poniedziałek, 28 października 2013

CHORE LASY PAŃSTWOWE...NIC SIĘ NIE STAŁO! TO TYLKO POMYŁKA...część X.CHORE LASY PAŃSTWOWE...NIC SIĘ NIE STAŁO!!!TO TYLKO POMYŁKA...


29 października 2013 roku


O obłudzie wyzutych z wrażliwości członków,sympatyków i tak zwanej WAZELINY Platformy Obywatelskiej, która w Polsce ostatnich lat sięgnęła już szczytów chamstwa a ta właśnie załgana partia polityczna bez cienia jakichkolwiek skrupułów zawłaszcza na swą ,,chwałę,, kolejne cząstki naszego codziennego życia ...napisałem już na mym blogu wiele!

Dla nich PRAWICOWIEC TO OSZOŁOM...HISTORIA POLSKI TO ZBYTEK...NARODOWA TOŻSAMOŚĆ Z RZECZPOSPOLITĄ TO ANTYSEMITYZM...POLSKA TRADYCJA NARODOWA TO KSENOFOBIA...HONOR TO JAKIŚ PRZEŻYTEK...MORALNOŚĆ TO ZWYKŁE FRAJERSTWO...WIARA W BOGA TO ZWYKŁY CIEMNOGRÓD...RODZINA ZAŚ TO JAKIŚ ANACHRONIZM... itd.itd.itp.

Wielu normalnych ludzi w Polsce a dzięki Bogu są ich tysiące - zadaje sobie dziś pytanie CZY TAKIM LUDZIOM NIE JEST WSTYD jak dla przykładu tym w Państwowym Gospodarstwie Leśnym ,,LASY PAŃSTWOWE,, że w dążeniu do partyjnej hegemonii Platformy Obywatelskiej w tych lasach SIĘGAJĄ DO PRZESTĘPCZYCH METOD (...poczytajcie o detalach tego w archiwum blogu ,,pigipedia,, z ostatnichb lat!!!), że wprowadzili ,,PRAWO DŻUNGLI,,...kto silniejszy ten lepszy...że cham chama chamem pogania ...że usunięto ze stanowisk wszystkich niewygodnych POlitycznie choć przez dziesiątki lat Lasy Państwowe w nich inwestowały szkoleniami itp !!!!!!!!!!!!!!!!

Długo mógłbym tu wymieniać tego typu dziadostwo...

Dziś nadal trwa nawet pod czystą jakoby nazwą ,,KONKURSY,, - PRZEKAZYWANIE SOBIE LUKRATYWNYCH STANOWISK KIEROWNICZYCH,gdzie gwarancją sukcesów jest głównie przynależność lub poglądy pro-Platforma Obywatelska a to mało ważne gdy dany konkursowy posiada od lat znaną Braci Leśnej ,,żyłkę do cwaniactwa,,...,,żyłkę do złodziejstwa,, ...opilstwa czy też powszechnego nieróbstwa !!!
Wiadomo...SIŁA GENÓW JEST OGROMNA a szczególnie tych wyniesionych z domu !!!!!!!!!!!!!

Czy znacie w swym otoczeniu ludzi prawych i wrażliwych wobec otaczającego nas już zewsząd PROSTACTWA,DRAŃSTWA,CHAMSTWA,BEZGUŚCIA I TAK POWSZECHNEGO ODMÓŻDŻENIA ????!
Jeśli NIE ...to już nic więcej a TRAGEDIA !!!!!!!!!!!

Nie tylko w Lasach Państwowych KŁAMSTWA,AROGANCJA,BEZCZELNOŚĆ I BUTA kilku przydupasów z Platformy Obywatelskiej sprawia,że w pomiataniu ,,szarymi pracownikami,, PGL LP i oszukiwaniu społeczeństwa posunęli się w tak krótkim czasie znacznie dalej niż przez całe dekady niegdyś członkowie Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej...pro sovieckiego draństwa !!!

Jak już kiedyś wspominałem korzystając z pewnych porównań MODELOWY ZWOLENNIK PLATFORMY OBYWATELSKIEJ to głownie ,,MODEL ,,z wykształceniem podstawowym jak się OFICJALNIE okazuje, przebrany z czyste szaty EURO-BURAK albo tak zwany jamochłon, któremu do życia wystarcza otwór gębowo-odbytowy no i przede wszystkim do tego pełne konto bankowe z regularnymi wpłatami,karta kredytowa,plazmowy telewizor na ścianie NO A CO NAJWAŻNIEJSZE (np: w Lasach Państwowych!!!!!!!!) że jest się ...,,LEPSZY OD GORSZEJ RESZTY,, !!!

Od dłuższego już czasu przyglądam się w jaki sposób zwykły,skromny,prosty pracownik Lasów Państwowych od ponad 35 lat A OBECNIE ZWOLNIONY Z PRACY PRZEZ PEWIEN TEGO WŁAŚNIE TYPU PO-LITYCZNY  JAMOCHŁON (...za ,,brak zaufania,, nomen omen!!!) - punktuje całe kierownictwo nie tylko Nadleśnictwa Warcino za brak kompetencji a wręcz tępotę umysłową a nawet chyba już skrajny debilizm!!!

OCZYWIŚCIE NIKT TEGO NIE DOSTRZEGA...WSZYSTKO JEST OK...SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE ,,TYLKO,, ZA TO PŁACI
...A ,,METODA NA STRUSIA,, CHOWANIA PUSTEGO ŁBA W PIASEK JEST TU JAK WIDAĆ OD PARU LAT WYJĄTKOWO SKUTECZNA !!!

Ostatnio pisałem o tym,że ów pracownik UDOWODNIŁ LEŚNYM BARANOM (!!!),że na BUDOWANE drogi leśne gdzie topi się oficjalnie setki tysięcy złotych tylko w tym Nadleśnictwie Warcino ...OBOWIĄZKOWO WYMAGANE JEST POZWOLENIE NA BUDOWĘ, co potwierdził Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz Wojewoda Pomorski  a stanowisko starosty słupskiego iż jakoby wystarczy jedynie ,,zgłoszenie,, jest brakiem podstaw wiedzy w tej materii !!!

NO I TERAZ CIEKAWOSTKA !!!
A CO SIĘ ZGODNIE Z PRAWEM DZIEJE W POLSCE, GDY KTOŚ BEZ POZWOLENIA NA BUDOWĘ COKOLWIEK CZYNI ....??! (sic!!!!!!)
,,Pigipedia,,oczekuje wieści z Warszawy ...CZY PO-LITYCZNY NADLEŚNICZY W WARCINIE ZAPŁACI W TEJ SYTUACJI  KARĘ OD KAŻDEJ DROGI LEŚNEJ JAKĄ ZBUDOWAŁ W SWEJ KADENCJI OD 2010 ROKU BEZ WYMAGANEGO JAK SIĘ OKAZUJE POZWOLENIA...CZY TEŻ CO JEST WRĘCZ NIEPRAWDOPODOBNE OTRZYMA POLECENIE NADZORU BUDOWLANEGO ,,ROZEBRAĆ,, TAK POWSTAŁE DROGI LEŚNE, gdzie jak sobie przypominacie pakowany był wszelki ,,syf,, o nazwie GRUZO-BETON w którym azbest(eternit)...smoła...gwoździe...papa... to EKOLOGICZNA NORMA !!!

Dodam tylko,że OFICJALNY wniosek o ukaranie ,,EKOLOGICZNEGO,, nadleśniczego (...konkursowego zresztą!!! sic!!!!!!!!!) już do Warszawy wpłynął !!!

A teraz coś z innej beczki a dotyczącej tego samego Nadleśnictwa Warcino ...

Dyrektor Generalny LP Pan Adam Wasiak pismem z dnia 04 września 2013 roku został zapytany O ODPOWIEDZIALNOŚĆ OBECNEGO DYREKTORA RDLP W SZCZECINKU (Sławomir Cichoń!) ZA WYDANIE W NADLEŚNICTWIE WARCINO DODATKOWO OKOŁO MILIONA ZŁOTYCH W OPISYWANYM TAKŻE NA ,,PIGIPEDII,, POSTĘPOWANIU PRZETARGOWYM.
Dyrektor Generalny LP pismem z dnia 09 września 2013 roku  ( znak sprawy; GI-052-67-223/12/13) przesłał to pismo do dyrektora RDLP w Szczecinku Sławomira Cichoń z prośbą (cyt) ,, PROSZĘ PANA DYREKTORA O PRZEANALIZOWANIE ZAGADNIEŃ ZAWARTYCH W PIŚMIE
(...) ORAZ PRZESŁANIE DO DGLP SZCZEGÓŁOWEJ INFORMACJI STANOWIĄCEJ ODPOWIEDŹ NA PYTANIA POSTAWIONE W W/W PIŚMIE ,,

Jakież było zdziwienie zainteresowanego ZNIKNIĘCIEM BEZPOWROTNIE MILIONA ZŁOTYCH Z KASY LASÓW PAŃSTWOWYCH NADLEŚNICTWA WARCINO gdy pismem DK-051-34/13 z 01 października 2013 roku dyrektor Cichoń ZAMIAST DO DGLP W WARSZAWIE -wysłał odpowiedź do niego... (sic!!!!!!!!!!!!!!)

W takiej sytuacji KONSEKWENTNY zainteresowany skierował pismo do dyr.Cichonia (cyt) ,,Uważam,że powinien Pan przeanalizować pismo Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 09.09.2013 r. GI-052-67-223/12/13 i zastosować się do prośby Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych przesyłając szczegółową informację do DGLP a nie do mnie i do wiadomości do DGLP.
W zaistniałej sytuacji proszę o informację DLACZEGO PAN ODPOWIEDZIAŁ MI na moje pytania SKORO WYRAŹNIE Z PISMA GI-052-67-223/12/13 Z DNIA 09.09.2013 ROKU WYNIKA,ŻE NIE ZOSTAŁ PAN DO TEGO UPOWAŻNIONY ANI POPROSZONY PRZEZ DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH,,


....Pismem DK-051-34/13 z dnia 14 października 2013 roku dyr.RDLP Szczecinek Sławomir Cichoń odpisał :

(cyt) ,,Odpowiedź na pismo z dnia 04.10.2013 roku dotyczące realizacji polecenia zawartego w piśmie DGLP GI-052-67-223/12/13 z dnia 090.09.2013 r.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku informuje,że w wyniku omyłki zostało wystosowane do Pana pismo DK-051-34/13 z dnia 01.10.2013 , a które winno być skierowane do Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych w Warszawie.

Podpisał osobiście dyr.RDLP Szczecinek S.Cichoń..


Do wiadomości:
DGLP w Warszawie- dotyczy pisma GI-052-67-223/12/13 z dnia 090.09.2013r.


Dla mnie tego typu WPADKI to żenada ...brak kompetencji urzędniczej w Lasach Państwowych...BRAK LOGICZNEGO CZYTANIA TEKSTU PISANEGO W JĘZYKU POLSKIM  ZE ZROZUMIENIEM !!!

A może by tak rozpatrzeć tą kwestię w sferach POTRZEB SZKOLENIOWYCH DLA TEGO TYPU PRACOWNIKÓW MAJĄCYCH JAK WIDAĆ PROBLEMY Z POZIOMU SZKOŁY PODSTAWOWEJ ...I ZORGANIZOWAĆ IM NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE JAKIEGOŚ DWUTYGODNIOWEGO SZKOLENIA ORAZ EGZAMINU OCZYWIŚCIE np; na Majorce ???!!!!

OBOWIĄZKOWY WARUNEK  kwalifikujący do tego typu szkolenia :....oczywiście  CZŁONEK PLATFORMY OBYWATELSKIEJ LUB ,,WAZELINA,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Piszę jak jest ...aż wstyd i obciach dla PGL LP !!!!!!!!!!!!!!

Ale nie mój to problem....wystarczy tylko wyjąć pusty łeb z piasku !!! (sic!!!!!!!!!!!!!)
Krzysztof Kowalczyk