sobota, 9 sierpnia 2014

I ZNOWU MIAŁEM RACJĘ...TYSIĄCE ZABITYCH NA GRANICY Z ROSJĄ !!!

09 sierpnia 2014 roku


...tekst jeszcze dziś!

,,CZUJĘ STRASZNY ODÓR BARDZO WIELU TRUPÓW,,, napisałem w dniu 05 sierpnia 2014 roku na blogu , opisując dane dotyczące EMIGRACJI ROSJAN Z ROSJI  i stało się...Kilka portali rosyjskich oraz ukraińskich powołujące się na źródła w Ministerstwie Obrony Ukrainy podają iż w okrążeniu na granicy Donbasu zostało zabitych...3.427 żołnierzy ukraińskich!!!!!!!!!!!

OFICJALNIE UWAŻA SIĘ ICH ZA ........,,ZAGINIONYCH BEZ WIEŚCI,, !!


Sprawa dotyczy żołnierzy 24, 51 i 72 brygady zmechanizowanej, 79 brygady desantowej i 3 pułku ukraińskiego Specnazu, którzy w lipcu walczyli w rejonie miejscowości MARINOVKA !

ZOSTALI TAM CAŁKOWICIE OKRĄŻENI i …..


WEDŁUG OFICJALNEJ WERSJI POD SILNYM OSTRZAŁEM ARTYLERII...Z ROSJI , po wyczerpaniu się amunicji 430 żołnierzy ukraińskich schroniło się ...NA TERENIE ROSYJSKIEGO TERYTORIUM, zaś części oddziałów udało się wyrwać z okrążenia !


Osobiście to monitorowałem i wiem,że POTWIERDZAŁO TO DOWÓDZTWO UKRAINY , pokazując kolumny ukraińskich czołgów jakie ,,prysnęły,, z tego kotła pod Marinovką...!


CO WIĘC SIĘ STAŁO Z POZOSTAŁYMI ŻOŁNIERZAMI UKRAIŃSKIMI , KTÓRYCH BYŁO TAM OKOŁO 5 TYSIĘCY ??!

WŁADZE UKRAINY UNIKAJĄ JAK OGNIA TEGO TEMATU i milczą...

WEDŁUG INFORMACJI JAKIE OTRZYMUJĘ I  STANU NA DZIŚ tj; 09 SIERPNIA 2014 ROKU ;

a) z 72 brygady przeżyło tylko 467 żołnierzy...

b) z 24 brygady przeżyło 473 żołnierzy...

  1. 51 brygada przestała praktycznie istnieć...zostało tam 136 żołnierzy!

  1. z 79 brygady, która poniosła ogromne straty przeżyło 369 osób...

e) z całego pułku specnazu ukraińskiego pozostał tylko jeden batalion...

TO SĄ DANE OD  OSOBY Z MINISTERSTWA OBRONY UKRAINY, które cytują dziś ukraińskie i rosyjskie portale...

Dużą część ich wyposażenia wojskowego znalazła się w ręku Rosjan...


Teraz w Doniecku i Gorłovce wojska ukraińskie tym razem otoczyły swoich agresorów co nawet medialnie potwierdził ,,nowy premier,, samozwańczej Republiki Ludowej Zacharczenko.ŚMIERDZI MI TU KOLEJNYM PODSTĘPEM , ponieważ tę wypowiedź cytują rosyjskie media podkreślając tragizm ludności cywilnej Donbasu, KTÓREJ JAK SIĘ ZAPEWNE ZARAZ PRZEKONAMY ...udzieli ,,BRATNIEJ POMOCY,, armia rosyjska w ramach ….,,MISJI POKOJOWEJ,,

ROSJANIE MAJA JUŻ ,,POKOJOWO,,WYMALOWANE HEŁMY(...z napisem ,,MC,,!!!) SPRZĘT WOJSKOWY i według mnie lada chwila wkroczą niczym do Rzeczpospolitej  17 września 1939 roku ,,NIEŚĆ POMOC UCISKANYM NARODOM,,SŁOWIAŃSKIM,

Czy wiecie o tym iż na NADZWYCZAJNYM POSIEDZENIU ONZ zwołanym na prośbę ..ROSJI , jej ambasador przy ONZ ( Witalij CZURKIN) DOMAGAŁ SIĘ OD ŚWIATA ZGODY NA PILNE WPROWADZENIE NA UKRAINĘ ….ROSYJSKIEGO (cyt) ,,KONTYNGENTU POKOJOWEGO,, !dla ratowania mieszkańców przed zapaścią humanitarną!!

ROSJANIE MUSIELI BYĆ BARDZO PEWNI SWEGO skoro już dawno ich wojska mają wymalowane ,,POKOJOWO,, na kolor niebieski hełmy żołnierzy...

,,POKOJOWE WOJSKA ROSYJSKIE,, czekają teraz na sygnał ,,AGOŃ,, z Kremla...

JEŚLI TAKI SYGNAŁ OTRZYMAJĄ...JEST WOJNA NA CAŁEGO !!!


A ponieważ sytuacja militarna w tej chwili strony rosyjskiej jest zła...PUTIN będzie się obawiał utraty reputacji, więc za wszelką cenę KOSZTEM TYSIĘCY KOLEJNYCH TRUPÓW ….postawi na swoim!

DZIŚ MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH ROSJI ZADZWONIŁ DO USA ...prosząc o poparcie ,,misji POKOJOWEJ,, żołnierzy rosyjskich na Ukrainie A WIĘC JUŻ SIĘ GOTUJĄ!CO SIĘ STAŁO Z 3.427 ŻOŁNIERZAMI UKRAIŃSKIMI ...i dlaczego Ministerstwo Obrony Ukrainy nabiera wody w usta ???!

ukrainski_czolg

Na zdjęciu zabici BOHATERSCY żołnierze ukraińscy z tego czołgu ....okolice Doniecka.Pisze jak jest....


Krzysztof Kowalczyk


PS.

W WALKACH PRZECIWKO ROSJANOM NA UKRAINIE NA PODSTAWIE BARDZO WIARYGODNYCH INFORMACJI JAKIE PODAŁ ,, LEŚNIK,, (!!!!) ZOSTAŁO ZABITYCH 12 OBYWATELI BIAŁORUSI , KTÓRZY RAMIĘ W RAMIE Z INNYMI ODPIERAJĄ ATAKI ROSYJSKIEGO AGRESORA!
WALCZYLI W SZEREGACH SPECJALNEGO BATALIONU ,,POGOŃ,,

Mało kto wie, ale praktycznie w każdym batalionie walczą TAM przeciwko Rosji ...BIAŁORUSINI !!!
To informacja sprzed 4 dni...

Wśród LEŚNIKÓW ...zawsze ,,trafiają się,, faceci z jajami !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

A Kijów i znaczna część tego miasta znalazł się dziś POD WODĄ !!! Miejscami ponad 0,5 metrowa tafla wody zalała WSZYSTKO gdziekolwiek tylko mogła ,,zajrzeć,,
Miasto sparaliżowane, brak transportu, pływające śmieci ...to wynik ulewy sobotniej nad miastem!
Czyżby NIEBIOSA pomagały również sprzątać ,,MAJDAN,, ???!