czwartek, 2 lipca 2015

PODSUMOWANIE MIESIĄCA CZERWCA 2015 ROKU ... TOP DZIESIĄTKA!

02 lipca 2015 roku


Nie wiadomo kiedy i ...oto minął miesiąc czerwiec 2015 roku!

MAMY LATO W EUROPIE – WIĘC MIŁYCH WAKACJI WAM ŻYCZĘ, NO I SPOKOJNEGO CZASU WOKÓŁ, GDYŻ JAK SAMI WIDZICIE SYTUACJI EKSTREMALNYCH WOKÓŁ NAS NIE BRAKUJE CZEGO DOWODEM JEST CHOCIAŻBY OSTATNIA TRAGEDIA TURYSTÓW W TUNEZJI!

A tak na marginesie ...MOŻE NASTAŁ DLA NAS WSZYSTKICH CZAS ABY LEPIEJ POZNAĆ UROKI ALE WŁASNEGO DOMU, WŁASNEJ OJCZYZNY  A NIE NARAŻANIE SIEBIE I BLISKICH NA UTRATĘ ZDROWIA ,LUB ŻYCIA W CZASIE WAKACJI W MIEJSCACH ...CORAZ BARDZIEJ NIEBEZPIECZNYCH?!

Kierujcie się własną intuicją i swoim rozumem pragnąc wypocząć gdziekolwiek...


POLECAM WIĘC DO ZWIEDZANIA POLSKĘ – OD NASZEGO BAŁTYKU, GDZIE WODA I PLAŻĘ AŻ PO SZCZYTY GÓR NA POŁUDNIU NASZEJ SPOKOJNEJ KRAINY, GDZIE LUDZIE GOŚCINNI ...choć nie koniecznie zadowoleni z władzy, która już kupuje SPADOCHRONY przed najbliższymi wyborami  parlamentarnymi – w których NA 100% TA WŁADZA DOSTANIE OSTREGO KOPA W D*****A ECHO TEGO ROZNIESIE SIĘ właśnie OD MORZA AŻ PO GÓRY POŁUDNIA POLSKI!

POLECAM WAM WSZYSTKIM MNÓSTWO ATRAKCJI REGIONALNYCH JAKIE ZNAJDZIECIE WSZĘDZIE W PIĘKNYCH LASACH PAŃSTWOWYCH NASZEJ OJCZYZNY – KTÓRE WYDAŁY I NADAL COROCZNIE WYDAJA OGROMNE PIENIĄDZE Z WŁASNYCH WYPRACOWANYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH PRZEZ LEŚNIKÓW – NA ATRAKCJE TURYSTYCZNE, EDUKACJĘ I WSPANIAŁY,NIEZAPOMNIANY WYPOCZYNEK!

Znajdziecie w tych przepięknych lasach ...ciszę, spokój, ukojenie,mnóstwo nowej wiedzy i wspaniałych, oddanych służbie LEŚNIKÓW!

O tyle tytułem wstępu – a poniżej tradycyjnie jako co miesiąc przedstawiam czytelnikom mego bloga www.pigipedia.blogspot.com KTÓRY MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIEBAWEM ULEGNIE DUŻEJ ZMIANIE NA PLUS - WYKAZ WASZEGO CZYTELNICTWA z serwerów całego świata!

DZIĘKUJĘ WAM,ŻE JESTEŚCIE ...I Z ZAINTERESOWANIEM CZYTACIE RÓŻNEGO RODZAJU INFORMACJE NA TYM BLOGU!

Wierzcie mi...CHCIAŁBYM PISAĆ TYLKO DOBRE WIADOMOŚCI między INNYMI Z LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE, ALE ...TO NIE MOJA WINA,ŻE JEST JAK JEST – A CI CO MOGĄ ZMIENIĆ WIELE KWESTII UDAJĄ OD LAT,ŻE JEST ….CUDOWNIE I NAJLEPIEJ!

Więc JEST JAK JEST – a Wy moi czytelnicy dowiadujecie się u mnie coraz to nowsze info nie tylko o bezprawiu, niegospodarności, pospolitym chamstwie itp

To tyle tytułem wstępu – a poniżej przedstawiam jak co miesiąc dane na temat Waszego czytelnictwa mego bloga www.pigipedia.blogspot.com za miesiąc czerwiec 2015 roku!

Oto zaledwie pierwsza dziesiątka państw z serwerów których regularnie codziennie czytaliście moje teksty w czerwcu b.r.:

Nr 1 POLSKA

Nr 2 NIEMCY

Nr 3 USA

Nr 4 FRANCJA

Nr 5 KENIA !!!

Nr 6 PORTUGALIA !!!!

Nr 7 WIELKA BRYTANIA

Nr 8 TURCJA !!!!

Nr 9 GRECJA !!!

Nr 10  INDIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak zapewne zauważyliście – są tu duże zmiany w tej kwalifikacji w porównaniu z poprzednim miesiącem.
Tym samym Wasze zainteresowanie moimi tekstami jest non stop nie tylko progresywne w górę ale i różne w wielu miejscach świata!

DZIĘKUJĘ,ŻE JESTEŚCIE CIEKAWI TEGO CO TAM NIE TYLKO W POLSCE NASZEJ SŁYCHAĆ POPRZEZ CZYTELNICTWO www.pigipedia.blogspot.com już średnio w liczbie kilkudziesięciu tysięcy kliknięć miesięcznie moich tekstów!

Na przestrzeni zaledwie ostatniego półrocza wstecz – Wasze czytelnictwo mego bloga przypomina wejście na dużą górę, gdy teraz jest to wręcz dosłownie w wykresie prawie pionowa ściana wzwyż!!!

A oto jak wygląda czytelnictwo łącznie od chwili gdy już kilka lat istnieje mój blog:

Nr 1 POLSKA

Nr 2 USA

Nr 3 NIEMCY

Nr 4 FRANCJA

Nr 5 WIELKA BRYTANIA

Nr 6 UKRAINA

Nr 7 ROSJA

Nr 8 MALEZJA

Nr 9 HOLANDIA

Nr 10 NORWEGIA

ZAPRASZAM więc Was i Waszych znajomych,przyjaciół - na www.pigipedia.blogspot.com  w kolejnych miesiącach o każdej porze dnia i nocy!


Dzięki za miłe słowa jakie otrzymuję od bardzo wielu z Was za to co robię na swoim blogu ...pro publico bono !!!Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk 

PS.

MIŁOŚĆ I SZACUNEK LUDZI  DLA ZWIERZĄT JEST PIĘKNA....

PONIŻSZA FOTKA KEVINA I JEGO LWÓW JEST TEGO JASKRAWYM PRZYKŁADEM!Poszukajcie  FANTASTYCZNEJ historii ; KEVIN RICHARDSON...TAŃCZĄCY Z LWAMI.


Kevin doskonale wie,że ZWIERZĘTA ODWZAJEMNIAJĄ NAM LUDZIOM SZACUNEK I MIŁOŚĆ DO NICH!DLACZEGO O TYM WSPOMINAM??!
NADESZŁY UPAŁY - WIĘC PAMIĘTAJCIE O SWOICH ZWIERZĄTACH JAKIMI SIĘ OPIEKUJECIE,ŻE POTRZEBUJĄ WODY, CIENIA I OPIEKI PRAWDZIWEGO PRZYJACIELA!
Dodaj napis


NIE ZOSTAWIAJCIE PSÓW,KOTÓW W SWOICH SAMOCHODACH NA SŁOŃCU !!!