niedziela, 7 czerwca 2015

KOLEJNY MIESIĄC RAZEM NA ,,PIGIPEDII" ...STATYSTYKA WASZEGO CZYTELNICTWA ZA MIESIĄC MAJ 2015 ROKU .

07 czerwca 2015 roku


Czas na podsumowanie Waszego czytelnictwa www.pigipedia.blogspot.com w maju 2015 roku.

JAK ZWYKLE ZAGLĄDACIE NA MOJE STRONY BARDZO, BARDZO CZĘSTO  ZA CO WAM DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM PONOWNIE - CZYTAJĄC MNIE PRAKTYCZNIE ZA POŚREDNICTWEM SERWERÓW Z  KAŻDEGO ZAKĄTKA NASZEJ ZIEMI !


Jestem pewien,że bardzo pomocny jest w tym TŁUMACZ tekstów jaki zainstalowaliśmy na blogu, a który praktycznie w każdym języku świata przetłumaczy pojawiające się na moim blogu informacje! TO DLA UŁATWIENIA ...

Bardzo wiele osobistej satysfakcji daje mi fakt,że mam STAŁYCH I REGULARNYCH CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA NIE TYLKO W POLSCE ale także min w ; USA, NIEMCZECH,KANADZIE,WENEZUELI,FRANCJI, ROSJI,SZWECJI, TURCJI, IRANIE, NORWEGII, FINLANDII, DANII, BELGII, KENII, SŁOWACJI, ARABII SAUDYJSKIEJ, JAPONII, CHINACH, KAZACHSTANIE, BIAŁORUSI,UKRAINIE,WĘGRZECH,
LITWIE,ESTONII,ŁOTWIE,AUSTRII, MONGOLII, CHORWACJI, PANAMIE, EKWADORZE, BRAZYLII, ARGENTYNIE...INDIACH, WIELKIEJ BRYTANII, IRLANDII, HOLANDII, MALEZJI,AUSTRALII,NOWEJ ZELANDII  itd.itd.

ZAGLĄDACIE NA MÓJ BLOG NAWET ...KILKA RAZY DZIENNIE !!!

DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM zawsze wtedy, gdy macie na to czas i ochotę!!!


W miesiącu maju 2015 roku układ statystyczny ZALEDWIE PIERWSZEJ DZIESIĄTKI PAŃSTW SKĄD MNIE CZYTALIŚCIE NAJCZĘŚCIEJ ULEGŁ ZMIANIE:


Oto i on :

Nr 1 POLSKA

Nr 2 FRANCJA 

Nr 3 NIEMCY

Nr 4 USA 

Nr 5 KENIA   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nr 6 WIELKA BRYTANIA

Nr 7 INDIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nr 8 IRLANDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nr 9 HOLANDIA !!!!!!!!

Nr 10. NORWEGIA !!!!!


A oto KLASYFIKACJA OGÓŁEM  od chwili powstania bloga  tylko pierwszej dziesiątki państw skąd regularnie i najczęściej zaglądacie po informacje na mój blog :


Nr 1 POLSKA 

Nr 2  USA

Nr 3 NIEMCY

Nr 4 FRANCJA !!!!

Nr 5 WIELKA BRYTANIA

Nr 6 UKRAINA !!!!!!!!

Nr 7 ROSJA !!!!!!!!! 

Nr 8 MALEZJA !!!!!!

Nr 9 HOLANDIA !!!!

Nr 10 NORWEGIA !!!!

....TO JUŻ ŁĄCZNIE KILKASET TYSIĘCY WASZYCH WEJŚĆ NA www.pigipedia.blogspot.com  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO DLA MNIE JUŻ OD DAWNA WYRAŹNY SYGNAŁ,ŻE WAS NIE NUDZĘ...ZAŚ MOJE INFO I TEKSTY WAS PO PROSTU CIEKAWIĄ I INTERESUJĄ !!!

I Z TĄ ŚWIADOMOŚCIĄ - POSTARAM SIĘ NADAL BYĆ SOBĄ I ROBIĆ TO NIEZMIENNIE TAK SAMO W STYLU, JAKIM BARDZO WIELU IDIOTOM, ZŁODZIEJOM, KŁAMCOM I OSZUSTOM  ORAZ  POLITYCZNYM DURNIOM  W MOJEJ OJCZYŹNIE SIĘ TO OGROMNIE NIE PODOBA!!!

BARDZO SIĘ CIESZĘ,ŻE WSPÓLNIE RAZEM = MY POLACY W OSTATNICH WYBORACH ZMIENILIŚMY PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ NA NOWĄ OSOBĘ, WYKSZTAŁCONĄ I PEŁNA ENERGII, KTÓREJ WIEDZA I DOŚWIADCZENIE  ZOSTANIE WYKORZYSTANA DLA NASZEGO DOBRA WSPÓLNEGO O NAZWIE ....POLSKA!!!!!

TO SAMO UCZYNIMY W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH JESIENIĄ...ZMIATAJĄC WSZYSTKIE STARE, PRZEBIEGŁE POLITYCZNE ŚMIECI JAKIE ,,RZĄDZĄ" NASZĄ OJCZYZNA OD PRAWIE JUŻ DEKADY - CZYNIĄC Z NIEJ TO O CZYM NIE PRZYPADKOWO OPISAŁEM WAM WCZORAJ ...NASZĄ OJCZYZNĘ POLSKĘ JAKO NAJBARDZIEJ WYZYSKIWANY KRAJ W UNII EUROPEJSKIEJ PRZEZ PRYWATNY BIZNES MIĘDZYNARODOWY WYPROWADZAJĄCY REGULARNIE CO ROKU OGROMNE MILIARDY DOLARÓW Z POLSKI!!!

POLSKA ZNALAZŁA SIĘ TYM SAMYM ....W PIERWSZEJ DWUDZIESTCE NAJBARDZIEJ WYZYSKIWANYCH KRAJÓW NA CAŁYM ŚWIECIE WYŁĄCZNIE ZA SPRAWĄ ZDRAJCÓW INTERESU NARODOWEGO POLSKI   ZE STRONY POLITYKÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO / KOALICJI BEZPRAWIA W RZECZPOSPOLITEJ!!!/

KOLOREM CZERWONYM ZAZNACZYŁEM  POWYŻEJ W TEJ STATYSTYCE NAZWY TYCH PAŃSTW , Z SERWERÓW KTÓRYCH NON STOP Z PROGRESJĄ W GÓRĘ CORAZ CZĘŚCIEJ CZYTACIE MOJE TEKSTY, PRZEZ CO UKŁAD STATYSTYCZNYCH WYNIKÓW PAŃSTWA ROŚNIE WZWYŻ I POPRAWIA SIĘ W GENERALNEJ PUNKTACJI MIESIĘCZNEJ!!


POZDRAWIAM moich prawdziwych sympatyków i gorąco zapraszam CODZIENNIE na www.pigipedia.blogspot.com  - natomiast moim przeciwnikom, którzy także regularnie tu zaglądają  powiem tylko...NA POHYBEL KANALIE !!!

Robię swoje ...!!!


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

W najbliższym tygodniu DZIEŃ ROSJI w czwartek 10 czerwca w Mediolanie na targach EXPO .
Jedzie tam jak już wspominałem Prezydent Rosji Putin, by spotkać się także z papieżem Francisziem na prywatnej audiencji.

A CO JEDZIE W STRONĘ UKRAINY ...??!


A to zdjęcia z ostatniej soboty 06 czerwca 2015 roku w TAGANROGU ( około 50 km od granicy z Ukrainą w kierunku której poruszaja sie te rosyjskie armatochaubice ).


W TEJ CHWILI GDY CZYTACIE MÓJ TEKST ... na Białorusi są pilnie PRZERZUCANE POD GRANICĘ Z UKRAINA bardzo duże ilości wojska i sprzętu!!!

Białoruś koncentruje tam wojska lądowe,czołgi i lotnictwo oraz specnaz...

W rejonie Mozyrza przy granicy z Ukrainą  zawitała 38 Gwardyjska Brygada Zmotoryzowana  i śmigłowce bojowe Mi-8.
W rejonie Jelskim obwodu Homelskiego rozlokowała się obrona terytorialna i kilka kompanii strzeleckich.
W rejonie Kostiukowki ( obwód Homelski)-  ,,zadomowiła się" 103 Zmotoryzowana Brygada Specnazu i budowany jest na granicy z Ukrainą bardzo duży obóz polowy specnazu!!!

Białoruś bardzo wzmocniła w ostatnich dniach obsadę swojej Straży Granicznej na południowej granicy z Ukrainą...


Na zdjęciu :  rosyjskie ISKANDERY ...na Białorusi!


A OTO TEORETYCZNY ZASIĘG DZIAŁANIA ROSYJSKICH ISKANDERÓW  ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W OBWODZIE KALININGRADZKIM !

CZYŻBY BIAŁORUŚ WIE O CZYMŚ  CO NIEBAWEM NASTĄPI W TYCH OKOLICACH...??!

BIAŁORUŚ POWOŁAŁA DO WOJSKA SWOICH REZERWISTÓW...OFICERÓW (!!!) I W TEJ CHWILI WYDAWANA JEST IM BROŃ...