środa, 27 sierpnia 2014

RADA MINISTRÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - WYDAŁA WYROK ŚMIERCI NA TYSIĄCE ZWIERZĄT W POLSCE!


27 sierpnia 2014 roku


Czy zauważyliście jak każdy polityk LUBI SIĘ POCHWALIĆ PUBLICZNIE ,,MIŁOŚCIĄ,, DO ZWIERZĄT – a jednocześnie dodać jakiego ,,pupila,, ma w domu on, lub jego rodzina, zaczynając od pieska, kotka,papugi ...itd.itd.??!


No chciałoby się aż przyklasnąć i rzec BRAVO ! BRAVO! BRAVO!

JAK JEST JEDNAK W RZECZYWISTOŚCI W NASZEJ POLSCE – OTO DAJE DOWÓD TEGO RADA MINISTRÓW RP POD WODZĄ ,,ŚCIEMA,, PREMIERA DONALDA TUSKA !!!

A sprawa dotyczy przyjęcia ostatnio przez Radę Ministrów PROJEKTU NOWELIZACJI USTAWY O...DOŚWIADCZENIACH NA ZWIERZĘTACH W POLSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dla mnie to nic innego jak  ...SADYZM !!!!!!!!!!!!!!!DOŚWIADCZENIACH, W KTÓRYCH BARDZO WIELE GATUNKÓW ZWIERZĄT JEST PODDAWANA NIEWYOBRAŻALNYM CIERPIENIOM I EKSPERYMENTALNYM TORTUROM...

Przyjęty przez Tuska i jego ministerialną ,,drużynkę,, projekt zmian BARDZO POWAŻNIE POGARSZA SYTUACJĘ ZWIERZĄT W POLSCE, a winną tej sytuacji jest obecna minister nauki i szkolnictwa wyższego a także poprzednia Barbara Kudrycka.

Obowiązująca obecnie ustawa z 2005 roku (!!!!) z czasów Prawa i Sprawiedliwości - CHRONI ZWIERZĘTA W POLSCE BARDZIEJ NIŻ TEGO OCZEKUJE...UNIA EUROPEJSKA !!!!!!!!!!!!!!

Stąd też Tusk, gdy Platforma Obywatelska objęła ,,NIERZĄDY,, - dostał polecenie z UE zliberalizowania tych polskich  przepisów i ...wprowadzenia do 2012 roku UNIJNEJ DYREKTYWY w sprawie ochrony zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych!

DLA MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT teraz mała ciekawostka :

CZY WIECIE, ŻE BARDZO WIELU PROFESORÓW I PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH RÓŻNYCH UCZELNI W POLSCE , CZY INSTYTUTÓW....ŻYJE Z TAK ZWANYCH ,,GRANTÓW,, (….czytaj duża KASA!!!!!!) FUNDOWANYCH IM PRZEZ PRZERÓŻNE FIRMY PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO, A NIEKTÓRZY Z NICH NAWET MAJA DODATKOWE ETATY W TEGO TYPU FIRMACH ZA...BESTIALSKIE EKSPERYMENTY NA ZWIERZĘTACH od myszy poczynając ????!


Zastanawialiście się kiedykolwiek nad słowami ... ,,KRÓLIK DOŚWIADCZALNY,,??!
W TYCH SŁOWACH JEST TRAGEDIA TAKIEGO JAK CHOCIAŻBY TEN KRÓLIK...TE KRÓLIKI!!!!!Ponieważ mój blog czyta mnóstwo leśników – muszę tu dodać, iż wiem, że OBIEKTEM ZAINTERESOWANIA A TAKŻE EKSPERYMENTÓW NAUKOWYCH W NASZEJ POLSCE SĄ ...JELENIE chociażby pod kątem poroży jeleni-byków , a ściślej mówiąc SCYPUŁU czyli przyszłej tkanki kostnej, którą żywcem - gdy nie jest ona jeszcze skostniała A SILNIE UKRWIONA,UNERWIONA ...ścina się z głowy takiego jelenia byka , by wykorzystać TO CUDO NATURY potem w chociażby przemyśle farmaceutycznym!!!!!

OGÓLNIE MÓWI SIĘ W POLSCE TAKŻE IŻ MYŚLIWI TO MIĘSIARZE I ...MORDERCY!!!


Sam jestem myśliwym od wielu lat i powiem uczciwie,że jest w tym CZASAMI nieco racji, gdyż wiem to i owo na temat polowań które nigdy nie powinny się zdarzyć, mieć miejsca - aczkolwiek to co wyrabiają NAUKOWCY z żyjącymi zwierzętami, A SZCZEGÓLNIE TERAZ PO NOWELIZACJI TYCH PRZEPISÓW przez rząd Platformy Obywatelskiej...ZASŁUGUJE NA WIELOKROTNE POTĘPIENIE ZA SPRAWĄ OGROMNYCH CIERPIEŃ ZWIERZĄT W TAKICH EKSPERYMENTACH !!!!!

A teraz w ramach ,,przerywnika,, ZAPRASZAM WAS DO ARCHIWUM mojego www.pigipedia.blogspot.com abyście poczytali sobie W JAKI TO SKANDALICZNY SPOSÓB NIEDAWNO ZA SPRAWĄ ,,EKSPERYMENTÓW NAUKOWCÓW,, ZOSTAŁO ZASTRZELONE CAŁE STADO ŻUBRÓW W LASACH PAŃSTWOWYCH Nadleśnictwa Browsk / RDLP BIAŁYSTOK/ ...tylko dlatego że jakiś DEBIL JEDEN Z DRUGIM (...pobierający ogromną kasę z różnych funduszy na swe idiotyczne eksperymenty!) WPADŁ NA KRETYŃSKI , IDIOTYCZNY POMYSŁ ...TRANSPORTU CHOREGO NA ŚMIERTELNĄ DLA ŻUBRÓW GRUŹLICĘ Z OŚRODKA HODOWLI ŻUBRÓW DO TEGOŻ NADLEŚNICTWA BROWSK!

GDY SIĘ OKAZAŁO,ŻE DOSTARCZONY ŻUBR JEST CHORY...ZASTRZELONO CAŁE STADO OBCUJĄCYCH Z NIM INNYCH ŻUBRÓW!!!!!!

ABY WYGLĄDAŁO TO JESZCZE BARDZIEJ ,,NAUKOWO,, CZYLI IDIOTYCZNIE ...ZASTRZELONO ,,JAK LECI,, WSZYSTKIE ŻUBRY = NIE BADAJĄC ICH OCZYWIŚCIE WCZEŚNIEJ, CZY SĄ CHORE NA TĄ GRUŹLICĘ!!!!

Profilaktyczna ,,kula w łeb,, ...ot to takie ,,normalne,, teraz w Polskich Lasach Państwowych Platformy Obywatelskiej!!! sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takie SKANDALICZNE NAUKOWE JAJA ...tylko w Państwowym Gospodarstwie Leśnym ,,LASY PAŃSTWOWE,, Platformy Obywatelskiej , na które O ZGROZO (!!!!!) mają wpływ tacy ,, fachowcy i profesjonaliści,, jak vice minister środowiska STANISŁAW GAWŁOWSKI i jemu podobni. (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Do tej skandalicznej sprawy niebawem wrócę na ,,pigipedii,, gdyż ...jak się dowiedziałem PROKURATURA (...Platformy Obywatelskiej ??!) MIAŁA PROBLEM Z USTALENIEM OSÓB WINNYCH TEMU,ŻE ZASTRZELONO W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH CAŁE STADO ŻUBRÓW BĘDĄCYCH W POLSCE GATUNKIEM POD OCHRONĄ ŚCISŁĄ (sic!!!!!!!!!!!!!!!) ...a na dodatek i O IRONIO ….w tak zwanej  ,,ZAGRODZIE POKAZOWEJ,, Lasów Państwowych !!!!

Ot i POKAZALI …. jacy fachowcy i profesjonaliści !!!! sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WRACAJĄC DO SPRAWY EKSPERYMENTÓW NA ZWIERZĘTACH W POLSCE i owego projektu zmian jakie ,,przyklepała,, już Rada Ministrów Donalda Tuska :

W aktualnie obowiązujących jeszcze chwilowo przepisach a TYCH Z 2005 ROKU (!!!) = KAŻDE ZABICIE ZWIERZĘCIA DO CELÓW BADAWCZYCH CZY DYDAKTYCZNYCH WYMAGAŁO KATEGORYCZNIE AKCEPTACJI ZE STRONY LOKALNEJ KOMISJI ETYCZNEJ DO SPRAW DOŚWIADCZEŃ NA ZWIERZĘTACH!
Komisja taka orzekała CZY JEST TO UZASADNIONE ...CZY SPOSÓB UŚMIERCANIA JEST HUMANITARNY...CZY OSOBA/,,KAT,,/KTÓRA MA TEGO DOKONAĆ JEST ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANA !

A JAK JEST ,A RACZEJ NIEBAWEM zgodnie w wytycznymi Unii Europejskiej BĘDZIE ??!

O ZGROZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...w nowych przepisach = POZBAWIENIE ŻYCIA ZWIERZĘCIA W POLSCE dzięki ministrom Platformy Obywatelskiej i ściema premierowi Donaldowi Tusk = NIE BĘDZIE JUŻ W OGÓLE UZNAWANE JAKO ,,DOŚWIADCZENIE,,.....A CO ZA TYM IDZIE, NIE BĘDZIE JUŻ WYMAGAŁO JAKIEJKOLWIEK ZGODY JAKIEJŚ TAM ,,KOMISJI ETYCZNEJ,, !!!Krótko mówiąc : ZABICIE SETEK ZWIERZĄT W NASZEJ POLSCE  NA PRZYKŁAD DLA POZYSKANIA ICH ORGANÓW = BĘDZIE SIĘ TERAZ ODBYWAŁO POZA JAKĄKOLWIEK KONTROLĄ !!!!!

I co wy na to POLSKI NARODZIE ….,,tak,, kochający zwierzęta ???!

Nie tylko według mnie ...SKANDALEM JEST OBECNIE PLANOWANE  DOPUSZCZENIE TEGO TYPU INWAZYJNYCH EKSPERYMENTÓW NA ZWIERZĘTACH JUŻ W SZKOŁACH PONADGIMNAZJALNYCH , gdy do tej pory można je było wykonywać tylko na wybranych uczelniach wyższych - A PAMIĘTAJMY,ŻE KAŻDY TAKI EKSPERYMENT TO JEDNO ISTNIENIE, JEDNO ŻYCIE BEZBRONNEGO ZWIERZAKA !!!!!!!!!!!!!!!


A teraz coś ze statystyki RP:

W roku 2012 w Polsce w tego typu doświadczeniach KTÓRE DLA WIĘKSZOŚCI Z NAS MAJĄ ,,COŚ,, Z SADYZMU (!!!!) = WYKORZYSTANO PONAD 233 TYSIĄCE ZWIERZĄT OFICJALNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...a ponad połowę z tego , czyli PONAD 116 TYSIĘCY W EKSPERYMENTACH O NAJWYŻSZYM STOPNIU INWAZYJNOŚCI, a to oznacza ...ŚMIERĆ dla zwierzaka !!!!!!

Wiecie CO JEST W TYM WSZYSTKIM NAJGORSZE I NIELUDZKIE ????!

Otóż sami naukowcy OFICJALNIE PRZYZNAJĄ (!!!), ŻE WIĘKSZOŚĆ Z TYCH SADYSTYCZNYCH EKSPERYMENTÓW NA ŻYWYCH ZWIERZĘTACH W POLSCE (...na świecie również!!!) TO TAK ZWANA ,,SZTUKA DLA SZTUKI,, !!!!

Potrafilibyście ŻYWEMU PSU, co prawda pod znieczuleniem ….OTWORZYĆ SKALPELEM BRZUCH ...by mieć eksperymentalną ,,okazję,, popatrzeć sobie tylko na bijące jego serce , aby zaraz potem...GO ZABIĆ ??!!!

Daję Wam słowo honoru, że POŚRÓD POLSKICH MYŚLIWYCH A JEST ICH PONAD 110 TYSIĘCY ...TAKICH SADYSTÓW NIE MA JAKIMI SĄ NAUKOWCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo w myślistwie ogromny nacisk nakłada się na ETYKĘ i to nie tą wyłącznie związaną z polowaniem...

A tak na marginesie ;

Owi naukowcy, biolodzy, lekarze którzy przeprowadzają tak inwazyjne eksperymenty i doświadczenia na żywych zwierzętach niewiele wiedzą o OFIARACH , JAKIM ZADAJĄ NIEPRAWDOPODOBNE CIERPIENIA I W WIĘKSZOŚCI NIE MAJĄ DO TEGO TOTALNIE ŻADNEGO PRZYGOTOWANIE ETYCZNEGO !!!!!!!!!!!!!!!

OD ZAWSZE przemysł farmaceutyczny wykorzystuje żywe zwierzęta do różnego rodzaju testów i eksperymentów medycznych !!!

W POLSCE RÓWNIEŻ …

Warto jest sobie uświadomić CZEGO NIESTETY NIE UCZYNILI MINISTROWIE TUSKA (!!!), że zdecydowana większość tego typu SADYSTYCZNYCH EKSPERYMENTÓW NA ŻYWYCH ZWIERZĘTACH ...NIE MA JAKIEGOKOLWIEK PRAKTYCZNEGO ZASTOSOWANIA U LUDZI !


Przy takiej znieczulicy POLITYCZNEJ wobec zwierząt jaka mamy od 2008 roku w Polsce ...więcej radości dawać powinien Polakom TAKI  WYMOWNY A SZCZERY STOSUNEK DO ŚWIŃ jak to na zdjęciu powyżej niż JAKIEKOLWIEK ZADAWANIE SIĘ Z POLITYKAMI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ (...albo O ZGROZO ; głosowanie na nich!!!), o Radzie Ministrów już nie wspominając, której jak widać po ich czynach - LOS ZWIERZĄT W NASZEJ POLSCE jest tak skandalicznie  obojętny a stanowisko kretyńskich urzędasów Unii Europejskiej przy tym  ważniejsze !!!

Piszę jak jest ...SADYSTYCZNIE w Polsce !!!!

Krzysztof Kowalczyk 

PS.


JAK TERAZ ŻYĆ W POLSCE...panie Tusk ??!