ZROBI SIĘ BARDZO ...KOLOROWO  - GDYŻ UNIA EUROPEJSKA NARZUCI NAM W RAMACH ,,DOBROWOLNOŚCI" LIMITY IMIGRANTÓW Z AFRYKI!!!!


GDY OD CAŁYCH DZIESIĘCIOLECI NIE MAMY ZAŁATWIONY TEMAT ORGANIZACJI POWROTU NA ZIEMIE OJCZYSTE RZECZYPOSPOLITEJ  NASZYCH RODAKÓW I ICH POTOMKÓW, KTÓRYCH ZESŁANO LUB WCIELONO SIŁA NA TERENY KOMUNISTYCZNEGO ZSRR !!!

TA SYTUACJA TO MEGA GALAKTYCZNE DRAŃSTWO ZE STRONY POLSKICH POLITYKÓW...NA KTÓRYCH PRZECIEŻ GŁOSUJĄ POLACY!


A teraz na zakończenie ...MAM NADZIEJĘ,ŻE BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA PREMIER EWY KOPACZ I JEJ CÓRKI !!!


Otóż 40 lat od chwili podjęcia decyzji przez parlament Szwecji w sprawie przekształcenia ich ojczyzny w kraj wielokulturowy  - LICZBA BRUTALNYCH PRZESTĘPSTW WZROSŁA AŻ O 300%  A LICZBA GWAŁTÓW O ...700% !!!!!!

TYM SAMYM POZOSTAJĘ W OGROMNEJ NADZIEI,IŻ IMIGRANCI Z AFRYKI BĘDĄ DOSKONALE ZNALI MIEJSCE ZAMIESZKANIA EWY KOPACZ I JEJ CÓRKI, KTÓREJ MUSZĄ PRZECIEŻ W JAKIŚ SPOSÓB PODZIĘKOWAĆ ZA JEJ WSPARCIE I SAMĄ MOŻLIWOŚĆ ...IMIGRACJI DO POLSKI !!!

SZWECJA JEST DRUGIM PAŃSTWEM NA ŚWIECIE PO AFRYKAŃSKIM LESOTO , W KTÓRYM COROCZNIE ODNOTOWUJE SIĘ ...REKORDOWĄ ILOŚĆ GWAŁTÓW!!!

LICZNE BADANIA POTWIERDZAJĄ, ŻE MA TO BARDZO ŚCISŁY ZWIĄZEK Z ...NAPŁYWEM MUZUŁMAŃSKICH EMIGRANTÓW DO SZWECJI!!!


CZYŻBY TERAZ ZBLIŻAŁ SIĘ CZAS NA POLSKIE KOBIETY....DZIĘKI POLCE EWIE KOPACZ??! Czas pokaże...


Nie wiem czy pamiętacie jak widzę PROROCZE słowa Osamy bin Ladena - mówiące a raczej NAWOŁUJACE MUZUŁMANÓW DO ...OSIEDLANIA SIĘ W EUROPIE I USA, ROZMNAŻANIA SIĘ  I PRZEJMOWANIA KULTURY DANEGO PAŃSTWA!!!


...HISTORYCZNE UJĘCIE FOTO!!!!

Aktualnie we Francji żyje KILKA MILIONÓW MUZUŁMANÓW...palą kościoły katolickie...A DZIŚ 26 CZERWCA 2015 ROKU PO RAZ PIERWSZY WE FRANCJI MUZUŁMANIN ZAMORDOWAŁ ŚCINAJĄC GŁOWĘ FRANCUZOWI ...NA TERENIE FRANCJI !!!


PAMIĘTACIE??!  TEGO FRANCUZA MUZUŁMANIE PORWALI W ALGIERII I TAM ŚCIĘTO MU GŁOWĘ ...OD DZIŚ 26 CZERWCA 2015 ROKU CZYNIĄ TO ZA SPRAWĄ IDIOTYCZNEJ TOLERANCJI FRANCUZÓW...W ICH WŁASNEJ OJCZYŹNIE!

TO POTWARZ I ZNIEWAGA WIELKIEGO NARODU FRANCUSKIEGO...

 A teraz może coś po sąsiedzku z Polską - co piąty żołnierz niemieckiej armii Bundeswery....JEST MUZUŁMANINEM!!! 


To tak ku przemyśleniom dla Was nie tylko przy porannej kawie...


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk