sobota, 23 sierpnia 2014

LASY PAŃSTWOWE...JAK SKUTECZNIEJ UKRYWAĆ KORUPCJĘ PRZED ,,CIEKAWSKIMI ,, ???!
24 sierpnia 2014 roku

Według znanych dziś ludzkości, a udokumentowanych źródeł – już w III wieku pojawiły się PIERWSZE WYRYTE, WYDRAPANE NA ŚCIANACH , NA SKALE ...modlitwy do świętych Z PROŚBAMI O WSTAWIENNICTWO !!!

DLACZEGO o tym wspominam ??!

Otóż zastanawiam się jak może dziś wyglądać cela w której siedzi aresztowany POLITYCZNY KOLEŚ wice ministra środowiska Stanisława Gawłowskiego, z którym jest OD LAT  związany poprzez PARTIĘ OSZUSTÓW jak nazywają to dziś moi Rodacy czyli PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ w województwie zachodniopomorskim, gdzie owym ,,baronem,, (...proszę nie mylić z BALONEM!!!! sic!!!!) rządzi właśnie ów Gawłowski!

CZY SĄ NA JEJ ŚCIANACH NAPISY chociażby  np.; ,,...ŚWIĘTY STANISŁAWIE...nie zapomnij o mnie biedaku!!! ...ŚWIĘTY STANISŁAWIE ...nie opuszczaj mnie !!! ŚWIĘTY STANISŁAWIE...bo zacznę sypać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No cóż – jak łatwo wywnioskować nie koniecznie ,,święty,, STANISŁAW  – ma o czym zapewne myśleć, gdyż aresztowany dyrektor Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie, a PO-lityczny koleś Gawłowskiego – JEST PODEJRZANY O KORUPCJĘ I USTAWIANIE KILKUDZIESIĘCIU PRZETARGÓW PO-d PO-trzeby kolesi!!!

Siedzi już od 2 miesięcy...więc ,,z nudów,, już miał czas aby CO NIECO ,,nadrapać ,, PO ścianach !!! sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A WIECIE JAK FACET SIEDZĄC W CELI ARESZTU ZARABIA SOBIE NA ŻYCIE PIENIĄDZE ???!
W BARDZO PROSTY SPOSÓB !!!!

Imć dyrektor, a CZŁONEK (...dosłownie!!!) Platformy Obywatelskiej ….JEST NADAL URZĘDNIKIEM PAŃSTWOWYM , ACZKOLWIEK SIEDZĄCYM ZA KRATAMI I POBIERA Z TEGO TYTUŁU CO MIESIĄC REGULARNIE WYNAGRODZENIE !!!!!
Wiecie ile ??!

...wcale nie tak mało, bo OFICJALNIE 6 TYSIĘCY ZŁOTYCH , czyli 50% wynagrodzenia (uposażenia) JAKIM CIESZYŁ SIĘ NA WOLNOŚCI WYKONUJĄC GRZECZNIE WYTYCZNE nie tylko baronów, czy BALONÓW ...KTO I NA JAKICH ZASADACH MA WYGRAĆ PRZETARG !!!!

I CO WY NA TO ???!

TO JEST PRAWDZIWY OBRAZ NASZEJ POLSKI I ...SKURW***STWA JAKIE REPREZENTUJE SOBĄ PLATFORMA OBYWATELSKA I KAŻDY JEJ ,,CZŁONEK,, (….dosłownie!!!!!)
BEZ WYJĄTKU OCZYWIŚCIE !!!!!!!!!!!!!!

A JAK TO WYGLĄDA W LASACH PAŃSTWOWYCH pod wodzą Pana Adama Wasiaka – obecnego Dyrektora Generalnego LP ???

Oczekuję na szereg odpowiedzi od Pana Wasiaka dotyczących skorumpowanego dyrektora Regionalnej Dyrekcji LP w Krośnie , o którym piszę na blogu W DETALACH JEGO OSTATNICH ,,SUKCESÓW,, ZAWODOWYCH, gdzie zdaniem prokuratorów i spec-służb Pan Balwierczak ...BRAŁ W ŁAPĘ ŁAPÓWY !!!!

INTERESUJE MNIE MIĘDZY INNYMI – W JAKIM TRYBIE (artykuł!) ZOSTAŁ ODWOŁANY DYREKTOR RDLP KROSNO ZE STANOWISKA PO PRZESZUKANIU MU  BUDYNKU DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH PRZEZ AGENTÓW SPEC SŁUŻB ...SZUKAJĄCYCH TEGO CO WZIĄŁ ?!!!

FACET ZARABIAŁ KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH W LASACH PAŃSTWOWYCH ...i czyżby teraz Pan dyr. GENERALNY LP ,,dał mu,, DODATKOWO wypowiedzenie 3-miesięczne z tego stanowiska dyrektora regionalnego , bo ….,,PAZERNY BIEDACZEK powołany przez PO-litycznego cwaniaka Mariana Pigana , poprzedniego dyrektorzynę GENERALNEGO LP ,, wpadł ???!

A TO ZNACZYŁOBY, ŻE ODWOŁANY DYREKTOR RDLP KROSNO ZA ,,ZASŁUGI,, BRANIA POD STOLIKIEM – został tym samym DODATKOWO NAGRODZONY przez Pana dyr.Wasiaka AŻ TRZY MIESIĘCZNĄ PENSJĄ na owym ,,wypowiedzeniu,, PO KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE ...za to że brał w łapę ???!

A może to ,,FORMA NAGRODY,, dla ex dyr. RDLP Krosno z DGLP za promocję Lasów Państwowych na Podkarpaciu i WYJĄTKOWĄ TROSKĘ O PRAWIDŁOWY, A RACZEJ OBECNY WIZERUNEK ,,LASÓW PAŃSTWOWYCH,, W NASZYM POLSKIM SPOŁECZEŃSTWIE ZA RZĄDÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ?????? sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pismem z dnia 05 sierpnia (DO-124-21/14) gdy zapytałem o KORUPCJĘ w RDLP Krosno z udziałem dyrektora Balwierczaka – odpowiedziano mi,iz odpowiedź zostanie mi udzielona (cyt),, do dnia 29 sierpnia 2014 roku,, !

I OTO KILKA DNI TEMU OTRZYMAŁEM OWĄ ODPOWIEDŹ, ale już od NOWEGO , pełniącego obowiązki dyrektora RDLP Krosno Pana dr inż. Artura KRÓLICKIEGO ;

(cyt) ,,W odpowiedzi na Pana wniosek z dnia 24 lipca 2014 roku, nawiązujac do pisma Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie z dnia 05.08.2014 roku znak spr.DO-124-21/14 informuję, że RDLP NIE DYSPONUJE INFORMACJĄ PUBLICZNA W ŻĄDANYM ZAKRESIE ,,

PRAWDA JEST ZUPEŁNIE INNA: ...gdyby LASY PAŃSTWOWE nie dysponowały ,,INFORMACJĄ PUBLICZNĄ W ŻĄDANYM ZAKRESIE,, to Pan dyr.Balwierczak NADAL BY PRACOWAŁ JAKO DYREKTOR RDLP KROSNO I ,,BRAŁ,, ….nie tylko jak się okazuje co miesięczne wynagrodzenie na swa ,,ODPOWIEDZIALNĄ,, pracę (sic!) !!!!!!!!!!!!
Które z tych lasów RDLP Krosno mogły być ,,ZBĘDNE,, dla Lasów Państwowych w interesach...
i czy dałoby radę TEGO TYPU GRUNTY zamienić np na te poniżej ??!

Według prokuratury (!!!) NA ZAMIANIE GRUNTÓW jaką ,,pilotował,, dyr.RDLP Krosno - biznesmeni mieli zarobić około MILIONA ZŁOTYCH ....


TEGO TYPU KRÓTKA ODPOWIEDŹ I STANOWISKO NA TEMAT KORUPCJI W LASACH PAŃSTWOWYCH – BARDZO SZKODZI WIZERUNKOWI ,,LASÓW,, W POLSKIM SPOŁECZEŃSTWIE, więc kierownictwo DGLP stara się ZA WSZELKĄ CENĘ TEGO TYPU ZŁODZIEJSKIE WPADKI OSÓB NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH SZYBKO CHOWAĆ POD DYWAN, WYCISZAĆ, NIE KOMENTOWAĆ ...itd. itp. bo wiadomo ….,,IM CISZEJ TYM LEPIEJ,, !!!


PO-tem taki nie koniecznie ,,święty,, STANISŁAW Gawłowski – vice minister środowiska tejże Platformy Obywatelskiej ZAMÓWI ZA KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH COROCZNY SONDAŻ SPOŁECZNY, z którego oczywiście wyjdzie NA PODSTAWIE RÓWNIEŻ ZAMÓWIONYCH (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) WYNIKÓW ,,przypadkowych respondentów,, ŻE POPARCIE SPOŁECZNE POLAKÓW DLA TAK WZOROWO ,,GOSPODARUJĄCYCH,, (...jak się okazuje NA LEWO i PRAWO !!!) LEŚNIKÓW = wynosi....126 % na 100% możliwych!

.skoro tego typu wynik jest możliwy w CZECZENI dla Putina, to DLACZEGO NIE MIAŁBY BYĆ MOŻLIWY W POLSKICH LASACH PAŃSTWOWYCH -tym bardziej, że to przecież PLATFORMA OBYWATELSKA zamawia sondaż (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

OT CAŁA ,,LEŚNA SIELANKA,,... LEŚNA ,,ŚMIETANKA,, !!!Pisze jak jest ...W LASACH PAŃSTWOWYCH Platformy Obywatelskiej od 2008 roku!!!!!!!!!!


Krzysztof KowalczykZnalezione obrazy dla zapytania sztabki złota zdjęcia
CIEKAWE JAKIEJ WIELKOŚCI SZTABKI ZŁOTA ...wchodziły ,,w grę,, podczas korupcji na Podkarpaciu , w wyniku której Pan Dyr. RDLP Krosno wyleciał ze stanowiska...

JAK SIĘ DZIŚ W NIEDZIELĘ 24 SIERPNIA 2014 ROKU DOWIEDZIAŁEM ...biznesmeni mieli za co kupować złoto i PRZEKUPOWAĆ durnych, chciwych urzędasów gdyż PODEJRZANY W TEJ SPRAWIE kolejny wiceminister PO ale do spraw tym razem infrastruktury Zbigniew RYNASIEWICZ  ...ZAŁATWIŁ IM ,,MALUTKI,, KREDYCIK  w wysokości
UWAGA (!!!) ....70 milionów złotych w Banku Gospodarstwa Krajowego !!!

A TAK DOKŁADNIEJ W TYM SAMYM BANKU - w którym vice minister dodatkowo ,,dorabia,, zasiadając w Radzie Nadzorczej!!! 

OT I CAŁY OBRAZ ....PLATFORMY OBYWATELSKIEJ słusznie zwanej przez Polaków PARTIĄ OSZUSTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zbigniew Rynasiewicz /PAP/Bartłomiej Zborowski /PAP
Czyżby  vice minister rządu Donalda Tuska  RYNASIEWICZ ...sam sobie daje w zęby ???!

TO ZA LEKKO szanowny panie...znam chętnych, którzy zrobili by to Panu ,,za całokształt,, pracy dla Rzeczpospolitej  SOLIDNIEJ i na dodatek GRATIS , nie obciążając ŻADNYMI ,,kosztami,,  Skarb Państwa !!!!!!