sobota, 12 października 2013

KOMU MA SŁUŻYĆ ...ROSYJSKIE ŁGARSTWO I PROWOKACJE WOBEC POLSKI ??!
KOMU MA SŁUŻYĆ ..ROSYJSKIE ŁGARSTWO I PROWOKACJE WOBEC POLSKI ??!


12 października 2013 roku

To przypadek,że tej treści post piszę akurat 12 PAŹDZIERNIKA...bo mało kto już w dzisiejszej RP pamięta,że KOMUNIŚCI BĘDĄCY NA GARNUSZKU MOSKWY ustanowili przed laty TEN  DZIEŃ....dniem jakoby WOJSKA POLSKIEGO, co wiązano ściśle z bitwą pod Lenino !

Teraz jest już dzięki Bogu ...NORMALNIEJ i WOJSKO NAPRAWDĘ POLSKIE WIE DZIŚ KIEDY MA SWOJE ŚWIĘTO !!!

Dlaczego piszę o ŁGARSTWIE I PROWOKACJI WOBEC NASZEJ OJCZYZNY ZE STRONY pewnych nawiedzonych Rosjan ??!
Zreszą poczytajcie TO CO PONIŻEJ w dwóch częściach i...OCEŃCIE TEN TEMAT OBIEKTYWNIE ALE SAMI !!!

Od czasu ujawnienia zbiorowych mogił pod Katyniem TYSIĘCY POLAKÓW POMORDOWANYCH PRZEZ SADYSTÓW STALINA (...detale także znajdziecie na ,pigipedii,, a  w tym dane personalne SVIECKICH MORDERCÓW !!!) - Rosjanie swym ŁGARSTWEM zrzucali początkowo winę za zbrodnię na wojska Hitlera!
PRZEZ KOLEJNE DZIESIĄTKI LAT w ramach ,,przyjaźni polsko-radzieckiej,, ZAKNEBLOWALI POLAKOM USTA i zakazali na ten temat rozmawiać,pisać itd. itd!

Im bardziej POLACY KONSPIRACYJNYMI METODAMI zaczęli ujawniać fakty i ,,puszczać je w świat,, - TYM BARDZIEJ ŁGARSTWO SOVIETÓW STAWAŁO IM NICZYM OŚĆ RYBY W GARDLE...

Postanowili więc Polakom się czymś ,,zrewanżować,, więc szukano na polecenie najwyższych władz ZSRR tak zwanego ,,tematu odwetowego,, za to,że Polacy się ...CZEPIAJĄ Z TYM KATYNIEM !

Znaleziono więc temat ,,tragicznego losu i śmierci żołnierzy sovieckich na terenie Rzeczpospolitej,, a szczególnie tego za czasów Naszego Marszałka Piłsudskiego!

TEMAT TEN W ROSYJSKICH GŁÓWNYCH MEDIACH (prasa i tv) wraca niczym bumerang i odżywa jakby na nowo ...UKWIECANY PROWOKACJAMI, KTÓRYCH TROP PROWADZI GŁÓWNIE  WPROST DO MOSKWY!!!

Po co ???!  Czemu i KOMU TO SŁUŻY ...nie tylko już Bóg ale i polskie organa ścigania NA SERIO CHCĄ DZIŚ WIEDZIEĆ !

OSTATNIA taka ,,medialna,, PROWOKACJA PRZECIWKO NASZEJ POLSCE miała miejsce na pewnym głazie upamiętniającym...ZNIESIENIA GRANIC ZABOROWYCH !
W dniu 15 maja 2011 roku NA TAKIM WŁAŚNIE  GŁAZIE pojawiła się pisana cyrulicą pewna tablica, przyklejona klejem o następującej treści :
(cytat) ,, TU SPOCZYWA 8000 ROSYJSKICH CZERWONOARMISTÓW, BRUTALNIE ZAMĘCZONYCH W POLSKICH OBOZACH ŚMIERCI W LATACH 1919 -1921,,

Zwróćcie uwagę na słowa ,, W POLSKICH OBOZACH ŚMIERCI,, które jakimś zapewne ,,przypadkiem,, są CORAZ CZĘŚCIEJ ZBIEŻNE Z TAKIMI SAMYMI SŁOWAMI JAKIE POJAWIAJĄ SIĘ DLA PRZYKŁADU W PRASIE ZACHODNIEJ ...np: niemieckiej !!!

Już się dowiedzieliśmy,że obecna Pani Kanclerz RFN (Merkel) ma polskie korzenie a na podstawie TEGO CO POWYŻEJ nic a tylko czekać na sensacyjkę historyczną iż Hitler i Stalin to kuzyni, którzy także pochodzą z Polski a więc ...to co zrobili złego całemu światu to wina Polski, a tym samym to ,,POLSKIE OBOZY ŚMIERCI.,, (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!).

NO I TERAZ ,,HIT DNIA,, :
..jako pierwsze o tej tabliczce naklejonej na ów głaz powiadomiły ...MEDIA ROSYJSKIE !!!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Tak! Tak !!! Telewizja NTV i portal internetowy Life News..

O godzinie 16.42 czasu polskiego ( w Rosji godz.14.42!) Life News już zamieścił notatę na ten temat a tuż po tym telewizja NTV...
PRZYPADEK ???! KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ...

ABY BYŁO ŚMIESZNIEJ NIE TYLKO DLA TEGO KONIA...głaz ten znajduje się aż około 2 KILOMETRY (!!!) na wschód od cmentarza jeńców rosyjskich, których wówczas POLSKIE WOJSKO wzięło do niewoli po tym jak zachciało im się czerwoną zarazą zalać Europę zachodnią a Rzeczpospolita była PIERWSZA I JEDYNA KTÓRA IM POWIEDZIAŁA ,,stop! NIKUDA DALSZE  NIE PAJDIOSZ !!!

No i tym oto sposobem zaczynały się zapełniać obozy jeńców rosyjskich w Polsce, KTÓRĄ PRZECIEŻ SOVIECI NAPADLI !!!!!!!!!!!!!

A więc sytuacja z tą PROWOKACYJNĄ TABLICZKĄ jasno dowodzi,że ...KTOŚ TAM NIE ZNAŁ ZBYT DOBRZE TERENU !  (sic!!!)
Mapy aktualnej zabrakło ??????????????! ALE OBCIACH .............!!!

O tym dowiedział się dziennikarz TVP Info ...potem wójt gminy...policja powiatowa w Słupcy...no i wojewoda, KTÓRY POLECIŁ TEN ŚMIEĆ ,,ODKLEIĆ,,  !!!
Po uprzedniej rozmowie z konsulem Rosji w POlsce...oczywiście!!!  :)

W trakcie,,węszenia,, wokół tej sprawy ustalono,że pewien osobnik ŁAMANĄ POLSZCZYZNĄ zadzwonił DŁUGO WCZEŚNIEJ PRZED TYM INCYDENTEM do tego urzędu gminy i poinformował,że niebawem zjawi się w Strzałkowie tv rosyjska,która zrobi film o cmentarzu jenieckim! EKIPA MIAŁA ZJAWIĆ SIĘ 12 MAJA (...a więc ,,PRZYPADKOWO,, 3 DNI PRZED KLEJENIEM TABLICY !!!) by nagle ...PRZEŁOŻYĆ TERMIN TEJ WIZYTY NA 17 MAJA !!!
Przypomnę:  TABLICĘ NAKLEJONO 15 MAJA 2011 ROKU !!!!!!!!!!!!!!

Polska telewizja a szczególnie TVN 24 na żywo prowadziło relację z tej PROWOKACJI ,  a ogólnie można było wyczytać ze słów że to  - PALUCHY W KLEJU MACZAŁA RUSKA ,,JEDYNKA,, (TV) !!!

Gdy znaleziono zapis art.261 kodeksu karnego ,,KTO ZNIEWAŻA POMNIK LUB INNE MIEJSCE PUBLICZNE URZĄDZONE W CELU UPAMIĘTNIENIA ZDARZENIA HISTORYCZNEGO LUB UCZCZENIA OSOBY - podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności ,,

Mieszkający nieopodal głazu świadek widział O ŚWICIE 15 MAJA 2011 ROKU mężczyzn z tym miejscu, którzy przyjechali tam samochodem ,,Śkoda,, a którzy po zorientowaniu się,że gość ich obserwuje...w pośpiechu dali nogę!!!  
W dniu 17 maja oczywiście w Strzałkowie na cmentarzu jenieckim zjawili się dziennikarze rosyjscy ...zaskoczeni OCZEKUJĄCYM NA NICH TAM MROWIEM POLSKICH DZIENNIKARZY !!!

,,Szto słucziłas??!,, ... ,,NIE ZNAJU...,, i zmieszani ...odjechali pospiesznie  AUTEM MARKI ,,ŚKODA,, na niemieckich tablicach !!!
Świadkowie zeznali,że - ..............TAKIE SAMO AUTO WIDZIELI WCZEŚNIEJ PRZY TYM OBELISKU !!!

Czy aby TAK NA SERIO DZISIEJSZA ROSJA TROSZCZY SIĘ AŻ Z TAKIM ,,ZAPAŁEM,, O SWYCH JEŃCÓW WOJENNYCH SPRZED LAT ??!
DLACZEGO AKURAT WYJĄTKOWO W GRANICACH RZECZPOSPOLITEJ A NA TERENIE NIEMIEC JAKBY ,CISZEJ,, ???!

LOGIKA MYŚLENIA podpowiada,że SKORO TAK ROSJANIE TROSZCZĄ SIĘ O LOS (cytat z owej tabliczki:) ,, RADZIECKICH CZERWONOARMISTÓW, BRUTALNIE ZAMĘCZONYCH W POLSKICH OBOZACH ŚMIERCI ,, - TO ZAPEWNE Z WYJĄTKOWĄ MIŁOŚCIĄ,SZACUNKIEM I ODDANIEM TRAKTUJĄ , A SZCZEGÓLNIE TRAKTOWALI TYCH SOŁDATÓW, KTÓRYM SZCZĘŚLIWE UDAŁO SIĘ WRÓCIĆ Z WOJNY ,,DAMOJ,, ...

Tu pozwolę sobie lekko ,,skoczyć w czasie,, nam bliższym, gdzie TYCH JEŃCÓW RADZICKICH BYŁY CAŁE MILIONY a które to TAK OCHOCZO I CHĘTNIE ODDAWAŁY SIĘ W NIEWOLĘ NIEMCOM, gdy ci napadli ten raj dobrobytu tj: ZSRR w II wojnie światowej!!!

KTO PYTA I SZUKA TEN NIE BŁĄDZI -  jak mawia powiedzenie i tak oto docieramy do danych MUZEUM WOJSKOWO-MEDYCZNEGO W ...PETERSBURGU !!!

Dane te szokują....

Podczas II wojny światowej RANNYCH ZOSTAŁO 46 MILIONÓW 250 TYSIĘCY obywateli ZSRR!

PONAD 10 MILIONÓW Z NICH WRÓCIŁO Z WOJNY JAKO INWALIDZI WOJENNI O RÓŻNEJ SKALI URAZÓW CIAŁA...
775 tysięcy z urazami czaszki... 501,5 tysiąca z zeszpeconą twarzą... 155 tysięcy z jednym okiem...54 tysiące całkowicie ociemniałych ...28,6 tysiąca z urwanymi organami płciowymi...3 MILIONY z jedną ręką...1 MILION 100 TYSIĘCY pozbawionych obydwu rąk...3 MILIONY 255 TYSIĘCY bez jednej nogi.. 1 MILION 121 TYSIĘCY BEZ OBU NÓG... PÓŁ MILIONA z częściowo urwanymi kończynami... i 90 TYSIĘCY BEZ OBU RĄK I NÓG których w ,,troskliwej,, Rosji wiecie jak przezywano ??! ,,SAMOWAR,, !!!


...ciąg dalszy w części II .


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk