środa, 9 października 2013

POLAKU!!! ZAWSZE JESTEŚ MOCNY TYLKO W GĘBIE ??!POLAKU !!! MOCNY JESTEŚ TYLKO W GĘBIE ??!


09 października 2013 roku.

To powiedzenie ,,MOCNY JESTEŚ TYLKO W GĘBIE,, znamy w Polsce wszyscy !!!
Gdziekolwiek się człowiek aktualnie nie znajdzie czy to na dworcach, zwykłych zakupach w sklepie, zakupie paliwa,spotkaniach towarzyskich, zebraniach itd.itp. WSZYSCY POLACY WOKÓŁ WRĘCZ JUŻ PLUJĄ NA POLITYKÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !

Tak mają dość owych rządów PLATFUSÓW I MIERNOT !!!

Nie tylko ja z uwagą przyglądam się SPEKTAKULARNEMU SUKCESOWI GRUPY OBURZONYCH WARSZAWIAKÓW, którzy oto właśnie doprowadzili do ...REFERENDUM W SPRAWIE ODWOŁANIA PREZYDENTA WARSZAWY ( oczywiście członkini PO!) poprzez uprzednie zebranie w stolicy aż 166 tysięcy ważnych podpisów !

Warto jest zauważyć,że jest to ZRYW SPOŁECZNY NASZEGO NARODU ...jaki ze świeczką szukać w ostatnich latach w RP !!!

CZY STAĆ JEST NAS POLAKÓW TYLKO NA TO,ŻE MOCNI TO MY JESTEŚMY ALE TYLKO W PRZYSŁOWIOWEJ GĘBIE A JAK DO CZEGO DOCHODZI (... DLA PRZYKŁADU ,,WYBORY,, REFERENDUM,, ) ...TO BRAKUJE NASZEGO GŁOSU ,,STOP,,KŁAMCOM ?!!!

Czas nadszedł NA RAZIE W SAMEJ STOLICY NASZEJ OJCZYZNY - WARSZAWIE  aby STAWIĆ SIĘ NA GŁOSOWANIU,ODDAĆ WAŻNY GŁOS I MIEĆ ZAJEB...... SATYSFAKCJĘ,ŻE PRZYŁOŻYŁO SIĘ NASZĄ ,,CEGIEŁKĘ,, DO OBALENIA NIEROBÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!
Potem ten ,,medialny kolos,, na glinianych nóżkach zaliczy już w skali kraju  taką glebę,że naprawdę z satysfakcją będzie można się delektować tym widokiem od Bałtyku aż po Tatry... 
NIE BĄDŹMY TYLKO BIERNI !!! CZYNNIE NA KAŻDE WYBORY - ABY GONIĆ OSZOŁOMSTWO Z POLSKI NA WIEKI WIEKÓW AMEN !!!
Teraz Warszawa ...potem CAŁA POLSKA !!!

Czy zastanawialiście się DLACZEGO, SKORO JEST NAM TYLKO DELIKATNIE TO UJMUJĄC ,,NIEWYGODNIE,, WE WŁASNYM KRAJU - bo wszędzie układy i POlityczna ściema...BOIMY SIĘ ZROBIĆ WRĘCZ COKOLWIEK, BY TEN MARAZM ZMIENIĆ ???!

CZY MY JESTEŚMY W OGÓLE JESZCZE POLSKIM SPOŁECZEŃSTWEM ...???????!
Czy tylko BIERNYMI,TCHÓRZLIWYMI JEDNOSTKAMI Z DOWODEM OSOBISTYM MADE IN POLAND - których codzienna aktywność indywidualna sprowadza się do dbania o podstawy naszej egzystencji ??!
I to najlepiej ...BEZ ZBYTNIEGO OSOBISTEGO ZAANGAŻOWANIA, bo wiadomo iż najlepiej to będzie, gdy zrobią to za nas inni...  :)

Zwróćcie uwagę JAK PRAWIE W OGÓLE NIE INTERESUJE WAS ...WALKA O SWOJE !!!
Obejrzyjcie chociaż raz w tygodniu zdjęcie ...TCHÓRZA !!! Naprawdę serdecznie POLECAM ...jeśli macie natomiast okazję obejrzyjcie film O TCHÓRZACH, tych zwinnych leśnych zwierzątkach - o tym jak żyją codziennie, JAK WALCZĄ O SWOJE a zdacie sobie niejednokrotnie sprawę,że ...NAWET  JUŻ TCHÓRZAMI NIE JESTEŚCIE !
Uwaga, bo wówczas blisko jest do ...skunksa !!!

Wracając to głównego wątku tego postu :
ILE RAZY W ROKU (...sic!!!!) czytacie chociażby na temat Waszych uprawnień i praw w ...KONSTYTUCJI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ ??!
Jestem w 100% pewien,że WIĘKSZOŚĆ Z WAS NIE MA JEJ NAWET WE WŁASNYM DOMU ...a co dopiero mówić o czytaniu prawda ??!

Tak dla przypomnienia AKTUALNA JEST TA Z 02 KWIETNIA 1997 ROKU ...a Boże uchowaj abyście nie powoływali się na tą czerwoną z komunistycznego PRL !!!

A flagę BIAŁO-CZERWONĄ to moi Rodacy mają w domku ???! ZBLIŻA SIĘ 11 LISTOPADA ...DZIEŃ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI !!!
Warto się moi drodzy ...OBUDZIĆ !!!

Aby DAĆ W MORDĘ PLATFUSOM (...sory!!! Ale inaczej tego już się nie powinno określać!!!) , którzy ustami ich DOSŁOWNIE CZŁONKA (!!!!) a premiera RP nawołują warszawiaków aby nie brali udział w głosowaniu PRZECIWKO PANI PREZYDENT WARSZAWY - pamiętajcie,że MACIE PATRIOTYCZNY OBOWIĄZEK BYĆ NA TYCH WYBORACH !!!
Premier Tusk rażąco narusza artykuł 62 Konstytucji RP który stanowi,że (cyt) ,,OBYWATEL POLSKI MA PRAWO UDZIAŁU W REFERENDUM
ORAZ PRAWO WYBIERANIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ, POSŁÓW,SENATORÓW I PRZEDSTAWICIELI DO ORGANÓW SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, JEŻELI NAJPÓŹNIEJ W DNIU GŁOSOWANIA KOŃCZY 18 LAT ,,

Więc DO BOJU POLACY W WARSZAWIE ...o normalną Polskę a nie o Polskę ,,GRUSZEK NA WIERZBIE I OBIECANEK CACANEK,, !!!

Jakim prawem PLATFUSY mają Wam zabronić udziału w tym referendum ???!

ONI BOJĄ SIĘ SPOŁECZNEGO GŁOSU OBURZONYCH ...!!!!!!!!!!!!!!

Oczywistością już jest od 2008 roku NIE TYLKO W LASACH PAŃSTWOWYCH (...co regularnie na ,,pigipedii,, UDOWADNIAM !!!),że NIKT DO BŁĘDÓW,NADUŻYĆ SIĘ NIGDY NIE PRZYZNA A TŁUMACZENIA CZY ODPOWIEDZI SĄ CZASAMI TAK KRETYŃSKIE, że człowiek sie zastanawia czy Mount Everest jest nadal wyższy czy już raczej  ta monstrualna  GÓRA ŁAJDACTW W NASZEJ POLSCE ??!

Pamiętacie hasło : ,, NIKT NAM TYLE NIE DA, ILE PREMIER OBIECA,, ???!

Serdecznie wszystkich Was namawiam,żeby znowu nie było na Kowalczyka - zerknijcie na  ,,władzomierz.pl ,, !!!
TAM DZIENNIKARZE  PRZEANALIZOWALI 100 OBIETNIC RZĄDZĄCEJ KOALICJI PO-PSL W POLSCE !

MASAKRA !!! Tylko CO CZWARTA Z ZAPOWIEDZI JEST SPEŁNIONA...TYLE SAMO ZOSTAŁO PRZEZ RZĄD ZŁAMANYCH !!!
CO TRZECIA JEST CIĄGLE W REALIZACJI ...A W POZOSTAŁYCH BRAKUJE KONKRETÓW !!!

,,Polacy! NIC SIĘ NIE STAŁO ... !!! Dacie się jeszcze dalej nabierać na tego typu JAJCARSKIE HASEŁKA ???!

Czy wiecie DLACZEGO RZĄD NIE REALIZUJE SWYCH BUŃCZUCZNYCH I MEDIALNYCH OBIECANEK-CACANEK ??!
Z bardzo prostej przyczyny : REFORMY OZNACZAŁYBY REDUKCJĘ WYDATKÓW A TO ZNACZY ...OBCIĘCIE DOCHODÓW RÓŻNYCH SZEMRANYCH GRUP INTERESÓW POWIĄZANYCH Z KIM ??!
PO-LITYKAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To JEDYNA ODPOWIEDŹ POPRAWNA................ (sic!!!!!)

Pośród wielu dziedzin, w których OBIETNICE PLATFUSÓW RP jakoś wyjątkowo rozmijają się z naszą szarą rzeczywistością jest modernizacja kolei. Na tej kanwie uważam,że MUSI POWSTAĆ MINIMUM 500 NOWYCH KABARETÓW W POLSCE !!!
No ubaw dosłownie PO ...pachy a jaja jak berety i to nie te moherowe !!!

Warto jest poszperać w DOKUMENTACH PROGRAMOWYCH partii jak dla przykładu PSL,który jako koalicjant zwany przez niektórych Polaków  zieloną przystawką  (...nie mylić ze smaczną sałatką!) , który tak oto TROSZCZY SIĘ O KOLEJE W POLSCE :
(cytat:),, partia stawia sobie za zadanie ZAPRZESTANIE LIKWIDACJI POŁĄCZEŃ KOLEJOWYCH W POLSCE PÓŁNOCNEJ I WSCHODNIEJ,,
Tymczasem moi Rodacy nie tylko z tych regionów Polski  W NAJBLIŻSZYM ROCZNYM ROZKŁADZIE PKP JAKI BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁ OD GRUDNIA 2013 ROKU - TA SAMA PKP WYŁĄCZA Z EKSPLOATACJI OKOŁO 1 TYSIĄCA Z 19 TYSIĘCY KILOMETRÓW TORÓW ...W TYM AKURAT TAKŻE W POLSCE PÓŁNOCNEJ I WSCHODNIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy nie macie drodzy Polacy ZAWSZE TAK  MOCNI W GĘBIE przeświadczenia,że ...KTOŚ TU WAS ROBI W JAJO ???!


 Nic a TYLKO PATRZEĆ jak kolejny DOKUMENT PROGRAMOWY danej partii politycznej będzie tym razem DLA DALSZEGO OGŁUPIANIA NARODU POLSKIEGO zakładał ...zalesienie owego 1 TYSIĄCA KILOMETRÓW TORÓW PKP w ramach zwiększania lesistości Rzeczpospolitej do ponad 30 % (sic!!!!) !!!
Oczywiście DO TEGO POTRZEBNI SĄ ,,PROFESJONALIŚCI ,, a tych wskaże Polakom oczywiście ...rząd a raczej NIERZĄD !!!!

BRAK POSTAW OBYWATELSKICH W NASZYM PRZYPADKU OBJAWIA SIĘ JAK SAMI WIDZICIE ZEWNĘTRZNĄ BIERNOŚCIĄ, STAWIANIEM AKCENTÓW NAD WŁASNYM ŻYCIEM INDYWIDUALNYM A SZCZEGÓLNIE.......PRZEKONANIEM,ŻE NIE WARTO SIĘ WYCHYLAĆ GDYŻ MOŻNA DOSTAĆ PO GŁOWIE !!!

A takie ,,kontuzje,, długo się czasami goją w Polsce PLATFUSÓW ...

Przywalani celowo coraz to większą ilością obowiązków zawodowych POD WYRAŹNĄ PRESJĄ UTRATY ZATRUDNIENIA - nie jesteście w stanie uderzyć pięścią w stół i powiedzieć BASTA ??????!

A może chodzi tu zupełnie o coś JESZCZE INNEGO ??!

POLAKU!!! ZAWSZE MOCNY W GĘBIE...BRAK CI UMIEJĘTNOŚCI SAMOSTANOWIENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Miłych przemyśleń osobistych MOI RODACY ...czy tylko zawsze mocni w gębie ???????!!!Piszę jak jest ...Krzysztof Kowalczyk

PS.

POST TEN KIERUJĘ SZCZEGÓLNIE DO POLSKIEJ BRACI LEŚNEJ !!!  BUNTUJCIE SIĘ WOBEC NAWET NAJMNIEJSZEGO OSZOŁOMSTWA W NASZYCH LASACH PAŃSTWOWYCH OPANOWANYCH PRZEZ PLATFUSÓW I ICH WAZELINĘ !!!!