poniedziałek, 28 października 2013

ŻEGNAM!!!!!!!!!!!...PO-LITYCZNE DUPKI !!!ŻEGNAM !!!!....PO- LITYCZNE DUPKI !!!


28 października 2013 roku


Prawie 70% DOROSŁYCH POLAKÓW twierdzi,że funkcjonujące na naszej scenie ugrupowanie polityczne a tylko przypomnę,iż jest to Platforma Obywatelska ...NIE SPEŁNIA ICH OCZEKIWAŃ...NIE MOŻNA IM UFAĆ !!!
TO UGRUPOWANIE POLITYCZNE NIE ZASŁUGUJE WIĘC NA TO ABY NA NIE W OGÓLE GŁOSOWAĆ...

Polacy uważają,że ani PO ani jakiekolwiek jej  NOWE PROPOZYCJE nie będą już w stanie niczego zmienić w Polsce!
A wszystko tylko dlatego,że Polacy zrozumieli,iż ...WSZYSTKO CO PLATFORMA OBYWATELSKA JEST ŚCIEMĄ,SZTUKĄ DLA SZTUKI BEZ REALNEGO ZNACZENIA - ZAJĘCIEM DLA JAKIEJŚ GARSTKI OSÓB WAZELINĄ POWIĄZANEJ Z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ A KAŻDY EWENTUALNY TAK ZWANY ,,POWIEW ŚWIEŻOŚCI,, (...czytaj: rekonstrukcja rządów ogłaszana przy setce kamer przez D.Tuska i wszystkich pro-rządowych TV !!!) SZYBKO ZAMIENIA SIĘ JUŻ W DOSKONALE ZNANY POLAKOM FETOR OD BAŁTYKU AŻ PO TATRY !!!! sic!!!!!!!!!!!!!!!!!

I to nie są wcale moje wypociny a AKTUALNE USTALENIA JAKIE PRZYNOSZĄ BADANIA C.B.O.S. opublikowane zresztą we wrześniu 2013 roku ( ,,Aktualne problemy i wydarzenia,, (278); 4-11 lipca 213 roku, reprezentatywna próba losowa dorosłych mieszkańców Polski) .

Poprzez to co wyrabia w Rzeczpospolitej Platforma Obywatelska od kilku już lat BŁĄDZĄC NICZYM ŚLEPIEC A NIE RZĄDZĄC sprawiło,że Polacy jak nigdy od całych dekad utracili własne poczucie obywatelskiej podmiotowości...

I tu każdemu polecam  do ,,odświeżenia,, PREAMBUŁĘ aktualnej Konstytucji RP z 02 kwietnia 1997 roku gdzie owa idea pomocniczości jest zapisana ( ,,zasada pomocniczości,, )!
ZAKŁADA ONA,ŻE SPOŁECZEŃSTWO POLSKIE ORGANIZUJE SIĘ ODDOLNIE, SAMO Z SIEBIE I PODEJMUJE RÓŻNEGO RODZAJU AKTYWNOŚCI...A PAŃSTWO JEST TYLKO POMOCNIKIEM I DZIAŁA JEDYNIE W SYTUACJACH  - GDY OBYWATELSKIE STRUKTURY SĄ ZBYT SŁABE!!!
Czy Wy to rozumiecie patrząc na tych idiotów którzy tak a nie inaczej ,,rządzą,, Polską ...A TYM SAMYM NAMI ????!
WINĘ ZA TAKI STAN OBECNY PONOSZĄ WYŁĄCZNIE POLITYCY PARTII RZĄDZĄCEJ Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!

To właśnie dlatego Polacy rzadziej niż kiedykolwiek dotąd wyrażają opinię,że ...cokolwiek od nich samych zależy i nie mają wpływu na to co wyrabia się w kraju !

A co do tego doprowadziło ??! POLITYCY PO nie tylko swymi ściema działaniami ale i tekstami pod tytułem : (cyt) ,, POLITYKA NIE JEST DLA KAŻDEGO,,... ,,TO NIE ZAWSZE CZYSTA GRA,,...,,LEPIEJ SIĘ TYM NIE ZAJMOWAĆ I INTERESOWAĆ,,
Tak właśnie Platforma Obywatelska nadal postępuje aby osiągnąć pewien bardzo ważny cel tj: ...ABY OGRANICZYĆ NASZĄ OBYWATELSKĄ JAKĄKOLWIEK CHĘĆ WPŁYWANIA NA SPRAWY PUBLICZNE, DECYDOWANIA W IMIENIU JAK NAJSZERSZEJ GRUPY SPOŁECZNEJ OSÓB, KTÓRE MÓWIĄ ,,BASTA ZŁODZIEJOM!!!,,  I STOP ZAWŁASZCZANIA NASZEJ POLSKI PRZEZ PARTYJNYCH FUNKCJONARIUSZY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I JEJ WAZELINY !!!!!
Ja podaję to na przykładach PGL ,,Lasy Państwowe,, aż do bólu...

Wyniki tegorocznych badań wskazują na wyjątkowo wysoki, wyższy niż kiedykolwiek POZIOM WYOBCOWANIA SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO WOBEC POLITYKÓW a to w praktyce oznacza,iż ...POZIOM DOPASOWANIA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ WZGLĘDEM WYBORCÓW JEST TYM SAMYM CZYM PEŁEN PRZELEWAJĄCY SIĘ NOCNIK !!!

Odpowiedź jest bardzo prosta!!!
PLATFORMA OBYWATELSKA ŻYJE SOBIE BARDZO DOSTATNIO ZRESZTĄ BO NA KOSZT POLAKÓW ALE WŁASNYM ŻYCIEM TEJ PARTYJKI - KLIKI GARSTKI OSÓB OGŁUPIAJĄCYCH RESZTĘ WAZELINY ...ŻYJE SOBIE WŁASNYMI PROBLEMAMI I WEWNĘTRZNYMI WALKAMI W PARTII, KTÓRE TAK NA SERIO NIE INTERESUJĄ WIĘKSZOŚĆ DOROSŁYCH POLAKÓW, MAJĄCYCH TO NA PRAWDĘ GŁĘBOKO W ...no właśnie !!!

Dlaczego o tym i o innych sprawach tego typu piszę na tym blogu ??!
ABY CO NIEKTÓRZY PO-LITYCZNI DURNIE W POLSCE WRESZCIE ZROZUMIELI (...choć przy tego typu korze mózgowej jest to czasem wręcz nie osiągalne!!!),że odrzucenie ICH POLITYKOWANIA PRZEZ WIĘKSZOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA to rezultat wyłącznie frustracji i zdegustowania POLITYCZNYMI MIERNOTAMI !!!

A TERAZ HIT DNIA !!!!!!!!!!!!!!!!
I oczywiście 100% fakty...
UWAGA! UWAGA! ...Niemal 60% OSÓB GŁOSUJĄCYCH DO TEJ PORY W WYBORACH NA OBECNIE RZĄDZĄCĄ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ JEST DZIŚ ZDANIA,ŻE...DZISIAJ JUŻ NIE MA W OGÓLE PARTII KTÓRA MOGŁABY INTERESOWAĆ ICH INTERESY I KTÓREJ MOGLIBY ZAUFAĆ PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH !!!
Dla mnie to dowód,że ...DALIŚCIE SIĘ ZROBIĆ PRZEZ DONALDA TUSKA W BALONA(...czego wam SERDECZNIE GRATULUJĘ !!!) sic !!!

Załóżcie sobie blog: www.zrobieniwjajo.pl ....sic!!!!!!!!!!!!!!

A TERAZ KOLEJNY HIT !!!
WŚRÓD WYBORCÓW KOALICJANTA TO JEST PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO ...ODSETEK TEN JEST JAK SIĘ AKTUALNIE OKAZUJE JESZCZE WIĘKSZY BO AŻ 66% !!!
TO REKORD JEŚLI CHODZI O BRAK ZAUFANIA ...WŁASNEGO PRZECIEŻ ELEKTORATU !!!

Jestem pewny w 100%,że ZA TO, IŻ POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO I ZWYKLI JEJ OBYWATELE SĄ ODPYCHANI PRZEZ TĄ KOALICJĘ AKURAT TAK ,,RZĄDZĄCĄ,, OD TROSK O SPRAWY PUBLICZNE - WYBORCY, POLACY PATRIOCI PODZIĘKUJĄ WAM PIĘKNYM ZA NADOBNE ...chociażby w następnych wyborach !!!!
ROZNIOSĄ WAS GŁOSAMI ...WON!!!!!!!!!!!!!!!

POLAK TO NIE GŁUPEK I NAWET TEN NAJMNIEJ WYKSZTAŁCONY PO SYGNAŁACH PŁYNĄCYCH MU DO UMYSŁU POPRZEZ
...PUSTY ŻOŁĄDEK, PUSTĄ KIESZEŃ I WIELOLETNI BRAK PRACY - POTRAFI BARDZO DOBRZE MYŚLEĆ A SZCZEGÓLNIE ŚWIADOMIE WERYFIKOWAĆ  OBIETNICE CHOCIAŻBY TAKIEGO DONALDA TUSKA, szefa Platformy Obywatelskiej oczywiście !!!

TO JUŻ SKANDAL a nie jakieś subiektywne odczucie niespełnienia naszego polskiego społeczeństwa gdy porównujemy OBIETNICE Platformy Obywatelskiej sprzed wyborów Z AKTUALNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ października 2013 roku !!!

Nie wierzycie ??! OTO KILKA MOICH PRZYKŁADÓW,DETALI które zweryfikujcie sobie sami czy się zgadzają ...

POSTULAT Nr 1 Platformy Obywatelskiej : (cyt) ,,PRZYSPIESZYMY I WYKORZYSTAMY WZROST GOSPODARCZY,,...nie został w ogóle zrealizowany!!!
Dlaczego? WZROST GOSPODARCZY Polski w roku 2006 gdy dzięki Bogu tej Partii Oszustów nie było jako ,,rządzącej,, wynosił aż 6% aby w roku 2012 PO PIĘCIU LATACH JEJ ,,RZĄDÓW,, wynosił ...zaledwie 2% I TO PRZY TAKIM STRUMIENIU KASY PŁYNĄCEJ Z UNII EUROPEJSKIEJ !!!
Zauważcie,że nie wspominam tu  o ...GIGANTYCZNYM  ZADŁUŻENIU POLSKI JAKIE POLAKOM ,,ZAFUNDOWAŁA,, W TYM CZASIE PLATFORMA OBYWATELSKA!

POSTULAT Nr 2 Platformy Obywatelskiej : (cyt) ,,RADYKALNIE PODNIESIEMY PŁACE DLA BUDŻETÓWKI,ZWIĘKSZYMY EMERYTURY I RENTY,,
Wynik tego ??!
PŁACE DLA BUDŻETÓWKI SĄ ZAMROŻONE OD PIĘCIU LAT (...co czyni Polaków ,,MURZYNAMI EUROPY,, !!!) a w sprawie emerytur JEDYNĄ RZECZĄ JAKĄ PODNIESIONO PRZEZ TYCH POLITYKIERÓW JEST ...WIEK EMERYTALNY UPRAWNIAJĄCY DO OTRZYMANIA TEGO ŚWIADCZENIA PRZEZ NAIWNYCH POLAKÓW z 60 i 65 do 67 lat !!! Dożyjecie MOI RODACY przy takiej opiece medycznej ... ??!  sic!!!!!!!

POSTULAT Nr 3 Platformy Obywatelskiej : (cyt) ,, ZAGWARANTUJEMY BEZPŁATNY DOSTĘP DO OPIEKI MEDYCZNEJ I ZLIKWIDUJEMY NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA,,
...ów fundusz a mamy już październik 2013 roku trzyma się dobrze jak nigdy dotąd a Polacy ...PORĘCZY W TASIEMCOWYCH KOLEJKACH DO LEKARZY SPECJALISTÓW !!!! sic!!!!!!!!!!!!!!!

POSTULAT Nr 4 Platformy Obywatelskiej : (cyt) ,,UPROŚCIMY PODATKI, WPROWADZIMY PODATEK LINIOWY Z ULGA PRORODZINNĄ, ZLIKWIDUJEMY PONAD 200 OPŁAT URZĘDOWYCH,,
A rzeczywistość października 2013 roku wygląda w tej kwestii obiecanek-cacanek... gruszek na wierzbie następująco :
PODATEK VAT PLATFUSY PODNIEŚLI Z 22% DO 23%...MAMY CIĄGLE BRAK PODATKU LINIOWEGO...ZLIKWIDOWANO WIELE ULG W TYM ULGĘ INTERNETOWĄ (od 2015 roku).


Moi drodzy !!! PRZEMYŚLCIE TE DANE...NIE DAJCIE SIĘ CIĄGLE OGŁUPIAĆ TYM PO-LITYCZNYM DUPKOM !!!!!

POLACY I NASZA RZECZPOSPOLITA NIE ZASŁUGUJĄ NA TAKIE ŚCIEMA TRAKTOWANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Piszę jak jest ...


Krzysztof Kowalczyk