niedziela, 17 sierpnia 2014

STEPHAN BANDERA ...ZNOWU OBERWAŁ PO LATACH !!!!

BANDERA ZNOWU  OBERWAŁ PO LATACH...


17 sierpnia 2014 roku

UWAGA!!!!

Nie zapoznawaj się z tym tekstem, jeśli masz słabą psychikę....TEKST ZAWIERA DRASTYCZNE , AUTENTYCZNE ZDJĘCIA LUDOBÓJSTWA POLAKÓW PRZEZ NACJONALISTÓW UKRAIŃSKICH min; Stephana BANDERY (...na zdjęciu obok!)

Wpis Pawło Klimkina na Twitterze /

(cyt); ,,Wandale złamali krzyż i zaczęli odkopywać grób. Konsul i policja są na miejscu,,
Grób Bandery na cmentarzu w Monachium /SVEN HOPPE /PAP/EPATak wygląda DZIŚ  grób przywódcy ukraińskich nacjonalistów Stephana Bandery na cmentarzu Waldfriedhof w Monachium /NIEMCY/,zaś powyżej to informacja jaką dziś zamieścił na swoim profilu na Twitterze - obecny Minister Spraw Zagranicznych Ukrainy Pawło Klimkin.

DZIŚ JEST DLA UKRAINY W NIEMCZECH /BERLIN/ bardzo ważne spotkanie międzynarodowe!

STEPHAN BANDERA - morderca dziesiątek tysięcy Polaków, był przywódca jednej z frakcji OUN (Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów), której ZBROJNE  RAMIĘ U.P.A. (Ukraińska Powstańcza Armia) jest odpowiedzialna za LUDOBÓJSTWO POLAKÓW min. od wiosny 1943 roku, czystki etniczne na POLSKIM Wołyniu I Galicji Wschodniej!!!!

DZIESIĄTKI TYSIĘCY BESTIALSKO POMORDOWANYCH PRZEZ UKRAIŃCÓW POLAKÓW ...NIE MAJĄ NIE TYLKO GROBOWCA ALE  NAWET DO DZIŚ ŻADNEGO POŚWIĘCONEGO MIEJSCA WIECZNEGO ICH SPOCZYNKU , TAM GDZIE ZOSTALI  WYMORDOWANI - NA TERENACH DZISIEJSZEJ ZACHODNIEJ UKRAINY, A WTEDY OKRADZIONEJ Z TYCH TERENÓW II  RZECZYPOSPOLITEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W międzywojennej Polsce Bandera był organizatorem  BANDYCKICH akcji terrorystycznych przeciwko Polsce i ZSRR min. zamachu i zabójstwa Ministra Spraw Wewnętrznych II RP Bronisława Pierackiego, czy też ambasadę ZSRR w POLSKIM  Lwowie (1933 roku).

Za zamach na w/w ministra BANDYTA BANDERA został skazany na karę śmierci, zamienioną mu potem na dożywocie!!!

GDY NIEMCY ZAATAKOWAŁY POLSKĘ,  Bandera uniknął dalszej kary i tym oto sposobem  ... dnia 30 czerwca 1941 roku W POLSKIM LWOWIE pozwolił sobie PUBLICZNIE  ,,ogłosić,,.POWSTANIE NIEPODLEGŁEGO PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO!!!

W tym czasie groby WYMORDOWANYCH NA JEGO ROZKAZ POLAKÓW wołały o POMSTĘ DO NIEBIOS...

TAK ,,NIEPODLEGŁEGO,,PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO ŻE RAMIĘ W RAMIĘ Z HITLEROWCAMI MORDOWALI NARÓD POLSKI I ŻYDÓW SPOSOBAMI PRZY KTÓRYCH METODY HITLERA I STALINA RAZEM WZIĘTE SĄ NICZYM....BESTIE, MORDERCY!!!

Za tą PUBLICZNĄ DEKLARACJĘ Banderę aresztowali Niemcy i zamknęli w obozie Sachsenhausen, gdzie przebywał do września 1944 roku.

Po II wojnie światowej BANDERA bojąc się Rosjan (ZSRR ) zamieszkał w Monachium pod przybranym nazwiskiem STEFAN POPIEL !

DLACZEGO WYBRAŁ POLSKIE DANE OSOBOWE A NIE UKRAIŃSKIE ??!

Ot patriota!!! A może tylko zwykły kombinator, tchórz....

W PAŹDZIERNIKU 1959 ROKU BANDERĘ DOPADŁ W SWOJE ŁAPY W NIEMCZECH AGENT K.G.B BOHDAN STASZYŃSKI i ...wysłał go do świętego Piotra na wieki wieków!!!

Bandera został pochowany na cmentarzu w Niemczech ( Monachium - Waldfriedhof) GDZIE LEŻAŁ W MIARĘ SPOKOJNIE, AŻ DZIŚ ,,KTOŚ,,SOBIE O NIM TAK OTO PRZYPOMNIAŁ !!!

Sprawa pachnie mi ,,ruskimi łapkami,,  - szczególnie teraz po tym co się dzieje na Ukrainie,aczkolwiek bardzo wielu Polaków jest Z TAKIEGO OBROTU SPRAWY bardzo zadowolona!!!

DLA NARODU POLSKIEGO, POLSKICH PATRIOTÓW - STEPHAN BANDERA TO MORDERCA, BANDYTA I WRÓG NASZEJ OJCZYZNY !!!

Zasługiwał więc na TAKA pamięć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ustępujący prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko (...którego KGB o mało co nie wysłało chemicznie wcześniej do niebios!) - nadał w roku 2010 Banderze SPECJALNYM DEKRETEM pośmiertnie tytuł ...,,BOHATERA UKRAINY,,!

Dekret ten został potem uchylony przez SĄD gdy swe oburzenie publicznie okazała Polska i Rosja!

Według mnie - profanacja tego grobu BANDYTY to POLITYCZNE GIERKI  mające za cel ....skłócić wszystkich kogo tylko można PRZECIWKO UKRAINIE, no i odwrotnie ...UKRAINĘ Z NIEMCAMI, POLSKĄ itd. itp.

KTO SIĘ DA NABRAĆ NA TO ...ten kretyn i idiota !!!!

Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk

PS.
W Ukrainie puszczono plotkę, że Bandera i jego grób w Niemczech został ....WYSADZONY W POWIETRZE !!!  sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 


A OTO DOWÓD,ŻE POLSKA NIE ZAPOMNIAŁA BANDERZE I BANDEROWCOM TEGO CO ZROBILI POLAKOM :


OSTRÓWKA na POLSKIM WOŁYNIU ...dacie radę policzyć ILU LUDZI TU ODKRYTO ??!

Tak wygląda DZIŚ przy ukraińskich kłamstwach  WOŁYŃ NASZYCH PRZODKÓW !


...POMORDOWANE PRZEZ BANDEROWCÓW POLSKIE DZIECI NA DRZEWACH, OBWIĄZANE DRUTEM KOLCZASTYM !

JAKIE BESTIE MOGŁY W 1943 ROKU COŚ TAKIEGO ZROBIĆ...tylko banderowcy z UPA !!! 
Ta młoda piękna POLSKA DZIEWCZYNA została przez banderowców przecięta piła ręczną !Zdjęcie pochodzi z 1992 roku ...TO EKSHUMACJA POLAKÓW ZAMORDOWANYCH PRZEZ UKRAIŃCÓW BANDERY w Woli Ostrowieckiej !
OGROMNY STOS DŁUGICH LUDZKICH KOŚCI NASZYCH RODAKÓW...Oto ,,BANDEROWSKA POLITYKA,, ...w polskich domach na Wołyniu!Polscy pasażerowie pociągu Bełżec-Rawa Ruska - Lwów podstępnie zatrzymanego przez Ukraińców UPA i rozstrzelani 16 czerwca 1944 roku w lesie koło Lubyczy Królewskiej WIELOPOKOLENIOWE POLSKIE RODZINY NA WOŁYNIU przestawały istnieć w ciągu jednej tragicznej chwili ...Z RĄK UKRAIŃSKICH BANDEROWCÓW !!!...A TAK WYGLĄDA NA DZIŚ /2014 ROK!/ POLSKA ZIEMIA NA WOŁYNIU ZE ŚLADAMI ZBRODNI LUDOBÓJSTWA UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW , BANDEROWCÓW NA POLAKACH  - którzy OFICJALNIE  również walczą obecnie  w specjalnym BATALIONIE na wschodzie Ukrainy przeciwko Rosjanom!!!
A DZIŚ PREZYDENT UKRAINY POROSZENKO OFICJALNIE POPROSIŁ UNIĘ EUROPEJSKĄ (...tj; i Polskę!!!) O POMOC MILITARNĄ ....

Historia kołem się toczy ...A JAK TAM Z NASZĄ POLSKA PAMIĘCIĄ ???!

Bo u mnie OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A takich zdjęć, dokumentów, zeznań CUDEM URATOWANYCH OSÓB są tysiące...DLA NASZEJ NARODOWEJ PAMIĘCI I KU PRZESTRODZE ZARAZEM !!!!!!!!!!!!!!!

SZCZEGÓLNIE W TEJ CHWILI OBECNEJ 2014 ROKU ....
DLACZEGO ???! POMYŚLCIE O TYM SAMI....DLA BEZPIECZEŃSTWA WASZYCH BLISKICH, DLA BEZPIECZEŃSTWA NASZEJ OJCZYZNY RZECZYPOSPOLITEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!