wtorek, 30 czerwca 2015

UKRAIŃSKI IDIOTA WYDALONY Z POLSKIEJ UCZELNI! MUSI OPUŚCIĆ TEREN RZECZYPOSPOLITEJ ZA OBRAZĘ OFIAR MAJDANKA! TERAZ ODPOWIE PRZED PROKURATOREM...

30 czerwca 2015 roku
VLAD KUCHER ...największy ukraiński kretyn w Polsce !


Ostatnio powiadomiłem Prokuratora Generalnego RP o przestępstwie popełnionym przez tego idiotę nawołującego w NASZEJ OJCZYŹNIE do waśni na tle narodowościowym!

INFORMACJA SPRZED CHWILI :

Vlad Kucher ZOSTAŁ  PRZED CHWILĄ WYDALONY Z UCZELNI W LUBLINIE GDZIE SOBIE STUDIOWAŁ NA KOSZT PAŃSTWA POLSKIEGO !

MUSI OPUŚCIĆ TEREN RZECZYPOSPOLITEJ !!!

ODPOWIE ZA SWOJE CZYNY PRZED POLSKIMI ORGANAMI ŚCIGANIA - gdyż oprócz mnie zawiadomienie zostało złożone do Prokuratury Rejonowej w Lublinie  przez organizację społeczną o nazwie POWIERNICTWO KRESOWE ! 

Wielu Ukraińców mieszkających i pracujących w Polsce POTĘPIŁO TEGO KRETYNA za to co zrobił kpiąc z ofiar nazistowskiego obozu koncentracyjnego Majdanek!

UKRAIŃCY MAJĄ SIĘ CZEGO I KOGO WSTYDZIĆ...a słowa o ,,PROWOKACJI" SKIEROWANEJ PRZECIWKO ICH PAŃSTWU UKRAIŃSKIEMU - ja osobiście wkładam miedzy baśnie Andersena! 

Mądre słowa powiedział dr Grzegorz Kuprianowicz - Prezes Stowarzyszenia Ukraińskiego w Lublinie (cytat) ,, TAKI CZYN ŚWIADCZY O NIEWIEDZY I GŁUPOCIE I OBRAŻA WSZYSTKIE OFIARY MAJDANKA, BEZ WZGLĘDU NA ICH NARODOWOŚĆ".

TAK MUSIMY I TAK SKUTECZNIE POWINNIŚMY WSZYSCY POLACY REAGOWAĆ BEZWZGLĘDNIE NATYCHMIAST - W STOSUNKU DO KAŻDEJ OSOBY KTÓRA OPLUWA NASZĄ WSPÓLNĄ POLSKĄ OJCZYZNĘ, TAK TRAGICZNIE DOŚWIADCZONĄ WRAZ Z NASZYMI RODAKAMI!

,,JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA, PÓKI MY ŻYJEMY..." !!!!


Piszę jak jest....


Krzysztof  Kowalczyk


PS.

Wielu Ukraińców pała nienawiścią do wielu narodów!

MUSZĄ ZROZUMIEĆ,ŻE TEGO TYPU REAKCJE NIE BĘDĄ PRZEZ NIKOGO TOLEROWANE - A PRZYKŁAD VLADA KUCHER NIECH BĘDZIE TAKŻE DLA INNYCH TAK ZWANYCH ,,BANDEROWCÓW" OSTRZEŻENIEM!

Poniżej popatrzcie jak na Ukrainie są traktowani Rosjanie!!! TO SKANDAL!!!


Pozostaję teraz w ogromnej nadziei,że tenże Vlad Kucher zostanie wcielony do ukraińskiej armii i w nocnych kapciach, ze scyzorykiem w dłoni będzie odpierał ataki Rosjan w okopach na wschodzie swojej Ukrainy!


A według mnie powinno się to dla niego zakończyć tak jak w tym powiedzeniu; PRZECHODZIŁ UKRAIŃSKI SOŁDAT KOŁO OKOPU I NAGLE ... COŚ MU STRZELIŁO DO ŁBA!!!