wtorek, 28 lipca 2015

116.071,21 ZŁOTYCH....OTO OFICJALNA SZKODA, JAKĄ WYRZĄDZIŁ LASOM PAŃSTWOWYM ...POLITYCZNY NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA POŁCZYN /RDLP SZCZECINEK/ STOSUJĄC NEPOTYZM , DYSKRYMINACJĘ I NIERÓWNE TRAKTOWANIE WŚRÓD LEŚNIKÓW I ZATRUDNIAJĄC NIELEGALNIE ...SWOJE ZNAJOME!!!!!!!

28 lipca 2015 roku

TA INFORMACJA TO JEST MEGA DRAŃSTWO  - z jakim nigdy nie powinniśmy się godzić w Lasach Państwowych!NIKT TEJ SPRAWY NIGDY NIE UJAWNIŁ ...oprócz mnie za sprawą informacji OBURZONYCH I BOJĄCYCH SIĘ O UTRATĘ PRACY LEŚNIKÓW, obserwujących BEZPRAWIE od szeregu miesięcy a jak się okazuje nawet lat (...trwało to 32 miesiące tylko w przypadku jednej osoby!!!).

Kwotę dla wielu Polaków naprawdę dużą, bo aż ...116.071, 21 złotych - jak się okazało OFICJALNIE PO KONTROLI JAKĄ PRZEPROWADZONO TYLKO I WYŁACZNIE PO MOJEJ WCZEŚNIEJSZEJ ANALIZIE SPRAWY I ZGŁOSZENIU TEGO FAKTU DO DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH W WARSZAWIE ...nadleśniczy LP wypłacał na terenie RDLP Szczecinek swoim układowym znajomym, którzy nie posiadali ŻADNYCH KOMPETENCJI ZAWODOWYCH, aby pracować na określonym stanowisku ...

TO NIE JEST DLA MNIE ŻADNE ZASKOCZENIE,ŻE ...PRZEZ TYLE LAT W TRAKCIE OKOŁO 60 KONTROLI W TYM NADLEŚNICTWIE  - NIKT NIE UJAWNIŁ TEJ SPRAWY!

Wiecie co jest teraz przyczyną tego DRAŃSTWA i NEPOTYZMU, a przy tym NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA LEŚNIKÓW ??!

POLITYCZNE CWANIACTWO PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I GWARANCJE BEZKARNOŚCI ZA TEGO TYPU UKŁADY PERSONALNE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM OPANOWANYM PRZEZ ...TO OSZOŁOMSTWO PLATFUSÓW OBYWATELKICH, KTÓRZY ŚWIETNIE BAWILI SIE PRZEZ OSTATNIE LATA NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE!!!!

Kto ...jak...kiedy... - ODDA TERAZ LASOM PAŃSTWOWYM owe 116.071,21 złotych ??!

A oto informacje w tej sprawie:

CDN

Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

CZY WIECIE,ŻE W CIĄGU OSTATNICH GODZIN TARGNĄŁ SIĘ NA ŻYCIE STRZELAJĄC DO SIEBIE NADLEŚNICZY Z RDLP TORUŃ.... A PRZYCZYNĄ TEGO JEST ,,WZAJEMNY SZACUNEK"  I BEZWZGLĘDNA WALKA O KORYTO OSÓB NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH  ?!

Bardzo ciekawe cóż na owe ,,wyczyny strzeleckie" nadleśniczego ....ma do powiedzenia Dyrektor RDLP Toruń Pan Kaczmarek oraz poseł Mężydło z Platformy Obywatelskiej, który z nim od kilku lat bardzo owocnie współpracuje a do tego nawet pewien senator W. o dziwo też z PO ?!!!!

A tak swoją drogą:

MAMY OTO CHYBA PIERWSZY PRZYPADEK W CAŁEJ HISTORII LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE (...TU WARTO DODAĆ,ŻE W RDLP TORUŃ!),ŻE STRZELA  DO SIEBIE ...LEŚNIK, BYŁY POSEŁ NA SEJM , bardzo dobry kolega dyr.Szramki, posła Żelichowskiego ....itd.itp. CZERWONO !!!!!

 Chwilami zastanawiam się, czy aby moje informacje na blogu nie wyprzedzają nawet pewnych zdarzeń w rzeczywistości, które muszą nastąpić...