środa, 3 czerwca 2015

PLATFORMA OBYWATELSKA ZATRUDNI ETATOWYCH HEJTERÓW DO ...KRYTYKOWANIA W INTERNECIE PREZYDENTA ELEKTA ANDRZEJA DUDĘ, KTÓREGO WYBRAŁ NARÓD - A TAKŻE POCZYNAŃ PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚĆ!

03 czerwca 2015 roku

PAN BÓG, GDY CHCE KOGOŚ POKARAĆ ...ODBIERA MU ROZUM!!!

I tak też sie stało na ostatnim wyjazdowym posiedzeniu klubu Platfusów Obywatelskich  w Jachrance

Piszą dziś o tym niektóre media ( ,,Rzeczpospolita) a już oficjalnie Ewa Kopacz  -  a to przecież Premier RP przyznała iż Platforma Obywatelska OFICJALNIE ZATRUDNIŁA HAJTERÓW KTÓRYM BĘDZIE PŁACIĆ PIENIĄDZE ZA....KRYTYKĘ WYBRANEGO PRZEZ NARÓD W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH PREZYDENTA ELEKTA ANDRZEJA DUDĘ I PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Jak znam życie : PAWEŁ KUKIZ = BĄDŹ OSTROŻNY!!!TO POLITYCZNE OSZOŁOMSTWO BURAKÓW  TOBIE TAKŻE NIE ODPUŚCI...

Wcale nie ukrywam,że dziwi mnie iż tak oficjalnie można w Polsce - gdzie  PREMIER RZĄDU NASZEJ OJCZYZNY POTWIERDZA PUBLICZNIE, IŻ JEJ PARTIA ZATRUDNIA ETATOWYCH 50  HEJTERÓW, A NIEBAWEM AŻ 100 ...DO KRYTYKI NOWEGO  PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ !!! 

Ciekaw jestem na reakcję Pana Prezydenta Dudy, gdyż według mnie cuchnie mi to popełnieniem przestępstwa !!!

TA BANDA DURNI ZAPOMINA JUŻ O TYM,ŻE MAMY W POLSCE ...KONSTYTUCJĘ!!!!

Jak się należy domyślać hejterami na usługach Platfusów Obywatelskich zapewne zostanie wielu ...dziennikarzy !

A SKĄD TEN DIABELSKI POMYSŁ W NASZEJ POLSCE??!

Otóż w czasie owego posiedzenia wyjazdowego PO w Jachrance - działacze tej złodziejskiej partii politycznej debatowali nad przyczynami porażki w wyborach ex.prezydenta Bronisława Komorowskiego ...a ich wasala i politycznego kolesia! A POLACY SIĘ WRESZCIE ZJEDNOCZYLI I ZACZĘLI ...TE ŚMIECI KONSEKWENTNIE WYRZUCAĆ Z NASZEGO WIDOKU DO KOSZA CELEM ICH UTYLIZACJI!!!

JEDNOMYŚLNIE PLATFUSY OBYWATELSKIE DOSZŁY  DO WSPÓLNEGO WNIOSKU, ŻE PRZEGRALI ZA SPRAWĄ ...BRONI MASOWEGO RAŻENIA O NAZWIE =INTERNET=, który roznosi w pył to POLITYCZNE DZIADOSTWO ZE SCENY NASZEGO ŻYCIA CODZIENNEGO WCIĄŻ I NADAL !!!

Stąd własnie pomysł zatrudnienia owych aż 100 docelowo HEJTERÓW , którzy będą teraz  w sieci zapewne NA AKORD opluwać i wymyślać na Prezydenta RP i każdego przeciwnika tej bandy oszołomów...

NIE MOGĄ POGODZIĆ SIĘ DRANIE Z PORAŻKĄ KOMOROWSKIEGO...NIE DOPUSZCZAJĄ DO MYŚLI PORAŻKI W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH, W KTÓRYCH POLACY W 100% SIĘ ZMOBILIZUJĄ I ROZNIOSĄ W DROBNY PYŁ TYCH ZŁODZIEI I KŁAMCÓW!!!

Śmieszną wypowiedź słyszałem wczoraj Grzegorza Schetyny z PO, który jako minister spraw zagranicznych zapytany o porażkę Komorowskiego w ostatnich wyborach - odparł iż PLATFORMA OBYWATELSKA WPADŁA W ...TURBULENCJĘ!

No cóż! Jak widać człowiek ten nie rozróżnia na czym polegają TURBULENCJE a na czym polega ...KORKOCIĄG w jakim po bardzo CELNYM TRAFIENIU PRZEZ POLSKI NARÓD - TYCH ZŁODZIEI znalazła się cała ich partia zwana już powszechnie PLATFUSAMI OBYWATELSKIMI !!!Osobiście wróżę Platfusom Obywatelskim,że z owego KORKOCIĄGU krętactw z lat 2008-2015 nie wyjdą w jesiennych wyborach zbyt łagodnie, gdyż tak jak siła przyciągania ziemskiego jest ogromna - tak samo SIŁA I WOLA NARODU, KTÓRY MA WAS DOŚĆ ...zrobi swoje!!!

A SWOJA DROGA DZIŚ NIEWIELE BRAKOWAŁO MARSZAŁKOWI SEJMU RADOSŁAWOWI SIKORSKIEMU, ABY Z LOTNISKA WRAZ Z EKIPĄ OD RAZU ...WYLĄDOWAŁ U ŚWIĘTEGO PIOTRA!!!
Rządowy samolot Embraer 175, który uległ awarii podczas startu /Jacek Turczyk /PAP

W momencie startu samolotu ...nawalił komputer pokładowy, który BŁEDNIE WSKAZYWAŁ PRĘDKOŚĆ SAMOLOTU !

DOBRZE,ŻE PILOT NIE MA PROBLEMÓW RODZINNYCH JAK TEN NIEMIEC, KTÓRY ZAMORDOWAŁ OSTATNIO TYLU NIEWINNYCH LUDZI ...A ZDECYDOWAŁ SIĘ DZIŚ OSTRO HAMOWAĆ PODCZAS STARTU !!!

HISTORIA KOŁEM SIĘ TOCZY...HISTORIA NAUCZYCIELKĄ ŻYCIA JEST PANIE SIKORSKI...I CZASAMI WRACA DO KRĘTACZY NICZYM WYRZUCONY WCZEŚNIEJ BUMERANG!!!

ZASTANAWIAM SIĘ, CZY MIELI DZIŚ NA POKŁADZIE TEGO SAMOLOTU ...PAMPERSY RZĄDOWE??!


A tak w formie kolejnej ciekawostki - W PEWNYM CZTEROKONDYGNACYJNYM BUDYNKU W PETERSBURGU SETKI ZATRUDNIONYCH TAM OSÓB ROZSYŁA INFORMACJE PO CAŁYM ŚWIECIE W RAMACH WOJNY PROPAGANDOWEJ !

ICH ZADANIEM JEST PROPAGOWANIE I PROMOWANIE SŁUSZNOŚCI POSTĘPOWANIA STRONY ROSYJSKIEJ TAKŻE W WOJNIE ROSYJSKO-UKRAIŃSKIEJ!

Jest to typowa kampania dezinformacyjna, której celem ostatnio stała się także kanclerz Niemiec Angela Merkel dostająca mnóstwo obraźliwych tekstów w języku rosyjskim...
Zatrudnia ich oficjalnie firma internet Research - finansowaną przez holding na czele którego stoi przyjaciel Putina!

A za niecały tydzień tj;10 czerwca b.r. ZOBACZYCIE RAZEM PUTINA I ...PAPIEŻA FRANCISZKA!
Tego dnia jest DZIEŃ ROSJI na światowej wystawie expo w Mediolanie, gdzie zawita Putin, który tym oto sposobem dzięki Włochom ma kapitalną OKAZJĘ do swej promocji!

CI KTÓRZY JUŻ PORZUCILI PRACĘ W TYM MIEJSCU - PODKREŚLAJĄ, ŻE NIE MAJA NA DZIŚ ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI IŻ CAŁA AKCJA JEST STEROWANA Z KREMLA!

A JAKI ,,HOLDING" BĘDZIE PŁACIŁ TYM 100 HAJTEROM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ??!

  Pisze jak jest...A ONI KRADNĄ I KOMBINUJĄ DALEJ!!! 

Krzysztof  KowalczykPS.NIE ZAPOMINAJCIE O TYM,ŻE ...