wtorek, 12 sierpnia 2014

ROSYJSKIE ŚWINIE....NA WSCHODZIE.

12 sierpnia 2014 roku


Nie od dziś orientujący się w sprawach WSCHODU nie tylko  Polacy doskonale wiedzą, że w Rosji można spotkać RÓŻNEJ WIELKOŚCI ,,KLASYCZNE,, ŚWINIE...

Niniejsze foto niech będzie tego chociażby WYMOWNYM dowodem...


...są jeszcze ŚWINIE ROSYJSKIE mniejsze, a jak malutkie ??!

A takie ,,tyci-tyci,, ...pokazuje ich wielkość lewą ręką Prezydent Rosji PUTIN!

Niniejszym moim kolejnym wpisem na blogu tym razem nie będę opisywał ile setek ognisk afrykańskiego pomoru ŚWIŃ jest na terytorium Federacji Rosyjskiej, gdzie trzoda chlewna pada tam całymi stadami...

Pozwolę sobie za to DLA WASZEJ ŚWIADOMOŚCI , a zarazem wyobraźni przedstawić w jaki sposób CIESZĄ SIĘ Z ,,ŁUPÓW WOJENNYCH,,na terytorium dzisiejszej UKRAINY tak zwani przez idiotów ,,separatyści,, pro rosyjscy, którzy nawet CHWALĄ SIĘ SWOIMI ZDOBYCZAMI na przeróżnego rodzaju forach społecznościowych w Rosji !!!

OTO JEDEN Z NICH; 

...TATUSIU I MAMUSIU  POZDRAWIAM CIĘ SPOD ŁUGAŃSKA, WŁAŚNIE DOKONALIŚMY ,,KONTROLI,, W OKOLICZNYCH UKRAIŃSKICH SUPERMARKETACH I SPRAWDZAMY OBOWIĄZKOWO ,,JAKOŚĆ,,ZMAGAZYNOWANYCH TAM PRODUKTÓW - W BARDZO CIĘŻKICH WARUNKACH TERENOWYCH OCZYWIŚCIE (sic!!!!!!!!)
No ale cóż ! Służba nie drużba....
Wiesz Tatuś...TU CZUJE SIĘ ZUPEŁNIE INNE SMAKI NIŻ U NAS !!!!!

IM BLIŻEJ NA ZACHÓD TYM BARDZIEJ INNA KULTURA...a do Brukseli jeszcze tak daleko!!!

Teraz muszę przyznać ,,testując,, w okopach  na Ukrainie  te produkty,które widzicie na tej fotce jaką Wam KOCHANI przesyłam, że ...U NAS TO BYŁA ISTNA ,PRAWDZIWA MĘCZARNIA !!!

Non stop te ĆWICZENIA W PLENERZE....Tatuś PAMIĘTASZ ostatnio pod lasem Saszy ????!  :alkohol_3

Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

A ja dziwię się Ukraińcom,że zawartość owych ,,BOLSZYCH,, butelek nie została odpowiednio ,,zmodyfikowana,, przed ,,lustracją,, supermarketów przez w/w TAWARISZCZI ...np; H2SO4 albo tego typu ,,wzmacniaczem,, ...ostatnich chwil pamięci BOJOWNIKA za wolność waszą i naszą (sic!)

Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk