czwartek, 4 czerwca 2015

NIE TYLKO W LASACH PAŃSTWOWYCH NADLEŚNICTWA POŁCZYN / RDLP SZCZECINEK/ BRAK NADZORU I POLITYCZNA BEZKARNOŚĆ SPRAWIA,ŻE BEZPRAWNIE WYPŁACA SIĘ PO ZNAJOMOŚCI NIELEGALNE WYNAGRODZENIA = OKRADAJĄC SKARB PAŃSTWA! OTO KOLEJNY ZŁODZIEJSKI NUMER MADE IN PLATFORMA OBYWATELSKA !

04 czerwca 2015 roku

BARDZO DUŻYM ZAINTERESOWANIEM CIESZYŁY SIĘ WŚRÓD WAS INFORMACJE NA TEMAT ZŁODZIEJSTWA I BEZPRAWIA W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN - GDZIE NADLEŚNICZY (...już wykopany ze stołeczka po mojej interwencji!!!)NIELEGALNIE PŁACIŁ PENSJĘ OSOBOM, KTÓRE TAK SAMO JAK ON BARDZO CZĘSTO I REGULARNIE LIZAŁY KLAMKI BIURA POSELSKIEGO PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W KOSZALINIE NA WEZWANIA POSŁA STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO - GDZIE MELDOWANO SIĘ PO WYTYCZNE BĘDĄCE AKTUALNIE W OBIEKCIE ZAINTERESOWANIA CBA I PROKURATURY !Poniżej w paru zdaniach KOLEJNY ,, NUMER" dowodzący jakości gospodarowania tych NIEROBÓW otrzymujących co miesiąc kasę za to ,ze ...NIC NIE POTRAFIĄ!!!


Najwyższa Izba Kontroli  powiadomiła prokuraturę na temat BRAKU NADZORU  w spółce ,,ELEWARR" której zadaniem miała być stabilizacja rynku zbóż oraz magazynowanie  zapasów interwencyjnych Unii Europejskiej.

NIK wyłapał tam ...mnóstwo nadużyć A WRĘCZ OKRADANIA SPÓŁKI przez ....TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI, KTÓRE WYPŁACAŁO DLA SIEBIE KASĘ ZA NEGATYWNE WYNIKI GOSPODARCZE!

OKRADANIE ,,ELEWARRU" TRWA JUŻ WIELE LAT...poprzednio NIK także wnosił o interwencję, a teraz minister rolnictwa z PSL Sawicki jest zdziwiony tak negatywną ocena NIK, zawiadomieniem prokuratury i wyobraźcie sobie,że facet ...zarzuca NIK przekroczenie uprawnień!

Po pierwszej kontroli NIK w ,,Elewarr" wyszło na jaw,że członkowie zarządu spółki otrzymywali wynagrodzenie wyższe niż przewidywała to tak zwana ustawa kominowa  w wysokości 208 tys. zł.

TYM RAZEM NIK ZŁAPAŁ CZŁONKÓW ZARZĄDU I CZŁONKÓW RADY NADZORCZEJ NA NIELEGALNYCH WYNAGRODZENIACH  SIĘGAJĄCYCH KWOTY 1.129,600 złotych.

ŁĄCZNA SUMA TEGO TYPU WYNAGRADZANIA SIEBIE NAWZAJEM W TEJ SPÓŁCE WYNIOSŁA 2.531,400 zł i sprawa wylądowała w prokuraturze...zaś na najbliższy poniedziałek minister rolnictwa ma się stawić z wyjaśnieniami u premier Kopacz....KTÓRA JAK ZNAM ZYCIE SCHOWA TEMAT METODA TUSKA POD DYWAN !!! 

W okresie 2010-2013 średnioroczne wykorzystanie pojemności magazynowej spółki wyniosło około 40% a w roku 2013 udział w przechowywaniu państwowych rezerw zboża zmniejszył sie o 7% .
Tak samo zmniejszał się udział spółki w przechowaniu rezerw interwencyjnych UE...

Powyższe trudności spółki nie stały na przeszkodzie aby....ZWIĘKSZYĆ AŻ O 30% WYNAGRODZENIA SZEFOSTWA SPÓŁKI !!!

Prezes Agencji Rynku Rolnego nie zapobiegał pogarszającym się wskaźnikom w tej spółce...

Oczywiście na linii PO = PSL zaczyna nieźle zgrzytać ....a wiadomo, że naruszenie interesów jednej ze stron powoduje
kontr akcję drugiej strony;


Oto w jaki sposób zareagował ,,zaatakowany" a na dodatek tak zwany ,,uczciwy" poseł PSL niejaki JAN BURY po ,,aferze podkarpackiej" z nim związanej w ROLI GŁÓWNEJ  - w czasie której stołeczek stracił SKORUMPOWANY dyrektor RDLP Krosno Balwierczak , powołany na to stanowisko za sprawa mega oszołoma, którego wówczas Donald Tusk za wsparcie i pewien podpis zrobił nawet na kilka lat ...DYREKTOREM GENERALNYM LASÓW PAŃSTWOWYCH !

Jan Bury puścił w eter tenże tekst :

BARDZO WAS PROSZĘ ...PRZECZYTAJCIE TEN POWYŻSZY TEKST KILKA RAZY UWAŻNIE TYLKO PO TO ABYŚCIE ZDALI SOBIE SPRAWĘ Z TEGO JAKA BANDA OSZUSTÓW I ZŁODZIEI STOI NA STRAŻY TAK ZWANEJ ,,PRAWORZĄDNOŚCI" W NASZEJ OJCZYŹNIE !!!!!

Zaczęło się pranie brudów miedzy ,,ELYTĄ" z PO i PSL a ....CBA...ABW.... TO DLATEGO DLA DOBRA POLSKI = W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH  NIE MA MIEJSCA DLA MAFII NAWET JEŚLI JEJ SZTANDARY MAJA NAZWĘ : PLATFORMA OBYWATELSKA  lub POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE!!!

Pisze jak jest.... W OKRADANEJ I GRABIONEJ POLSCE OSTATNICH LAT!


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

TAKŻE ,,DOJENIE" SKARBU PAŃSTWA PRZEZ POLITYCZNE OSZOŁOMSTWO NIE TYLKO W LASACH RDLP SZCZECINEK  PRZY APLAUZIE ORGANÓW ŚCIGANIA  MA SIĘ NADAL DOBRZE  ...

(PO)płyniecie ZŁODZIEJE  już niebawem, za 3 miesiące ....BO POLACY WAM TEGO NIGDY NIE DARUJĄ!!!!