wtorek, 16 czerwca 2015

BRONISŁAW KOMOROWSKI RAŻĄCO I ZŁOŚLIWIE NARUSZA POLSKIE PRAWO ...SZKODZĄC INTERESOM RZECZPOSPOLITEJ I CELOWO UTRUDNIAJĄC PRACĘ NOWEMU PREZYDENTOWI POLSKI WYBRANEMU PRZEZ NARÓD!!!

16 czerwca 2015 roku


Z tym tematem chciałbym poniżej zapoznać Was w pewnych SKANDALICZNYCH DETALACH , które tak na serio ukazują ...KIM NA PRAWDĘ JEST EX. PREZYDENT KOMOROWSKI I JAKIMI PRZEBIEGŁYMI SZTUCZKAMI OPARTYMI NA CWANIACTWIE I PRYWACIE KIERUJE SIĘ JAKOBY DLA DOBRA SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO I RZECZPOSPOLITEJ!
Dziś co nieco postanowiłem przypomnieć Wam a nawet uzmysłowić jak traktowany jest NOWY PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ Pan Andrzej Duda – wybrany w demokratycznych wyborach przez nasz naród!

Nie wszyscy z Was wiedzą,że do czasu OFICJALNEGO objęcia urzędu Prezydenta RP Pan Duda został ,,ulokowany” przez obecnego jeszcze a ex.Prezydenta Bronisława Komorowskiego w małym pałacyku przy ulicy Foksal nr 6 , w którym będzie pracował do sierpnia 2015 roku...a więc prawie kwartał.

Trudno jest mi Polakowi pogodzić się z faktem,że zakichane przepisy jakie stworzyli zapewne pod swoje POLITYCZNE potrzeby potomkowie komunistów i wszelakiej maści służb specjalnych w Polsce – sprawiły,że NOWO WYBRANY PREZYDENT RZECZPOSPOLITEJ ...NIE MA DLA SIEBIE NATYCHMIAST GODNEGO MIEJSCA !

MAŁO TEGO!!! NIE MA DLA SIEBIE MIEJSCA JAKIE ZAGWARANTOWAŁOBY MU PAŃSTWO POLSKIE, RZECZYPOSPOLITA – GDYŻ TERAZ JAK WIDAĆ ZA SPRAWĄ OWYCH ,,KOMBINACJI” MUSI ,,URZĘDOWAĆ „ W....BUDYNKU PRYWATNYM, NIE NALEŻĄCYM DO PAŃSTWA POLSKIEGO!!!

TAK! TAK!

Mało kto z Polaków wie,że pałacyk przy ulicy Foksal nr 6 jest dziś w czerwcu 2015 roku.WYNAJMOWANY PRZEZ PAŃSTWO POLSKIE  OD RODZINY PRZEŹDZIECKICH!!!

OBCIACH I WSTYD...PRAWDA??!

Ale według mojej oceny KOMUŚ NIE PRZYPADKOWO ZALEŻAŁO JUŻ NA WSTĘPIE NA UPOKORZENIU NOWEGO PREZYDENTA ...A TYM SAMYM NARODU POLSKIEGO!

Pałacyk przy ulicy Foksal nr 6 został znacjonalizowany po zakończeniu II wojny światowej dekretem Bieruta i był przez szereg lat wizytówka resoru spraw zagranicznych.

Zaledwie parę lat temu ...UPOMNIELI SIĘ O TEN PAŁACYK JEGO SPADKOBIERCY – RODZINA PRZEŹDZIECKICH, CO ZAOWOCOWAŁO W 2014 ROKU  ZWROTEM TEGO MAJĄTKU OWEJ RODZINIE!

Teraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych z jej ministrem, a czołowym kombinatorem z Platformy Obywatelskiej lat 2008-2015 Grzegorzem Schetyną ...jedynie wynajmują od Przeździeckich ów pałacyk przy ul.Foksal nr 6 !

I TAK OTO ...POLITYCZNIE ULOKOWANO W NIM NOWO WYBRANEGO PREZYDENTA RP PANA ANDRZEJA DUDĘ!

A tak na marginesie (...o czym niebawem napiszę wiele ciekawych detali na www.pigipedia.blogspot.com ) - dziś w 2015 roku toczy się OFICJALNIE w warszawskich sądach prawie 3,8 TYSIĄCA SPRAW CYWILNYCH O ZWROT MAJĄTKU O WARTOŚCI NIEMAL 35 MILIARDÓW ZŁOTYCH!!! 

I tak samo jak Komorowski wraz z Tuskiem usiłowali ,,przehandlować” LASY PAŃSTWOWE obiecując Żydom w USA w ramach restytucji mienia kawałeczki tego leśnego tortu - TAK SAMO ZASTANAWIAĆ SIĘ POWINIEN NORMALNY POLAK,PO CO KILKA DNI TEMU PRZEBYWAŁ W ...IZRAELU TENŻE SAM GRZEGORZ SCHETYNA, MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH PLATFUSÓW OBYWATELSKICH?!


NO I GDZIE SĄ TE ,,NASZE LASY PAŃSTWOWE" W POLSCE ...Grzesiu??!

Czyżby odpowiedzią jest to co się dzieje nie tylko W TAKIEJ SKALI CWANIACTWA,UKŁADÓW I KORUPCJI W WARSZAWIE,POZNANIU, ŁODZI ...oraz bardzo pilne prace w Senacie i Sejmie tej złodziejskiej kadencji w sprawie tak zwanej ,,MAŁEJ PRYWATYZACJI”?!CHYBA PLATFORMA OBYWATELSKA MA DO NAS JAKIŚ ,,YNTERES" ...SKORO TAK CZULE GRZESIO PODTRZYMUJESZ DRUGĄ RĘKĄ MOJĄ ŻYDOWSKĄ DŁOŃ!!!!

Mam prośbę: NIEBAWEM – A dokładnie 23 czerwca 2015 roku  ŚLEDŹCIE Z UWAGĄ OBRADY SEJMU, A SAMI ZOBACZYCIE JAK PLATFUSY OBYWATELSKIE NADAL SPRYTNIE GRABIĄ ,,RZECZPOSPOLITĄ” POD SIEBIE...POD SWOJE LOBBY I UKŁADY!!!

O tym niebawem w detalach na www.pigipedia.blogspot.com

Sprawa wbrew ,,pozorom” może odbić się złą ,,czkawką” także dla Skarbu Państwa Lasy Państwowe – gdyż DEMONTAŻ MAJĄTKU PAŃSTWA POLSKIEGO PRZEZ TYCH KRĘTACZY I OSZUSTÓW TRWA NADAL!

A cóż dodatkowo czyni Bredzisław Komorowski – ex.Prezydent Polski PLATFUSÓW OBYWATELSKICH TAK KŁAMLIWIE OSZUKUJĄCY W OSTATNICH PRZEGRANYCH PRZEZ NIEGO WYBORACH PREZYDENCKICH – CAŁY NARÓD HASŁAMI ,,ZGODY"KTÓRA JAKOBY BUDUJE I ,,JEDNOŚCI" NARODOWEJ?!

Na polecenie Komorowskiego w Kancelarii Prezydenta RP trwa obecnie NERWOWA AKCJA PRZECHODZENIA MIĘDZY INNYMI JEGO ,,EKSPERTÓW” Z TAK ZWANYCH UMÓW NA ...UMOWY O PRACĘ!

Cała akcja ma na celu OCHRONĘ LUDZI KOMOROWSKIEGO I TEGO UKŁADU – PRZED ZWOLNIENIAMI ZE STRONY NOWEGO PREZYDENTA DUDY, A TYM SAMYM ZAGWARANTOWANIE IM OGROMNYCH ODPRAW FINANSOWYCH NA WYPADEK ZWOLNIENIA...

Komorowski ma uczynić w ciągu owego kwartału ( do sierpnia b.r.) wiele, by budżet Prezydenta Dudy i jego nowej kancelarii był bardzo, bardzo ...przetrzebiony i marny!

Pomimo wielu obiecanek cacanek Komorowskiego na temat ograniczenia liczby pracowników w JEGO Kancelarii Prezydenta RP ...zatrudnienie z 250 osób wzrosło do aż niemal 350 urzędasów i jak należy domniemywać....WIĘKSZOŚĆ TO RODZINA LUB CZŁONKOWIE PLATFUSÓW OBYWATELSKICH! Sic!!!!!

Wiecie ile miesięcznie zarabiają pieniędzy?!

ŚREDNIE WYNAGRODZENIE w Kancelarii Prezydenta Komorowskiego wynosi około 9 tys.zł zaś w przypadku kierownictwa to prawie ...17 tysięcy złotych na osobę!!! 

TAK RZĄDZI ,,DLA DOBRA POLSKI” (sic!!!) PARTIA TYCH ZŁODZIEI I KŁAMCÓW...

A swoją drogą , o ile mogę KOMUKOLWIEK PODPOWIEDZIEĆ NINIEJSZYM NA TYM BLOGU Z NOWEJ , A TWORZĄCEJ SIĘ W TAK SKANDALICZNYCH WARUNKACH KANCELARII PREZYDENTA RP PANA ANDRZEJA DUDY, ŻE NA NIEUCZCIWOŚĆ TEGO DRAŃSTWA JEST BARDZO SKUTECZNY SPOSÓB , KTÓRY NIE TYLKO MI JUŻ KILKAKROTNIE POMÓGŁ W ŻYCIU OFICJALNIE!

Bardzo ten sposób i ,,metodę na drani” PROMUJĘ i podpowiadam innym osobom znajdującym  się w danej chwili w potrzebie przed NIELEGALNYM WYZYSKIEM odbieranym przez oszołomstwo urzędników za jakoby ,,wykonywanie prawa i swoich obowiązków służbowych”!

JEST BARDZO PROSTY SPOSÓB NA ...UNIEWAŻNIENIE TYCH NOWYCH UMÓW O PRACĘ JAKIE LAWINOWO SĄ ZMIENIANE NA POLECENIE KOMOROWSKIEGO W JEGO KANCELARII!!!

Jest to prawne pojęcie ,,DZIAŁANIA W ZŁEJ WIERZE i udowodnienie tego przez stronę – a także i szczególnie pewna KLAUZULA GENERALNA PRAWA CYWILNEGO W POLSCE, zawarta w art.5 kodeksu cywilnego, która mówi :

,,NIE MOŻNA CZYNIĆ ZE SWEGO PRAWA UŻYTKU  CZYNIĆ ZE SWEGO PRAWA UŻYTKU,KTÓRY BY BYŁ SPRZECZNY ZE SPOŁECZNO GOSPODARCZYM PRZEZNACZENIEM TEGO PRAWA, LUB Z ZASADAMI WSPÓŁŻYCIA SPOŁECZNEGO.

TAKIE DZIAŁANIE, LUB ZANIECHANIE UPRAWNIONEGO – NIE JEST UWAŻANE ZA WYKONYWANIE PRAWA I NIE KORZYSTA Z JEGO OCHRONY"

Oczywiscie ciężar udowodnienia faktu zgodnie z prawem w Polsce – spoczywa na stronie, która z tego faktu, okoliczności wywodzi skutki prawne!!!


Ze względu na powyższe – nadal w większym procencie uważam ex.Prezydenta RP Bredzisława Komorowskiego za człowieka mega nieuczciwego, kłamcę który ...NIGDY NIE ODRÓŻNIAŁ NA CZYM POLEGA INTERES JEGO PARTII PLATFUSÓW OBYWATELSKICH I SŁUŻB Z NIĄ ZWIĄZANYCH – OD DOBRA I INTERESU NARODU POLSKIEGO, KTÓRY DEFINITYWNIE ZDRADZIŁ SWYM WIELOLETNIM POSTĘPOWANIEM NIE TYLKO POD ŻYRANDOLEM!Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk