niedziela, 28 czerwca 2015

KOLEJNY Z RZĘDU UKRAIŃSKI FAŁSZ ...OBŁUDA....ZAKŁAMANIE....I PROFANACJA MIEJSC PAMIĘCI POMORDOWANYCH NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ! DOŚĆ OBRAŻANIA MOJEJ OJCZYZNY I MOICH RODAKÓW!!!

Sławno,dnia 28 czerwca 2015 rokuPROKURATOR GENERALNY RP
02-528 Warszawa
ul.Rakowiecka nr 26/30ZAWIADOMIENIE O PODEJRZENIU POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA
przez obywatela Ukrainy Włada Kucher – na terenie Rzeczypospolitej, w miejscu pamięci osób pomordowanych przez nazistów w hitlerowskim obozie koncentracyjnym Majdanek.UZASADNIENIE.


Pan Tomasz Maciejczuk z Poznania, bardzo znany w Polsce z wielomiesięcznego wspierania ochotniczych batalionów walczących przeciwko atakującym Rosjanom w Donbasie ( ...tak zwanym ,,separatystom”!) ROZPROPAGOWAŁ W DNIU DZISIEJSZYM W INTERNECIE SKANDALICZNE ZDJĘCIE JAKIM CHWALIŁ SIĘ UKRAINIEC WŁAD KUCHER ….STUDIUJĄCY W POLSCE  ZAPEWNE JAK SIĘ DOMYŚLAM NA KOSZT PAŃSTWA POLSKIEGO!!!

Jest to zdjęcie lewej ręki Włada Kucher w poniżającym geście wobec osób pomordowanych na terenie Rzeczypospolitej w niemieckim obozie koncentracyjnym Majdanek , przed pomnikiem ku ich pamięci!

TEN OBELŻYWY ANTY POLSKI GEST, JAKI Z DUMĄ POKAZYWAŁ UKRAINIEC NA TYM ZDJĘCIU WYMAGA NATYCHMIASTOWEJ REAKCJI  POLSKICH WŁADZ , A PRZEDE WSZYSTKIM ORGANÓW ŚCIGANIA!!!

DOŚĆ PONIŻANIA OFIAR NAZISTOWSKICH ZBRODNI NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ!

DOŚĆ POBŁAŻANIA KOMUKOLWIEK ZA KPIENIE SOBIE Z NASZEJ NARODOWEJ TRAGEDII OKRESU II WOJNY ŚWIATOWEJ !Na zdjęciach: MSZA ŚWIĘTA w 70 rocznicę likwidacji nazistowskiego obozu koncentracyjnego na Majdanku...

Żądam niniejszym ścigania karnie tego Ukraińca Włada Kucher nie tylko dlatego,że akurat w tym obozie koncentracyjnym na Majdanku został zamordowany przez Niemców,(...którym pomagali także Ukraińcy!!!) - rodzony brat mojej babci!

Tam mordowano nie tylko Żydów, ale i tysiące Polaków z terenu Lubelszczyzny...w tym wielu partyzantów!

Ponieważ sprawa ta wywołała bardzo duże oburzenie w internecie – PRZESTRASZONY ZAPEWNE OBROTEM SPRAWY UKRAINIEC NA SWOIM PROFILU OPUBLIKOWAŁ W MOJEJ OCENIE TCHÓRZLIWE PRZEPROSINY ...NA DODATEK W PODTEKŚCIE ANTYSEMICKIM!!! 

Są to słowa (cytat) ,, Przepraszam wszystkich Polaków za to zdjencie pod Majdankiem. 
Nie mam nic do Polaków, a zdjęcie zrobiłem bo nie lubię Żydów.. Przepraszam Polaków, Władysław Kucher”

Powyższe przeprosiny w internecie Kucher zilustrował kolejnymi fotografiami swej legitymacji,zdjęcia twarzy oraz napisem na tej samej ręce treści: ,, Polak jest moim bratem”.

DOŚĆ BEZKARNEGO ZNIEWAŻANIA POLSKI I POLAKÓW – NA DODATEK PRZEZ OSOBY, KTÓRYM RZECZYPOSPOLITA UŁATWIA EDUKACJĘ ( STUDIA) NA KOSZT SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO W POLSCE!!!

DOŚĆ BEZKARNEGO PROMOWANIA SYMBOLIKI BANDEROWSKIEJ W POLSCE, Z KTÓRĄ SĄ ZWIĄZANE DZIESIĄTKI TYSIĘCY POMORDOWANYCH PRZEZ UKRAIŃCÓW OBYWATELI RZECZYPOSPOLITEJ NA JEJ KRESACH SKRADZIONYCH POLSCE!

Kategorycznie żądam ścigania Ukraińca, który jest sprawcą tego haniebnego przestępstwa w Polsce – w tym miejscu naszej pamięci narodowej!

Tomasz Maciejczuk kwestionuje jednak szczerość przeprosin Włada Kucher – zamieszczając w internecie jego komentarze , W KTÓRYCH BARDZO WULGARNIE I OBRAŹLIWIE TEN WYPOWIADA SIĘ O POLSCE I POLAKACH !!!

Informacje na ten temat znajdują się na portalu Wykop.pl – gdzie jest 380 komentarzy na ten skandaliczny temat!

Ostatni z nich to (cytat) ,,W komentarzach w internecie obraża Polaków, dlatego warto byłoby chłopaka sprowadzić na ziemię" 

Co niniejszym nieskromnie, ale zgodnie z prawem czynię...MAJĄC DOŚĆ OBRAŻANIA MOJEJ OJCZYZNY I MOICH RODAKÓW!!!

Zdjęcia : MAJDANEK  ...1944 roku!

...WSZĘDZIE TRUPY I SZCZĄTKI POMORDOWANYCH PRZEZ NIEMCÓW!!!


Krzysztof Kowalczyk


Do wiadomości:

1/ Instytut Pamięci Narodowej

2/ Rada Ochrony Pamięci,Walk i Męczeństwa Narodu PolskiegoOTO ZDJĘCIE JAKIE ZROBIŁ SOBIE I CHWALIŁ SIĘ TYM UKRAINIEC WŁAD KUCHER  STUDIUJĄCY W POLSCE NA TLE POMNIKA OSÓB POMORDOWANYCH PRZEZ FASZYSTÓW NA TERENIE NIEMIECKIEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO MAJDANEK! 

A PONIŻEJ JEGO ANTYSEMICKIE PRZEPROSINY POLAKÓW ZA TEN GEST I TO ZDJĘCIE ...W CHWILI GDY SPRAWA UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE!

NAIWNY TEN POLAK KTO WIERZY W TEGO TYPU  UKRAIŃSKĄ SZCZEROŚĆ  O CZYM DOSKONALE PRZEKONALI SIĘ NASI RODACY-POLACY, KTÓRYCH DZIESIĄTKI TYSIĘCY  POMORDOWANYCH PRZEZ UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW Z BANDYCKIEJ U.P.A....NADAL POMIMO PONAD 70 LAT ZNAJDUJĄ SIĘ W TYSIĄCACH NIE POŚWIĘCONYCH GROBÓW  W STUDNIACH...SADACH..ROWACH...POLACH...
LASACH...W POLSKIEJ ZIEMI BEZPRAWNIE UKRADZIONEJ RZECZYPOSPOLITEJ W 1939 ROKU PRZEZ KOMUNISTÓW!
Piszę jak jest...


Krzysztof  KowalczykPS.


,,POLAK JEST MOIM BRATEM" ....TAKI NAPIS DOPISAŁ SOBIE TERAZ NA TEJ SAMEJ RĘCE PRZESTRASZONY W OBAWIE O KONSEKWENCJE ÓW UKRAINIEC !

UKRAIŃSKI FAŁSZ...OBŁUDA ...TCHÓRZOSTWO...ZAKŁAMANIE!!!