wtorek, 5 sierpnia 2014

ROSYJSCY EMIGRANCI POZBAWIENI ZŁUDZEŃ...

05 sierpnia 2014 roku


Podobnie jak i w Polsce tak samo w Rosji zwykli obywatele , którzy mają NORMALNIE POUKŁADANE ,,pod sufitem,, nie godząc się z rządzącymi i ich KRETYŃSKA polityką szukają dla siebie i swoich bliskich ….SPOKOJNEJ PRZYSTANI, SPOKOJNEGO PORTU SWOJEGO ŻYCIA!

Aktualnie rozpoczęła się już PIĄTA FALA EMIGRACJI W ROSJI !!!

W pierwszych trzech falach byli to uchodźcy i emigranci polityczni, potem emigranci gospodarczy którzy opuścili Rosję w latach 90 XX wieku.

Ktoś bardzo mądrze nazwał obecną falę …,,EMIGRANTAMI POZBAWIONYMI ZŁUDZEŃ,, .

Według rosyjskiego urzędu statystycznego ROSSTAT i jego OFICJALNYCH info – w roku 2011 wyemigrowało z Rosji 36. 774 obywateli Federacji Rosyjskiej.

Rok później gdy PUTIN OBJĄŁ WŁADZĘ I KOLEJNĄ SZEŚCIOLETNIĄ KADENCJĘ PREZYDENTA z Rosji  ,,czmychnęło,, już KOLEJNE  .....122.751 jej obywateli!!!!

W ROKU 2013 EMIGROWAŁA Z ROSJI KOLEJNA REKORDOWA LICZBA 186.382 OSÓB...

Czemu więc wyjeżdżają skoro w/g OFICJALNEJ WERSJI jest w Rosji tak ,,wspaniale,, ??!

W ROKU OBECNYM 2014 ZACZĘŁA SIĘ WOJNA ROSYJSKO-UKRAIŃSKA I AGRESJA NA KRYM ...więc ilu teraz Rosjan zostawi swoją ,,samowystarczalną,, ojczyznę ??!

Rosja to oczywiście ogromny kraj mający 143 milionów obywateli, więc owa liczba jest niczym kropelka w morzu ale...TRZEBA PAMIĘTAĆ, iż w ciągu ostatniej dekady z Rosji WYJECHAŁO AŻ 3 MILIONY JEJ OBYWATELI, szukając spokojniejszego i pewniejszego miejsca do życia !!!

To niby też nie wiele, lecz trzeba wiedzieć, że WYJEŻDŻAJĄ NAJLEPSI ROSJANIE, ICH ELITA SPOŁECZNA, bez której nikt nie da rady w Rosji dokonać reform archaicznej gospodarki opierającej się jedynie na INTENSYWNYM POZYSKIWANIU SUROWCÓW NATURALNYCH !!!
A JA MYŚLĘ, IŻ ,,KOMUŚ,, TAM NA TYM WŁAŚNIE ZALEŻY....

To co się teraz dzieje i niebawem wydarzy spowoduje zapewne KOLEJNĄ LAWINĘ UCHODŹCÓW...

Liczba wykształconych, zamożnych Rosjan niebawem zauważy iż w wyniku sankcji jakie po zajęciu przez Putina Krymu na Ukrainie ...nie mają dla siebie w swojej ojczyźnie żadnych racjonalnych perspektyw na przyszłość !

NAJNOWSZE RESTRYKCJE ŚWIATA ...I ZAPEWNE ZARAZ KOLEJNE – SPOWODUJĄ A RACZEJ JUŻ POWODUJĄ, ŻE GOSPODARKA FEDERACJI ROSYJSKIEJ LECI NA PYSK !!!

NADCHODZI DLA ROSJI TRUDNY CZAS RECESJI....

Dzisiaj 05 sierpnia 2014 roku PODWOIŁA SIĘ LICZBA ROSYJSKICH ŻOŁNIERZY PRZY GRANICY Z UKRAINĄ...

W odległości kilku kilometrów od tej granicy pojawiło się do 17 batalionów wojsk rosyjskich ( tj; 19-21 tysięcy żołnierzy) i sprzętu wojskowego.

GOTOWA DO WALKI siła składająca się z piechoty, wojsk pancernych, artylerii, jednostek obrony przeciwlotniczej....
Wcześniej było 8 a dziś już 14 baterii rakietowych ziemia-powietrze oraz ponad 30 baterii artyleryjskich.

CZY TO KOLEJNA PRÓBA WYWARCIA PRESJI PRZEZ PUTINA NA WSZYSTKICH MU PRZECIWNYCH ...czy też zbliżająca się WOJENNA JATKA ???!

Najbliższe dni to okażą...CZUJĘ STRASZNY ODÓR BARDZO WIELU TRUPÓW!!!!


Piszę jak jest....

Krzysztof Kowalczyk


PS.

Kilka dni temu na Żytomierszczyźnie – tamtejszy duchowny kościoła Prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego ODMÓWIŁ UDZIAŁU W OBRZĄDKU MODLITEWNYM ZA DUSZĘ ZMARŁEGO UKRAIŃSKIEGO ŻOŁNIERZA gdyż jak stwierdził ów duchowny, ten  …,,STRZELAŁ DO BRACI,,

GDY SPOŁECZNOŚĆ NIECO ,,PRZYCISNĘŁA,, POPA  ABY JEDNAK SPEŁNIŁ SWĄ POWINNOŚĆ – ten nad jego mogiłą ponownie powtórzył, że zmarły tragicznie (tj;ZASTRZELONY!)...(cyt) ,,ON STRZELAŁ DO NASZYCH BRACI,, !!!

Pop ani słowem nie dodał,że ….TO PRZECIEŻ ,,BRACIA,, OWEGO UKRAIŃCA GO ZASTRZELILI TYLKO DLATEGO,ŻE BRONIŁ SWOJEJ OJCZYZNY !!!!

I jak tu nie ,,spieprzać,, z takiego kraju ?????!