sobota, 6 czerwca 2015

SKANDALICZNY ,,SUKCES" POLSKI ...PANI PREMIER KOPACZ ZAPOMNIAŁA SIĘ NIM POCHWALIĆ W MEDIACH??

06 czerwca 2015 roku


Z ogromną przykrością podaję niniejsze dane...

Ostatnio amerykańska organizacja GLOBAL FINANCIAL INTEGRITY opublikowała swe dane z których jednoznacznie wynika, iż NASZA POLSKA = JAKO JEDYNY KRAJ OBECNEJ UNII EUROPEJSKIEJ  ZNALAZŁA SIĘ W PIERWSZEJ DWUDZIESTCE PAŃSTW ....NAJBARDZIEJ WYZYSKIWANYCH PRZEZ OBCY KAPITAŁ !!!!

CHYBA NIE MA BARDZIEJ WYMOWNIEJSZEGO OBRAZU ,,WYPAROWYWANIA" KASY Z ZIELONEJ RÓWNINY POLSKIEJ  PRZEZ OBCY KAPITAŁ... niż to powyżej!!!


Wyobraźcie sobie ...Rumunia zajmuje w tym zestawieniu miejsce 32!

Z NASZEJ OJCZYZNY ODPŁYWAJĄ ZA GRANICĘ OGROMNE MILIARDY DOLARÓW...TO BEZPRAWNY ODPŁYW KAPITAŁU!!!

Mało tego ,,POLSKIE" Ministerstwo Finansów ruszyło teraz swe d*** w poszukiwaniu sposobu ograniczenia tego procesu wypływania aż takich pieniędzy z Polski ,  dopiero po zwróceniu na ten fakt uwagi  A PRZY TYM ZALECENIACH przez Europejską Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju ( OECD).

DANE ODPŁYWU MILIARDÓW DOLARÓW Z POLSKI - STAWIAJĄ NASZ KRAJ W MAŁO OPTYMISTYCZNYCH WARUNKACH NA NAJBLIŻSZE LATA ZAS CI DURNIE RZĄDZĄCY TAK POLSKĄ ZAMIAST ZMIENIAĆ PRAWO I RZECZYWISTOŚĆ W TEJ KWESTII  ZAJMUJĄ SIĘ TAKIMI BZDURAMI,ŻE SZKODA WSPOMINAĆ...

ODPOWIEDZIALNE ZA TEN STAN RZECZY SĄ WSZYSTKIE FIRMY ZAGRANICZNE, KTÓRE RZĄD PLATFUSÓW OBYWATELSKICH I ZIELONEJ KONICZYNKI ....ZWOLNIŁ Z PODATKÓW!!!
Taka jest sugestia w ocenie tej poza rządowej organizacji Global Financial Integrity...

Tylko w ostatniej dekadzie do 2012 roku Z POLSKI WYPŁYNĘŁO DZIESIĄTKI MILIARDÓW DOLARÓW... dla przykładu gdy w roku 2004 była to kwota 0,42  mld dolarów - to już w roku  2009 w czasie rządów Tuska i Platformy Obywatelskiej wypłynęło z Polski aż  ...10,46 mld dolarów, a wcześniej 12,16 mld dolarów!!!!!!!!!!


ŻADEN Z TYCH DURNI JACY UDAJĄ ŻE KIERUJĄ NASZĄ POLSKĄ - W LATACH 2008-2015 NIE WPADŁ NA SKUTECZNY POMYSŁ  = JAK I CO SPRAWIĆ, ABY PIENIĄDZE TYCH ZAGRANICZNYCH FIRM POZOSTAWAŁY W MOŻLIWIE NAJWIĘKSZYM PROCENCIE W POLSKIEJ GOSPODARCE... 

Prawie połowa dochodów, jakie uzyskują zagraniczni właściciele firm  POCHODZI Z WYPŁACANIA DYWIDEND  tak zwanym spółkom-matkom  przez ich satelickie firmy zakładane ...w Polsce!

JEDNOCZEŚNIE CORAZ MNIEJ PIENIĘDZY WRACA Z POWROTEM DO SPÓŁEK-CÓREK ...W POLSCE , ZAŚ NIECHĘĆ DO REINWESTYCJI  W NASZYM KRAJU CUDZOZIEMCY, KTÓRZY ZARABIAJĄ TAKĄ KASĘ NA INTERESACH W POLSCE TŁUMACZĄ ...KRYZYSEM EKONOMICZNYM  W SWOICH KRAJACH Z KTÓRYCH POCHODZĄ OWE SPÓŁKI-MATKI!!!  Sic!!!!!!

Ciekawy sposób na ,,dojenie" BEZ PODATKÓW Rzeczpospolitej ???!


W CZASACH PLATFUSÓW OBYWATELSKICH JAK SAMI WIDZICIE - WSZYSTKO JEST MOŻLIWE , NAWET TAKI ODPŁYW DZIESIĄTEK MILIARDÓW DOLARÓW!!!TYM OTO SPOSOBEM - DZIĘKI TAKIM PREMIEROM RZĄDU JAK TUSK A TERAZ KOPACZ ZA SPRAWĄ SZCZEGÓLNIE TEGO CAŁEGO OSZOŁOMSTWA I KRETYNÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ....NASZA OJCZYZNA POLSKA ZNALAZŁA SIĘ W 2015 ROKU WŚRÓD PIERWSZEJ 20 PAŃSTW ŚWIATA  NAJBARDZIEJ WYZYSKIWANYCH PAŃSTW ŚWIATA PRZEZ OBCY KAPITAŁ!!!!!

MAŁO TEGO - JAK JUŻ POWYŻEJ NADMIENIŁEM, JAKO JEDYNY W OWEJ DWUDZIESTCE KRAJ UNII EUROPEJSKIEJ !!!


TO SKANDAL NAD SKANDALE , GDZIE ZDRADA INTERESÓW NARODOWYCH RZECZPOSPOLITEJ NIE MOŻE BYĆ ANI ZAPOMNIANA , ANI NIE ROZLICZONA PO NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH !!!

CHCIELIŚCIE ,,RZĄDZIĆ"??! OD JESIENI 2015 ROKU POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO ROZLICZY KAŻDEGO Z TEJ ,,ELYTY" ...DO SKARPETEK WŁĄCZNIE !!!


Dane które podałem powyżej ZADANIEM EKONOMISTÓW PRZECZĄ PROPAGANDZIE ,,SUKCESÓW" JAKIMI OGŁUPIA NAS RZĄD PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  iż jakoby ,,KAPITAŁ" nie posiadał narodowości i paszportu...


KAPITAŁ ZAWSZE MA SWÓJ RYNEK I WRACA NA SWÓJ BAZOWY, ZAGRANICZNY RYNEK  POZA POLSKĘ ....DOJONA OD LAT RZĄDÓW TEGO OSZOŁOMSTWA W NASZYM KRAJU!


Pisze jak jest...


Krzysztof Kowalczyk  

PS.

Kolejna ciekawostka: 
TAK BYŁO NIEDAWNO - W RAMACH ,,CUDU" DONALDA TUSKA...Kilka dni temu amerykański gigant paliwowy ConocoPhillips poinformował,że ...WYCOFUJE SIĘ Z POSZUKIWAŃ GAZU ŁUPKOWEGO W POLSCE!

ZAMKNĄŁ SWOJE ODWIERTY NA POMORZU W POLSCE ( LĘBORK, DAMNICA, KARWIA) Nie natrafiono na zadowalające ilości gazu łupkowego...TO WERSJA OFICJALNA!

Z poszukiwań łupków w Polsce wycofały się już : francuski TOTAL...włoski ENI...kanadyjski TALISMAN ENERGY...i kilka innych koncernów amerykańskich :EXXONMOBIL...MARATHON OIL ...CHEVRON...


W tej chwili gazu poszukują już tylko polskie firmy np; ORLEN i PGNiG....ZAS MI SIĘ OD RAZU PRZYPOMINA SPRAWA, KIEDY O KONCESJĘ NA POSZUKIWANIE GAZU ŁUPKOWEGO W POLSCE UBIEGAŁA SIĘ ,,PRZYPADKOWO"  (sic!!!!!!) MAŁŻONKA OBECNEGO VICE MINISTRA ŚRODOWISKA STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO , NA CZYM ZŁAPALI FACETA DZIENNIKARZE ŚLEDCZY , A TEN ...TŁUMACZYŁ SIĘ W MEDIACH JAK SKOŃCZONY IDIOTA!!!

Koncesjami na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce czasów Platfusów Obywatelskich do których należy Gawłowski ...HANDLOWANO PRYWATNIE NA PRAWO I LEWO BEZKARNIE!!!

  

A MOŻE GRA O GAZ ŁUPKOWY ...NAJTAŃSZY ...PRZENOSI SIĘ NA TERENY JESZCZE NIE TAK DAWNO NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ NA UKRAINĘ W OKOLICE ODWIECZNIE POLSKICH OKOLIC LWOWA , BĘDĄCEGO ZA SPRAWA SOVIETÓW POD OKUPACJA UKRAIŃSKĄ??!

A tak na zakończenie ...małe pytanko:

CZY WIECIE W JAKI SPOSÓB DONALD TUSK I JEGO BANDA  PRZEŻYWA ,,GORĄCE" CHWILE W SWOIM  ŻYCIU...i nie myślę tu o upałach letnich ?!